Fórum - Zobrazit téma - totální zmatek - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - totální zmatek
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

totální zmatek
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 9:21 pm    Předmět: Citovat

Milá Klofi Smile díky za milá slova Smile
Vzpoměla jsem si, jak mizerně a těžce mi bylo po zasvěcení do Kundalini Reiki II .. jednička pohoda, to jsem chodila s vytřeštěnýma očima nějakým vnitřním údivem Wink Trojka též, ta byla už těžší a pak to zpracování mi dalo nadlouho, ale relativně pohoda. Ale dvojka mě složila na kolena .. bylo mi těžko a neustále jsem brečela, když ne fyzicky tak vnitřně. Ale hodně jsem na tom pochopila o sobě a svých vnitřních ranách.
Začala jsem se víc zaobírat tím, do čeho se mi těžce nechtělo - do tmy ve mě. Potlačované věci, strachy, stínové já atd. Bylo to náročné, ale pochopila jsem na tom mimo jiné i to, že bez tmy není možné světlo vidět Wink Tma je vlastně přátelská Wink Ve tmě se probouzí tvé instinkty, intuice, začínáš věci cítit, ne jen vidět. Využij ji, držím ti palce, zvládneš to Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 12:34 am    Předmět: Citovat

To Klofi:film Šestý smysl má hlubší podtext. Dá se říct že právě takhle nějak to skutečně funguje. Pro někoho pohádka, pro někoho ta pravá realita. Mnoho duší bez těla si vůbec neuvědomuje že jim tělo chybí a že už tady nemají být. Jejich přítomnost se často projevuje právě pocitem zimy. Jen chci upozornit že každá činnost má svá pravidla a jejich nedodržení nese své ovoce. Čili - pospíchej pomalu, vyplatí se to. Na nějakém dni nezáleží. Laughing

A Alwen má taky pravdu.
Citace:
Tma je vlastně přátelská. Ve tmě se probouzí tvé instinkty, intuice, začínáš věci cítit, ne jen vidět. Využij ji, držím ti palce, zvládneš to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 8:43 am    Předmět: Citovat

Lev: díky Smile
Ke kyvadlu ještě - já asi vím, kde je problém a proč mi "nefunguje" kyvadlo - je to v mojí hlavě. Já si totiž nejsem ani jistá tím, jestli chci, aby mi fungovalo. Mám obavu, abych se na kyvadlo neupnula a nepřestala rozvíjet intuici, vize a vůbec vnitřní komunikaci. Kdysi dávno jsem totiž kyvadlo používala, v době kdy jsem ještě absolutně netušila, jak a kdy se používat má.
Tohle si musím ještě pořádně ujasnit a pak se uvidí Smile Díky za rady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt únor 22, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

TomasKl napsal:

ps. jestli Tě průběh mojí krize a co jsem s tím dělal zajímá víc, napiš SZ a pošlu Ti delší info.


Já bych ti i napsala, máme spoustu společného, ale do SZ mě to z nějakého důvodu nepustí. I tak děkuji za podporu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 2:43 am    Předmět: Citovat

Alwen napsal:
Lev: díky Smile
Ke kyvadlu ještě -
Tohle si musím ještě pořádně ujasnit a pak se uvidí Smile Díky za rady.
Právě práce s kyvadlem je jednou z možností rozvíjení intuice. A jak píšeš, všechno je v hlavě. Přečetl jsem hodně knížek, měl několik učitelů a teď to vyučuji "po svém". Kupodivu to každému funguje, jen málokdo využívá plný rozsah možností.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
TomasKl
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.4. 2005
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:49 am    Předmět: Citovat

Citace:
do SZ mě to z nějakého důvodu nepustí.


nojo máš pravdu, mne taky ne.

Muj mail je kdyztak k.tomas@centrum.cz

Přeji Ti krásný den!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: ne únor 25, 2007 9:42 am    Předmět: Citovat

Klofi,

co se tyce cisteni, ja jsem po reiki II mela v sobe takovy chaos, ze jsem mela pocit, ze vsichni kolem mne jsou "zli", chteji mi ublizit atd... nepamatuji, jak dlouho to trvalo, ale snad mesic. Porad jsem si harmonizovala cele telo a posilala energii na situace - harmonizace vztahu, a dalsi veci, kde jsem vedela, ze je "problem". Pak byly bolesti, plac, takove divne obdobi - hledani sebe sama. K tomu vsemu jsme se prestehovali a ja prvni vecer pri cisteni prostredi videla ducha. To mne uplne slozilo a myslela jsem, ze s reiki nadobro koncim. O tom, ze se u mne jeste vice prohloubily strachy z letani, vody, uzavrenych prostoru, vysek a hloubek, ani nemluvim!
Hodne odpovedi jsem nasla prave tady, nebo na starem reikiwebu. Pokud jsem neco nevedela, nebo nechapala, napsala jsem a pokazde mi nekdo odepsal a pomohl.

Nevzdavej to!!! Asi po 3 letech (od 1, asi rok od 2) muzu rict, ze konecne chapu vyznam slova harmonizace - jak v zivote, tak v sobe.
Vsechno se deje tak, jak ma. Mne kyvadlo zacalo fungovat hned a intenzivne - pravy opak tebe, ale ja dostala obrovsky strach! Jak to, ze funguje! Pracovala jsem s nim dal, zasla na par kurzu a ted je to v pohode. Pouzivam ho ale jenom ve vyjimecnych pripadech, jinak si clovek na to zvykne a pomalu si s nim ridi cely zivot.
Duchy se nekdy objevi, nikdy nevim kde a proc. Ale uz se nebojim. Uz to tady bylo popsane, proste s nimi mluvim (pokud to jde) a pak je odvedu.. muj tata zemrel davno - a tohle beru jako dar, protoze jsem se s nim nestihla rozloucit, a pak jsem s nim navazala kontakt a rozloucila se. Byl to strasne silny zazitek, nedoporucuji delat driv, nez zvladnes strach z duchu!
A ostatni strachy? Proste jsem posilala energii na harmonizaci do budoucnosti, a postupne je prekonavam - voda, let, tunely. Jeste mam pred sebou hloubku a vysku, ale vim, ze vsechno chce svuj cas a zvladnu to.
Pokazde prijde neco, co te prekvapi, zneklidni a "srazi" na kolena, dulezite je, jak se tomu postavis. Reiki ti hodne pomuze, postupne se naucis, co kdy a jak. Urcite doporucuji nejake knihy, je tam vice moznosti, nez ti reknou na kurzech.

Drzim palce!
Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 3:21 pm    Předmět: Citovat

Jste na mě fakt moc hodní...

Vy jste takové ty strachy-úzkosti-bolest zažili především PO zasvěcení, že? Já je bohužel znám odmala, cca od 11. Občas se mi vrací, naprosto nečekaně, neumím odhalit spouštěcí mechanismus. A když se to zas objevilo po reiki, tak jsem zazmatkovala.

Jinak je to už o moc lepší, díky reiki (a funguje Smile) ), a díky vám. Sice symboly si nejsem moc jistá, hlavně který na co a jejich kombinacemi, taky necítím o moc větší energii, když je použiju... Ale hlavně cítím mnohem větší pokoru, to potřebuju - jsem beran jak cumel Smile).

Merlin70 napsal:
ale taky si obcas kdyz jdu nekam po tme zpivam. Pry to funguje..Smile

Kdybych si začla zpívat, bála bych se sama sebe Very Happy

Plánuje někdo z vás přijet do Krnova? Já se na vás těším jak malé děcko Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 8:55 pm    Předmět: Citovat

klofi napsal:

Vy jste takové ty strachy-úzkosti-bolest zažili především PO zasvěcení, že? Já je bohužel znám odmala, cca od 11. Občas se mi vrací, naprosto nečekaně, neumím odhalit spouštěcí mechanismus. A když se to zas objevilo po reiki, tak jsem zazmatkovala.


Posilej si energii do minulosti na situace - kde a ceho jsi se bala, harmonizuj dane situace, pomaha to Smile

A strachy byly i predtim, jen nektere se po zasveceni do reiki zesilily...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po únor 26, 2007 11:35 pm    Předmět: Citovat

klofi napsal:


Vy jste takové ty strachy-úzkosti-bolest zažili především PO zasvěcení, že? Já je bohužel znám odmala, cca od 11. Občas se mi vrací, naprosto nečekaně, neumím odhalit spouštěcí mechanismus. A když se to zas objevilo po reiki, tak jsem zazmatkovala.


Klofi, vezmu sebou do Krnova kamínky, co používám na terapie a možná, že se nám podaří najít alespoň zdroj těch strachů důvod, proč Tvůj život provázejí.
Koneckonců si alespoň můžeme ukázat, jak lze spojovat terapii Reiki s kamínky, jak toho spojení využít. Mám na to svoji zajímavou metodu.
Také se moc těším do Krnova. Už jsi někdy bubnovala na africký buben džembe? Skvělý prostředek k překonávání strachu! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Už jsi někdy bubnovala na africký buben džembe? Skvělý prostředek k překonávání strachu! Very Happy
Určitě je skvělý, jen se nadá nosit po kapsách.

To klofi: Myslím že rozhovor s Damaem Ti dá víc než hodiny dopisování tady.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: st únor 28, 2007 10:12 pm    Předmět: Citovat

klofi klofi jak moc ti rozumim ted taky prochazim pro me hodne bolestivym obdobim, kdy najednou se nemam ceho chytit, za sebou vidím jen zkázu a spoust po mych cinech a pred sebou mlhu a tmu Confused
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 9:00 am    Předmět: Citovat

Ahoj Nemo,
všichni nabíráme cestou zkušenosti. Když se ti nelíbí to, co se stalo, pak si z toho vezmi zkušenost a neopakuj to. A hlavně se za to neodsuzuj. Dobře na to jde paní Luisa Hay třeba v knížce Miluj svůj život.

Hezký den
Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
nemo
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 28.2. 2007
Příspěvky: 63

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 10:38 am    Předmět: Citovat

jenomze ja nevm co presne neopakovat, pripada mi ze ty chyby byly a jsou uplne vsude v kazdem mem slove v kazdem mem cinu
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: čt březen 01, 2007 2:28 pm    Předmět: Citovat

Nemo, myslím, že svým způsobem je dobré, že takové období přišlo. Nutí tě zamyslet se, jakou cestou budeš pokračovat dál. A ty chceš něco změnit. Teď máš skvělou příležitost udělat tlustou čáru. Pokud víš, cos dělal špatně, můžeš se tomu vyhnout. Nezměníš to, co se už stalo, ale svůj přístup a jednání. Občas musí člověk padnout na hubu, aby viděl, že musí něco udělat. A ta temnota a pocit, že vše je naprosto zbytečné, že nikde není naděje, přejde. Může to trvat, ale nakonec odejde, i když se ti to teď možná zdá jako nesmysl. Tak až ti bude zle, upni se k naději, že je to přechodné. Já to připodobňuju k vlnám, které se přes tebe valí. Musíš se nadechnout, držet nos a počkat, až se to přes tebe přežene.
Jak dlouho to trvá?

Drž se!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3  Další
Strana 2 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund