Fórum - Zobrazit téma - Brnění v rukou - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Brnění v rukou
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Brnění v rukou

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
t-alva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 21.11. 2006
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 7:43 pm    Předmět: Brnění v rukou Citovat

Ahoj.
Mám pár dní R1 a někdy mi během dne, samy od sebe, aniž bych praktikoval Reiki, začnou brnět a mravenčit ruce. Někdy je to dost silné, až je to opravdu nepříjemné.
Máte někdo podobnou/stejnou zkušenost?
Nikdy předtím jsem tyto problémy neměl.

Díky za odpověď! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 8:03 pm    Předmět: Citovat

Hlavně žádný vrásky, každej jsme unikát, u každého to může probíhat jinak a hlavně, Je důležité co to znamená pro tebe a co to tobě dává.

Určitě bych se toho nebál, přijímej a koukej:) Pokud to bude velmi nepříjemné, můžeš pokaždé říci stop. Jen Tě upozornuji na to že silná prohlášení kterých se dopustíme mohou mít na nás velmi silné účinky a může se stát že nám zablokují "něco v nás" co se potom dá zase těžko odblokovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 8:18 pm    Předmět: Citovat

t-alva,
já tohle mám docela běžně od R2 a není to žádný problém. Zpočátku jsem netušila, co se to děje. Sama pro sebe jsem si představila (promiň Damao Wink ) jak mám v rukou potrubí, kterým prochází reiki a snaží se prodrat přes mé necitlivé dlaně. Tím jsem si to vysvětlila a bylo vystaráno.
Dnes, když začnou ruce "brnět" tak většinou je v mém okolí někdo, kdo potřebuje reiki a vše se samo rozběhne. Úplně stačí, když si na mne někdo vzpomene, když je mu ouvej a může být třeba 100 km daleko. To už mám taky odzkoušené.
Určitě to není nic, z čeho bys měl mít obavy. Časem si na to zvykneš a bude to tvou součástí. Brzy se naučíš rozlišovat, co znamená různá intenzita "mravenčení", stačí jen trochu se pozorovat.
Hodně štěstí při objevování Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
TomasKl
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.4. 2005
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 10:42 am    Předmět: Citovat

t-alva
myslím, že máš dar velké citlivosti a te´d i nástroj jak ji využít (tím myslím R) a dál je to na Tobě.
Souhlas s mamkou, že budeš-li to pozorovat, dávat si to do souvislostí s tím kdy a za jakých okolností se to děje, hodně Ti to řekne o Tobě a ostatních okolo Tebe a nejsúpíš se s tím naučíš pracovat.

Pokud chceš osobní zkušenost, zažil jsem něco podobného ale rychkleji a silněji při holotropním dýchání. Poprvé a podruhé jsem měl křeče zejména do končetin, ale během třetího to najednou přešlo a pak se právě končetinama rozběhlo silné mravenčení někde na hranici příjemna a nepříjemna, pocit "energie teče" a v dalších dnech se to párkrát slaběji zopakovalo a pak pohoda a vědomí, že jsem otevřenější a uvolněnější. přeju Ti, aby ses do takového stavu dostal brzy i Ty.

ps. pokud by se to ale stávalo často při/po fyzické námaze nebo ráno po probuzení a nebylo to vždy do obou rukou, ale jen do jedné nebo jen do konečků prstů, nech se poslat na EKG,ju? (R je super, ale klasická medicína taky někdy umí hodně).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
t-alva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 21.11. 2006
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 4:44 pm    Předmět: Citovat

TomasKl napsal:
...
ps. pokud by se to ale stávalo často při/po fyzické námaze nebo ráno po probuzení a nebylo to vždy do obou rukou, ale jen do jedné nebo jen do konečků prstů, nech se poslat na EKG,ju? (R je super, ale klasická medicína taky někdy umí hodně).


Na EKG? Myslíš, že by to mohly být potíže se srdcem? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: út březen 20, 2007 5:36 pm    Předmět: Citovat

Také mi po R1 brněly ruce. Ne moc silně, ale vnímala jsem energii ze začátku spíše jako brnění. Nemyslím, že by to bylo na škodu, pokud ti to vyloženě nepůsobí bolest?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
t-alva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 21.11. 2006
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 12:06 am    Předmět: Citovat

Ameria napsal:
Také mi po R1 brněly ruce. Ne moc silně, ale vnímala jsem energii ze začátku spíše jako brnění. Nemyslím, že by to bylo na škodu, pokud ti to vyloženě nepůsobí bolest?


No, bolest - někdy je to dost nepřijemny. Třeba to mravenčení se snažím jako kdyby "vytřepat".

Taky se mi stalo, že ve větší skupině lidí, mě začala brnět levá ruka (ta byla blíž ke skupině). Z toho, co tu píšete se domnívám, že někomu scházela energie. Ale nechci, aby si ze mě kdokoliv bral energii, aniž bych já chtěl.... Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

[quote="t-alva"]
Ameria napsal:

Taky se mi stalo, že ve větší skupině lidí, mě začala brnět levá ruka (ta byla blíž ke skupině). Z toho, co tu píšete se domnívám, že někomu scházela energie. Ale nechci, aby si ze mě kdokoliv bral energii, aniž bych já chtěl.... Confused


Ta energie není tvoje, tak proč by ses o ni nepodělil? Wink

Mě se kdysi stávalo, že když jsem např. jela v autobuse, spustilo se mi reiki, jako kdyby ho někdo kolem mě potřeboval. Nijak sem se tomu nebránila. Po nějaké době to přešlo... Nemyslím, že by to bylo špatně...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
t-alva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 21.11. 2006
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 10:14 pm    Předmět: Citovat

Ameria napsal:

Ta energie není tvoje, tak proč by ses o ni nepodělil? Wink
...


No já vím, že není moje, ale je zde přece jen trochu zpětná vazba, ne? S tím komu tu energii dávám...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 9:13 am    Předmět: Citovat

Já jsem třeba ruce cítila hodně dlouho, než jsem se o reiki vůbec dozvěděla. Spíš velké horko uprostřed dlaní, ne brnění. Po zasvěcení už tak moc ne.
Zato měsíc po R2 mám pocit, že mi někdo do hlavy pouští obrovskou hadicí energii. Jsou to kvanta a prochází celým tělem až do nohou a pak (asi) do země. Stává se to nejčastěji, když jsem sama (a přitom se nereikuju) a pořádně se mi motá šiška. Je to trochu jako pocit po pár panácích Smile
Jinak je to moc příjemné, jen je pak těžké se zmobilizovat a jít do hodiny Smile


Naposledy upravil klofi dne čt březen 22, 2007 9:17 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 9:16 am    Předmět: Citovat

t-alva:

Myslím, že už když se ta energie spustí, nemusíš řešit pro koho je, proč a co z toho může být. Možná ji někdo potřebuje a neumí si k ní najít přístup. Kdyby to nebylo dobré, nešlo by to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 8:15 pm    Předmět: Citovat

Tento fenomén je zcela běžný pro "reikaře".Z mých ,podle meho ,velimi věrohodných zdrojů, se reiki sepne samo když o něk tělo požadá .Všem lidem co mají reiki se to stává.Podle mě reiki není nástroj k léčení druhých, to je jen taková odbočka léčit druhé, ve skutečnosti to je cesta k přerušení reinkarnace.A to že s ním léčíme druhé dělame jen pro dobro nam, léčenému a planete Zemi.Ne nadarmo se říka když léčíš sebe , léčíš celou planetu.

S pozdravem Filio
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 8:23 pm    Předmět: Citovat

Co myslíš tím přerušením reinkarnace? Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund