Fórum - Zobrazit téma - mobil - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - mobil
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

mobil
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 10:34 pm    Předmět: Citovat

Wink no pak se nedivím tvým reakcím.....tím se hodně vysvětluje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt červenec 17, 2008 11:02 pm    Předmět: Citovat

Rendyy, napadá mne, jestli pevnou linku nemáte jako přenosný aparát?

Jinak musím říct, že bolest při používání mobilu mám čím dál nesnesitelnější. Už nemůžu mít ani kabelku zavěšenou na rameni, když v ní mám mobil. Mám pocit, že mne doslova propaluje.

Ale abych řekla taky něco na naší obhajobu...tedy jako že nám to vadí, protože si to vsugerováváme Wink . Už mi řeklo dost lidí, kteří se bez mobilu ani nehnou a přitom nějakou škodlivost elektroniky považují za naprostou pitomost, že je poslední dobou začíná bolet ucho až celá hlava, když telefonují...

Myš (ta na kabelu) by asi teoreticky taky neměla vadit a já na ní po chvíli používání, neudržím ruku..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 7:20 am    Předmět: Citovat

LEORA - podle knizky "Skryta moc kamenu" od J.P. Kreperata na to zareni z pocitace pomaha METEORIT:

Citace:
Položen v blízkosti počítače nás chrání před jeho škodlivým zářením."


Ale koukal jsem na net a meteorit je pomerne draha zalezitost. 140,- Kc za gram.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 7:25 am    Předmět: Citovat

tady jsou meteoritiy vyrazne levnejsi nez pises

http://www.mineral-shop.cz/4/
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:06 am    Předmět: Citovat

Aha, ja koukal sem:

http://www.topgeo-group.cz/geologicke-naradi/mineraly-krystaly/2596-Meteorit.html/?st=2
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 10:06 am    Předmět: Citovat

ve Vidni maji meteority 1g za EUR 2,50
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 10:11 am    Předmět: Citovat

No jo, ony asi budou i ruzny druhy meteoritu. Ja se v nich nevyznam Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:06 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Zbultrane i smarte,
děkuji za informaci. No za pokus to stojí. Budu o tom meteoritu uvažovat.
Taky i z toho důvodu, že kameny miluji. A meteorit jsem ještě neprocítila.

Nevím jak Vy ostatní, ale citlivost na elektřinu a podobné Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad , mám od malička zvýšenou citlivost. Jestli z Vás si ještě pamatuje plochou baterii, a ta se zkoušela tak, že oba plíšky se přiložily na jazyk, a podle kopance jsme usoudili, že je funkční. No a já po jedné takové zkoušce léčila jazyk dost dlouho, kdy ostatní to jen zaštípalo.
Bohužel, manžel je elektrikář a má "hroší " kůži, jak já říkám, protože jeho nic na rozdíl ode mne nekope. Mě kope i vozík v supermarketech.
Takže jako nepříjemnosti s mobilem, myší, považuje za mou sugesci....
Píši to takhle, protože energie Reiki, Shambaly,-To, či jiné je pro něj vymyšlenost. Takže až To osvítí Idea "renovované" vědce, kteří To dají dál do placu, jako oficiální učivo, tak to možná přijme.
Ale na druhou stranu, je vysoce citlivý k přírodě, takže něco v něm je. ....až odbourá strach, procítí i on tyto energie.
Dříme to v něm, v jeho Duši. Viděla jsem ho v Atlantýdě...regresy.

Nyní jsem si vzpoměla, že několik let jsem nainstalovala nad počítač energetickou spirálu, na zeď. Ale letos jsme malovali a tak se sundala a již neinstalovala.
I když tomu nevěřil, tak ji tam nechával. A mě pomáhala.

Takže s tím musím něco udělat Mobil ještě není tak agresivní, a to z důvodu, že ho mívám mimo tělo. A volání s ním omezuji jak se dá.
Horší je to s počítačem.

Bohužel, až po přečtení Vašich příspěvků, mě napadla ochrana energií,znaky, které znám.
Před minutkou Shambalou...... Díky Leora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

Tak nevím, pořád se tady mluví, že si máme pomocí reiki posílat energii - lásku do všech možných situací....a že by to někdo zkusil s mobilem atd. Možná to zní divně, ale já to tak dělám. Každý den ho zahalím do obláčku reiki. A přesto, že mě každé ráno budí,nemám žádné problémi. Smile Když se upnu na představu, že mně bude ubližovat, určitě mně vyhoví.... Twisted Evil To prosím není příspěvek závisláka! Patřím mezi nenosiče - nebo občasné nosiče mobilu.Možná je to ve střídmoti...... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá červenec 18, 2008 11:45 pm    Předmět: Citovat

Zbultran napsal:
LEORA - podle knizky "Skryta moc kamenu" od J.P. Kreperata na to zareni z pocitace pomaha METEORIT:

Citace:
Položen v blízkosti počítače nás chrání před jeho škodlivým zářením."


Ale koukal jsem na net a meteorit je pomerne draha zalezitost. 140,- Kc za gram.


Nemusíte si pořizovat nutně meteorit. Tohle bravurně zvládá i černý turmalín - skoryl, když si položíte větší kousek k počítači (mezi vás a obrazovku), nebo když si pořídíte přívěsek na krk směřující špičkou k zemi.

Určitě je cenově dostupnější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 12:21 am    Předmět: Citovat

muliska........taky možná cesta, kterou jsem již realizovala jak píši, již
v průběhu psaní ...ochrana Shamballou.
No jo, ale jen na myš. Tak ten obal zvětším i na celou sestavu počítače.


Wendys...dík. Ten černý turmalýn -skoryl doma mám a to dokonce několik. I v kombinaci s křišťálem přímo od známé z jeskyně, takže nijak upravené.
Jsou nádherně ochraňující.
Jeden kousek nosím neustále sebou v krabičce. Jezdí se mnou všude.
Takže dík za inspiraci Všem. leora : Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 10:12 am    Předmět: Citovat

znovu a znovu si lámu hlavu s jednou věcí:
do jaké míry můžu ovlivnit, že mi vlnění z mobilů/mikrovlnky/rádia atd. opravdu škodí?

když jsem si uvědomila, kolik je všude vln a že jenom přibývají a člověk se jim v dnešním světě opravdu nevyhne, zaujala jsem k nim vědomě postoj, že to je fenomém, který k dnešné době zkrátka patří a moje tělo je dostatečně inteligentní a silné, že se s tím vypořádá. samozřejmě že se vlnám vědomě vyhýbám seč to jde a současně mám to štěstí, že mi myš/mobil/PC viditelně nevadí.

když na jiném vlákně byla řeč o černých entitách a ochraně před nimi, tak tuším Damao tvrdil, že existují jen tehdy, pokud si jejich existenci připustím a tedy ochrany nejsou třeba, stačí na ně přestat věřit a vytvářet si je (doufám, že to příliš nekomolím nebo nezjednodušuji).

V žádném případě nezmenšuji problém, když je někdo citlivý na mobil, ale zajímalo by mě, do jaké míry jsou to např. kameny, které nás chrání a do jaké míry jsou vypínačem, že uvěříme, že nám mobil přestane vadit?
Nebo jinak: máme-li dva stejně vnímavé jedince a jednomu mobil vadí a druhému ne, není třeba hledat příčinu v sobě místo dělání vnějších ochran? ... jestli zkrátka umístění kamene před PC není jen náplast, která skryje ránu ale nevyléčí příčinu?

no a taky mě napadlo, jestli množství vlnění z radia/mikrovlnek/mobilů atd. nesouvisí s množstvím léčivých energií, které se objevují resp. naší větší vnímavostí vůči nim?? Question Question

jestli nás třeba tohle všudypřítomné a zdánlivě negativní vlnění nějak netrénuje k tomu, že se stáváme vnímavější k fenoménům typu reiki apod.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 12:47 pm    Předmět: Citovat

Kolik kg meteoritů si mám domů pořídit proti záření z radaru? Nebo ten radar, co nám tu chtějí postavit má podobné záření, jako radary co jsou třeba na letišti? Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 1:33 pm    Předmět: Citovat

rendyy, jestli chceš, tak tady maji jeden mega-velkej (cca 40*30*30 cm) bratru za 30tis EUR, ten by možná mohl stačit pro celé Brdy Wink ... třeba by se cenu podařilo usmlouvat... a třeba i EU dotace získat

Radar je hodně politická záležitost a to potom nevěřím vůbec nikomu.
Asi to nejde srovnávat, ale nám v Praze na Vinohradech zase před lety postavili vysílač (cca 500m od našeho domu), taky kolem toho bylo hodně povyku ale já osobně kromě mediální přestřelky nikdy nic nepocítila. Ale průzkum jsem taky nedělala, kolika lidem se tam přitížilo.

Doporučuji knížku Zdravé bydlení (Žert, Stockmann, Sándor) o bioenergiích, radonu, záření a geopatogenních zónách.... jak ovlivňují naše zdraví, přečíst nejlépe ještě předtím, než zainvestujeme do nové nemovitosti Smile

my jsme měli dům s vysokou hodnotou radonu (10x vyšší než normy). když jsem to konzultovala s odborníky, tak se ptali, jak dlouho tam kdo zil a co mu bylo. prarodiče se dožili nadprůměrného věku v dobré kondici, my všichni ostatní jsme to místo milovali. to pro mě mělo váhu a radon mi nevadil.
když jsem hledala bydlení, zajímala mě historie toho místa.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: so červenec 19, 2008 5:17 pm    Předmět: Citovat

smart napsala:
Nebo jinak: máme-li dva stejně vnímavé jedince a jednomu mobil vadí a druhému ne, není třeba hledat příčinu v sobě místo dělání vnějších ochran?
......................
Já si myslím, že to bude hodně i na citlivosti daného jedince k té určité dané situaci....věci /mobilu, myši...Atd. /

Je to jako když si pročistíte tělo a dostanete se na určitou energetickou úroveň, tak u mě to například funguje tak, že když pro ostatní členy rodiny připravuji masité jídlo, tak mám tendenci to vyhodit do koše, protože mi to neskonale smrdí.
Nad kuřetem propečeným -dle ostatních-mňam, mě se zvedá žalude, a u pečeného vepřového jídla, stále cítím syrové prasátka.....atd.
V počátcích, když jsem nevěděla, že to tak pociťuji jen Já, tak jsem chodila za ostatními, manželem, dcerou, zda to maso opravdu není zkažené.
Pro ně nebylo.
....
Takže to bude i tak nějak s těmi energiemi a vyzařováním.

smart...co se dotýká prarodičů, ty měli velice dobrý zdravotní kořínek, z pohledu, že ještě v té době nebyli pole hnojena pesticidy, domácí zvířátka nebyla krmena jídlem urychlujícím růst-jedy takže byli více odolní záření.
I Městská, natož venkovská příroda tehdy měla v sobě sílu větší harmonizace, než v dnešku, kdy je zamořena z vrchu exalacmi, a dolem kontaminovanou vodou.
Bohužel, čím mladší generace, tím více oslabena tělesně, i když se stravuje zdravě....

No a jestli to není jak s pokusnýma zvířátky, kdy jsou neustále ozařovány, nainfikovány různými jedy, kdy se pak další zvířecí generace rodí s tím, že jim pak tyto "nezdravosti" již tolik nevadí.

Viz- již velmi malé děti, od prvních tříd, mnohdy i již nišší hranice věku, kterým mobily, počítače již nevadí.
Což ale nemohu tvrdit stoprocentně, protože jsem ještě nikde nečetla, že by se někdo odborně zabýval touto záležitostí z odborného hlediska.
To ukáže čas.

Hm....teď jsem si vzpoměla, že když nastala výměna zářivek v masivním měřítku za žárovky, tak vznikl názor, že delší dobu pod zářivkama vypadají každému vlasy. Že je to tak velice nezdravé záření.
Dodnes mám docela dost vlasů.... Very Happy

Ale na druhou stranu, když jsem před málo lety z pracovních důvodů musela jit na rentgen plic a následně kalmetizaci,/ doufám, že to píši dobře / kdy jsem do té doby úspěšně obstála to, že povinné očkování jsem s problémy odmítala. Tak tohle nešlo.
Takže po vpíchnutí očkovacího séra, asi po půl hodině jsem zažila něco, co dodnes nedovedu správně pojmenovat.
Byl to dotek smrti, kdy jsem vše vnímala, i tělesně, kolem se vše zpomalilo, lidi co byli blízko mne, i známá sedící vedle mne na lavce, byli jakoby za nějakou stěnou, a já vnímala sebe jako jediná v nějakém jiném světě. Podotýkám, že jsem neomdlela.
Mohla jsem pohybovat rukama i mluvit. A přesto bylo něco jinak. Vše kolem mne jako mrtvé. Taky vše bylo v bílém oparu, ač svítilo prudké polední slunce. Na druhou stranu, mě obestřela nádherná láskyplná vševesmírná energie Lásky. Již po probuzení mi bylo nádherně, a vše jsem nesmírně milovala. Chvíle která se udála v poledne, již ke mě obalovala od rána.
Ten pocit, či vjem smrti byl stejný jako jako při zatmění slunce před lety pozorovatelné i nás. Zastihlo mě v práci, kdy jsme ho pozorovali venku před budovou.
Všichni měli zvedlé hlavy vzůru a pozorovali technické zatmění.
Já pozorovala , či líp prociťovala lidi, přírodu kolem....energie.
Vnímala jsem smrt kolem mne. Neuvěřitelnou clonu vůkol, kdy i ptáci, zvířata-pejsci v okolí utichli, ohromeni svou citlivostí na fenomén, který nastal. Myslím, si že se našlov tu dobu mnoho lidiček,kteří to prožívali tak jako Já, než většina lidské populace kolem. Pociťovali v tom dotek smrti.

Tak nějak to bude i s těmi energiemi a vnímání každého človíčka po svém. Ať již to bude možnou vsugescí, ...dle mého názru citlivostí.
A tak je na každém, jak se s tím po svém vypořádá. protože si myslím, kdy někomu pomůžou kameny, tak druhému pomůže Reiki ochrana, či něco jiného, co ho nitrem a intuicí osloví........přijde k němu různou cestou ta správná ochrana, o kterou poprosí, byť jen myšlenkou.
Protože ten, kdo kráčejíc již po cestě poznání, má nad sebou ochranu.
Leora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 4 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.25 sekund