Fórum - Zobrazit téma - totální zmatek 2 - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - totální zmatek 2
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

totální zmatek 2
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 10:55 pm    Předmět: Citovat

Tak se podívej na Měsíc (pokud není za mraky Wink ) - no není krásný? Když se dívám na přírodu, mám pocit, že neexistují chyby, vše je dokonalost sama Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: so březen 24, 2007 11:07 pm    Předmět: Citovat

jo a jinak Lexaurin 1x denně týden a pak kdyz to prijde
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po březen 26, 2007 4:53 pm    Předmět: x Citovat

nemo: tak naštěstí to ještě za sebou nemáme. Ostatně jinak bychom tady nepsali, že?
Možná tě vyděsím, ale podle data v OP mám o hodně víc než ty a zrovna teď prodělávám tak pro mě šokující novou zkušenost až žasnu a učím se, učím se, učím se...
Svým způsobem taky celý život čekám, kdy už budu mít hotovo, občas mě tenhle dojem přepadne, ale to je moc hezký způsob existence jak zařídit, aby si člověk před dalšími zkouškami mohl oddechnout a nabrat síly. Všechny splněné úkoly a překonané zkoušky oceníme teprve později až jsou za námi nebo když se ocitneme v podobné situaci znovu (a můžeš si být jistý, že takové se tutově najdou) a najednou je umíme zvládnout!
Pak si teprve vychutnáme naše těžce nabyté zkušenosti a o chloupek více získané moudrosti...
Fakt je život jedno velké dobrodružství. Potkala jsem nedávno jednoho člověka, který nic neřeší a bere život tak jak je, až dětsky jednoduchým způsobem - nevím, jak to dokázal, ale jednou, jednou se tomu určitě přiblížím.
Vřele doporučuju.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 10:23 pm    Předmět: Citovat

ja uz to nezvladam snazim se verte mi ale ty mislenky na minulost na minule chyby se mi stale vraceji a stale nalezam jen nove chyby a nic kladneho, prosim poradte jak udelat caru za tim aby se mi to uz nevracelo snazim se ty mysleky kdyz prijou dale nerozvijet ale pak chdi jeste casteji avetsi kalbr.....
ja uz jsem hodne unaveny snazim se opravdu tim spis se ale snazim presvedcit sebe nez vas
kdyz pozadam aby reiki mnou proudila cely den a cely den me cistila a obces pres den za to podekuju , bude to fungovat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá březen 30, 2007 10:42 pm    Předmět: Citovat

nemo napsal:
ja uz to nezvladam snazim se verte mi ale ty mislenky na minulost na minule chyby se mi stale vraceji a stale nalezam jen nove chyby a nic kladneho, prosim poradte jak udelat caru za tim aby se mi to uz nevracelo snazim se ty mysleky kdyz prijou dale nerozvijet ale pak chdi jeste casteji avetsi kalbr.....
ja uz jsem hodne unaveny snazim se opravdu tim spis se ale snazim presvedcit sebe nez vas
kdyz pozadam aby reiki mnou proudila cely den a cely den me cistila a obces pres den za to podekuju , bude to fungovat?


Nemíku. Napiš mi prosím co jsi udělal proto aby se ten stav zlepšil........ co jsi pro to udělal?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

vecer i rano i pres den na sebe prikladat ruce opakovat si pozitivni afirmace(mam se rad zbavuji se depresi a zbytecnych strachu prijimam bezpodminecne minulost a delam za ni caru a ajdu dal atd) snazim se stale neco delat myslet na hezke veci (moc me ale nenapada),
divne je ze kdyz si reknu ze se mam rad tak me zacne bolet hrudnika tect slzy, ja se snazim verit ze to vse zvladnu snazim se nerozvijet tyslenky ktere me boli ty veci co mi kdo kdy rekl a ted uz se snazim to i tolik nerozebirat , podle doktora ke kteremu chodim mam zacit cvicit kdyz to na me prijde ja uz jsem z toho tak unaveny
jak udelat tu tlustou caru?
a proc mi neverite ze se snazim pro to neco delat?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bootlog
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 5.9. 2003
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 1:10 pm    Předmět: Citovat

nemo napsal:
... divne je ze kdyz si reknu ze se mam rad tak me zacne bolet hrudnika tect slzy, ja se snazim verit ze to vse zvladnu snazim se nerozvijet tyslenky ktere me boli ty veci co mi kdo kdy rekl a ted uz se snazim to i tolik nerozebirat , podle doktora ke kteremu chodim mam zacit cvicit kdyz to na me prijde ja uz jsem z toho tak unaveny
jak udelat tu tlustou caru?
a proc mi neverite ze se snazim pro to neco delat?


Úplně ti rozumím. Nedokážu říct nic k bolesti na hrudníku a slzám ohledně přesné příčiny a způsobu nápravy, ale z vlastní zkušenosti soudím, že pokud je odezva takhle intenzivní, budeš někde blízko 'jádra zakopaného pudla'. S nalezením skutečné příčiny a řešení ti (opět dle vlastní zkušenosti) nejlíp pomůže nějaký zkušenější rádce, což může a nemusí být osoba s medicínským vzděláním. Spíš někdo, ke komu máš důvěru. Spíš učitel, než předepisovač medikamentů - pro zamezení nedorozuměním, tímto jakkoliv nebrojím proti klasické medicíně, nikterak ji nezesměšňuji, nezlehčuji a nezpochybňuji její postupy. Jsa racionálním člověkem, neříká se mi to snadno, ale tvrdí se, že když je žák připraven, učitel se objeví.

Až se to 'zlomí', budeš překvapený, jak snadné to bylo a zároveň za jak nepochopitelně obtížné jsi to považoval, než se to stalo. Jako kdybys před sebou měl schod, který se ti zdá nepřekonatelně vysoký. Najednou jsi na něm a když se ohlédneš, téměř ten schod nevidíš, jak je nicotný.

Shrnutí: zdaleka nejsi sám, koho to takhle sebralo. A prokazatelně existuje cesta ven, prošla ji před tebou dlouhá řada jiných. Tak proč bys neměl ty, i když se ti teď nejspíš zdá, že pro tebe už žádná cesta není. Je. Vydej se po ní, rozhled z dalšího schodu stojí za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: so březen 31, 2007 6:29 pm    Předmět: Citovat

NEmo, tímhle si opravdu prošlo hodně lidí. Jenže pro mnohé z nich je třeba degradující to přiznat, možná ještě nemají tolik ta témate týkající se sebepřijetí úplně zpracována. Taky jsem si prošla podobnými zkušenostmi. Pokud budeš jen trochu podobně reagovat , tak hledej odpověĎ v tom, že pokud není něco podel tvých představ-teĎ nemyslím jen situace , lidi, ale hlavně jejich reakce na tebe, na to co děláš, jak tě přijímají a tak. Pokud máš ty osobně pocit, že tě neberou tak jak by sis představoval, jak by se ti líbilo, nereagují na tvoje výsledky tak jak bys potřeboval, stáhneš se před nimi, možná před celým okolím a neche se ti vůbec nic dělat. jakýsi pocit marnosti. Někde získaný, někde třeba v prenatálu, při porodu,...těžko říct. TeĎ už to jen přiživuješ. Už víš, že to možná je špatně, že to tak není a vědomě se s tím snažíš něco dělat. jenže tyhle programy se dost těžko odpářou, pročistí, kór jen tak kdy žna sobě maká člověk sám. Je to totiž propojeno s dalším něoc jako programem dokázat si pomoci sám, nezávisle na druhých. jakobys si tím dokazoval sám sobě, že to přece zvládneš, že si prostě MUSÍŠ pomoct, že jinak to nejde. Je pro tebe tím pádem těžko přijatelné, že bys hledal pomoc u někoho druhého. . musel bys tím prozradit na sebe spoustu věcí, které nehodláš ventilovat, ať už z jakéhokoli důvodu, 2. před okolím a před sebou bys vypadal jako slaboch nebo někdo kdo nezvládá, čili blbec, pro chlapa ještě těžší než pro ženu 3. musel by sis přiznat že máš taky jako jiní lidé nějaké špatné stránky, na které bys nejraději třeba díky duchovnímu nakopnutí zapomněl a nechal je někde ve sklepě. A možná ještě další aspekty. Jenže hlavním tématem srdeční čakry je Láska, sebepřijetí. Pokud nebudeš mít bez podmínek rád sebe takový jaký jsi, nebudeš se akceptovat i se svými chybami(což neznamená, že je nemůžeš odstraňovat a že se ve svém vývoji zstavíš, naopak), budeš mít problémy přijímat i lidi kolem sebe bez podmínek. Reiki ti tyhle reakce jen otevřela, postavila před tebe abys je řešil. Reiki je totiž láska. Budeš jedno téma zpracovávat třeba desetkrát. NA chvilku se ti bude zdát, že už jsi něco pochopil, bude ti fajn, slzy uvolní nějaké emoce, hodně si uvědomíš a přijde fajn období, než přijde další zkouška, která ti ukáže, že i kdy žsis myslel že už to je vše pochopené a zpracované, že to tak není a že tě to znovu zasáhlo. Možná ne tolik jako před tím, možná někde jinde, ale zasáhlo. A zas budeš v tom kolotoči emocí. Moje zkušenost je taková, že problém přestal být problémem a vymizel včetně podobných projevů až tehdy, když jsem dokázala nějakou svou nectnost nebo to, co jsem někdy a někde "provedla" nehezkého přijmout jako fakt bez sebeodsouzení, že jsem o tom dokonce byla schopna bez negativních emocí vůči sobě samé říct někomu (nejprve někomu komu jsem důvěřovala, určitým postoupením pak bylo sdělení takové věci osobě, která byla mnohem zkušenější v praktikování energetické práce a v duchovním vývoji, před kterou bych se dřív velice styděla něco takového přiznat a vrcholem to je hození jako příklad svým žákům na kurzu Reiki, aby viděli, že jsem jen člověk).Je velice těžké ukázat světu, že máme problémy, že ne vše se nám daří, že máme svoje smutky a starosti, že nezvládáme, že máme svoje slabé stránky,když máme sklon dát si masku na tvář a tvářit se, že je vše ok.(třeba jen pro to, aby nám někdo neubližoval, abychom nevypadali tak zranitelně, zkrátka bezva maskování, mimikry) , máme potřebu být dokonalí. Na druhou stranu, přiznejme si ale otevřeně - vždy je nám bližší někdo, kdo vypadá lidsky, občas dělá boty a vůbec není dokonalý. Protože vedle někoho, kdo je podle nás bez chyby, nebo tak vystupuje, tak se cítíme strašně nemožně, ještě víc se zvýrazní ty naše mindráky a sebepochybnosti.
Jsi ok. takový jaký jsi, neboj. Prostě si tímhle musíš projít a projde si tím každý, i když to neříká nebo na to raději zapomněl. Neboj se obrátit na někoho, kdo by ti mohl fundovaně pomoci, nemusíme všechno zvládnout sami. Vážně ne. Je to také o tématu nejen pomáhat a dávat, ale taky schopnosti přijímat.Nejen dary ale i pomoc. S tím má mnoho duchovně založených lidí potíže. Já taky. A nevěřil bys, jak moc pomůže třeba jen obyčejný odblok páteře Dornovou metodou. Hledej a najdeš. Neboj se požádat o pomoc.Není to známka slabošství. Naopak. Jen silní dokážou přiznat, že mají problém. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4
Strana 4 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund