Fórum - Zobrazit téma - Oltáře a materializace myšlenek - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Oltáře a materializace myšlenek
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Oltáře a materializace myšlenek
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 8:26 pm    Předmět: Oltáře a materializace myšlenek Citovat

Sem pište svoje zkušenosti s oltařem a s materializací metaprogramu.
Jsme si jistý že to každý ocení. Wink tak pište lidi předejte svoje poznatky všem Exclamation


Naposledy upravil Filio dne st únor 14, 2007 8:37 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 8:29 pm    Předmět: Re: Oltáře a materializace Citovat

Filio napsal:
Sem pište svoje zkušenosti s oltařem a s materializací metaprogramu.
Jsme si jistý že to každý ocení. Wink tak pište lidi předejte svoje poznatky všem Exclamation


slyšim o tom poprvé? o co jde?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 8:30 pm    Předmět: Citovat

Ty jsi nikdy nezkoušel materializovat svou myslenku??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 8:34 pm    Předmět: Citovat

Normalně je na to vice postupu.
Ja osobne používám ten,že si v hlavě představim obraz něčeho co so moc přeju.např skateboard pod stromecek k vanocum.dam si ruce do skořapky v duchu si reknu 1.2.3.symbol a řeknu si "Energii pro tento mentalni obraz,tato energie zpusobi že se tento program satne skutečným.1.symbol"Docela proste ne:D
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

jo ale je to dlouhodoby proces.kdyby to nekoho zaujalo mohu doporucit knihu od Anthonyho Robinse-Nekonečná Síla
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st únor 14, 2007 8:58 pm    Předmět: Citovat

Filio, v těchto záležitostech bych doporučil všem především více pokory a modlitbu "Ne má vůle, ale Tvá se staň!"
Připomenu, že za všechno se ve Vesmíru platí, i za takovouhle srandu. Chápu, že Tě to zaujalo, vzpoměl jsem si, že jsem si taky po absolvování R1 a 2 říkal, že je třeba pokročit dál. Došel jsem až k filipínským operacím a v osobním životě na pokraj pekla.
I tohle je třeba každému připomenout. Netvrdím ale, že to tak nutně musí mít každý. Takže - nejlepší je nechat se vést svým Vnitřním Guruem.

AD GURÉ NAMÉ, DŽUGAT GURÉ NAMÉ
SAD GURÉ NAMÉ
SIRI GURU DÉVÍ NAMÉ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: čt únor 15, 2007 8:31 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Filio, v těchto záležitostech bych doporučil všem především více pokory a modlitbu "Ne má vůle, ale Tvá se staň!"
Připomenu, že za všechno se ve Vesmíru platí, i za takovouhle srandu. Chápu, že Tě to zaujalo, vzpoměl jsem si, že jsem si taky po absolvování R1 a 2 říkal, že je třeba pokročit dál. Došel jsem až k filipínským operacím a v osobním životě na pokraj pekla.
I tohle je třeba každému připomenout. Netvrdím ale, že to tak nutně musí mít každý. Takže - nejlepší je nechat se vést svým Vnitřním Guruem.

AD GURÉ NAMÉ, DŽUGAT GURÉ NAMÉ
SAD GURÉ NAMÉ
SIRI GURU DÉVÍ NAMÉ


Co myslíš těmi Filipinskými operacemi?Já Damao metaprogramy nerozesílam jen tak z rozmaru.Snažím se, když už nějaký odesílam, aby prospěl všem.Ten skateboar jsem dal jako příklad! Každopadně děkuji za vaše odpovědi.Díky. Arrow
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 9:15 am    Předmět: Citovat

Citace:
Filip:Já Damao metaprogramy nerozesílam jen tak z rozmaru.Snažím se, když už nějaký odesílam, aby prospěl všem.


Tohle mi zcela upřímně zavání docela slušnou manipulací. Neber si to osobně, ale - kdo jsi, že víš, že to, co si přeješ, je k dobru ostatním?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 11:53 am    Předmět: x Citovat

Uffff pamatuj: Pozor na to co si přeješ aby se ti to nesplnilo!
A pak nevnímám reiki jako něco jiného než nástroj k materializaci mých přání a myšlenek. Pochopitelně jde posílat na byt, zaměstnání, výhru ve Sportce...Jenže existence je v tomhle stejně nevypočitatelná, nikdy neošetříš aby si nezformulovala tvoje přání podle svého a ty se nestačíš divit. Ale hlavně se vymstí manipulace s lidma.

šamanka
PS: zvláště bych souhlasila s příspěvkem moudrého Damaa. Holt každý máme svoje sny, představy a přání, ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 2:33 pm    Předmět: Citovat

Samanko a Alwene.Děkuji za vaše odpovědi.S něčím s Vami naprosto souhlasím, ale i přes to bych Vás chtěl odkázat na knihu od Anthonyho Robinse - Nekonečná Síla a na výbornou knihu od Alberta Ignatěnka - Abeceda života.Děkuji.

P.S Víše zmíněneho Damaa si važím stejně jako ty.Je pro tento web jistě neocenitelným přínosem.


Naposledy upravil Filio dne pá únor 16, 2007 2:43 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

Ale hlavně se vymstí manipulace s lidma.


Myslím, že taková Kulička Ježíše Krista, popsaná v knize Abeceda života, by při spávném postupu neměla nikomu ublížit. Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Makenzen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.2. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 3:43 pm    Předmět: Citovat

Rozhodně si nemyslím, že zde Filio hovoří o manipulaci a jeho datazu přesně rozumím, i kdsyž jeho podání formou skateboardu pod stromeček bylo velice svérázné a dětské a úplně všichni ho nemusí pochopit Wink . Nevím jak vy, ale já rozhodně vajíčko neviditelnosti, přitažlivosti, ochrany nepovažuji za manipulaci. Každý žije sám za sebe a určitě není nejlepší řešení poukazovat na někoho ve stylu Kdo si myslíš že jsi... tím se však nechci nikoho nijak dotknout, jen mě trochu zarazil příspěvek Alvenův.
Myslím, že si lze přát něco, co není ku prospěchu ostatním a o manipulaci se stejně jednat nebude. A když ano, na počátcích duchovního růstu přeci nebudu manipulovat s lidmi, kteří mě mohou kdykoliv odpálkovat. Ale když pálkují teď mě, jsem připraven a dostanou pěknou pecku na solar Wink

Ne teď vážně, pokud někdo narušuje někomu systém v dobrém smyslu, nelze dělat nic, pokud je to nepříjemné nebo to tak nechcete, stačí tok energie odmítnout.
A pokud vám někdo narušuje systém k horšímu, pak uznávám slovo manipulace Wink. Jinak zdar a sílu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Rozhodně si nemyslím, že zde Filio hovoří o manipulaci a jeho datazu přesně rozumím, i kdsyž jeho podání formou skateboardu pod stromeček bylo velice svérázné a dětské a úplně všichni ho nemusí pochopit . Nevím jak vy, ale já rozhodně vajíčko neviditelnosti, přitažlivosti, ochrany nepovažuji za manipulaci. Každý žije sám za sebe a určitě není nejlepší řešení poukazovat na někoho ve stylu Kdo si myslíš že jsi... tím se však nechci nikoho nijak dotknout, jen mě trochu zarazil příspěvek Alvenův.


- když se podíváš přesně na můj příspěvek, nepsala jsem "Kdo si myslíš že jsi.." ale "kdo jsi, že víš, co je pro ostatní dobré" .. zdá se to podobné, ale minimálně tón řeči je jiný ..
Myslela jsem to spíše jako řečnickou otázku na zamyšlení. Tak to trošku rozvedu ..
Představ si zdánlivě naprosto neškodnou věc - přeju si, aby v létě svítilo sluníčko a já se mohla jít koupat. Věřím, že to udělá radost i mnoha dětem o prázdninách. Ale co starší lidi, kteří trpí na vysoký tlak a tohle jim neudělá dobře? Co zahrádkáři, kterým usychá úroda na zahrádce? Ti se zase modlí za déšť Wink Prostě - kdo jsme, abychom dokázali v jedné chvíli vědět, co je pro ostatní (všechny ostatní, ne jen pár lidí nebo většinu) v dané chvíli nejlepší? I když tohle je podobně dětský příklad jako skate pod stromečkem, jde to na něm dobře vidět. Tahle úvaha byla obsažena v té jedné větě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 9:08 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Samanko a Alwene.Děkuji za vaše odpovědi.S něčím s Vami naprosto souhlasím, ale i přes to bych Vás chtěl odkázat na knihu od Anthonyho Robinse - Nekonečná Síla a na výbornou knihu od Alberta Ignatěnka - Abeceda života.Děkuji.


- díky za tip, podívám se po ní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Makenzen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.2. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: so únor 17, 2007 10:02 am    Předmět: To Alwen: Citovat

Já to tak ani nemyslel, toto skvělé forum jistě nebylo založeno s úmyslem dohadů lidí, ale výměně zkušeností. Tvá úvaha s teplem o prázdninách je zajímavá a určitě bychom na toto téma mohli debatovat celou řadu hodin...

Když jsme už u toho počasí, nemusíme ho měnit globálně po celé republice. Stačí nahodit dobrej program, nebo trhat a shlukovat oblačnost programováním mikroklimatu (viz Albert Ignatěnko a Schola Vitae a Abeceda života)

Afirmace ,,Nechť počasí v příštích dnech je příznivé pro všechny'' přeci nemůže předznamenat průtrž mračen, ani 50'stupňová vedra Wink .
Vše je relativní...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další
Strana 1 z 13

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund