Fórum - Zobrazit téma - Vyuziti CKR symbolu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vyuziti CKR symbolu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vyuziti CKR symbolu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 12:45 pm    Předmět: Citovat

mamka:
vnímám čakry,když se zadaří:)jako prostorovou kouli(jestli si viděla někdy kouli jak v ní je el.výboj a když se ji dotkneš na povrchu,tak ten výboj jde k tvému prstu)tak to vnímám něják podobně.
představ si obrovskou světelnou kouli,v které jsou miliardy zrnek energie,které zapadají při léčení na své místo-takový vícerozměrný puzzle.pokud je vše v pořádku tak vibrují tyto částice na svém místě v prostoru té koule.takový mini vesmír:)pohyb jsem vnímal ze středu,kde je jakési jádro k okraji čakry,v podstatě by se to dalo nazvat i vírem,akorát vše probíhá v takové rychlosti a v takovém propojení,že se to ani moc nedá uchopit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: po listopad 13, 2006 11:39 pm    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Chápu, Renato.
Jen si říkám, že pohyb, jeho směr, je přece jen něco jiného, než barvy...


Obávám se že to tak docela není. Naráží to na způsob vnímání. Přiznávám že já čakry přímo nevidím, jsem spíš přes pocity. Ale mám několik přátel kteří je vidí a světe div se, každý úplně jinak, což způsobuje nemožnost porovnávání. Já vnímám přítomnost vyšších bytostí jako příchod silné energie, další vidí anděla s křídly, další krásnou barevnou kouli ... a pořád vnímáme stejnou "bytost".

Technická poznámka:
když při regresní terapii spojuji klienty např.s jejich andělem strážným(většina z nich o něm před tím nic netušila) - ještě se nestalo že by ho viděli dva lidé stejně. Kolik lidí, tolik způsobů vnímání.

Technická poznámka č.2:
důrazně nedoporučuji zasahovat do systému čaker "napravováním" směru jejich otáčení. To ponechme těm, kteří je skutečně vidí a vědí co s tím. Na harmonizaci čaker postačí jednoduše dát jim energii Reiki stupněm který máte a nechat to na ní. Reiki přivede čakru k harmonickému stavu a ten poznáte podle toho, že energie přestane proudit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 9:08 am    Předmět: Citovat

Lev a Ageus:
moc děkuji, že jste se podělili o to, co víte o čakrách.
V té souvislosti mne napadá, jestli ti, co vidí energii v čakrách, nevidí jen to, co vidět mají.
Myslím to tak, že si někdy do podvědomí vložili informaci o energii čaker jako zářivé kouli, vír, světlo atd. Díky své schopnosti vizualizace pak vidí svou představu energie. Je to možné?

Ještě jedna otázka z praxe nebo spíš poznatek.
Kamarád mi udělal bukové kyvadlo pro testování čaker přesně podle návadu v knize Ruce světla. Ve dřevě je odborník, takže vybral opravdu kvalitní buk. Nádherně kyvadlo vyhladil, vyleštil. Po několika měsících užívání, je špička kyvadla (až do 1/3 délky značně poškozená). Jakoby se dřevo začalo třepit. Vypadá to, že energie čaker je natolik silná, že ovlivňuje strukturu dřeva. A že buk je dostatečně tvrdý!
Kamarád došel k závěru, že jsem kyvadlo musela "drhnout" něčím hodně hrubým Shocked .
Máte někdo podobnou zkušenost - třeba s jiným materiálem? Samozřejmě kov a kameny asi při běžném užívání obstojí. Dělají se kyvadla z tvrdých materiálů právě z tohoto důvodu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 10:04 am    Předmět: Citovat

Mamko: Nevím proč ale dřevo jako kyvadlo mi vůbec nesedne, ještě sem to teda nezkoušel ale takovej zvláštní pocit že by muselo shořet.

Dřevo patří do kamen. Těžko to jinak popsat. Já bych v tuto chvíli takové kyvadlo nepoužíval.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Babun
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 10:27 am    Předmět: Citovat

Mě prasknul kamínek, který mám na kyvadle!
A čakry občas vidím jako kruhové víry s pulzujícím barevným světlem.
Nějak nemám slova, abych je přesně popsala.
Na kterou stranu se točily, fakt nevím.
A ani nevím, jak dalece jsem ovlivněná tím co jsem četla. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 10:28 am    Předmět: Citovat

Zetíku,
mne by dřevo taky nenapadlo, ale Barbara Ann Brennan a její Ruce světla mne nadchly tak, že jsem to zkusila.
Údajně dřevo na čakry reaguje lépe. Opravdu reaguje, ale jak říkám, dostává docela zabrat.

Jinak dřevo sice do kamen patří, ale nejen tam a je to úžasný živý materiál Very Happy . Zkus si popovídat s někým, kdo se dřevem pracuje, ten by ti dal, že patří do kamen !!! Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 10:53 am    Předmět: Citovat

I já docela pracuju se dřevem:) .......... leč jako kyvadlo mi to nějako nesedne.........a k čakrám už vůbec ne.......ale možná je to můj osobní zastíněnej pohled.

V tom dřevu je teplo....... ale suché a připravené k hoření......dá se s tím dělat mnoho a různými způsoby, ale kyvadlo pro mě ne...........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 12:59 pm    Předmět: Citovat

Babun:
taky jsi ho používala na čakry? A neměl ten kamínek viditelnou vadu?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 2:19 pm    Předmět: Citovat

podle te knihy,by mělo být myslím kyvadlo dřevěné,neboť nejmíň se ovlivňuje s energetickým polem čakry,to jest není tam taková interakce jako např.s kamenem
-čakra ovlivňuje kyvadlo,ale ne kyvadlo čakru,ale nevím to jistě-jen taková úvaha
myslím,že mé vidění čaker(už je tak nějáký čas nevidímWink)nebylo ovlivněno knihou,protože jediné zobrazení,které jsem kdy předtím viděl bylo takový to symbolický s okvětníma lístkama:),bylo to hodně spontánní,nádherné,živé,dokonce se mi přitom jemně hýbali prsty na rukách,jako by jemně dokreslovali a napomáhali pohybu časteček uvnitř čakry.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Babun
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 2:26 pm    Předmět: Citovat

Na čištění čaker, ale i na jiné . Já kyvadla používám hodně a mám jich víc...
Možná tam trhlinka byla, to kamínky mívají.
Ale stejně mě překvapilo, že kus vypadnul.
Zkusím si ho vyrobit taky ze dřeva a budu ho pozorovat! Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nency- anonymní
Anonymní





PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 9:29 pm    Předmět: Citovat

Jenom k té knížce o čakrách...Reni máš zřejmě na mysli Základní knihu o čakrách-Autoři-Shalila Sharamon a Bodo J.Baginski.To jen na okraj,kdyby knihu někdo začal shánět.Mimochodem moc prima kniha o čakrách... Wink
Návrat nahoru
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út listopad 14, 2006 10:56 pm    Předmět: Citovat

Idea Wink Jooo, Nency, to je ta knížka co jsem myslela:)
A ještě ke kyvadlům. Na to je strašně moc názorů. Někdo tvrdí, že by nemělo být ze dřeva, protože velice rychle nasává negativní energie a špatně se čistí. Další upřednostňuje dřevo a nic jiného. Jiný zas křišťál, kov.
Já si říkám, že kyvadlo je jen a jen nástroj, prostředník, tlumočník. A nemá mít větší postavení než VJ nebo i podvědomí, pokud se jedná jen o rychlé testy. To je fuk. Aby to nebylo: "Kyvadlo kyvaldo, řekni mi...nebo Kyvadlo,ty máš vždycky pravdu, tak mi ukaž...".I ruce jsou kyvadlo. Fígl je jen a jen v reakcí svalů na podnět našeho centrálního compu. Někdo má vnímání jemnější, někdo hrubší. Jde jen o to ten cvik získat. "Ne" znamená vždycky povolený sval a "Ano" pevný. Ať se jedná o největší svaly v těle, tak o ty pidisvalečky.
Dále můžu udělat jakousi domluvu, jak vědomě chci, aby mi kyvadlo ukazovalo. To je už potom vědomá práce s kyvadlem. Zkoušela jsem to i s botou zavěšenou na tkaničce a fungovalo to. Wink Ale je to zdlouhavé, Confused přece jen je to těžké závaží. Very Happy Stejně tak matička na provázku, kus řetězu, prostě cokoli je po ruce poslouží jako pendl. Takže bych nedělala z materiálu až takovou vědu. Nikdy se mi nestalo, že by kyvadlo ukazovalo špatně kvůli tomu, že mělo nevhodný materiál ale vždycky, když jsem udělala chybu ve výslechu. Ale jak jsem naznačila, kyvadlo není pro mne modla ale kolega. A když není po ruce kyvadlo které používám, najde se cokoli, co jej zastoupí. Pokud někdo vidí problém v očistě, čistit lze i mentálně.

LEV: určitě se stavím za tvoje upozornění ohledně ovlivňování točení čaker. Kyvadlo zde slouží jako tlumočník řeči těla nebo energetického systému, je to jen berlička a ostatní by měla zařídit Reiki podle stupně, do kterého jsem zasvěceni.
Ti kdo čakry dokáží bez obtíží vnímat jakkoli, tak tohoto tlumočníka nepotřebují.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Nency
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 14.7. 2004
Příspěvky: 143

PříspěvekZaslal: st listopad 15, 2006 10:25 am    Předmět: Citovat

To jsem ráda,že jsem se trefila s tou knížkou Wink Nebyla jsem přihlášená,protože jsem byla v práci a nebylo moc času,tak proto ten anonym...l Embarassed
Ještě k tomu symbolu CR-já ho používám často při zamykání auta,při zamykání bytu...Vždycky jen tak,že si zvizualizuju tento symbol a a řeknu ,,v duchu"mantru.Používám to už nějak tak automaticky Rolling Eyes Ani už nepřemýšlím,proč to dělám... Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: čt listopad 16, 2006 3:11 am    Předmět: Citovat

Technická poznámka ke kyvadlu:
dřevo není nejvhodnější materiál proto, že více či méně "nasává" energie. Této vlastnosti se využívá např. při odrušování geopatogenních zón. Po nějaké době se dřevo "nasytí" energií (asi jako kondenzátor) a přestane "fungovat". Asi nejlepším materiálem je křišťál nebo jiný nerost, neboť tyto problémy u nich nejsou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mrjohn888
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 10:59 am    Předmět: ČKR pravé nebo levé? Citovat

Četl jsem zajímavou knížku od Diany Steinové - např. http://www2.vltava.cz/store/GoodsDetail.asp?sCGoodsID=SE01015619 a DS tam píše, že ČKR je lepší točit obráceně, než se u nás běžně dělá. Standardní postup, který mám z kurzu, a který vidím velmi často na netu je točit doprava (tj. nožička je vlevo, sjedu dolů a točím vpravo nahoru). DS doporučuje točit obráceně (nožička zprava, točím doleva). Pravotočivé podle ní energii odebírá, levotočivé přidává. No, jsem z toho trochu zmaten ale fakt je ten, že pocitově cítím, že má asi pravdu. Nemáte s tím nějakou zkušenost?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund