Fórum - Zobrazit téma - totální zmatek - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - totální zmatek
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

totální zmatek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TomasKl
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.4. 2005
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 3:37 pm    Předmět: Citovat

Citace:
máš skvělou příležitost udělat tlustou čáru. Pokud víš, cos dělal špatně, můžeš se tomu vyhnout.


Klofi:
Hm, takhle jednoduché je to jen někdy. Ale jindy ne. Např. kuřák - i když nahlédne, pochopí a fyzicky cítí, že mu to škodí, myslíš, že se rozhodne, udělá tlustou čáru a od té chvíle se tomu vyhýbá? Jsou takoví - nejmíň dva znám. A znám jiné, kteří to takhle nedokázali, ne proto, že by nechtěli. Prostě to vůlí nešlo. Bylo třeba na tom pracovat různýma technikama a trvalo to dlouho.


Nemo:
nevim odkud jsi nebo kolik Ti je, ale zkusil bych se na Tvem miste obratit na nekoho komu veris a mas pocit, ze by Ti mohl naslouchat a davat zpetnou vazbu.

Je strasne snadne Ti rici - "prestan sve dobre vlastnosti schovavat za ty spatne a neboj se vzit je do svych rukou a nest odpovednost", ale nemam ze Tvych prispevku tady pocit, ze Ti takova a podobne rady muzou opravdu pomoct - i kdyz to, ze mas odvahu to, jak se citis, sem napsat a dostavas zpetnou reakci a povzbuzeni je taky moc dulezite. Jenze nektere veci vuli nezmenis.
Pokud nikoho takoveho, kdo by ti naslouchal osobne nemas, nebal bych se zajit do nejakeho krizoveho centra nebo klidne i volat na linku duvery. Nemysli si, ze jsi jediny, koho nekdy zavali takovehle pocity!

nebo jestli jsi z Prahy nebo mas Prahu na dojezd, tak mi napis, urcite Ti rad nejakly cas venuju (k.tomas@centrum.cz).

Drzim pesti!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 11:04 pm    Předmět: Citovat

diky moc Tome ted mi je lip ja to rano a vcera psal ve velke depce, bydlim kousek od brna ale mam par lidi co mi pomahaji, jeden z nich primo silou Lví Smile SmileWink
Citace:
máš skvělou příležitost udělat tlustou čáru. Pokud víš, cos dělal špatně, můžeš se tomu vyhnout.

klofi ja nemam rad slova jako udelat tlustou caru za minulosti nebo neohlizet se nebo nechat to plavat - to mi pripada jako bych jen zamykal kostlivce do skrine, jako bych tim ten problem neresil to podle me znamena ze je v tom pro cloveka neco neprijemneho kvuli cemu se boji vzpominat na tu dobu, ze vraceni se v nem budi negativni emoce coz by spravne nemelo, ne?tj. ze ten problem tam stale je, podle me by to spis melo znamenat jenom ze poscitam jednotlive udalosti aby mi dali nejaky vysledek, jako v matematice, kdy vice mene vim co kazda cast rovnice znamena, a ja se nechci bat vzpominat na asi 10 let zivota to ne kdyz uz jsem si je ve strachu prozil
nebo mozna delam z komara velblouda ale ted hlavne musim vyuzit ze je sinusovka nahore, ty výkyvy jsou vazne velke, vsak to sami vidite z obsahu prispevků ajejich tomu, vazne diky moc lidi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2007 1:46 pm    Předmět: Citovat

TomasKl napsal:
Citace:
máš skvělou příležitost udělat tlustou čáru. Pokud víš, cos dělal špatně, můžeš se tomu vyhnout.


Klofi:
Hm, takhle jednoduché je to jen někdy. Ale jindy ne. Např. kuřák - i když nahlédne, pochopí a fyzicky cítí, že mu to škodí, myslíš, že se rozhodne, udělá tlustou čáru a od té chvíle se tomu vyhýbá? Jsou takoví - nejmíň dva znám. A znám jiné, kteří to takhle nedokázali, ne proto, že by nechtěli. Prostě to vůlí nešlo. Bylo třeba na tom pracovat různýma technikama a trvalo to dlouho.



Já bych to nehnala do krajností. Kouření je závislost. A není jednoduché s ní bojovat. Myslím, že u nema je to někde jinde.

nemo napsal:

Citace:
máš skvělou příležitost udělat tlustou čáru. Pokud víš, cos dělal špatně, můžeš se tomu vyhnout.

klofi ja nemam rad slova jako udelat tlustou caru za minulosti nebo neohlizet se nebo nechat to plavat - to mi pripada jako bych jen zamykal kostlivce do skrine, jako bych tim ten problem neresil


nemo, já tím nemyslela, že to máš škrtnout a zapomenout. To nejde a ani by to nebylo dobře. Jen si říct - takhle ne, zkusím to jinak. Nic před sebou neschovávat a nezamykat, pokusit se o jinou cestu a pak je srovnat. Hlavně samozřejmě nevím, o co konkrétně jde. Tak jestli to vyznělo jako že tvůj problém snižuju, tak se omlouvám.
Opatruj se.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: pá březen 02, 2007 7:02 pm    Předmět: Citovat

Klofi Smile neomlouvej se nic nesnizujes jenom ja prehnane reaguju nejspis zadny problem ani neni jedinym problemem je moje hlava Evil or Very Mad tak ji dame pryc a je po problemu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne březen 04, 2007 8:16 pm    Předmět: Citovat

Přeji vám všem krásný nedělní večer.

Je mi dobře.

Zdaleka si nemyslím, že mám vyhráno, zejména proto, že všechny mé strachy a děsy si na chvilu vzaly dovolenou a teprve čekají, až naberu dost síly a odvahy vyřešit je (a za to jim děkuji).

A mám se čím dál tím víc ráda i se všemi svými podivnostmi a ztřeštěnými reakcemi. Pochopila jsem, že to, co se mi děje, zejména ve vztahu s ostatními, si přitahuju sama, takže dobře mi tak. A začínám se učit napočítat do desíti a pak ještě chvilku přemýšlet o svých pocitech a pak teprv o někom něco říct. Já vím, že tenhle přehled vám asi nic neřekne, jen si v sobě potřebuju tímto způsobem uklidit. Snažím se i na své chyby dívat téměř s dojetím matky nad vlastním, byť zlobivým dítětem. Ne, že bych je obdivovala, ale jsou mou součástí a věřím, že z toho vyrostu. Smile

Reiki je tak příjemné, že mám kolikrát slzím dojetím (fráze jak z prvorepublikového filmu, ale fakt že jo).

Minulý týden jsem si objednala knihu paní Steinové (Mirku děkuji) a i když ji tady často kritizujete, strašně moc mi dává. Hlavně mám ve všem jasněji. Takové informace jsem měla dostat na kurzu.

A co se týče mých snů, občas se skutečně neskutečně vyvedou. Kdybych nebyla lenivka a vždycky si je zapsala, byl by z toho bestseller.

A teď mi dovolte pár vzkazů:

zeto:
moc ti děkuji za první pomoc, napsals přesně to, co jsem potřebovala slyšet a cítila jsem, že je to opravdové a upřímné a z lásky. A i když jsi, podle všech příspěvků, co jsem zatím stihla přečíst pořádný drsoň, budu tě mít ráda.

Alwen:
jsi člověk plný lásky a nejradši bych tě objala, ale spadl by mi počítač Smile Tak se moc opatruj, myslím na tebe.

Tomáš:
určitě se ti ozvu na mail, ještě si to sumíruju v hlavě Smile

Damao:
kamínky mám moc ráda, mám jich doma spoustu, budu se těšit Smile ale nejen na kameny, ale hlavně na osobní setkání Smile Smile

Lylka:
muselo to být drsné a obdivuju tě, že ses s tím vyrovnala. Před osmi a něco lety mi taky umřel táta. Bylo to v době, kdy jsem bojovala sama se sebou, se svými mindráky a bolístkami. Už několikrát jsem se s ním snažila rozloučit a jít dál, ale vždycky si to přitáhnu zpátky. Občas se mi tento problém objeví ve snu, často řeším, že vlastně celou tu dobu žil a jakto, že jsem to nevěděla, nebo že umřel, pak se probral a pak zase umřel. Nevím, kde je, ale komunikovat s ním zatím rozhodně nemůžu. Teda já vlastně nevím. chmmmm...
A na posílání do minulosti - potřebuju znát konkrétní datum? S tím já mám děsný problém, nepamatuju si, co bylo včera. Osobně si myslím, že nejde o datum, ale prostě o situaci, ale nevím, jestli si to myslím dobře.

Lev a Lightworker:
však vy víte Smile děkuji

a všem ostatním taky velké díky!!!!!!!!!

Nikam nejedu, jen mám pocit, že alespoň prozatím můžu, za sebe, téma totální zmatek uzavřít.

Ale rozhodně se budu do vašich diskuzí zapojovat dál, protože taky chci mít u jména tolik hvězdiček jako vy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund