Fórum - Zobrazit téma - Reiki a tachyon - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a tachyon
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a tachyon
Přejít na stránku 1, 2  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Makenzen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.2. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 1:41 pm    Předmět: Reiki a tachyon Citovat

Reiki je kompatibilní se všemi možnými systémy, proč ne s perfektními tachyonovými disky? Má někdo zkušenost nebo otázky?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 1:54 pm    Předmět: Citovat

Makenzen

jak to myslíš?
Citace:
Reiki je kompatibilní se všemi možnými systémy, proč ne s perfektními tachyonovými disky?


Existuje dokonce Tachyon Reiki, se kterou můžeš tyto disky dělat sám. Vlastně vše je energie ruzné vibrace, vše je kompatibilní a i hmota je jen zahuštěná energie....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Makenzen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.2. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 3:45 pm    Předmět: Citovat

Co konkrétně myslíš, jak co myslím? Že je se vším kompatibilní?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Makenzen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.2. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 4:44 pm    Předmět: Citovat

Aaa...koukám že v příspěvku pokračuješ...Reiki Tachyony ??? Můžeš být trochu konkrétnější???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 6:44 pm    Předmět: Citovat

Makenzen napsal:
Co konkrétně myslíš, jak co myslím? Že je se vším kompatibilní?


ale tady to mě zaujalo:
Citace:
proč ne s perfektními tachyonovými disky?

jen bych rád věděl, co s tím má co dělat reiki? To by mě zajímalo, co chceš dělat s reiki a tachyonovými disky?


o Tachyon Reiki se můžeš dočíst tady:
http://www.instantheal.com/viewtopic.php?t=48
a tady :
http://forum.reiki.sk/viewtopic.php?t=94
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Makenzen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.2. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: ne únor 18, 2007 9:33 pm    Předmět: Citovat

Tak třeba není problém napojit se energetický tok tachyonového zářiče na Xtou vzdálenost...a určitě jdou i další veci Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 7:14 pm    Předmět: Citovat

Určitě stojí za to pohrát si s tachyonovými kartičkami. Kdysi je skvěle vyráběl RNDr. Jirka Trachtulec, třeba někdo budete vědět, jak se s ním spojit. Mě tachyony hodně pomohly pochopit podstatu Reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Makenzen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.2. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 7:34 pm    Předmět: Citovat

Na tachyony nedám dopustit, ale vysvětlete mi někdo konečně ty reiki tachyony Smile já kupuju (resp. kamarád objednává) originál z Holandska Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po únor 19, 2007 8:34 pm    Předmět: Citovat

Makenzen napsal:
Na tachyony nedám dopustit, ale vysvětlete mi někdo konečně ty reiki tachyony


To opravdu nevím, co máš na mysli. Tachyony mi jen umožnily pochopit hlouběji podstatu Reiki. Spojení na Jíru Trachtulce možná najdeš.


Naposledy upravil Damao dne pá únor 23, 2007 12:08 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Makenzen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.2. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: út únor 20, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

O pár řádek výše najdeš poznámku o Tachyonu Reiki...fakt nevím, co tím autor myslel Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 12:07 am    Předmět: Citovat

To zase nějaký "hledající" potřebuje přidávat k Reiki nové a nové přívlastky, aby potom měli ostatní co hledat. Je to stejné, jakoby nám nestačil Pánbůh, ale musí být Pánbůh v pyžamu, ve sportovním, v obleku, ve smokingu....
Tak mají všelijaké Reiki. Dokonce občas spletou pojmy a dojmy dohromady a přidají k tomu nějaký chaneling, aby to vypadalo důvěryhodně a tajemně. Koukal jsem, že v poslední době se pomalu každého půlroku objeví nějaká nová Reiki, do jejíhož zasvěcení musíš mít alespoň dva stupně té starší Reiki, nebo i víc. Samozřejmě ta nová Reiki je ještě lepší a harmoničtější než všechny doposud objevené Reiki. Najdou lidé, co tvrdí, že tuhle Reiki cítí mnohem intenzivněji, magičtěji a nebo tak nějak. Vidím to jako hru, kde dirigentem i rozhodčím je velké "duchovní" ego.
Na slovenském portále http://www.instantheal.com/ už jich jistý osvětový pracovník napočítal dobře na třicet, prý každá jiná.
Cosi fan tute!
Tachyony jsou tachyony a Reiki je Reiki, jen pochopení toho, co tachyony jsou, Ti možná - stejně jako mě - pomůže ujasnit, CO vlastně je Reiki.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 6:38 pm    Předmět: Citovat

Hm, já nevím Damao... Co je to vlastně reiki? Chodí sem spousta mistrů. Dokáže někdo opravdu říct, co to reiki je? Říct ne to, co jim kdysi řekl jejich mistr, že reiki je nebo co si někde přečetli a uvěřili tomu. Ale vnitřně. Z vlastního poznání. Dokáže tuto otázku někdo opravdu upřímně a zodpovědně zodpovědět?

Postupem času se mi dostaly se mi do rukou manuály několika mistrů a všude se opakují ta samá slova o vesmírné energii, lásce, harmonii... Ale jsme na takové duchovní úrovni, abychom opravdu VĚDĚLI?

A proč jen Usuiho reiki a ne třeba i to egyptské (nerad bych se tu pouštěl do diskusí o oprávněnosti toho nazývat reiki cokoli jiného než to, s nímž přišel Mikao Usui). Vždyť v různých dobách a různých kulturách existovali osvícení lidé, kteří pracovali se Světlem. Ať už to byl starověký Egypt, Atlantida či další kultury. A každý z nás prožil některé své životy v některých těchto dávných kulturách a nyní se rozpomíná. A jsou mezi námi lidé, kteří si pamatují, že byli třeba vysokými kněžími ve starodávných chrámech a to poznání, které kdysi měli, se k nim teď nějakým způsobem, často spontánně vrací. A cítí potřebu je šířit dál. Předávat to Světlo. A každý z nás má afinitu k jinému systému poznání, podle toho, co jsme my sami již kdysi zažili, co jsme již kdysi věděli a na co se nyní chceme a potřebujeme rozpomenout. Proto je tolik různých duchovních směrů, učení. I druhů reiki.

Vše pochází z jediného Zdroje, z Neprojeveného Potenciálu, z Boha. V listopadu jsem byl svědkem samovolného zasvěcení do reiki. Jeden kamarád se mne zeptal na zasvěcení do reiki. Stačil jsem říct jednu, dvě věty a v tom řekl: "Počkej!" Několik minut tam stál se zdviženou hlavou a blaženým úsměvem a pak řekl: "Mám to!"

Ta síla a Světlo Stvoření pramenící z neprojeveného se manifestuje na různých energetických úrovních. V každém z těch různých druhů reiki, pokud vím, se používají nějaké symboly - energetické klíče, které to Světlo nějakým způsobem formují a dávají mu určité kvality a vlastnosti. Kdo jsme, abychom tvrdili, že pouze symboly Usuiho reiki jsou ty jediné žádoucí a smysluplné?

Osvojil jsem si způsob zasvěcování do I. stupně reiki, kde se používá symbol, který je nádherným vyjádřením univerzálnosti zasvěcení - rovnoramenný kříž v kruhu, symbolizující Otce Vesmír a Matku Zemi propojující se v jednotě, v harmonii. Cítím, že nic jiného není třeba. Od druhého stupně však již přicházejí další symboly. A proč jen ony? Proč by nám nemohly pomoci i symboly z jiných dávných kultur, proč se nenechat zasvětit i do jiných systémů, cítíme-li, že nám mohou pomoci v naší očistě, otevírání se Světlu? Jsou snad méněcenné nebo zbytečné? Ne, jsou pouze jiné a mohou nám pomoci proniknout do některých dimenzí našeho vědomí rychleji než jiné. Mohou nám pomoci vidět věci i z jiného úhlu pohledu... Tak proč jich nevyužít, když nám nabízejí svoji pomoc?

Svět i vědomí člověka se neustále vyvíjí. Nezůstává stagnantní. Otevírají se nám stále nové možnosti. proč jimi pohrdat? Proč se od nich odvracet, bez toho, že bychom jim podali ruku a snažili se jim porozumět?...

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá únor 23, 2007 8:52 pm    Předmět: Citovat

Máš pravdu, Mirku, v tom, že se Světlem pracují všechny civilizace. V té či jiné podobě. Reiki má v sobě něco navíc a to navíc je podstatné. Kód k obnovení prvotní harmonie hmoty.
Prociťuji to tak, jako kdybys měl kyvadlo a odhadoval, v kterém okamžiku je závěs s kyvadlem kolmý k zemi. Odhadoval!
Pak přijde někdo, kdo udělá čáru a řekne: tady je bod, kdy kyvadlo je přesně v té kolmé poloze. Už neodhaduješ. Víš.
Hebrejci měli pro tento stav speciální pojmenování: Adonai Melech - okamžik, kdy hmota je ještě v původní harmonii. Dálný Východ ji označil symbolem - monádou. Vše je ještě nedělitelné, ale už obsahující dvě polarity. Důležitá je právě ta informace. Ty polarity ještě nelze ve skutečnosti oddělit, ale informačně už odděleny jsou. V Adonai Melech lze dosáhnout vůlí člověka změny základní informace - například informaci, že atom hmoty má být atomem olova lze změnit v informaci, že to má být atom zlata. O to se snažili všichni alchymisté.
To znamená, že se vědělo o tom, že takový stav hmoty existuje, jen se nevědělo, jak tento stav v hmotě najít. Reiki přinesla řešení, ale až po té, co spojila Vesmírné (přírodní zákony) se zákony lidskými. Pod slovem Rei se rozumí takový způsob žití, který je v souladu jak se zákony přírody, Vesmíru, tak se zákony lidskými (patří sem desatero stejně jako sedm křesťanských svátostí a také zákonitosti platící pro rodinu, rodové kmeny atd. To, co dnes postupně začínáme odhalovat.
V knize o symbolech jsem viděl poprvé slovy vyjádřenou základní formuli"vloženou" do Reiki: "Člověče (jenž jsi korunou všeho stvoření), vrať se ke své přirozenosti (přirozené harmonii)."
Můžeme o tom diskutovat, ale cítím, že podstata je správná: ta formule údajně je zapsána symbolem HŠZŠN!
To je Reiki, tak vím, že to opravdu je. Už mnohokrát jsem ten pocit, že "vím" doplňoval, ale ještě nikdy se mi nestalo, že bych něco z toho musel změnit, třebaže jsem k tomu také připraven (nelpím na tom).
Všechny ostatní pokusy mohou už jen "měnit oblečení" ne však podstatu. Adonai Melech je jen jeden. Reiki je jen jedna. Není to žádný paprsek ze spektra. Je to přímo onen rovnovážný stav. Reiki není energie ve smyslu tekoucí vody ani svítícího světla. Je vyznačením původního harmonického stavu hmoty, Vesmíru. Je důležitou informací, protože celý Vesmír má jednu ohromující vlastnost: konvergovat opět k tomu počátečnímu harmonickému stavu, který byl na počátku, když vznikal. Jako výdech a vdech. Když mu v rtom nebráníme svými představami a myšlenkami, okamžitě tyto procesy startují.
Tak to cítím při každém působení už více než 12 let. Proto jsem kdysi tvrdil, že Reiki je informace o harmonii. To, co cítím dnes, ten prvotní vjem nevyvrací, jen upřesňuje.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 12:33 am    Předmět: Citovat

Ještě něco připíšu k symbolům. Je jich mnoho, avšak, domnívám se, že mají stejný základ. Ten kruh s křížem je symbolem Zdroje, Slunce a nebo tak, jak jsi to, Mirku, napsal, Otec Vesmír a Matka Země. ČKR je v podstatě stejným symbolem. Spirála jen naznačujevíc - možná onen výdech a nádech, o kterém jsem psal. Podstata je totožná. Můžeš použít ke stejnému účelu pouhý rovnoramenný kříž. Egypťané znázorňovali totéž jako Slunce dotýkající se Země svými paprsky jako dlaněmi.
Nejde o symboly, jde o tu podstatu, jak jsem to vyjádřil v předchozím příspěvku. Každý symbol nám pomáhá naladit se na určitou vibraci podle toho, k čemu směřujeme. Je to jen otázka každého z nás, kolik je jeho optimum. Kolik různých symbolů - vibrací - je schopen pojmout. Kouzlo nezpůsobují symboly, ale mysl. Jakmile získáme schopnost číst Řád Vesmíru, plynule a bez slabikování, získáváme pevný bod ve Vesmíru. Je to důležité. Symboly jsou pak jen jakoby strunami harfy. Rozechvíváme jimi svoji mysl a sympatickou rezonancí předáváme tyto vibrace do okolí. Ty struny musí být ovšem napjaty - pevnou oporou je jim podle mého názoru právě Reiki - a naladěny - tou ladičkou jsou duchovní disciplíny, které se symboly pracují. Je to takové podobenství, intuitivní obraz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: so únor 24, 2007 1:41 am    Předmět: Citovat

práce s energií je práce mysli. a možnosti mysli jsou neomezené.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2  Další
Strana 1 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund