Fórum - Zobrazit téma - Vyuziti CKR symbolu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Vyuziti CKR symbolu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Vyuziti CKR symbolu
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út listopad 07, 2006 6:20 pm    Předmět: Vyuziti CKR symbolu Citovat

Preji hezky den,
mela bych par otazek ohledne CKR symbolu.

Jak se pouz. na zapeceteni prostoru kolem osoby a k zabraneni,aby lecive energie unikaly.
Question
K procisteni mistnosti od negativni psychicke energie a k jejimu zapeceteni ve svetle.
Question
K sebeobrane,k ochrane auta,domu,deti.....
Question
K posileni hodnoty jidla a k procisteni vody.
Question
Pri komunikaci s ostatnimi - v dopisech,telefonich hovorech...

Zajimalo by me,jaky provadite ritual,ci co se deje behem techto ukonu,nejake zajimave zkusenosti?
Tesim se na vase odpovedi.S pozdravem Dzarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 3:54 pm    Předmět: x Citovat

Jak to myslíš, aby léčivé energie neunikaly?
Co myslíš pečetěním? Moje osobní zkušenost je prostě poslat a nezkoumat. Otevřít reiki podle pocitu - nevím jestli myslíš na dálku nebo když jsi v místnosti - a nastavit ruce do prostoru a počkat až se prostor vyčistí.
Nevím jestli jsi už byla na zasvěcení dvojky a jestli ti tvůj mistr dostatečně objasnil prácí se symboly. Nebo ti dal dost svazující a zvláštní informace. Zkus se mrknout do literatury (např. pan Lübeck) kde jsou tyto věci jednoduše vysvětleny.
K tomu se vážou odpovědi i na tvoje ostatní otázky - je nejdřív důležité porozumět o čem symbol je, jak se s ním pracuje a k čemu i jak se používá.
Zdraví
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 6:40 pm    Předmět: Citovat

Hm,hm.Na dvojce jsem uz byla.Myslim,ze vim zakladni veci o symbolech.Toto jsem mela v prospektech a protoze jsem v zahranici nemam moznost si o tom s nejakym reikistou vice pohovorit.Cetla jsem vicekrat,ze se da uzivat jako ochrany symbol.V ramci auta treba ve smyslu ochrany pred kradezi nebo nehodou...Neni mi spousta veci jasnych a rada bych to s nekym prohovorila.Konkretne jakou knihu myslis?Mam dve knihy od Lubecka,ale nic takoveho tam neni,tak asi jinaci dil.
Diky Dzarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 7:56 pm    Předmět: Citovat

Very Happy já to řeším asi podobně jako Šamanka. Dám záměr co chci a poprosím o Reiki. Pokud máš potřebu pracovat s konkrétním symbolem, tak třeba před důležitým hovorem nebo situací si ten symbol použij, ,stačí si ho říct v duchu, nebo si ho vizualizovat. Funguje to. Je to mantra. Podobné to je s čištěním prostoru, "nabíjením" jídla a vagón dalšího použití. Použiješ symbol spolu se záměrem. Záleží jen na tobě, jakou máš vnitřní potřebu rituálů. Slušný člověk poprosí a poděkuje. Jestli máš ještě potřebu si u toho dělat třeba stojku nebo obléct nějaký hábit, pálit svíčky atd., je to čistě jen a jen tvoje věc - a svým způsobem někdy omezení.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 11:02 pm    Předmět: Citovat

Kdyz tak tedy o tom premyslim.Predstavila jsem si,ze by to vkladani CKR symbolu mohlo vypadat takto.Stoupnes si k dane veci,reknes si o reiki,vyslovis zamer a nad nebo na dane veci nakreslis symbol CKR.
Parkrat jsem o tom cetla,takze se s tim asi da takhle nejak pracovat.Jen to bylo popsano jako zkusenost,nic konkretniho o tom jak na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 12:01 am    Předmět: Citovat

Dzarmi tohle radím všem mým mistrům.

Jestliže máš otázku, tak si to podle ní nejdříve vyzkoušej. Všechno jde, na co si jen vzpomeneš. Když ti na otázku odpovím, hned tě omezím. A to nechci.
Všichni jsme mistři a tak si to nejdříve vyzkoušej a pak se teprve ptej. Omezujeme se jen my sami svým myšlením...

Napiš nám pak sem, jak ti to šlo! Wink Jsem zvědavý Razz Razz Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 1:16 pm    Předmět: x Citovat

Aha trochu jsem nerozuměla co myslíš.
Tak uvedu praktický přiklad: mám před sebou cestu. Otevřu si podle svého reiki (sepnutí rukou ať prakticky nebo mentálně, formulka otevírající napojení - poprosit, poslat dotaz, jestli můžu) a pak si pošlu do budoucnosti na konkrétní cestu nebo rovnou na celý den. K tomu ještě použiju případně další symbol podle intuice. U jídla třeba jen tak položím ruce a vyšlu myšlenku co bych ráda (třeba zvýšení hodnoty, posílení nějakého konkrétního požadavku např. vitamínů, vyčištění od škodlivin, atd.). Podle pocitu pak nechám proudit jak je třeba.
Totéž ve všem možném co tě napadne. Jestli ti mistr předal nějaké materiály o symbolu a jeho využití, zkus se podívat a vyzkoušet. Možností je hodně, záleží spíš na fantazii a praxi.
Jen pozor na jednu věc: jestli jsem dobře rozuměla tvé formulaci "pečetění". Podle mého názoru, není možné nic zakonzervovat. Energie není naše vlastnictví.
Zase příklad jaký jsem se kdysi naučila od svého mistra: Když si nareikuji cestu na které mě čeká nehoda: může se mi vyhnout nebo ji prostě neuniknu, ale třeba se mi nic nestane nebo následky budou mírnější,... Jestli mi rozumíš, nejsme všemohoucí a měli bychom si to uvědomít ať pracujeme s jakoukoliv verzí. V tomto směru mě napadá velmi důležitá věc: nepracovat na lidech bez jejich vědomí!!!
Když posíláš na dálku někomu třeba do jiného města, nevidím (zase můj názor) důvod dělat nějaké obaly "aby neunikala energie". Posíláš cíleně, třeba na určitě orgány nebo si vizuálně zmenšíš človíčka na dlaň (totéž s prostorem) a cíleně mu posíláš. Další už necháš na reiki, protože už ví co má dělat a až máš pocit že je "příjem" u konce, tak seanci ukončíš a na závěr poděkuješ. Není co kam unikat, protože dotyčný si vzal co potřeboval a ostatní je v rukou existence.
A ochrana proti negativní energii (vajíčko, zrcadlo nebo co kdo vytváří) je v podobném duchu. Chce to cvičit vizualizaci, bude se ti pak líp pracovat.
Doufám, že jsem to napsala srozumitelně, když tak se klidně zase zeptej. Hlavní je zkoušet a praktikovat.
Zatím se měj krásně
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 2:06 pm    Předmět: Re: x Citovat

samanka napsal:


Jen pozor na jednu věc: jestli jsem dobře rozuměla tvé formulaci "pečetění". Podle mého názoru, není možné nic zakonzervovat. Energie není naše vlastnictví.



možná tím myslí uzavření aury, které se používá po čištění čaker, aury nebo při zasvěcování.
Náš mistr Reiki nás to učil, ale já to dělám různě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 2:11 pm    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Kdyz tak tedy o tom premyslim.Predstavila jsem si,ze by to vkladani CKR symbolu mohlo vypadat takto.Stoupnes si k dane veci,reknes si o reiki,vyslovis zamer a nad nebo na dane veci nakreslis symbol CKR.
Parkrat jsem o tom cetla,takze se s tim asi da takhle nejak pracovat.Jen to bylo popsano jako zkusenost,nic konkretniho o tom jak na to.


Ty postupy jsou napsané snad v každé knize o Reiki.
Například Walter Lubeck se tomu hodně autorsky věnuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tk4u
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 2:23 pm    Předmět: Citovat

tak třeba u toho auta
- odcházím a představím si , jak se k tomu autu vracím a auto je na místě a v pořádku. Pak udělám CKR přímo v té představě. Zabere to jen pár vteřin.

Ale taky nezapomenu zamknout, nenechám tam mobil ani notebook, pouzdro na brýle schovám do přihrádky, aby si někdo nemyslel, že je v něm třeba zrovna mobil a zkontroluju, že bliká kontrolka imobilizéru.

- než potom zas autem vyjedu, pošlu si reiki na cestu, pak si představím, že jsem v pohodě přijel tam, kam přijet chci, opět si nad to vizualizuju ČKR (pokud tu trasu znám a vím o nebezpečných místech, ještě si pošlu přímo do těch míst a zopakuju představu, že jsem úspěšně dojel) a jedu.

Ale taky nezapomenu, že REIKI má vlastní inteligenci a pokud bych po tomhle dá se říci rituálu nenastartoval, věřil bych, že to byla jediná cesta, jak mne ochránit od něčeho zlého. No to se mi ještě nestalo, ale třeba už jsem zažil, že jsem hrozně spěchal a jak jsem se rozjel, říkám si teď to fakt napálim a o minutu později už jsem jel v koloně krokem a to většinu cesty. Bez ohledu na to, co je objektivně pravda - vůbec jsem nebyl vzteklý, jen jsem poděkoval REIKI, že mne přibrzdilo Surprised), takže mi to pomohlo tak jako tak.
Návrat nahoru
tk4u
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 2:26 pm    Předmět: Citovat

LW: "tohle radím všem mým mistrům"

to je bomba! někdo má mistry, aby se od nich učil, někdo aby se k nim utíkal o pomoc, někdo aby se s nima porovnával a LW aby jim radil!

Dík, super jsem se pobavil.

Jinak ten LW textík byl fajn, když se to nezkusí, jsou otázky na nic, ale zase správně formulovaná otázka většinou nese odpověď v sobě.
Návrat nahoru
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 2:27 pm    Předmět: Citovat

V podstatě se dá použít úplně jakkoliv tě napadne.Je to takový malý zesilovač záměru.
Nevím jestli to byl zrovna Lubeck,nebo Petter,ale líčil v knize třeba příběh jak ho použil na vyhnání krocana ze silnice,který mu vlítl do cesty a protože ho nechtěl přejet,tak použil CKR a vše dobře dopadlo:)))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 3:07 pm    Předmět: Citovat

Já symboly přestala používat už před časem. Tak nějak to samo vypadlo.
Občas mne napadne, že bych je měla použít, tak se poslechnu. Většinou to platí pro dálkové posílání a zcela vyjímečně při přímém působení.
Neexistuje u mne žádné pravidlo, kdy ano a kdy ne.
Nechávám to jen na intuici.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 8:59 pm    Předmět: Citovat

tk4u napsal:
LW: "tohle radím všem mým mistrům"

to je bomba! někdo má mistry, aby se od nich učil, někdo aby se k nim utíkal o pomoc, někdo aby se s nima porovnával a LW aby jim radil!

Dík, super jsem se pobavil.

Jinak ten LW textík byl fajn, když se to nezkusí, jsou otázky na nic, ale zase správně formulovaná otázka většinou nese odpověď v sobě.


Víš tk4u, všichni moji žácí, jsou mistry, to abys to pochopil, co jsem nahoře psal Wink Teď se můžeš smát Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá listopad 10, 2006 7:24 am    Předmět: x Citovat

mamka: jasně že se dá pracovat bez symbolů, ale pro začátek bych řekla je lepší si symboly "ošahat" a naučit se pracovat s nimi. To je prostě základ od kterého se můžeš odrazit až když jsi pokročilá a máš delší zkušenosti.

PS: včera jsem se rozjela a pozapoměla, že na některé z uvedených situací je dobrý přidat další symboly, třeba do jiného času a místa. Ale v tom asi pracuje každý trochu jinak, podle momentální intuice.
U toho jídla je zajímavé, že po reikování má trochu jinou chuť (i čaje, voda).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4  Další
Strana 1 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.21 sekund