Fórum - Zobrazit téma - mobil - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - mobil
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

mobil
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 7:46 pm    Předmět: mobil Citovat

Poslední dobou zjišťuji, že mi při telefonování mobilem, začínají hrozně bolet uši. Je to jako kdyby mi někdo šťoural ostrým předmětem uvnitř ucha. Přechází to až do píchání v mozku na té straně, kde mám přiložený telefon.
Když jsem si dala např. telefon do kapsy, začal mě po chvilce velice nepříjemně bolet kyčel a celý bok.
O tom, jak jsou mobily škodlivé, jsem už hodně četla, ale nijak nepociťovala. V současnosti je však pro mne mobil doslova utrpení. Při smskách mám zase pocit, že se mi přístroj propaluje do dlaně.
Jasně, že nejjednodušší by bylo ten křáp zahodit, ale musím ho neustále služebně využívat Crying or Very sad .

Tak se chci zeptat, jestli máte někdo podobné zkušenosti, případně jak si pomáháte.
Už chápu argumenty těch statečných vědců, kteří si troufají tvrdit, že mobil poškozuje zejména dětský mozek, a proto by se děti a těhotné ženy měly tomu "ďáblovu aparátu" vyhýbat na sto honů. O tom, jak mobil působí např. na plodnost mužů, pokud nosí mobil v kapse kalhot asi taky netřeba mluvit.

Napadá mne, že když tohle dělá telefon, co potom to úžasné pokrytí celé republiky všemi operátory Shocked . Myslíte si, že se tomu dá nějak ubránit?
A pokud ano, jaké použít "finty"?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 8:00 pm    Předmět: Citovat

mamko: Co nejvíce ho dávat při telefonování od ucha, a celkově ho dávat co nejdále od těla. Mě způsobuje něco podobného co tobě, bolí mě z něj uši a snažím se volat co nejméně.

Co vím tak narušuje naše energetické pole a vytváří v něm díry. Proto ta bolest, při intenzivním používání se můžou vytvořit díry které se hned nezacelí a a potom nastává problém, bolest hlavy, oslabení.

Dle mého je cesta v omezení používání mobilu, relaxace a harmonizace, posílení vlastní bioenergie, čím více budeš vitálnější, tím méně na tebe a na tvůj organizmus budou mít škodlivé vlivy účinek.

To platí nejenom pro mobil ale pro dnešní společnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
vlasta
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.3. 2004
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 9:19 pm    Předmět: Citovat

mamko
mě takhle občas kouše myš, skus dát mobilu reiki. Laughing vlasta
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 9:53 pm    Předmět: Citovat

Vlasto,
s myší to mám podobně Laughing . Reiki jsem samozřejmě zkoušela, ale výsledek veškerý žádný.
Znám člověka, který mobil nesnese vůbec. Dostává přímo bolesti do těla. Jenže ho potřebuje v práci a tak to řeší např.v autě tak, že ho zavírá do tašky na zadní sedadlo.

Se mnou to je ale těžký. Já cítím brnění ve vypínačích. Svého času jsem honila manžela, že nám probíjejí vypínače, ale po proměření a kontrole, nebyla shledána závada.
U vypínačů je to asi jen to, že je vnímám, ale s telefonem to je něco docela jiného.

Zetíku, souhlasím s tím, že posílení vlastní energie má význam, ale jen do určité míry. Nějak se mi nezdá, že by se dalo průniku téhle energie do těla, výrazně zabránit. Rozdíl je v tom, že to někdo cítí jako bolest a někdo necítí nic. To neznamená, že u necitlivého dochází k menší devastaci orgánů. Nemyslím si, že by to bylo jen v různé síle vitality organizmu. Přesto se můžu hodně mýlit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bootlog
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 5.9. 2003
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 10:28 pm    Předmět: Citovat

Podobnou zkušenost nemám, ale můžu poskytnout pár technických komentářů. Celoplošnému pokrytí se 'ubránit' dost dobře nedá, ale dá se zmenšit vliv telefonu (což je vlastně vysílač v pásmu 900/1800/1900 MHz, podobně jako síť pokrývající celé území). Vliv telefonu se dá nejlépe zmenšit oddálením od těla, jak v pohotovostním režimu (nenosit v kapse ale v tašce), tak (hlavně) při telefonování - například prostřednictvím používání staromódní ale účinné 'bondovky', která umožňuje dát telefon, tedy vlastní zdroj vyzařování, dál od ucha, mozku a od těla vůbec. Do ucha pak vede jen relativně neškodný drát. Nepoužívat jiné bezdrátové připojení (bluetooth) sluchátka/mikrofonu, které by opět vyžadovalo umístění vysílače přímo u ucha.

Přepnutí na hlasitý telefon, udělá podobnou službu (oddálí vysílač od těla) ale ne vždy lze použít.

Co se týká jiných energií, než je měřitelné elektormagnetické vlnění v pásmu 900/1800/1900 MHz, nemůžu sloužit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 11:06 pm    Předmět: Citovat

Bootlog: Jasně, zapoměl jsem na to, existují alternativy, sluchátko zapojené přímo do mobilu, v uchu pak má člověk pouze sluchátko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 9:55 am    Předmět: Citovat

Mamko, myslím, že to je pro Tebe výzva nejen k hledání technického řešení. Svoji citlivost přece ovládáme. To si lze vyzkoušet a ze své zkušenosti určitě znáš případy, kdy jsi dokázala třeba uchopit horký předmět a přemístit, aby nenastala v kuchyni ještě větší pohroma.
Jde tedy také o to, co takovým postojem "citlivější! lidé často nevědomě nebo podvědomě demonstrují. Není to něco na způsob: buďte tady hodní a potichu, když je přítomen nemocný (citlivý...)?
Citlivost je tedy náš psychický stav (někdy až póza). Je jen na nás, jak se svými psychickými stavy budeme nakládat. Zda budeme řídit my je, nebo se naopak těm stavům podřídíme a přimějeme k témuž své blízké (manžela, děti atp.)
Přeju Ti všechno dobré. A snad jsem Tě tím, co jsem napsal, nerejpnul příliš bolestivě. To není mým záměrem. Pokud se na mě díváš laskavě, poradím Ti skvělou otázku, kterou hodně často pro sebe používám v podobných situacích.
K ČEMU TOHLE POTŘEBUJU?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 12:13 pm    Předmět: Citovat

Díky všem za rady.
Pokud to je možné, tak jsem začala přepínat na hlasitý odposlech a je to úleva Laughing . Uvidím, jak s tím sluchátkem...

Damao, díky i Tobě. Samozřejmě jsi mě přiměl zase k přemýšlení, tak uvidím, co vymyslím Wink .
Víš, já tu svou citlivost moc nevystavuju, protože mě dost často někdo setřel, že si svoje vjemy vymýšlím, abych byla zajímavá a znepříjemňovala druhým život. To platí hlavně pokud jde o čich. To, čím se druzí ládují a chutná jim, mně často už smrdí začínajícím rozkladem.
A ani v ostatních případech vnímání to není lepší. Takže v upozorňování na sebe to snad ani není.
No zatím jasno nemám a asi to chvíli potrvá. Každopádně díky za inspiraci a uvidím k čemu že to potřebuji... Wink .

Asi máš pravdu, pokud jde o ovládání citlivosti, ale když do tebe bude někdo dloubat vidlema, tak se přeci nespokojíš tím, že otupíš svoje vnímání bolesti. Přinejmenším si na sebe vezmeš něco, co vidle nepropíchnou.
Můžu se pokusit necítit bolest (mimochodem s věkem se mi posouvá práh bolestivosti - taky psychika?) , ale tím přeci nezabráním mechanickému poškození sluchu, mozku...

Damao, tvou odpověď určitě neberu jako rejpání Wink Vím, že cokoli napíšeš, mě zatím vždycky jen posunulo kus dál. Asi by ti dalo hodně práce, aby mě tvoje slova zabolela ( i přes ten zvýšený práh) Very Happy Wink
Takže díky a krásný den.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
petr_svetylko
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 21.3. 2007
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 1:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, mám podobny problem. V práci máme připojení přes síť jednoho nejmenovaného mobilního operátora se španělským vlastníkem, jelikož jsem technický typ tak tu uvedu ze to je frekvence 450Mhz, Jelikož není moc místa kam dát anténu tak jednu dobu byla umístěna asi 2m nad zemí a je jasné že když člověk sedí na židly a ta anténa je nad ním tak těch 5W pere přímo do hlavy taky mě i kolegu (přiznal se nedavno) bolí hlava. když se antena dá do vedlejší mini mistnustky tak je to sice slabší ale někdy su fakt rád že už du domu a cestou z práce cítim ulevu. Bohužel v dnešní přetechnizované době není moc míst kam by se člověk před tímto schoval. A zřejmě to v budoucnu bude horší. tzv. zářič blbých frekvencí kam se podíváš
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

Mamko,
já měl dokonce zánět ucha z mobilu. Pracovně hodně volám.
Samozřejmě že vyzařování je škodlivé, ale není zase tolik jako například fén u hlavy nebo elektrický střihací strojek.

Doporučuju používat hlasitý odposlech nebo hands free.

A neboť mobily nemají antibakteriální úpravu povrchu, tak jednou za čas mobila rozeber a otři alkoholem všechny jeho plastové díly.
Mobil je totiž perfektním zázemím pro řadu mikrobů, kteří se na něm uchytí a vesele si tam žijou. Při kontaktu s uchem dochází k jejich migraci na tvé tělo Very Happy .

páčko
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 4:13 pm    Předmět: Citovat

jéé Krabásku, ráda tě zase vidím Very Happy Very Happy Very Happy
A děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 8:24 pm    Předmět: Citovat

taky tě rád vidím mamko

ahoj a díky!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mrjohn888
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: út březen 27, 2007 1:04 pm    Předmět: Re: mobil Citovat

mamka napsal:
Poslední dobou zjišťuji, že mi při telefonování mobilem, začínají hrozně bolet uši. Je to jako kdyby mi někdo šťoural ostrým předmětem uvnitř ucha. Přechází to až do píchání v mozku na té straně, kde mám přiložený telefon.
Když jsem si dala např. telefon do kapsy, začal mě po chvilce velice nepříjemně bolet kyčel a celý bok.


V poslední době mám naprosto stejný pocit (při telefonování i při mobilu v kapse). V zásadě by se dalo říci, že to pozoruji po zasvěcení do Reiki 3.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hanika
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.4. 2008
Příspěvky: 34

PříspěvekZaslal: čt červen 05, 2008 11:13 pm    Předmět: Citovat

ahoj,mně se také stalo,že když jsem telefonovala delší dobu a pak po ukončení hovoru mobil odložila,byl příšerně zahřátý a mě strašně brnělo ucho,nedokázala jsem si to nijak vysvětlit leda možná tím,že jak jsem mobil měla položený v dlani,tak do něj proudila energie a on se rozpálil .... tak volám co nejméně,jinak problémy nemám,ale je fakt,že jsem ušetřila skoro 250,- Kč za paušál Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
grasshopper
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 22.1. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: pá červen 06, 2008 11:36 am    Předmět: Citovat

Po delším hovoru z mobilu se jednak vždy hodně zahřeje přístroj samotný a pak mám taky pocit, že mi nějak přohřeje ucho a tu část hlavy za uchem až do mozku. Je to pak takový nepříjemný pocit, který trvá ještě skoro hodinu. Někdy mě i trochu bolí hlava. Občas takto volám delší hovory, protože mám z O2 na O2 po 19. hodině hodinový hovor za 15 Kč.
Pevná linka mi tyto problémy nedělá přestože mám přenosný bezdrátový aparát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 1 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund