Fórum - Zobrazit téma - Sny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Sny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Sny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 12:42 am    Předmět: Citovat

Ahh, měla si letět v létě, ---Annaka tiše závidí---
Takže do Ladakhu?

Viděla jsem lístky za 10 000 do Bombaje v lednu, ani nevíš, jak ráda
bych zase spatřila matičku Indii.

Jojo, šamani mají vize.
A šamanky mají vize.
A ne, není lehké žít vedle šamanů Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 1:44 am    Předmět: Sny... Citovat

Do Madhubanu-Rádžasthán... Laughing Věřím,že přijde čas a poletíme...!!!To nebude jen ,,sen",ale splněná Vize... Exclamationmě zase zajímá moc astrologie..Ale zatím jsem jen nahlédla,protože to je Věda věd.Věřím naprosto ..Co může více říci než Vesmír,jeho Boží energie,planety,konstelace???Musí to být úžasné,smět poodhrnout Tajemství...Ale v tomto životě asi nestihnu ...Aya.
Návrat nahoru
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 11:05 pm    Předmět: AYE Citovat

Aya napsal:
Ale KDO hledá tu Cestu?...




Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 4:23 pm    Předmět: Citovat

Ahoj..Omlouvám se za tak pozdní reakci.Mirka nechce abyhom chodili moc na počítač,abychom ho nezavirovali.
Tak se mi zdá,že všichni čtaři máme pravdu.Tím myslím i sebe a mé vyložení situace,které se sen týká kartami.Neteři jsem to pak 23 minut vysvětloval mobilem a nepřejte si vidět účet.
Je jí asi 22 nebo 23 let.Já si ani pořádně nepamatuji ani svůj věk. Něco tak mezi 21 a 50.A při konzultaci s ní jsem se dozvěděl, že i když je na prahu života, musí se rozhodovat nebo spíše udělat rozhodnutí týkající se jejího života.Ať se rozhodne tak či onak, je to na celý život.Ten sen, ona nemá strach, nebojí se těch duchů,má pravdu,že je nejistá.Nemá zkušenosti,život jí nedal čas na rozmyšlenou, a neví jak se rozhodnout, ale při řeči s ní,jsem cítil názory zralé ženy.Nebála se říci i věci,které by někteří považovali za projev slabosti nebo zbabělectví. Člověk jenom neví, zda jeho rozhodnutí bude správné. Potřebovala jen oporu,popovídat si a ujasnit si to. Sama už věděla co je dobré a co pro ni není. Člověk když odmítne chudobu neznamená,že je materiálně založen a nemůže jít duchovní cestou.To je jen chabé přirovnání toho, co ona řešila.Týkalo se to základnmích hodnot naplnění života a našeho poslání na zemi.
Zámněrně nejsem konkrétní,nemám její svolení a ani to není nutné.
Děkuji vám za pootevření dveří do jejího snau a přetlumočím jí vaše odpovědi.Všichni máte pravdu.Je drobné povahy.Už od útlého věku ji každý mněl rád a nikdo jí nikdy neubližoval.Každý ji chránil, za její andělskou povahu,bezelstnost.Je to takový čertík, šibalství má v očích,ale přitom se dokáže podívat jak anděl.Ale nikdy nikomu neublíží.Přitom je dost sylná,teď třeba začala podnikat s přítelem o 20 let starším. Jde sama, protože její matka se toho jejího podnikání bojí,přítele jí rozmlouvala, ale né moc,sama moc dobře ví, že kdyby byla proti,tal by to stejně nebylo nic platné a ještě by o ni mohla přijít.Tak to jen na vysvětlenou jaká je moje neteř.Ale vy jste ji vlastně už popsali sami.Přeji vám veselé a štastné vánoce.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: po prosinec 22, 2008 8:49 pm    Předmět: Sny... Citovat

Srdečně zdravím,Šamane,myslím,že nebudu neskromná,ale poodhalil jsi dost...Konečná volba nakonec zůstává jen na nás-jedincích.Uděláme to,co je dáno.I volba není ve skutečnosti ,,volbou"...jistě chápeš.Co se týká materiálního založení či duchovní čistoty,je jednoznačné,že někdo,kdo umí použít materiální zisky pro dobro druhých,tak beze sporu má duchovní hodnoty vysoké...A tak je tomu i v opačném případě...Nyní zde sedím a přemítám.Dobrovolně jsem v určitém směru,ale až v konkrétní životní fázi učinila rozhodnutí...Také nelze zvrátit ,stojí dost ,,obětí",ano,i to mohu leckdy pocitˇovat,ale vím,že jiná cesta není...Znám mnoho lidí,snad ze všech náboženských směrů,od katolíků až po budhisty-bráhmány,kteří si vůbec odmítají připustit nějaké ,,jak,proč,komu..."atd. dávat.Cokkoliv,i radu či povzbuzení...Jsem pro ně nepochopitelným jedincem,který rád pomáhá a zadarmo...Nepíši kvůli sebechvále,to jistě víš,ale oni mě dokonce odrazují,že ,,lidé,zvířata v útulcích,atd." si to nezasluhují...Měla bych sedět a meditovat,ve volném čase jezdit po světě a ,,rozdávat moudra"...Oni mluví o Bohu,myslím většinu,omlouvám se těm,kteří konají,velmi přesvědčivě,ale ve skutečnosti jsou v těchto organizacích hromaděny obrovské majetky,které dále nepomáhají...Takže duchovno ,,slovně"...Atˇ Tvoje neteř se rozhodne tak,jak cítí...Je to jistě silná duše a i v případě pochyb najde správné a čestné východisko...Přeji ji mnoho sil a Tobě též.Vám oběma i vašim blízkým krásné a klidné svátky vánoční...Aya.
Návrat nahoru
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út prosinec 23, 2008 7:30 am    Předmět: Majetek a pomáhání Citovat

Jejda, o tom majetku a pomáhání by se toho dalo napsat spousty Razz .

Já si myslím, že lásku k Bohu projevujeme svým vztahem k ostatním živým bytostem.

Takže pomáhat, ale odpovědně. Wink
Majetek ano, ale nenechat se jím ovládnout a řídit. Rolling Eyes
Chudoba pro toho, kdo chce žít mnišský život, ale nesmí podlehnou závisti.Mad

A pozor na ty kteří vám nabízí duchovní pokrok výměnou za váš majetek. Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 9:44 pm    Předmět: Citovat

Ačkoliv se mi nikdy nic moc nezdá ( nepamatuji si to ), tak tento sen mi v paměti utkvěl od minulého týdne. Od té doby, co jsem zasvěcená, je to takový první ,,reikisen".

Nejdřív realita: Domluvila jsem se s Rendy, že mi pošle energii Reiki. Nikdo mi nikdy žádnou neposlal a byla to hlavně zvědavost, jestli jí dokážu vnímat atd. Ten den jsem byla nějaká hodně unavená. Energii jsem vnímala, ale nějak jsem se vůbec nevzpamatovala a usnula jsem.

Zdál se mi sen, kdy se velice dobře bavím s jednou dívkou. Tu dívku ve skutečnosti znám jen od vidění. Prý má také Reiki. Vidíme se občas v jídelně. Nikdy jsem s ní nemluvila, i když bych ráda.
V tom snu jsme si povídaly asi o Reiki, smály jsme se, jako opravdu dobré kamarádky. Ale úplně jsem cítila FYZICKY takovou velikou sílu odporu. Jako když se vzájemně odpuzují dva souhlasné póly magnetu. Ta síla nás od sebe oddalovala. Ten tlak jsem opravdu cítila.
Pomůžete mi to někdo objasnit Question

Děkuji E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 9:54 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že jsi cítila sílu karmy v akci.

Chtěla by si být její kamarádka, ale síly jsou proti vám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 10:36 pm    Předmět: Citovat

Annaka napsal:
Myslím, že jsi cítila sílu karmy v akci.

Chtěla by si být její kamarádka, ale síly jsou proti vám.


Very Happy No teda , děkuji, ale jindy jsi sdílnější Very Happy .
Jaké síly a proč ? Můžeš mi to prosím říct trochu polopatě ?

Dík E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st únor 04, 2009 11:07 pm    Předmět: Citovat

Heh, promiň Very Happy

Síly karmy

Lidé jsou si souzeni se potkat a být ve vztahu jen tehdy, když je spojuje společná karma.

Spoustu lidí by si báječně rozumělo..ale prostě nemají společnou karmu...
a karma pokud nespojuje, tak rozděluje.
Ono je to ještě o něco malinko složitější, ale pro teď stačí, myslím.

Síly karmy jsou normálně neviditelné a těžko uchopitelné, ale jasně Tvoje iniciace Tě naladila i na tuto úroveň..a to je co říci. Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 2:28 am    Předmět: Citovat

Evik napsal:

Zdál se mi sen, kdy se velice dobře bavím s jednou dívkou. Tu dívku ve skutečnosti znám jen od vidění. Prý má také Reiki. Vidíme se občas v jídelně. Nikdy jsem s ní nemluvila, i když bych ráda.
V tom snu jsme si povídaly asi o Reiki, smály jsme se, jako opravdu dobré kamarádky. Ale úplně jsem cítila FYZICKY takovou velikou sílu odporu. Jako když se vzájemně odpuzují dva souhlasné póly magnetu. Ta síla nás od sebe oddalovala. Ten tlak jsem opravdu cítila.
Pomůžete mi to někdo objasnit Question

Děkuji E.


A co Tvé zábrany ji oslovit?Nehledala bych v tom moc velkou vědu Eviku.
Je pro Tebe jednoduché za ní jít a optat se jí,,Ahoj,slyšela jsem,že se prý věnuješ reiki....''

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 6:23 am    Předmět: Citovat

Zábrany nemám, ale zatím nebyla vhodná příležitost.
Mě šlo Džarmí především o to, proč jsme ve snu byly odpuzovány takovou silou, kterou jsem DOOPRAVDY cítila. Proč zrovna v den, kdy jsem dostávala reiki, proč zrovna se mi něco zdálo, když jindy ne.
Děkuji za vaše odpovědi Wink .

E.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 9:45 am    Předmět: Citovat

Reiki umí vyprovokovat a začít rovnat různé věci, tak ses prostě dostala do stavu kdy ve spánku tvoje bytost začala vše rovnat, takže nějaké zpracování něčeho, silná přání, očekávání, zvědavost, strach, ... Já bych to viděla jako tvoji vnitřní sílu, ty to chceš nějak, ale to se odpuzuje s životem té slečny. Takže možná vážně nejlepší nápad to je neřešit a bez křeči být zvědavá, ta odpuzující síla zmizí a stav "nebyla příležitost" nebude existovat.
Třeba zjistíš, že si s tou slečnou máš co říct, třeba ne. Dokud to ale neuděláš, můžeme o síle karmy jen spekulovat. Smysl to bude mít pokud stejnou sílu ucítíš v osobním kontaktu.

Mě takhle kdysi na škole zaujal jeden člověk a chtěla jsem se s ním kontaktovat, nechápala jsem proč, fyzicky byl zajímavý, ale pořád za tím bylo ještě něco. Tak jsem začala být nervozní, neklidná, jak na to. Pak jsem se uvolnila a s citem našla, objevila tu možnost naprosto spontánně, pak jsme dali řeč a zjistili jsme že máme společné zájmy, a i když teď s tím člověkem v kontaktu nejsem, jsem hodně ráda, že jsem ho mohla nějaký čas znát.

Ps: mě se sny zásadně ztají když se něčím hodně zabývám, něco řeším, něčemu nerozumím, něco mě trápí. Pomáhá mi to v tom podvědomém, intuitivním zpracováním. Jde mi to těžko (já jsem člověk co chce mít co nejvíc informací, než se rozhodne a hodně o věcech přemýšlí), ale snažím se si často prostě říct, teď neřeš, jen sbírej informace nebo dělej něco jiného a často mi právě sny pomůžou to přeskládat (i když sen nechápu,zdá se mi naprosto ujetý) a další dny náhle nacházím dobré nápady, řešení, zjištuju že odklad řešení mi pomohl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 10:49 am    Předmět: Citovat

Narya napsal:
Reiki umí vyprovokovat a začít rovnat různé věci, tak ses prostě dostala do stavu kdy ve spánku tvoje bytost začala vše rovnat, takže nějaké zpracování něčeho, silná přání, očekávání, zvědavost, strach, ... Já bych to viděla jako tvoji vnitřní sílu, ty to chceš nějak, ale to se odpuzuje s životem té slečny. Takže možná vážně nejlepší nápad to je neřešit a bez křeči být zvědavá, ta odpuzující síla zmizí a stav "nebyla příležitost" nebude existovat.
Třeba zjistíš, že si s tou slečnou máš co říct, třeba ne. Dokud to ale neuděláš, můžeme o síle karmy jen spekulovat. Smysl to bude mít pokud stejnou sílu ucítíš v osobním kontaktu.

Mě takhle kdysi na škole zaujal jeden člověk a chtěla jsem se s ním kontaktovat, nechápala jsem proč, fyzicky byl zajímavý, ale pořád za tím bylo ještě něco. Tak jsem začala být nervozní, neklidná, jak na to. Pak jsem se uvolnila a s citem našla, objevila tu možnost naprosto spontánně, pak jsme dali řeč a zjistili jsme že máme společné zájmy, a i když teď s tím člověkem v kontaktu nejsem, jsem hodně ráda, že jsem ho mohla nějaký čas znát.

Ps: mě se sny zásadně ztají když se něčím hodně zabývám, něco řeším, něčemu nerozumím, něco mě trápí. Pomáhá mi to v tom podvědomém, intuitivním zpracováním. Jde mi to těžko (já jsem člověk co chce mít co nejvíc informací, než se rozhodne a hodně o věcech přemýšlí), ale snažím se si často prostě říct, teď neřeš, jen sbírej informace nebo dělej něco jiného a často mi právě sny pomůžou to přeskládat (i když sen nechápu,zdá se mi naprosto ujetý) a další dny náhle nacházím dobré nápady, řešení, zjištuju že odklad řešení mi pomohl.



Ano,ano,ano.Naprosto výstižné.

Taky se mi před pár dny zdál zajímavý a živý sen o Houbíkovi a Damaovi.Bylo to setkání jak živé.Neměla jsem pochyb,že jsem se s nima nepotkala hihi.
Vychází to z mého přání s jimi být a stýská se mi.Často na ně myslím,a šup,mam sen jako živý.Občas se mi daří sny vědomě přivodit tím,že se něčím aktivně zabývám.Jakmile ve mě něco nechá hluboký prožitek,tak už se nějakému snu o tom vůbec nedivím.

Džarmí
Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt únor 05, 2009 12:25 pm    Předmět: Citovat

A ve stáji mi ještě došlo,že se ptáš,proč zrovna po reiki,když jindy ne.
Míváme snové období.Období,kdy se nám sny zdají často a kdy vůbec.Prý se nám sny zdají vždycky,jen ne vždy si je pamatujeme nebo jim věnujeme pozornost.
Sny nám často nám ukazují záda,na které si nevidíme.Upozorňují nás na naše dostatky a nedostatky,kterých si nejsme vědomi.Mohou nás i upozornit na nemoc.
Co pro nás dělá reiki?Též nám pomáhá najít cestu sám k sobě.Možná jen probudila další jazyk ,poselství snů,jak ti může být zděleno něco o tobě pro tebe.Prostě ti otevřela cestu k sama sobě prostřednictvím snů.

A asi jsem napsala to samé tu již výše uvedené,jen jinými slovy. Laughing Wink Cool

Hahaa Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 5 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund