Fórum - Zobrazit téma - duševní léčení - za pomocí druhého a prvního symbolu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - duševní léčení - za pomocí druhého a prvního symbolu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

duševní léčení - za pomocí druhého a prvního symbolu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
hexa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.12. 2006
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: pá duben 06, 2007 3:26 pm    Předmět: x Citovat

Damao napísal:
Důležité je pochopení, proč vzniká určitý postoj (náhled na svět), určitá emoce. Při léčení nejde o "náhradu" špatného stavu za lepší stav. Léčením je přijetí toho, co je, pochopení, proč to tak je a především pochopení, k čemu si to zažíváme (není náhod a nikdo nic nedělá záměrně špatně). Z toho pak poznáme, jak změnit svůj postoj k životu.

Mám pocit, že v odpovediach k tejto téme nájdem vždy niečo "nové", niečo čomu som nevenovala pozornosť, ktorú si zaslúži - ĎAKUJEM!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 7:29 pm    Předmět: Citovat

Dotaz. Nedávno jsem tu psala, že jsem čistila kabinet a kolegyně do dvou dnů odešla na nemocenskou. Už jsou to víc než dva měsíce. A já mám špatný pocit, že je to moje vina. Je fakt, že jsem při čištění myslela na to, že se tam ta paní nebude zdržovat natolik, aby nám tak ubližovala, jak to dělá. Ale nemyslela jsem to tak, že tam dva měsíce nebude vůbec... Jak se to dá napravit? Problém je, že mi nejde odpustit jí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st květen 02, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

Myslím, že můžeš být klidná. Určitě nejsi hlavním činitelem. Pánbůh prý má nad svým stolem dvě cedulky. Na první je napsáno:
ZAPOMÍNÁM VŠECHNO, CO SI VY PAMATUJETE
A PAMATUJI SE NA VŠECHNO, NA CO VY ZAPOMÍNÁTE!
Na té druhé je napsáno:
NECHTĚJTE BÝT ODPOVĚDNÍ ZA VŠECHNO, CO SE VE VESMÍRU DĚJE.
TO JE MŮJ DŽOB!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: st červenec 25, 2007 9:11 pm    Předmět: Falun gong Citovat

Proběhla tady zmínka o Falun Gong - vyšel o něm článek v nové Meduňce (srpen 07) na str. 28
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt červenec 26, 2007 12:03 pm    Předmět: x Citovat

Damao: ano máš pravdu, že člověk není odpovědný za celý svět.

Přesto jsem názoru, že každý jedinec má vlastní rozum proto, aby ho používal, nejen ulítával na ezoterických iluzích. Je jednoduché říct: udělal jsem cosi a zbytek je na (Vyšším Já, existenci, andělech,...možno podle libosti doplnit) a já jsem z obliga. Když se řekne A obvykle se (ať
chceme nebo ne) objeví i B.
Jasně, člověk není žádný Bůh, ale přece jen má určité možnosti - např. dát něco do pohybu a pak se srovnat s následky svého konání.
Nakonec i pocit viny je něco, co nám může pomoct se vyvarovat stejných chyb.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: út červenec 31, 2007 10:40 pm    Předmět: Citovat

Lylko, já a Klofi jsme se ptali na energetickou fontánu, mohla bys sem uvést postup pro její vytvoření?[/quote]

Moc se omlouvam, dlouho jsem se na reikiwebik nedostala...

Pokud mam pocit, ze v mistnosti je hodne lidi "bez energie", nebo kdyz cekam navstevu a vim, ze jsou to lidi hodne vycerpani, unaveni, tak myslene vytvarim energetickou sprchu. Ja mam tedy zauzivany postup, ktery nas ucili pri sezenich nebo pri povidani o reiki a nasich zkusenostech: Klasicka meditace, uvolneni, pozadani o energii, symboly CKR, SHK a HSZSN. Nevim, jestli jsou potrebne vsechny 3, urcite HSZSN urcite, ale ja pouzivam vsechny. Pak si predstavim jakoby sprchu nad mistem, kde by mela proudit energie - nad dvermi (at kazdy, kdo prejde dvermi si vezme tolik energie, kolik potrebuje), nebo treba nad sedackou, na strope a proste poprosim, at se vytvori pomyslna energeticka sprcha, ze ktere bude proudit energie treba v dany den, nebo kazdy den... a at si kazdy, kdo bude sedet na sedacce, nebo bude v mistnosti vezme tolik energie, kolik potrebuje. Dulezite je nevnucovat. Takhle se to da pouzit i nad postel, cokoliv. A pak to obnovuji, kdyz mam pocit, ze hodne energie "ubylo" Smile
Nekteri lidi se na danem miste citi supr a nechteji odejit Laughing , ale nekterym tam proste neco vadi a radeji odejdou... tezko rict. Nesmio tam byt myslenka typu - at ta energie na ne pusobi, ale at si dany clovek (lidi) vezme tolik energie, kolik potrebuje. A nemusi si vzit nic...
K tve kolegyni... tezko rict, mozna si ji pomohla. Dlouho zvazovala, jestli se ma "dat do poradku" a jit na marodku, ale vzdala to, a tys ji mozna pomohla rozhodnout se! Da se to chapat i v tomhle smyslu...

Hlavne si to nevycitej! Ja jsem "vytvorila" sprchu u nas v obyvaku, protoze jsme meli hodne navstev, a nakonec jsme si to odnesli ja s mamkou a taky s manzelem - pohadali jsme se, ale bylo to k necemu dobre, potrebovali jsme si par veci vyjasnit. A ted je vse OK Smile A navsteve se nechtelo domu, bylo jim fajn...

Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund