Fórum - Zobrazit téma - Reiki, profesní kariéra a dnešní doba - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki, profesní kariéra a dnešní doba
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki, profesní kariéra a dnešní doba
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 7:22 am    Předmět: x Citovat

Dlouho jsem se prala s myšlenkou odejít ze svého zaměstnání. Ale volnou nohu jsem si už neúspěšně vyzkoušela a výplata každého 15 má něco do sebe. Pracuju v ryze komerční, finanční firmě. Ale má to svoje plus v tom, že mi práce dává klid k dalším aktivitám, kterými se snad jednou začnu živit. Vím jak je to těžké od jiných lidí. A nejsem zastáncem názoru, že "učitel" se teprve má učit od svých žáků. Myslím, že opačný postup by měl být pravidlem - nejdřív se něco pořádně naučit a pak vyrazit do ulic. Samozřejmě se pak vzájemně ovlivňují, ale ten kdo něco nabízí by měl za svoje jednání nést odpovědnost a nenabízet prázdné bubliny za horentní sumy.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
TomasKl
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.4. 2005
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 10:09 am    Předmět: Citovat

to blankas:
DĚKUJU DĚKUJU DĚKUJU! Nádherně napsané.

A k
Citace:

Pracovat na své celistvosti a rozvíjení vnitřní síly mohu i když vykonávám velmi racionální povolání, to opravdu není v rozporu.


mám jednu volnou asociaci, teda jednu vzpomínku...

...nastoupil jsem na vojnu, na palandě mračno věcí a první rozkaz - srovnat všechno do komímnků, každý do své skříňky.
První emoce - neskutečný vztek - takového času, který se dal využít užitečně. Hned na to se vynořila vzpomínka - v jedné knížce se psalo, že JAKÁKOLI práce může být meditací - tak proč to nezkusit zrovna teď?
Všichni kol mne zuřivě co nejrychleji dělají z věcí komínky do skříněk - věří tomu, že až to udělají, budou mít volno a půjdou třeba kouřit nebo nevím co. Netušíme, že až do večeře pro nás není jiný program a kázeň se musí držet tím, že je mužstvo zaměstnáno, takže vždy někdo oznámí tomu četařovi, co nám velí, že má hotovo a vzápětí letí jeho věci zpět na palandu s komentářem "zkuste lépe!". Zatímcio já skládal první košili hodinu a teď začínám druhou - četař něco křičí o neschopném vojákovi - zcela vědomě si beru tu energii, kterou mi vztekle posílá a jen lehce si ji
transformuju. Cítím se stále líp, negativní emoce jsou pryč.
Po dvou hodinách už mám složené košile dvě!
Co také netušíme je, že na tu večeři nás četař musí přivézt včas, jinak bude mít průšvih on. Takže 15 minut před odchodem na večeři přijde a tu většinu věcí, které v komínku nemám, složí do skříňky za mne!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund