Fórum - Zobrazit téma - vaše zkušenosti - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - vaše zkušenosti
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

vaše zkušenosti
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 10:05 pm    Předmět: Citovat

Hele Zeto,
vím že se snažíš to tu zase rozhádat, ale to se ti nepodaří. Nikdo ti na to nejni zvědavej.
Možná to bude tou "nezdravou" stravou, jsi nějakej podrážděnej Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 10:11 pm    Předmět: Re: x Citovat

zeto napsal:
Krabas napsal:
samanka napsal:
(néééé jedna lepší a druhá horší a třetí geniální!!!)


to říkáš ale jenom ty šamanko, zkus se už konečně přes to přenést


to říkáš ale jenom ty Krabasi, zkus se už konečně přes to přenést


mám pro tebe návrh,
máš tu přes pět set příspěvků ale málo z nich je o reiki, spíš je to takové plkání o ničem.
Zkus napsat něco k tématu, s čím pracuješ, jak pracuješ a tak. Ať se o tobě taky něco dozvíme a zlepšíš si u mě reputaci Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st listopad 08, 2006 11:16 pm    Předmět: Citovat

Krabas: Pozoroval sem se když sem odpovídal na toto vlákno, nechci bejt svatej, ale myslím že jsem to vystihl dobře.

Zatím mi přijdeš podrážděnej Ty a mým záměrem určitě není se hádat. To co píšu je doufám dost konstruktivní a doufám že to bude uchopeno takto.

Nevím proč bych měl psát co ted dělám, není to ted důležité. Až bude určitě napíši a popíši. Život není jenom o re(a)iki(y) - pro milovníky překlepů


Krabas:
Citace:
Ať se o tobě taky něco dozvíme a zlepšíš si u mě reputaci

Nemám v úmyslu dělat něcojen proto aby se to změnilo, navíc ta reputace nemusí bejt zas tak špatná Very Happy
---------------------------------------------------------------------------------------
Mno každopádně k vláknu. Prošel jsem 4 zasvěceními od různých lidí do různých systémů a každej to dělal opravdu jinak, účinky byly jiné a pocity také. To že je jedna energie je podle mě pravdivá. Jediná energie je láska. A i láska má mnoho podob. Proto bych přirovnal lásku k životu. A i v životě můžeme omlouvat různé věci různými způsoby, často nevidíme jen proto že vidět nechceme a nebo dokonce nemůžeme. Svět je tak plnej a bohatej jak bohatí jsme my uvnitř a platí to samozřejmě i naopak. A všechny tyto slova mohou být tak pomíjivá..........tak moc. Vše je z nás.

Pro mě osobně je důležité potkat se s životem( s lidmi, s věcmi a událostmi), potkat se sám se sebou. Děje se to a mé vnímání všeho toho je hodně zkreslené a ovlivněné mími postoji, filozofií, myšlenkami a celou mojí existencí.

Ach ta slova jsou tak zbytečná. Je třeba to cítit. Nic víc nic míň.

Jedna moudrá žena pravila: Ta nejsilnějsí magie je tady(a ukázala na srdce)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
radysek
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.4. 2004
Příspěvky: 107

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 1:00 am    Předmět: Citovat

Renato:

uz se tady otom diskutovalo nekolikrat samozrejmne si sama zvol jakej system je pro Tebe nejblizsi, ale docela by me zajimalo, kdyz tu mluvis o tolika systemech jak vis, ze zrovna Tebou proudi ten ci onen system?
... jinak naprosty souhlas se samankou at se Ti to libi ci ne ztotoznuji se s jejim pohledem. r.

PS: a nejsem ten kdo by znal jen jeden system, vim a znam mnoho lidi pouzivajici jine systemy nechci rikat energy, je to stale o jednom akorat z jine strany se dostavas ke stejnemu vysledku...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 7:37 am    Předmět: Citovat

takže se taky připojímSmile
mám zasvěcení jak do usui tak i do různých super moderních energiíSmile
a můj postup probíhá tak,že se při léčení odevzdám Boží vůli,poprosím ať je danému člověku pomoženo ,tak jak má být,stanu se nástrojem a součásti skvělého týmu průvodců,ochránců a andělů,propojím se s Matkou Zemí a stanu se pozorovatelem.Když dostanu instrukci,že mám udělat něco konkrétního,tak to udělám(ikdyž si přijdu občas jako blázen:))občas požádám o vedení.
Když se podívám nazpět na všechny zasvěcení a to i usui,tak někdy polemizuji s tím,že bych žádný zasvěcení možná proto co dělám ani nepotřeboval,ale přesto jsem vděčný za všechno,čím jsem si prošel a to i za každé zasvěcení,neboť v danou chvíli mě vždy hodně pomohlo a nebylo samoúčelné,spíš se stalo vždy přirozenou součástí mého vývoje a pootevřelo určité aspekty vědomí,propojilo s určitými archetypy a nebo prostě jen poukázalo na problém.Samotné zasvěcení do jakekoliv energie nikoho nespasí ani z něj neudělá mistra,pokud ale přijmeme podanou pomocnou ruku,upřímně se podíváme do svého srdce a uděláme na sobě hodně,hodně práce,tak to smysl má.
Včera jsem zažil nádherné zasvěcení na koncertě Harlem gospel choir v Brně na Petrově.
Ti černoši byli při zpívání tak prostoupení láskou,že ke konci tancoval a zpíval snad celý kostel,včetně jedinců,které by asi nerozhýbalo nikdy nic.
Několikrát jsem pocítil tak silně tolik lásky Krista,Ducha svátého-je uplně jedno jak to nazvem,že jsem brečel a mé srdce zářilo štěstím,že JSEM.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tk4u
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 11:10 am    Předmět: Citovat

Renata napsala (v reakci na Mirka ve vláknu Otázky (zadavatel Byl(a) Atka a otázka byla, "Kdy budete šťastní, co vám brání být?") )

"a až vykážeš všechny kteří ti nejdou pod nos, tak co? Budeš v pohodě? Ty které bys rád vykázal ti jen zrcadlí, to co v sobě nechceš vidět:)Nakonec zjistíž, že když je akceptuješ takové jací jsou a pochopíš proč tě štvou, tak je vykazovat nebudeš potřebovat"

a tady v reakci na Šamanku

"ad Šamanka: proto jsem oslovila ty, kteří pracují s vícero energiemi. Pokud ty osobně pracuješ jen s jednou a ty ostaní neuznáváš, fajn, svůj názor jsi tu už párkrát zveřejnila. Není třeba ho tu opakovat.Tahle diskuze není myšlena jako polemika co je lepší nebo horší ale jako výměna zkušeností.Sorry za tuhle jedovatou slinu."

Myslim Renato, že je jedno, kterou energii použiješ. Jen když ji použiješ tak, abys jedovatých slin měla čím dál méně.
Návrat nahoru
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 11:18 am    Předmět: Citovat

tk4u napsal:

Myslim Renato, že je jedno, kterou energii použiješ. Jen když ji použiješ tak, abys jedovatých slin měla čím dál méně.


A vo tom to je, PMN
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
tk4u
Anonymní





PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 12:28 pm    Předmět: Citovat

zeto co je to PMN ?
Question Very Happy
Návrat nahoru
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 12:58 pm    Předmět: Citovat

Podle Mého Názoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Babun
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 1:04 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Reni, symboly nepoužívám, žádám o vhodnou energ.pro klienta.
Ale to víš. Jen mě napadlo, jakou vlastně používáme energ.
když pracujeme SRT? Nebo při mentální chirurgii?
Není to náhodou o tom, že každým dalším zasvěcením se zvyšuje síla průtoku energie?
Protože se jako kanál vyčistíš a odblokuješ?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 1:32 pm    Předmět: x Citovat

Laughing
Milí přátelé,
docela jsem se zasmála.
Nebudeme se hádat a diskutovat, budeme spolu jen souhlasit.
Jak vás tak sleduju (vás zasvěcence do všeho možného), nakonec je všechno u vás úplně stejné, nakonec i pracujete stejným způsobem, zázraky nedělá žádný z vás (sorry jestli jsem nějakého zázračného léčitele přehlídla!!!) naprosto stejně jako my méněcennější. Ostatně
práce s energíí nejsou jen zasvěcování do jakýchsi systémů, forem je hodně, takže zase šmahem nesuď.
A stejně je ... ale to tu mám vlastně zakázané psát,hehehe
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 1:37 pm    Předmět: Citovat

Šamanka: Rád si přečtu tvůj názor. Tohle je svobodné forum tak se snad nenecháš jen tak vypískat:)

Nebudeme se hádat a diskutovat, budeme spolu jen souhlasit.

Mám přesně tento pocit, že to tu chce mít někdo přesně nalajnovaný.

Co udělat nějakej srazík? Dva tábory a vezmeme sebou koláče, dorty a bude z toho sladká duchovní dortovačka:).........mno popojedem........
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 1:38 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:

Nemám v úmyslu dělat něcojen proto aby se to změnilo, navíc ta reputace nemusí bejt zas tak špatná Very Happy


Ne ta reputace není zas tak špatná, jen mi připadáš takovej nevybouřenej.
Možná málo sexu Cool .

Hele ty studuješ vejšku co?
Možná jsi hodně intelektuální a preferuješ debaty, já mám raději praxi, ikdyž ukecanej dovedu být taky Very Happy (živím se jako obchodník, takže výmluvnost je nutná)

Pepa Krab
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 1:46 pm    Předmět: Citovat

ageus napsal:

Včera jsem zažil nádherné zasvěcení na koncertě Harlem gospel choir v Brně na Petrově.
Ti černoši byli při zpívání tak prostoupení láskou,že ke konci tancoval a zpíval snad celý kostel,včetně jedinců,které by asi nerozhýbalo nikdy nic.
Několikrát jsem pocítil tak silně tolik lásky Krista,Ducha svátého-je uplně jedno jak to nazvem,že jsem brečel a mé srdce zářilo štěstím,že JSEM.


Já teda předně musím z Ageusem souhlasit, psal jsem o tom na InstantHealu, myslím si, že pokud budeme dělat to, co bysme měli, tak žádné reiki ani jiné mutace nepotřebujeme.
Ale o tom nebyla diskuze, Renata položila zajímavou otázku a ty které to oslovilo, odpověděli.

Ale teď k tomu co jsem ocitoval.
Ageusi to jsi měl štěstí. Tady v Praze ten koncert dopadl fiaskem.
Bylo to sice v jednom z nejkrásnějších kostelů v Praze, ale pořadatelé tam natlačili neúměrné množství lidí, na některé vůbec nevystačilo místo a korunu tomu nasadil systém ozvučení - nic nebylo slyšet.
Takže místo lásky a soucítění lidé byli plni hněvu a zklamání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt listopad 09, 2006 1:50 pm    Předmět: x Citovat

Zetíku,
dobrý nápad!
Neměla jsem původně v úmyslu až takové násilí, ale než jsem se vrátila s myšlenkou "holubice míru" už to tu frčí dál.
Ale klidně nechávám místo těm zkušeným praktikům ať se zase dozvím něco zajímavého.
Jsem jedno velké ucho!
šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Nové směry Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další
Strana 2 z 5

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund