Fórum - Zobrazit téma - Létání - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Létání
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Létání

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
tk4u
Anonymní





PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 9:06 am    Předmět: Létání Citovat

krááásná diskuze o uzemnění mne nutně vede ke komplementárnímu dotazu - jak létáte? A taky jak vzlétnete, když Vás okolnosti uzemňují víc, než je zdrávo?
Návrat nahoru
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 3:06 pm    Předmět: Citovat

Létat, vznášet se. Máte někdo zkušenost s astrálním cestováním? Kamarád si takto našel přítelkyni.a naprosto vážně to prožívá.
Opravdu nemám názor ani zkušenost.
Takže prosím o zkušenost , ne názor. Díky moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 3:25 pm    Předmět: Citovat

Mě by spíš zajímalo k čemu je to dobrý.
Protože si sám odpovídám že k ničemu, tak zároveň reaguji, že zkušenosti s tím tím pádem nemám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 7:56 am    Předmět: Citovat

Cestuji skoro v každém snu,moc se ale nezabývám touto tématikou,takže nevím jestli je to astrální cestování.Vkaždém případě nekdy se dá dosáhnout hodně vědomého stavu a učit se fajn věci.záleží ale hodně na konstelaci.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ann
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 9:26 am    Předmět: Citovat

Krásný den, přeji všem }i{

K této krásné tématice mohu přispět radou na přečtení knih od Hanka Wesselmana, opravdu nádherně pojaté - alespoň pro mě Very Happy
Jsou to dva díly Spiritwalker a Medicinman a kdo četl, myslím že s nadšením čeká na další díl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 2:02 pm    Předmět: Citovat

a o čem ty knížky jsou?
nějaké rady nebo tam popisuje zážitky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ann
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 3:54 pm    Předmět: Citovat

Popisuje svou zkušenost s astrálním cestováním. S jeho počátky, jak, kdy, proč. Cestuje do jiného času - do budoucnosti - celkem tam vyvstává i využití astrálu. Myslím, že je poučné se podívat do určitých situací osobně a např. se z nich poučit, změnit.
O astrálním cestování mimochodem píše i Jack London v Tuláku po hvězdách, taky moc hezká knížka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 4:39 pm    Předmět: Citovat

Milý Anne, takže se dá říci, že se tam setkáváš se svojí budoucností, která v případě, že se Ti ve formě, kterou zažíváš, nelíbí, pracuješ na své lepší budoucnosti? Jak si určíš, v kterém časovém úseku svého života se tam objevíš? Nebo v životech budoucích? Nebo těch po smrti? Potkáváš tam jaké bytosti? Ty jsoucí zemské, které potkáš za týden? Je to na mě příliš neuchopitelné, takže se omlouvám, možná vyznívají mé otázky dětsky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Ann
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 9.11. 2006
Příspěvky: 28

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 1:26 pm    Předmět: Citovat

Zdravíčko Smile

Mno.. trošku mi to tam splynulo, omlouvám se. Nepsala jsem o sobě, psala jsem o zážitku autora, proto bych spíše doporučila si ji přečíst než abych se tady pokoušela kostrbatě převyprávět knížku. Četla jsem ji již dávno. Bohužel jsem zjistila, že je vyprodaná, takže.. Crying or Very sad

Cestoval do daleké budoucnosti za svým praprapra..vnukem, vtěloval se do něj - byl součástí jeho mysli, nezaujatě pozoroval bez toho, aby si to jeho praprapra..vnuk uvědomoval. O ovlivnění budoucnosti tam nešlo, každopádně ho zážitek s duchovní úrovní posunul dál, jinam. A jak to dělal? Přišlo to za ním samo.. Stuhly mu končetiny, postupně celé tělo, mno a.. odpoutal se. Jen jsem doporučila knížky, takže... Rolling Eyes Raději bych už měla asi mlčet. Kouknu do knížky a přepíšu vám tu nějakou podstatnou pasáž, jestli budete chtít Wink

Ještě maličkost... opravdu se stydím, vím, že jste nechtěli názory, ale ve snech jsem také zažila létání a bylo to nádherně uvolňující... jenže sny jsou sny a astrální cestování je trošku něco jiného nebo alespoň něco vyvinutějšího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 2:24 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Ann,

je dobře že jsi napsala a piš dál. Myslím, že sem nakukuje hodně lidí, třeba si z toho někdo z nich vzal poučení.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so listopad 11, 2006 9:32 pm    Předmět: Citovat

O astrálním cestování mimochodem píše i Jack London v Tuláku po hvězdách, taky moc hezká knížka Wink[/quote]

Opravdu moc krasna knizka Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st listopad 14, 2007 2:29 pm    Předmět: Citovat

Cítím, že astrální cestování je něco úplně jiného, než létání, které si prožíváme ve snu. V astrálním cestování se pohybuje jen vědomí - samozřehmě může vytvořit i obraz pohybujícího se těla, ale většinou je to jen a jen o vědomí.
U létání ve snech letíme celí - ne jen vědomí.
K astrálnímu cestování má velice blízko přenášení vědomí do jiných živých bytostí - šamanská technika. Pro mě bývá jejvětším zážitkem přenesení vědomí do kroužících ptáků vysoko na obloze, nebo spojení se s pamětí stromů.
Už se vám taky stalo, že jste se přenesli do budoucnosti? Nemám na mysli déjá vu, kde zažíváme jako přes kopírák určitou situaci, atmosféru té situace. Ne, jde o něco jako předdutcha toho, co se stane, delší souvislejší děj, který je jakoby předzvěstí toho, co se pak někdy v trošinku obměňené podobě (někdy metaforické), ale přesto v zásadě stejně odehraje.
Stává se mi to občas při terapiích Reiki, při práci s tarotem nebo symbolonem. Někdy je to fajn, někdy bych raději nic neviděl a nevěděl.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt listopad 15, 2007 11:17 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Nevím jestli nebo co je astrální cestování.Ty všeobecné definice znám.Ale vlastní zkušenost.Když jdu za duší nemocného člověka,která reší jestli už má odejít a ještě váhá,pak můžu pomoci ji připomenout ale ne nakazovat.Pak takový cestování má smysl Krabasi,nebo když jdu do minulosti abych rozpletl uzel příčin v souvislosti,pak taková cesta má smysl pro mne jako šamana..Navíc u svých předků čerpám poučení.Ale při meditacích je to jiné cestování,je to návrat k neosobní sxistenci bez ega návrat domů,ke společné energii nás všech a všeho.Nevím co je to astrální cestování po světech,já jen cestuji dle potřeby a je to normální teda pro mne.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund