Fórum - Zobrazit téma - Duchovní průvodci a jiné entity - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Duchovní průvodci a jiné entity
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Duchovní průvodci a jiné entity
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 7:06 pm    Předmět: Duchovní průvodci a jiné entity Citovat

Chtěl bych poprosit ty, kteří mají s channelingem již nějakou zkušenost, ať se o ni podělí s dalšími.
Byl bych velmi rád, kdyby se tento topic obešel bez slovnických šarvátek nebo ostré výměny názoru.
S životnímy i reiki průvodci mám ten problém, že se na ně dokážu napojit, vydím je ale nejsem schopen s nim vést vědomý rozhovor.Ale vyčkávám a nechávám tomu volný průběh.Jen se ptám jestli nahodou není chyba na mé straně.Jestli mi někdo můžete poradit, tak mi prosím napište.

P.S:A jinak předem za všechny odpovědi díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Merlin70
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

Ahoj, no asi děláš to nejlepší, co můžeš. Vydržet. I když si můžeš opakovaně žádat, aby s tebou začali komunikovat. Já třeba naprosto přesně vím, kdy se napojím, dokážu většinou i vnímat komunikaci, ale vidět je, ne a ne. A tak bych si to přála..Smile Taky mi trvalo celkem dost dlouho, než jsem si vůbec připustila, že zrovna já můžu. No je to prostě individuální. Možná, že s tebou už mluví, jen je zatím nevnímáš. Nemusí to být jen formou "řeči" verbální. Můžou to být různé situace, obrazy, "náhody" a tak. Jde o to čekat jakýkoliv projev. A pak budeš sám překvapený, kolik informací získáš. Držím palce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 12:27 pm    Předmět: Citovat

Díky za reakci. Já je celkem zřetelně vidím, komunikují se mnou vizuálně (poslední dobou vidím bílého králíka).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Perchta
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 12:14 pm    Předmět: Citovat

ahoj Filio,

to co bylo řečeno, je pravda. Je zajímavé, že je vidíš a "nemluvíš".
Já to mám naopak. Při meditaci komunikuji.
Zrovna nedavno se tak stalo, a když jsem se zeptala, jestli se mi mohou
ukázat, řekli, že ano. Ale ještě je prý brzy.
Tak to tak beru. Sama uznávám, že bych třeba nebyla "sto" takovou věc
pobrat.
No každopádně, nechávám tomu volný průběh a na pilu opravdu netlačím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 7:19 pm    Předmět: Citovat

Hmmm.... Všem vám to přeji, aby jste je viděli.Bytosti to jsou na výsost zajímavé.Ja medituji a čekam až se ozvou....Snad mě nebudou dlouho zkoušet.Já osobně jsem je viděl poprvé při zasvěcení do Reiki 2. byl jsem z toho v šoku. Laughing a kdo by taky nebyl. Laughing

P.S chtěl bych Vás poprosit jestli by jste mi mohli popsat navod jak se na ne "napojíte". Dikas Zdar a Sílu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2007 12:24 am    Předmět: Citovat

Ahoj lidičky:-)
rád bych Vám pomohl s napojením na bytosti lásky.
Nejdříve si právě tu bytost, s kterou chcete mluvit zavolejte. Potom se s ní spojte srdíčkem a přijměte toto napojení od ní. Můžete propojení prohlobit i spojením s 3.okem a energiemi. Na začátku a i později se vám bude stávat, že budute vkládat vlastní myšlenky, ale naučíte se poznávat, kdy slova jdou od anděla nebo jiné bytosti lásky. Měli byste cítit jakoby slova vycházela zhlouby vás samých. Ze začátku klidně po pár slovech, a postupně uslyšíte i jednotlivé věty. Tento rok, mi dušička ukázala jak přijímat právě takto a nekontrolovat stav přicházejících slov. Jakmile nad nimi budete chít mít kontrolu, začnete si tam vkládat svoje... Je dobré požádat jednotlivé bytosti, aby vám řekli jak se na ně napojit a poznat to můžete i intuitivně. Pomáhá mi také afirmace: odlokovávám se od všech mých přání, tužeb a energií mého ega. Doporučuji se do jednotlivých bytostí procítit, jestli jsou láskyplné. Jakákoli temná entita se může ukázat třeba jako archanděl Michael, takže pozor nato lidičky, ať si od ní nepřijmete nějaké energie, z kterých by vám mohlo být pěkně špatně.
Rád bych napsal ještě jedno důležité upozornění. Pokud od jakékoli bytosti bude přijímat jakékoli energie. Vždy si řekněte větičku podobné této. Přijímám pouze nejčistší lásku a světlo v souladu s Boží vůlí a záměry mé duše.
Přeji hodně štastných a láskyplných okamžiků s vašimi andílky:-) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jitkaz
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.10. 2003
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 10:25 am    Předmět: Citovat

Po poznání, že můžu komunikovat s těmito zajímavými bytostmi jsem tuto činnosti nadšeně prováděla. Časem mě to však přešlo, již to nedělám. Jednak to má spojitost s tím, že jsem beran a spoustu věcí nejsem schopná dokončit do konce. Zjištění že to "jde" mi k životu stačí.
Ale napadla mě taková myšlenka. Co když nám to naše mysl jen dopřává?
Vyzkoušela jsem to, funguje to, ale co když je to jen reakce naší mysli, dát nám to, čemu věříme?
To se přeci taky stává! Co si o tom myslíte?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 1:29 pm    Předmět: Citovat

Hmmm.Docela zajímavá teorie, ale podle mě naprosto zbytečná.Naše mysl nám může zrovna tak dávat pocit že reiki existuje, ale přitom není.Což je podle mě není pravda.Je dobře že se na to díváš spiše skepticky a nenecháš se tím pohltit.Na všechno, ohledně těchto jevů, by jsme se měli tvařit spíše skepticky.Jinak by tu místo lidiček s Reiki a hlavně s Láskou v srdcích běhali blázni hodící se spíše na psychiatrii k celoživotnímu léčení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Perchta
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.2. 2005
Příspěvky: 64

PříspěvekZaslal: út březen 06, 2007 1:38 pm    Předmět: Citovat

hmm....
to mě taky napadlo. Ale myslím, že to není tak jednoduché.

To z toho důvodu, že ačkoliv tyto bytosti promlouvají láskyplně
a šetrně, stalo se mi, že jsem dostala překvapivou odpověď.
Nebo přesně opačnou, než jsem si myslela. Nebylo to četné, ale
stalo se tak.

Proto bych se neukvapovala.
Ale kdo může odlišit přesně odlišit chanelling od komunikace s vyšším Já.
Víte, nekde jsem četla, že to může být právě komunikace s vyšším já, od
které získáváme odpověď na otázky apod.
Ale zase ....
Jakto, že znám i jména? To také výplod fantazie?
A musím se ptát....
Co taková hypnóza.... také je to výmysl? Ne to si nemyslím.

Nedavno jsem četla článek, kde se psalo E. Cayce (teď nevím jestli jsem to dobře napsala:-)). Uváděli tam, že prý celou tu dobu co byl takhle
senzitivní, a pomáhál lidem nebyl nějak skálopevně přesvědčen o pravdivosti, či správnosti.
Prý řekl, že pokud rady, ktere dává lidem ohledně doporučení k léčbě
jednou nepomůžou, nechá toho. Prý se tak nestalo.

Chápete, on si asi taky příliš nevěřil.
A tak si říkám, kdo tomu nevěří, ať nevěří. Neříkám ztratit selský rozum
a cit pro realitu, ale vše je zpochybnitelné - pokud chceme. Smile

Ale jinak to nijak nehaním. Každý má právo na svůj názor a právě
proto tady o tom píšem. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bootlog
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 5.9. 2003
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: st březen 07, 2007 10:05 pm    Předmět: Citovat

Čistě ze zvědavosti, netuším, o čem je tu řeč. Můžete někdo přiblížit? Pro pořádek, mám R1, což možná není 'dostatečná kvalifikace' pro toto forum/tuto diskusi.

Díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
jitkaz
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 29.10. 2003
Příspěvky: 17

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 11:19 am    Předmět: Citovat

Děkuju za reakce. Laughing
Když tak o tom přemýšlím, opravdu mi chodili odpovědi, které bych já do kupy sama nedala. Avšak to se s mou původní otázkou nevylučuje.
Prostě mě to tak napadlo, jestli nejsem jen nemocný schizouš. Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 2:46 pm    Předmět: Citovat

Konzultoval jsem tento problém se svým Mistrem reiki a on mi na to odpověděl, že vidět zvířata nebo rostliny je zcela normální.No zkrátka je to tak jemnohmotná energie, že jí nevnímame její pravou podobu, ale zjevuje se nám ve formě nějákeho zviřete.Podle mě docela logické.Podle mě je z channelování informací nejdůležitější(jinak nebudete schopni přijmout informaci), a zároveň nejtěžší vypustit racionalitu. Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 2:52 pm    Předmět: Citovat

[quote="Bootlog"]Čistě ze zvědavosti, netuším, o čem je tu řeč. Můžete někdo přiblížit? Pro pořádek, mám R1, což možná není 'dostatečná kvalifikace' pro toto forum/tuto diskusi.

No vzhledem k tomu že máš reiki 1 tak to je podle mě na kontakt s těmito bytostmi opravdu velmi brzo,ale zdůrazňuji že každý to má jinak.Intenzivní kontakt s Reiki průvodci jsem měl poprvé při zasvěcení do reiki 2 a tento kontakt se ještě posílí při R3 . No uvidíš sam Bootlogu Very Happy .Hlavně od toho nic nečekat a vypustit racinalitu. Laughing Pro někoho velmi drobný problém, avšak pro někoho velmi těžký ůkol.
tak hodně uspechu Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 3:31 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Konzultoval jsem tento problém se svým Mistrem reiki a on mi na to odpověděl, že vidět zvířata nebo rostliny je zcela normální.No zkrátka je to tak jemnohmotná energie, že jí nevnímame její pravou podobu, ale zjevuje se nám ve formě nějákeho zviřete.


ano, krásným příkladem je egyptská mytologie a její zobrazení Bohů - energií
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Bootlog
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 5.9. 2003
Příspěvky: 80

PříspěvekZaslal: čt březen 08, 2007 11:06 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Hlavně od toho nic nečekat a vypustit racinalitu. Laughing Pro někoho velmi drobný problém, avšak pro někoho velmi těžký ůkol.
tak hodně uspechu Very Happy


Tak s tímhle se intenzivně potýkám pár let. Co nejde změřit nějakým měřicím přístrojem, hlava nechápe. Co hlava nechápe, neexistuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund