Fórum - Zobrazit téma - totální zmatek - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - totální zmatek
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

totální zmatek
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 2:00 pm    Předmět: totální zmatek Citovat

Jeste, ze jsem vas nasla...
v kvetnu 2006 jsem byla na R1. Pri zasveceni mi bylo neskutecne nadherne, byl to pocit absolutni harmonie a klidu, naprosty kontrast k tomu, ceho jsem se bala. Ani ty avizovane tri tydny cisteni neprobehly vubec drsne, naopak jsem zarila stestim a pohodou. Reiki jsem davala rodine a kamaradovi ( a ze ho potreboval..). Casem jsem trochu ochladla, pravda, ale snazila jsem se obcas reikovat aspon sama sebe.

Postupne jsem mela cim dal vetsi potrebu R2. Par terminu mi uteklo, docela chapu proc, podaril se mi az seminar vcera. Tentokrat zasveceni nebylo az tak pohodove. Ke konci ze me odchazela nejaka situace z minulosti, padala jsem nekam dozadu a pekne dlouho po ukonceni zasveceni jsem nemohla vstat ze zidle. Cely zbytek seminare jsem byla totalne bez energie. Nejak jsem se dopravila domu a spala 15 hodin. Desne sny. br.

Dneska jsem se snazila pouzit nove nabyte zkusenosti, vcetne symbolu a mam dost smisene pocity.
1) nezvladnu to. nemam na to. pokazim to.
2) nefunguje to. symboly pouzivam dobre, ale necitim zadnou zmenu. je to cele hloupost.
3) delam vsecko blbe, ostatni na kurzu (vetsina tam byla uz podruhe), popisovali, jak cisti prostor a jak je to vsechno super, ale mne to nefunguje.
4) je mi blbe. jsem slaba jak caj a mam pocit, ze jsem nekdo jiny (s tim jsem se budila celou noc).

Tak vas prosim, mate-li s tim zkusenosti, pomozte mi. Jsem uplne ko.
Dekuju
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 2:26 pm    Předmět: Re: totální zmatek Citovat

Není kam chvátat. Máš v sobě výborný otázky, a výborně je popisuješ. Chci Ti říci že když budeš chtít, zvládneš to. Vždy to nějak dopadne. A není kam chvátat, to mám velkou potřebu Ti říkat.

Citace:
1) nezvladnu to. nemam na to. pokazim to.

No a? Komu vadí že to pokazíš? Co na tom lze vůbec pokazit? Jde pokazit něco na lásce? Je to hlavové, příčin může být mnoha, malá sebedůvěra, dělej malé krůčky, a udělej si systém. Udělej si rozvrh, který budeš následně dodržovat. Např. Ve 20.00 se budu harmonizovat.

Citace:
2) nefunguje to. symboly pouzivam dobre, ale necitim zadnou zmenu. je to cele hloupost.

Vykašli se na to, na tyto myšlenky. Prostě to zkoušej dál. Možná ty pocity neschopnosti znáš i z jiných situací v tvém životě. Zaměř se na ně, pozoruj je. Věřím že to bude nepříjemné. Jde to až do nitra člověka, moc citlivé. Ale není nikdo jiný než Tebe, kdo by to dokázal. Jsi pánem svého života.

Citace:
3) delam vsecko blbe, ostatni na kurzu (vetsina tam byla uz podruhe), popisovali, jak cisti prostor a jak je to vsechno super, ale mne to nefunguje.


Nevěř všem všechno, navíc máš možnost v sobě poznat něco nového, třebas odkud a kde všude se cítíš neschopná.

Citace:
4) je mi blbe. jsem slaba jak caj a mam pocit, ze jsem nekdo jiny (s tim jsem se budila celou noc).


Uvař si čaj, tak jak ho máš ráda, uvolni se nech všechno plynout. Tvé pocity neschopnosti, tvé pocity že to nezvládneš. Ponoř se do toho proudu co k tobě přijde, poděkuj reiki za to že tě ochranuje, a že ti dává sílu, za to že se tě mohla dotknout a tak trošku z vrchu se koukej na to co v tobě probíhá.

Může to být opravdu tak nepříjemné, že se ti do toho nebude chtít. Může se to ale dotknout tvého života. Může. a může to být setkání se sama sebou.

Přeju hodně štěstí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 8:56 pm    Předmět: Citovat

Děkuji, děkuji, děkuji...

Budu se snažit. Jen mě děsně překvapil ten velký rozdíl mezi reakcí na R1 a R2.

Musím na sobě hodně pracovat Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 10:27 pm    Předmět: Citovat

Stačí, když se budeš mít ráda, pak půjde vše samo. Dělej vše postupně a s rozvahou. Poznávej své slabosti a poznávej své přednosti. Prozkoumávej vše jednotlivě a dej si na to čas. Chce to systém. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 11:39 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Smile chápu tvůj zmatek, prožila jsem a ještě prožívám občas něco podobného Smile

Když jsem se nechala zasvětit do Reiki, tak teplo z rukou a zvláštní pocity byly více vysněné než abych to doopravdy cítila. Popravdě jsem byla dost zklamaná, četla jsem jak ostatní prožívají úžasné pocity atd. Tak jsem šla na dvojku asi po 2 měsících, opět žádný moc zázrak a k tomu mi ještě jako jediné nefungovalo kyvadlo .. Ale nevzdávala jsem se a každý den na sebe přikládala ruky Smile Občas jsem se vztekala, že "mi to nejde", občas mi bylo smutno .. Ale stejně mi to nedalo, dotyk mi dělal moc dobře. Dnes jsou chvíle, kdy cítím energie tak silně, že mě to fyzicky skoro porazí Wink Dokážu se vcítit do člověka, že jsem jak kdybych byla on. Ale taky dokážu mít chvíle, kdy si pocitově ani neškrtnu Smile Do dnes mi nefunguje to kyvadlo Embarassed Laughing Jen se prostě nevzdávej, Reiki funguje aniž to je člověk občas schopen vnímat. Držím palce!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 11:53 pm    Předmět: Citovat

To Alwen: S tím kyvadlen Ti to jen málo vysvětlili. Buďto funguje kyvadlo nebo virgule a dovolím si tvrdit že každému. Jen je to potřeba pořádně vysvětlit.

To Zeto:
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 11:56 am    Předmět: Citovat

Jste fakt moc hodní, děkuju, potřebuju slyšet nějakou útěchu.
Spíš mě ale vykolejuje ten pocit, že jsem někdo jiný. Neumím to popsat. Taková trochu schýza. A depka.
A sny. Dneska se mi zdálo, že mi někdo vysvětloval, že mým životním posláním je rozmlouvat s mrtvými a - cituji - požehnat jim. Vzhledem k tomu, že se od dětství bojím duchů a podobných záležitostí, bylo to dost nepříjemné. Snažila jsem se prosit, ať mi přidělí jiný úkol, ale výsledkem bylo, že mě ten člověk částečně ohlušil, abych slyšela hlavně hlasy duchů.
Tak. A teď co s tím. Byl to vzkaz, nebo jen sen? A proč se mi zdají takové sny, když mám být v pohodě? A proč je mi mizerně až po dvojce, když jedničku jsem zvládla tak dobře?
Moc otázek, málo odpovědí. A síly.
Statečně se reikuju, ale bolí mě u toho hlava a je mi ouzko.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 12:10 pm    Předmět: Citovat

klofi napsal:
Jste fakt moc hodní, děkuju, potřebuju slyšet nějakou útěchu.
Spíš mě ale vykolejuje ten pocit, že jsem někdo jiný. Neumím to popsat. Taková trochu schýza. A depka.
A sny. Dneska se mi zdálo, že mi někdo vysvětloval, že mým životním posláním je rozmlouvat s mrtvými a - cituji - požehnat jim. Vzhledem k tomu, že se od dětství bojím duchů a podobných záležitostí, bylo to dost nepříjemné. Snažila jsem se prosit, ať mi přidělí jiný úkol, ale výsledkem bylo, že mě ten člověk částečně ohlušil, abych slyšela hlavně hlasy duchů.
Tak. A teď co s tím. Byl to vzkaz, nebo jen sen? A proč se mi zdají takové sny, když mám být v pohodě? A proč je mi mizerně až po dvojce, když jedničku jsem zvládla tak dobře?
Moc otázek, málo odpovědí. A síly.
Statečně se reikuju, ale bolí mě u toho hlava a je mi ouzko.

Hodně zmatku, cítím hodně opravdovosti, to je moc fajn a líbí se mi to. Sen určitě zajímavý, mě velmi oslovující...... jsem zvědavej co z toho bude dál.

Určitě na sebe nechvátej. Udělej si pohodičku a jen přijímej:) uží si to:) Zkoumej u toho své srdce, pomalu ho otvírej, pro sebe, udělej vše pro sebe. Pečuj o sebe a starej se o sebe. Dávej si ted co nejvíce něhy a útěchy. Nikdo jiný nám to nedá, pokud to neumíme dát sami sobě. A pokud to neumíme, můžeme se to naučit jinde.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 12:12 pm    Předmět: Citovat

Klofi,

vyplavují se ti na povrch staré strachy a emoce. Ve snech si odpracováváme to, co by nám možná bylo nepříjemné v bdělém stavu. Poděkuj za to, že to nemusíš prožívat jinak. Při čištění si harmonizuj čakry a uvidíš bude to dobré. To že jsi to nepocítila už při jedničce, neznamená, že jsi se předtím nečistila. Asi jsi se čistila trochu jinak, možná víc na fyzické úrovni. Teď s dvojkou se ti vyplavují emoční věci a strachy. Záleží také hodně na tvém mistrovi, co ti vštípí do hlavy, že se vám bude dít. Pak to tak většinou je.

To, že tě bolí hlava, je přestavováním energetických drah v mozku, otvíráním šišinky. Máme docela dost bloků v hlavě a v myšlení...

Taky jsem měl včera sen, že jedu autem po Praze s jedním velice dobrým známým, než jsem si v tom snu vlastně uvědomil, že před 5 dny zemřel. Tak jsem si s ním popovídal trochu jinak a bylo to hezký Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
hexa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.12. 2006
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 5:42 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Klofi,

vyplavují se ti na povrch staré strachy a emoce. Ve snech si odpracováváme to, co by nám možná bylo nepříjemné v bdělém stavu. Poděkuj za to, že to nemusíš prožívat jinak.


Ahojte, zaujalo ma vysvetlenie snov - tiež som po NUR2 mala tri nepríjemné sny aj keď sa týkali terajšieho života/boli na jednu tému a na pokračovanie - seriál Laughing . Šlo v nich ako Míla píše, o to čo by mi bolo nepríjemné /a veľmi/ v bdelom stave. Akosi podvedome som si povedala, že je to čistenie a vyplavujem svoj vlastný strach - je čas mu poďakovať a prepustiť ho....Tak som ich len vzala na vedomie a pustila z hlavy...... A teraz ešte poďakujem, že to nie je realita Wink Ďakujem Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
TomasKl
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.4. 2005
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 6:16 pm    Předmět: Citovat

hm, když jsem začal na sobě pracovat, tak asi rok mi připadalo, že to je úplně super, všechno - i já - je v harmonii, zapadá to do sebe a děje se co se má, paráda.
Vysvětluji si to tak, že všechny složky mé bytosti cítili, že se vydávám správným směrem, všechny s tím souhlasili a byli v jednotě - proto ta do té doby nepoznaná harmonie.
Možná to bylo hodně podobné tomu, co popisuješ, že jsi měla po jedničce.

No a potom cca roce jsem se náhle a pro mne nečekaně dostal na úroveň, kdy jsem začal sám sebe vnímat jinak - šířeji, komplexněji, přepěji. Rázem se změnilo mé hodnocení minulosti i současnosti, mne samého i lidí kolem. Úplně s mi zhroutil můj model světa a hlavně jsem najednou viděl řadu svých nedostatků, disharmonií, nastoupily pocity "nezvládám nic, nemám na to" atd. První dny byly naprosto šílené a trvalo asi 3 - 4 týdny
(možná je to podobné, co prožíváš teď a ta zasvěcení na R2 jen urychlila proces, který už byl rozběhnutý).
Ale stálo to za to, když se vše usadilo, byl jsem klidnější, vyrovnanější a můj život získal na kvalitě.

Něco podobného jsem pak zažil ještě dvakrát, zas to bylo nepříjemné, zas to třeba i emočně bolelo, byl jsem ospalý, nic mne nebavilo... ale už mne to neděsilo, a v jistém smyslu jsem se z toho radoval - věděl jsem, že prostě jen přišla krize, která mne posune dál. A tak se i stalo.

Shrnutí - Dávej si dál REIKI, naslouchej si, NEZTRAŤ ODVAHU být teď a tady, i když je to nepříjemné. Tipuju, že Tě potkají správní lidé a správné knížky. Držím pěsti!

ps. jestli Tě průběh mojí krize a co jsem s tím dělal zajímá víc, napiš SZ a pošlu Ti delší info.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
TomasKl
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.4. 2005
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 6:21 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Dneska se mi zdálo, že mi někdo vysvětloval, že mým životním posláním je rozmlouvat s mrtvými a - cituji - požehnat jim.


Možná ti "mrtví" jsou Tvé strachy nebo životní postoje, které překnáním své krize opustíš. A ten sen Ti radí, abys je - a tím sama sebe - pak neodsuzovala, ale byla ráda, že byly s Tebou, dokud to tak mělo být.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 10:55 pm    Předmět: Citovat

klofi napsal:
Dneska se mi zdálo, že mi někdo vysvětloval, že mým životním posláním je rozmlouvat s mrtvými a - cituji - požehnat jim. Vzhledem k tomu, že se od dětství bojím duchů a podobných záležitostí, bylo to dost nepříjemné. Snažila jsem se prosit, ať mi přidělí jiný úkol, ale výsledkem bylo, že mě ten člověk částečně ohlušil, abych slyšela hlavně hlasy duchů.
To co se Ti zdálo není zrovna typické, ale stává se to. Ten kdo si to "odpracoval" může naslouchat svému duchovnímu učiteli a dostávat od něj cenné rady. Na mluvení s "mrtvými" není nic zvláštího. Stejně komunikuješ s duší, ať už tělo má či ne. I když se o tom moc nemluví, duší bez těl - diskarnátů je velké množství. Je to "způsobeno" kromě jiného "úbytkem" lidí, kteří je dokáží odvádět "do světla". Pokud budu po čase moct říci: vítám tě v řadách, potěší mě to (víc ty dušičky). Tím požehnáním bylo myšleno pomoci jim "domů".

Můžeš zkusit dát si před spaním Reiki a požádat o doplňující informace k Tvému "snu". Pokud budeš potřebovat, můžeš se ozvat na můj email. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
klofi
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 18.2. 2007
Příspěvky: 49

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 2:50 pm    Předmět: Citovat

Vy jste moje spása. Už teď jsem té krizence vděčná, že mě k vám všem přivedla. Když jsem pročítala vaše příspěvky, ještě než jsem sebrala odvahu se ozvat, hrozně jsem vás musela obdivovat. Je vidět, že jste nabrali zkušenosti (a to pravděpodobně ještě před tímto životem) a jste schopni je předávat dál. A spoustě lidí jste už pomohli. Tak jestli vám nikdo ještě nepoděkoval, tak to dělám já.

No a já se odmala děsně bojím tmy. A vždycky, když se bojím, je mi zima. Až když jsem viděla Šestý smysl, začalo se mi to spojovat.... Ale nic si nepamatuju. Žádnou hledající duši. Nicméně v jejich existenci věřím, ale nemyslím, že bych zvládla s nimi komunikovat. Ty s tím máš zkušenosti? Že mě chceš vítat ve svých řadách?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Merlin70
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st únor 21, 2007 5:55 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Klofi,
Jo jo, Lev má bohaté zkušenosti nejen s odváděním dušiček do Světla, ale i s jinými věcmi v téhle oblasti. Smile
Víš, jak popisuješ svoje pocity po R1 a R2, je to hodně individuální, a probíhá to u každého jinak. Momentálně jsi ve fázi čištění, zasvěcení proběhlo teprve nedávno, tak vydrž, všechno se usadí, a jak tak koukám, další směr a cesta už jsou "Na cestě" a to je moc fajn. A tmy se neboj, je to vlastně neprojevené Světlo. ( ale taky si obcas kdyz jdu nekam po tme zpivam. Pry to funguje..Smile )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3  Další
Strana 1 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund