Fórum - Zobrazit téma - Sny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Sny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Sny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 9:47 pm    Předmět: Sny... Citovat

Víte nebo-li víš,jestli dovolíš... Laughing ,můžeme si třeba tykat...Zřejmě sny odmítá Tvé podvědomí,jak píšeš...A to je silné.Já to beru tak,že je to ,,danajský" dar,který ale leckdy může pomoci.Je-li to vůle Osudu,Boží energie,tak nic nezmohu,proto se opravdu nebojím...Nechávám ve spánku přicházet vše,co je ke mně sesláno...Možná se bráníš něčemu,co bylo ,,kdysi" i to můžeš vidět ve snu,ale poznáš,že nejde o sen...,,déja vu"...A to může blokovat vše.Možná,jen můj pocit,zkus před ulehnutím meditaci...naprosto klidnou,otevřenou,jak jsi zvyklý.S pocitem,že co přijde,to přijmeš...Může se stát,že odhalíš i něco temného,co už v Tobě není nebo co má přijít...Ale nebran se...není třeba se bát...To víš lépe,než já.Chtěla jsem ještě doplnit,že během ,,snu",který přechází ve vizi,se posadím a musím polohlasem vše říci,co slyším a vidím.Mám úpně otevřené oči....Potom si znovu lehnu,pokud není nutné okamžitě jednat,nezapomenu nic a ráno,jde-li to,začnu ,,konat".Napíši více,zajímá-li Tě to...Budu ráda,když s někým mohu toto trochu ,,rovnat..."Děkuji...Aya.
Návrat nahoru
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 4:23 pm    Předmět: Dovnitř. Citovat

Draka napsal:
Asi to tak bude, půjdu tam za tou duhou Laughing , trojka je moje životní číslo.


Ahoj Drako.

Jestli to chápu dobře, tak jsi vyšla na jih a duhy byly na východě, tedy vlevo. Potom se jednalo o minulost. Dle mého názoru se jde o něco, s čím jsi se již dříve setkala a co se Tě okouzlilo.
Sama o sobě je duha mostem mezi duchovní a citovou stránkou, tedy božskou a lidskou.
Levá noha v ohništi symbolizuje nutnost překročení něčeho z minlosti, co vnímáš jako „palčivé“, nebezpečné, a při tom se to nepříjemným jen zdá být.
Tím překročením však není cesta „přes“, ale cesta dovnitř (zpět do domu), tedy k sobě samé.

Jinak řečeno - utiš myšlenky, naslouchej pozorně svému nitru, a potom uslyšíš, jak překročit cosi starého, nefunkčního, tak, aby minulost a budoucnost splynula v jednu jedinou správnou cestu.
Tři duhy – minulost, přítomnost, budoucnost - jen jedno jediné - „teď“.
Celistvost.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 5:07 pm    Předmět: Citovat

Toora to vystihla moc dobře,
ale protože je to opravdu moc hezký sen, nedá mi to, abych se nepřipojila.

Citace:
Byla jsem v starém žlutém domě, který znám i z jiných svých snů, někdy se mi zněj nějak nechce "probudit" Neutral Myslím, že to je dům mých rodičů, cítím se v něm doma a v bezpečí.


Žlutá barva je o komunikaci a také může být o bezpodmínečné lásce.
Tak jako Slunce svítí na všechno a pro všechny.


Citace:
V tomto snu jsem vyšla ven na ulici z dveří orientovaných k jihu, nevím proč to tak bylo, ale myslím, že to bylo důležité.


Jih je směr kde svítí Slunce celý den- opět podle mě hovoří o bezpodmínečné lásce.

Citace:
Jemně poprchávalo a všude to vonělo deštěm

Jemný déšť symbolizuje požehnání.

Citace:
najednou jsem otočila hlavu doleva na východ a uviděla jsem tam zvláštní věc, tři krásné duhy seřazené nad sebou


Východ je směr zs kterého vychází Slunce a tím i Světlo a dá se říci i osvícení.

Tři duhy jako symbol smlouvy mezi Bohem a Člověkem mohou být viděny jako další symbol požehnání.


Citace:
Volala jsem ostatní ať se jsou taky honem podívat a popošla jsem pár kroků dopředu, pořád jsem při tom zírala na ty duhy. Nějak jsem si nevšimla, že jsem jednou nohou šlápla do ohniště, kde žhnuly veliké kusy dřeva, nevím jak dlouho jsem v nich stála, ale najednou jsem se podívala dolů a uviděla svůj pravý nárt úplně rozžhavený doběla jako kus železa


Ta vize a vše co se bude odehrávat potom, byla jen pro Tebe.
Pokud o tom budeš moc mluvit, můžeš se dostat do problémů-

Citace:
Z hrůzou jsem čekala, kdy začne noha bolet a říkala si, že o ní určitě přijdu, že už se nedá zachránit, ale bolest nepřicházela, tak jsem z toho ohně zase vystoupila a šla zpátky do domu.


A když už v těch problémech budeš, prostě z nich vyjdi- a vrať se zpátky
do svého srdce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 7:35 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmně,že jsem si to sám přál.Člověk,když je na dně,potřebuje aspoň v noci roušku bezvědomí,aby zapomněl,nabral sílu..
Byl jsem na týdenním meditačním setkání s Ambou a ani tam se mi nevrátily a meditovalo se ráno i večer,a večer jsem prováděl speciální cvičení co nám poradila a stejně nic.Šaman
Mněl bych jeden dotaz na sen.Moje neteř jde ve snu chodbou a doprovází ji duchové,nějaké postavy.Na konci chodby,kdy má chodba skončit jí to nedocolí a vrátí ji na začátek chodby a to ji vždy vzbudí.Nemá z toho snu strach,ani jí nějak nevadí,ale vždy jak jí najednou vrátí se lekne a probudí se.Sen se neustále vrací přes tři mněsíce.Já ji vyložil karty ale ten sen neumím vyložit.Snad poradíte.Děkuji Bůh vám žehnéj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 7:36 pm    Předmět: Citovat

Samozřejmně,že jsem si to sám přál.Člověk,když je na dně,potřebuje aspoň v noci roušku bezvědomí,aby zapomněl,nabral sílu..
Byl jsem na týdenním meditačním setkání s Ambou a ani tam se mi nevrátily a meditovalo se ráno i večer,a večer jsem prováděl speciální cvičení co nám poradila a stejně nic.Šaman
Mněl bych jeden dotaz na sen.Moje neteř jde ve snu chodbou a doprovází ji duchové,nějaké postavy.Na konci chodby,kdy má chodba skončit jí to nedocolí a vrátí ji na začátek chodby a to ji vždy vzbudí.Nemá z toho snu strach,ani jí nějak nevadí,ale vždy jak jí najednou vrátí se lekne a probudí se.Sen se neustále vrací přes tři mněsíce.Já ji vyložil karty ale ten sen neumím vyložit.Snad poradíte.Děkuji Bůh vám žehnéj.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 8:22 pm    Předmět: Sny... Citovat

Srdečně Tě zdravím,Šamane...Tedˇ přišla zpráva od Tebe , zároven se mně podařilo pomoci tam,kde potřebují,ale byl tam člověk...tak říkajíc,podvodník...Chtěl se obohatit na úkor jiných.A nyní,během pár minut se vše ,,dalo" do pohybu,vše vyřešeno...V klidu,bez afektu a emocí.Pozitivní výsledek...Co se týká snu,napíši první dojem,protože jak příliš zapojuji dedukci,rozpitvávám,je to zkreslené a je tam ,,můj" promítnutý vjem...To,so popisuješ,také znám,velmi podobně,napíši...Tvoje neteř je zřejmě takovým vtěleným Andělem v lidské podobě a doprovází bludné duše,jistě,že tento termín znáš,i když ho někteří neuznávají,zažila jsem i smích,ale to patří k tomu,když se příliš otevřeš...Duše,které odešly z těla samy,dobrovolně,aniž byl jejich čas či ty,které spáchaly těžký čin...apod.Také necítím strach,ony si vyhledávají ty,co nemají strach.Chtějí,abychom pro ně našly cestu a dovedly je ke klidu a k Bohu...kam zatím nemohou.Jsou ,,bludičkami" s matným světlem mezi říší temna a světla...A jelikož neteř je čistá,je jejich průvodcem,dále jí,,nepatří" rozkrývat cestu...Živi ni mrtvi,neštˇastní z neštˇastných.Ona nemusí mít strach.Setkala jsem se za svého života ve velmi bdělém stavu s nimi.Neublíží.Vždytˇ každá duše se rodí původně dobrá a čistá,jen další cestou,-,,poutníci po hvězdách"- mohou sejít jinam...To není její Cesta,nýbrž symbol jejího vývoje,pomáhat ubohým,neštˇastným,k Návratu do náruče Boha...A neteř to cítí,proto nepřítomnost strachu,je čistá...Nic jí nehrozí...Bůh své dítě,jak říkají Indové ,,instrument Boží " či ,,prodloužená ruka Boha", neopustí.Atˇneteř v tu chíli,před ulehnutím,popřeje mír a klid všem duším,z celého srdce a z celé,své,čisté duše.Bůh s nimi...Bůh opatruj Tvoji neteř...Bůh s Tebou,děkuji za Tvé příspěvky,máme velmi,velmi podobný prožitky,jak jsem zjistila...Napíši...S Láskou Aya.
Návrat nahoru
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 8:41 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Šamane,

můj názor na ten sen je-


Ty duchové jsou ve skutečnosti duchovní bytosti.

Myslím, že Tvoje neteř si teď něčím prochází, a oni jí doprovází a jsou jí nápomocni, ale projít může jen ona sama, ve chvíli, kdy na to má.

Zjevně na ještě nepřišla na ten fígl a nemá na to, aby prošla.. a proto jí v tom zabrání.


Nevím, jestli se jedná přímo o osvícení nebo jen milník na cestě...ale jasně je to velmi důležitý milník a proto to podvědomí neustále připomíná prostřednictvým toho snu...a ještě k tomu se probudí...možná bez toho by si ten sen tak dobře nepamatovala, ale myslím,že jí to i říká
PROBUĎ SE!

Dokud na ten fígl alespoň na nějaké úrovni nepřijde, asi se jí ten sen bude ještě opakovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 9:07 pm    Předmět: Sny... Citovat

Ale vždy,od samého početí,vlastně už předtím,něčím procházíme...není okamžik,který by byl nenaplněn...někdy to jistě tak silně nevnímáme...Duchovní bytosti nás mohou provázet i za naprostého,čistého vědomí,v každé situaci,atˇbdíme či sníme...Aya.
Návrat nahoru
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 10:46 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Šamane.

Sen Tvojí neteře souvisí s jejím příchodem (jeho průběhem) na svět.

Soudě dle opakování – naléhavosti jejího snu, dozrála doba, kdy je třeba, aby se touto „matricí“ zabývala.
Pokud se tak nestane, uloží se toto trauma mnohem hlouběji.

Osobně bych jí doporučila některou z dostupných terapií (resp. hlavně dobrého terapeuta) která povede k pročištění – ukončení zacykleného pohybu chodbou a otevření potřebného "východu".
Tato nová svoboda se neprojeví pouze v tom, že se sen už nebude opakovat, ale přinese do jejího dalšího života zcela čerstvý vzduch.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 11:18 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Ale vždy,od samého početí,vlastně už předtím,něčím procházíme...není okamžik,který by byl nenaplněn...někdy to jistě tak silně nevnímáme...Duchovní bytosti nás mohou provázet i za naprostého,čistého vědomí,v každé situaci,atˇbdíme či sníme...Aya.


Ano, Ayo, to je pravda.

Procházíme a doprovázejí nás.

Ale ne vždy nás stáhnou zpátky než dosáhneme cíle.

To znamená zásadní nepřipravenost.

A ta nepřipravenost může být v potlačeném porodním traumatu,
jak řekla Toora.


Šaman tady má tři vyložení a podle mě každé může být správné.
Bohužel nemáme ten sen tak podrobně popsaný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 11:52 pm    Předmět: Citovat

Ještě k tomu porodnímu traumatu.

Mě to abych pravdu řekla předtím napadlo taky,
ale nesedí mi tam naprostá nepřítomnost napětí, boje...

Pokud se cítí prostě klidně, tak to by souviselo s pobytem v bříšku
dejme tomu těsně před porodem, což je možné, ale tam ta vize neukazuje.

Ukazuje na projití něčím, co by mohly být porodní cesty, ale to je pro
plod nesmírně akční čas a vzledem k tomu, že jde o život a matka i dítě to ví,
taková klidná scéna mi k tomu vážně úplně nesedí.

Ale nabízí se, to jistě.


V každém případě se terapií zaměřenou na tuto oblast nic nezkazí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 11:53 pm    Předmět: Sny... Citovat

Ano,souhlasím...3 různé výklady a přesto mohou mít i hodně společného...Asi by bylo nutné vědět trochu více,u mě konkrétně i barvy...jas...světlo...šero...obrysy..,doba-čas,ve kterém se sen vrací...Já osobně jsem přišla na svět velmi dramaticky-3 dny jsem se ,,vracela"...Až později jsem pochopila,proč...Ale rozhodnutí ,,vejít a zůstat" bylo správné...Porodní trauma může být trauma dost velké,pro všechny ,,zúčastněné",z okolí znám dost astmatiků či fobie ze škrcení,uzavřeného prostoru,dechové zástavy.,oční poruchy,..apod.Ale to je jiná kapitola,nevím,zda je zde témy holotropního dýchání,regresní terapie-to jsem,myslím,viděla.... Aya.
P.S.Co se týká PC,jsem samouk,prosím,omluvte případné chyby...
Návrat nahoru
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: st prosinec 17, 2008 11:59 pm    Předmět: Sny... Citovat

Jsem ,,živoucí" důkaz prý absolutně problémového porodu,já málem odešla,matka též,14 dní velmi špatných...Mně se to proto nezdá,protože jsem byla a jsem hodně senzitivní a pocit úzkosti nemám...Alespon ne ve snu,dnes ani v bdění!...A tady není sen o úzkosti,spíše hledání...Ale KDO hledá tu Cestu?...Aya.
Návrat nahoru
Annaka
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.12. 2008
Příspěvky: 208

PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 12:08 am    Předmět: Citovat

Zajímavý, že jsme napsaly ve stejný čas víceméně stejný příspěvek.

Já jsem byla na přednášce Stanislava Grofa v Praze před asi milionem let
a tam mluvil o regresích na základě holotropního dýchání, které se týkaly právě porodu.

Také tam promítal obráky klientů, co nakreslili poté.

Na to opravdu do smrti nezapomenu, hodně, hodně zajímavý.



Víceméně říkal, že jsou 4 fáze porodu


Taková rajská, když se ještě nic neděje

Obrovské úzkosti a deprese, kdy porod začíná , ale mimčo nemůže nic dělat

Lítého boje kdy prolézá porodními cestami

A konečně osvícení podobného vyjití ven



PS: taky jsem byla v Indii, Ayo, dva roky, někdy o tom musíme popovídat
PPS:dobře, že jsi tím prošla v pořádku a jsi tady, Ayo --hugs--
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt prosinec 18, 2008 12:30 am    Předmět: Sny... Citovat

Děkuji Ti,Annako,já taky...2 roky... Laughing A měla jsem letět zase v létě,ale to souvisí vlastně s tématem...Letenku jsem stornovala 48 hodin před odletem,byla jsem potom velmi tichá,jakoby nepřítomná,ale klidná,s nádechem smutku.V noci jsem měla ,,živý" sen o tom,přímo jsem v letadle,celá v bílém,vidím plameny,mě nepálí,ale podávám mnoha lidem ruce,jenže oni padají...Dolů...Jistě,že bychom mohly vysvětlit jinak...Ale vysvětlení bylo prosté.Letadlo,kterým jsem měla letět,nejen spadlo,ale za letu začalo hořet...Velmi časti tomu předchází klid,naprostý,kdy nemluvím a hodiny sedím,téměř bez hnutí...Prý toto zažívají někteří Indiáni-šamani,ale ty jsem osobně nepoznala,takže jen ,,píši..."...Nejhorší bylo,jistě vzpomeneš,jak v létě byly asi 3 velké letecké katastrofy a vše se opakovalo...A já měla pocit,že to není ,,normální"...Dost smutné zjištění,když ráno jsem zjistila,že tomu tak bylo...Naštěstí mé okolí si nějak ,,muselo" zvyknout,ale asi není lehké žít vedle ,,divného člověka"... Rolling Eyes Wink Aya.
Návrat nahoru
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 4 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund