Fórum - Zobrazit téma - Sny - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Sny
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Sny
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Ameria
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.11. 2005
Příspěvky: 85

PříspěvekZaslal: út červenec 29, 2008 7:03 pm    Předmět: Citovat

Zdá se mi spousta snů a nemám pořebu jim nějak zabraňovat jako Saman. Jednou z čas se mi zdá sen, který je něčím jiný, jednoznačně něco říká a já cítím, že se naprosto odlišuje od ostatních. Nestává se to často, ale ten pocit už dobře znám. Tyto sny si všechny pamatuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt srpen 21, 2008 12:28 am    Předmět: Citovat

Dneska se mi zdál velice živý,reálný sen.Žádná zamotaná symbolika,sen jako normální denní výjev.

Byla jsem v nějaké veřejné místnosti kde běžel gumový jezdící pás.
Zaměstnanci na něj nakládali různé věci,které už byli někým vyhozené a neužitečné.Pás byl však stvořen za tím účelem,že kdokoliv tam mohl přijít a vybrat si z pásu cokoliv se mu líbilo.Takový nekonečně nevyčerpatelný vetešnictví se vším,co si dokážete představit.Pastelky a různé výtvarné potřeby,botky,knihy,oblečení,serepetičky,blbůstky,vše,co si dokážete představit.
Bylo tam vcelku dost lidí a každý si pro sebe vybíral věcičky.Byla jsem tím hodně pobavená,měla jsem opravdu radost,že tam mohu zadarmo najít úžasné a užitečné věci.


Citace:
Pás byl však stvořen za tím účelem,že kdokoliv tam mohl přijít a vybrat si z pásu cokoliv se mu líbilo.


..myslím,že toto by mohlo souviset s objednávkami z vesmíru,moje víra,že dostaneme vše,co si přejeme a na co upínáme svou pozornost a věnujeme svou energii a poslední dobou mnou často spekulované téma.Časté přemýšlení,jak to uplatnit více ve svém životě.
Dále Arrow každý je účastněn procesu rozdávání z vesmíru...každý bez vyjímek si může tvořit svůj život.

Citace:
Najednou bylo šero a mě napadlo,že by bylo dobré rozsvítit.Nikdo se k tomu neměl a tak jsem se šla optat zaměstnanců jak na to a bylo mi poraděno.Na podruhé jsem mírně složitý postup zvládla.


..mrzí mě,že lidé si myslí,že si z nich dělám srandu,když jim popisuji jednoduchý princip Vesmírného pásu a nechtějí to ani zkusit,ani vyzkoušet.Prostě si na to nechtějí posvítit......


Tak i takto prostě k nám naše sny promlouvají........

Džarmil

Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
rendyy
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.12. 2007
Příspěvky: 383

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 7:40 am    Předmět: Citovat

Ou jé, on je to trošku šok, když člověk zjistí, že si opravdu může přát a bude mu dáno. Pak se totiž člověk musí zbavit různých strachů, nedůvěry, stresů... a jenom se odevzdat a věřit. Někdy život říká: dám Ti, co chceš... jen mi dej trošku času. Jenže kdo to umí, čekat trpělivě, odevzdaně, ne v koutku ale jít aktivně svým přáním vstříc... Někdy to není jednoduché... A také je někdy snazší věřit na ty menší věci, ale dovolit si i ty větší, otevřít se opravdu zázrakům... to už je asi umění. Přála bych si se tomu umění učit... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: pá srpen 22, 2008 11:48 am    Předmět: Citovat

Přesně Rendy,myslím,že další věc co mi ten sen chtěl říci,že je čas to aplikovat na ty větší přání.Třeba teď pracuju na dovolený na Jamajce. Laughing Laughing Laughing Laughing


Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so srpen 23, 2008 10:13 pm    Předmět: Citovat

podělím se o jeden malý šťastný sen. Když se mi něco zdá a já si to pamatuju, tak to je pro mne znamení že to je důležité. Ve čtrtek se mi zdálo, že mou dceru přijali na jedno pracovní místo o které stála(hledá si teď po vejšce místo a doteď jí nic nevycházelo).V pátek večer mi volala, že ji na to místo vzali Smile Jak málo stačí nám rodičům k radosti... Laughing

Džarmi, pořiď si velký prasátko - spořící a šetři. Když by sis tenhle sen nesplnila, zůstalo by to jednou v nebi jako tvůj nerozbalený balíček Wink člověk, když si něco přeje, by měl alespoň zkusit co se dá zrealizovat svoje přání......A nejlepší ta dětská, nebo zdánlivě bláznivá....Protože přinášejí radost Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 6:27 am    Předmět: Citovat

Laughing Laughing Laughing

Tak za deset dní letím za sluncem do Portugalska!!Moje první dovolená u moře,takovou radost z toho mám.Jéjéjéjéjéjé to bude reiki meditací.....

Hned jak jsem věděla kam opravdu chci,vše hned šlo a bylo na světě. Very Happy Very Happy Very Happy a bez prasátka hehehehe

Dřarmí Cool Cool Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne srpen 24, 2008 8:25 am    Předmět: Citovat

v Portugalsku jsem byla a určitě se tam chci vrátit a trochu ho projet, zejména sever. Hodně mě překvapilo: je voňavé a barevné. Mám odtamtud spoustu krásných fotek. Atlantik ne moc teplý, ale krásné vlny a na dlouhých písečných plážích se válejí mušle značky Shell jako z reklamy. Sbírala jsem je tam po desítkách a jednu nosím stále u sebe. Užij si to tam, je to krásná země!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Draka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 6:19 pm    Předmět: Sen po R1 Citovat

Vrtá mi hlavou sen, který se mi zdál první noc po zasvěcení do Reiki I. je to už půl roku a pořád ho nemůžu vyhnat z hlavy.

Byla jsem v starém žlutém domě, který znám i z jiných svých snů, někdy se mi zněj nějak nechce "probudit" Neutral Myslím, že to je dům mých rodičů, cítím se v něm doma a v bezpečí. V tomto snu jsem vyšla ven na ulici z dveří orientovaných k jihu, nevím proč to tak bylo, ale myslím, že to bylo důležité. Jemně poprchávalo a všude to vonělo deštěm, najednou jsem otočila hlavu doleva na východ a uviděla jsem tam zvláštní věc, tři krásné duhy seřazené nad sebou Surprised Volala jsem ostatní ať se jsou taky honem podívat a popošla jsem pár kroků dopředu, pořád jsem při tom zírala na ty duhy. Nějak jsem si nevšimla, že jsem jednou nohou šlápla do ohniště, kde žhnuly veliké kusy dřeva, nevím jak dlouho jsem v nich stála, ale najednou jsem se podívala dolů a uviděla svůj pravý nárt úplně rozžhavený doběla jako kus železa. Shocked Z hrůzou jsem čekala, kdy začne noha bolet a říkala si, že o ní určitě přijdu, že už se nedá zachránit, ale bolest nepřicházela, tak jsem z toho ohně zase vystoupila a šla zpátky do domu.

Zvláštní.....ty tři duhy na východě se mi moc líbily... brzy půjdu na R2, tak se těším na další pokračování.... Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 10:44 pm    Předmět: Citovat

Hoj Drako,
bych tomu možná rozuměla nějak takhle..

Dům - Já,setrvání v sobě,moje cesta

Jih - směr pro mne dobrý

Východ - směr,kterým bych se ubírat neměla,přestože mě tam něco výsostně přitahuje, nese riziko našlápnutí někam,kam by bylo lepší raději nezasahovat,nezúčastňovat se..mohla bych dojít k nemilé životní lekci.

Takže si to spoj se svým nějakým momentálním životním tématem či obdobím,situací a přiřaď k němu výše uvedené atributy.Něco jako :Já jsem a je pro mne a mé okolí dobré se vydat tímto směrem,zachovat se tak a tak a nenechat se přitáhnout něčím sice pro mě zajímavým,vábivým,ale neplyne pro mne z toho nic dobrého.Těžko to popisovat takto obecně.je snadnější najít souvislosti,kdybych o tobě víc věděla.Ber toto jen jako můj výklad,nic víc,může tam být ukryto jiné poselství.

Možná to může souviset s tvou cestou reiki.Možná ti chce sen říci,aby jsi se s reiki věnovala nejdříve a hlavně sama sobě a neodbíhala zachraňovat ostatní,i když je to velice lákavé.

Tak přeji hodně zdaru při vyluštění Džarmí
Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt říjen 30, 2008 11:13 pm    Předmět: Citovat

Dům symbolizuje stav naší duše, uvnitřnění. Jih bývá spojen s našimi kořeny.
Nárt odpovídá 6. čakře - možná, když byl pravý, jde o intuitivní vjem, popud něco udělat....
Východní strana bývá spojena s minulostí - opět rodina, kořeny. Souvisí to nějak s Tvým odpoutáním se od rodiny, do které ses narodila, s vykročení k samostatnosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Draka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: ne listopad 02, 2008 6:17 pm    Předmět: Citovat

Díky za vaše názory,

je pravda, že mě to v poslední době "táhne" jiným směrem, že by ten jih? Z rodičovského domu jsem odešla před hodně lety a občasné návraty jsou milá setkání s nejbližšími, tam zádrhel asi není. Spíš jsem před časem chtěla změnit zaměstnání, opustit svou druhou rodinu a bylo mi z toho hodně ouzko. Nakonec jsem zůstala, kvůli fajn lidem, které mám ráda. Stejně ale cítím, že to je dočasné, nějak uzrává čas, těžko to vyjádřit, prostě mám pocit, že nedělám to pravé ořechové a že bych měla být někde jinde, dělat něco jiného. Celý víkend si chodím po kopečkách v Jizerkách a snažím se uklidit si v sobě, srovnat si myšlenky. Nohy mám už celé ošoupané a v hlavě pořád zmatek Sad No ještě je hodně cestiček, které jsem si neprošla, tak snad mě na některé něco konečně docvakne a jestli napadne sníh, tak vytáhnu běžky Smile

Jsem rádá, že je tady spousta ochotných lidiček, kteří se podělí o názor, díky.
Reiki je pro mě úžasná věc, zatím ťapkám po sobě a sporadicky po nejbližších. Musím říct, že mne zbavilo nespavosti, dokonce jsem si musela zaopatřit budík Confused A druhá věc, která se mi krásně srovnala, štítná žláza, která byla poněkud hyperaktivní, prášky jsou minulostí a pátá čakra je zase v pořádku, na té šesté bude asi ještě práce, no ale jak říká kamarádka...rychle se ani pes...nevyvenčí Laughing

PS: dneska se mi určitě bude zdát o tom, jak se drápu někam na Jizeru, snad mě ráno nebudou bolet nohy ještě víc!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 2:15 am    Předmět: Citovat

Draka napsal:
Spíš jsem před časem chtěla změnit zaměstnání, opustit svou druhou rodinu a bylo mi z toho hodně ouzko. Nakonec jsem zůstala, kvůli fajn lidem, které mám ráda. Stejně ale cítím, že to je dočasné, nějak uzrává čas, těžko to vyjádřit, prostě mám pocit, že nedělám to pravé ořechové a že bych měla být někde jinde, dělat něco jiného.


myslím,že sen jen odráží tvé dění v životě.Duhy by mohli symbolizovat něco,kvůli čemu jsi chtěla opouštět svou druhou rodinu a zaměstnání.To vstoupení do ohně mohlo být spojeno s nepříjemnostmi,které vycházeli z tvého odchodu od druhé rodiny.Lidé mají rádi dramata,když je opouští někdo,koho potřebují a jsou naň zvyklí.Z toho bývá ouzko.Zůstala jsi - vrátila jsi se do domu.Je to prosté Very Happy Duhy v tobě hluboce zůstávají a přitahují tě stejně jako toužíš po změně....

Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Draka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 6.10. 2008
Příspěvky: 26

PříspěvekZaslal: po listopad 03, 2008 6:16 pm    Předmět: Citovat

Asi to tak bude, půjdu tam za tou duhou Laughing , trojka je moje životní číslo.
Dávám tomu měsíc, maximálně dva. A počkám, co mi sny ještě prozradí.

Díky za názor.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Aya
Anonymní





PříspěvekZaslal: ne prosinec 14, 2008 9:14 pm    Předmět: Sny... Citovat

Možná je toto témata již uzavřené,ale snad nevadí...Je rozdíl mezi sny a vizemi...To ví každý z vás,já to zpočátku nechápala.Již od dětství jsem měla zcela konkrétní sny,situace,které byly tak pravdivé,že jsem se nejdříve po probuzení se ,,kousla" do ruky.Bdím či sním?Jen jedna věc,spojená s těmito zážitky mě zpočátku děsila.To nebyly sny,ale určité,konkrétní vize,určené většinou normálním ,živým lidem.Ale JAK sdělit varování,upozornění a někdy naprostou nezvratnou událost?Je to jeden z nejtěžších úkolů.Takových případů jsou desítky v mém životě,kdysi jsem,po dl. uvažování varovala osobu,která je v showbyssnisu.Ano,vše se splnilo,jenže byl i článek,před kterým jsem utíkala...Nu budiž...Kolem 3.-4.hodiny,v Indii mně vysvětlili,proč,jsem se probouzela ze sna,posadila se a konkrétně dostala informace i rázu,kdo a kdy onemocní,odejde,apod.Dilema,které vzniká,jistě pochopíte.Takže ,v případě,kdy šlo o ohrožení,tak jsem našla cestu,jak upozornit na opatrnost.Horší byly a jsou odchody...Takto jsem byla upozorněna na násilný čin,atentát v metru,dopravní nehodu,daleko od Prahy,kde jsem známého zadržela mobilem,zemětřesení,povodně,atd.,ale i přesný odchod,např. nemocného kamaráda,který byl v nedobrém stavu,ale ne beznadějném.Objevil se koncem srpna,jako by v mlze,že ten den,kolem 16,hod. odejde.Popsal i vyšetření,které způsobí jeho odchod.Ráno jsem vzala telefon,bez ohledu,jak budu vypadat a volala.Rodinu,přátele...V nemocnici klid.Kolem 14.hod. jsem dostala tel.,že má najednou vysoké horečky,skoro 42 st,nejdou dolů a volá mé jméno...Co nejdříve jsem musela dorazit,i když jsem nebyla v Praze.Došla jsem na Letnou,kde se vše najednou začalo se mnou točit...Po chvíli bylo dobře,klid.A zazvonil telefon:,,Aya...Standa odešel,přijedˇ!" Dorazila jsem před 17.hod.,zemřel v 16.05 hod.Oči nešly zavřít,pořád se díval ke dveřím.Zavolala jsem:,,Jsem tady,jak jsem slíbila.."Otočil oči,po pravdě všichni zaúpěli hrůzou.Poprosila jsem,aby byl klid.Otevřela okno,zavřela jeho oči se slovy,že musí jít,přišel čas jít k Bohu...Jakoby se usmál a dostal krásný výraz tichého anděla...Mnoho trpěl.Necítila jsem strach,smutek,nic než velký klid.Splnila jsem vše,co pro přítele a kamaráda jsem mohla udělat,i jeho přání,doprovodit ho milovanou ,,Ave Maria"...Jen jednou jsem ho potom viděla.Smál se štˇastně:,,Ayo..já nejenom chodím,ale lítám...To je krása..."Aya.
Návrat nahoru
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 9:18 pm    Předmět: Citovat

Ayo, je to těžké břímně,ale krásná vzpomínka.Spíš poraďte,jak je zase přijmout.Stále si je nepamatuji.Stále v podvědomí je odmítám a chci mít klid.Jak to zmněnit.Zkoušel jsem několik metod.Matně si pamatuji,že ve snech bojuji,ale to je vše.V noci se občas vzbudím,ale nic si nepamatuji,jen vím, že jsem se strhl ze sna.Jako mladého mne budilo vlastní volání a nebo skřípání zubů a občas pády.Dnes jsem v noci jak mrtvý.Chtěl jsem to,ale jak to vrátit.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další
Strana 3 z 6

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund