Fórum - Zobrazit téma - Duchovní průvodci a jiné entity - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Duchovní průvodci a jiné entity
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Duchovní průvodci a jiné entity
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: ne březen 18, 2007 8:13 pm    Předmět: Citovat

to, o čem tady diskutujete, přesahuje reiki, je to o uvědomění si reality na mnohem vyšší úrovni. Reiki může být cestou, jak tam dojít, ale těch cest jsou miliony. Každý z nás se rodí s napojením na domov,odkud jsme přišli a tohle spojení nikdy neztratíme, nikdy. Ale většina znás si to nikdy neuvědomí nebo to zapomeneme nebo nám někdo vysvětlí, že nic takového neexistuje a tak naše schopnost kontaktu s domovem zůstane jen v našem podvědomí. Ale pak přijde chvíle uvědomění si téhle své schopnosti. Ano, uvědomění je to jediné, co je potřeba k tomu, abychom navázali channelingový kontakt. Channeling je čin, jako skok, dokud neskočíte nevíte o skákání nic, ale stačí prostě jednou skočit. To samé se channelingem.
Prakticky je jedno, jak nazveme entity, se kterými jsme v kontaktu, jestli to je vyšší já nebo průvodci nebo andělé nebo bůh, protože všichni jsme jeden. Ale v kanálu se mohou vyskytnout šumy, k jejich odhalení je jednoduchá metoda. Ćisté informace z kanálu jsou vždy plné lásky, soucitu, porozumění a naděje, nikdy ve vás nevzbudí strach, beznaděj nebo nenávist.
Jak tohle všechno vím? Jednoduše, jsem v kanálu, channeluju, jsem duchovní průvodce, který se inkarnoval na Zemi, jsem světlo a láska. Jsem Ilumauir.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hexa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.12. 2006
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po březen 19, 2007 6:46 am    Předmět: Citovat

ilumauir napsal:

Jak tohle všechno vím? Jednoduše, jsem v kanálu, channeluju, jsem duchovní průvodce, který se inkarnoval na Zemi, jsem světlo a láska. Jsem Ilumauir.


To by ma zaujímalo, ako si k takémuto záveru prišiel - z čoho usudzuješ že si inkarnovaný duchovný sprievodca?
Prosím o vysvetlenie - ako sa tatáto "vec" dá zistiť.
Vďaka!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: st březen 21, 2007 9:00 pm    Předmět: Citovat

Tak jsem na to přišla.Jupííííí.
Jsem tuuuuuze statečná, protože si zjišťuji věci tím, že jsou buď funkční nebo mě převálcujou. Přemýšlela jsem, proč vidím okolo sebe přátele, které mám tak ráda a přitom jsou Vesmírní, channeloví
, případně jiní.... NO, co mě to učí? Přijímat, přijímat, mít ráda , ale , Míšo, modlím se za Tebe a přeji Ti, abys věřila svému srdíčku. Už nikoho nepřesvědčuji (zjistila jsem totiž, že moje schopnost přesvědčit kohokoliv o mé pravdě není velká). Někdy se mi kouří z hlavy a za to jsem vděčná. Mí přítelé (viz výše) vidí věci jinak a ono je to, vlastně, lautr šumafuk - když se projdeme v lese..... M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 9:28 am    Předmět: Citovat

hexa napsal:
... ako si k takémuto záveru prišiel - z čoho usudzuješ že si inkarnovaný duchovný sprievodca?
Prosím o vysvetlenie - ako sa tatáto "vec" dá zistiť....

Myslím, že to tihle lidé prostě cítí a ví. Je v tom jeden háček. My sami vytváříme svůj svět kolem včetně svých osobních přeludů, které pak žijeme.
Takže, jestli se hodláš stát další takovou vtělenou duchovní bytostí, tak to můžeš použít jako návod - hlavně se pak nedej ničím a nikým zviklat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
hexa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.12. 2006
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: čt březen 22, 2007 8:27 pm    Předmět: Citovat

[/quote]
Myslím, že to tihle lidé prostě cítí a ví. Je v tom jeden háček. My sami vytváříme svůj svět kolem včetně svých osobních přeludů, které pak žijeme.
[/quote]

SÚHLAS Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund