Fórum - Zobrazit téma - Se souhlasem - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Se souhlasem
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Se souhlasem
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 12:50 pm    Předmět: Citovat

[quote="Alwen"]
Citace:
Můžete mi opravdu upřimně odpovědět na tenhle problém, děláte posílání bez vědomí ostatních (tím není myšleno lidstvu apod., ale i tam by se měl člověk snad zeptat, jestli "vyšší velení" s tímto našim záměrem souhlasí)?


- no já Reiki vnímám jako dar od "vyššího vedení", takže pokud by s tím nesouhlasilo, Reiki by neproudilo. Necítím se v tomhle jako velký pán, který rozkáže a věci se dějí hlava nehlava. Naopak - vůbec vše vnímám jako že se dějou právě se souhlasem Universa a v jeho souladu. Které věci se tak nedějí?
A zrovna nabízení Reiki někomu je pro mě nejlepší řešení, kdy moje ego, chtění/nechtění, je mimo. Posílání cítím jako něco, co už je o něčem jiném, kam se velice dobře nějaká motivace nevyrovnaného ega může snadno schovat.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 1:30 pm    Předmět: Citovat

Alwenko,
já vnímám "vyšší vedení" v případě, kdy použiji "děj se vůle Tvá, ne má".
Jinak pořád počítám s tím, že člověku byla dána svobodná vůle. Pokud nepožádám o vedení, rozhoduji já.
Ať se cítíš "velkým pánem" či nikoli, rozhoduješ. Pokud je to proti "plánu", pak můžeš dostat přes prsty.
Já bych řekla, že Universum neřídí vše. Hodně děláme my sami z naší vůle. Universum pak naše činy dotahuje do konce a uplatňuje své zákony.
Když ujedeme, pak se nám podle těchto zákonů vrátí ta pomyslná facka.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 2:23 pm    Předmět: Citovat

Alwen napsal:

- no já Reiki vnímám jako dar od "vyššího vedení", takže pokud by s tím nesouhlasilo, Reiki by neproudilo. Necítím se v tomhle jako velký pán, který rozkáže a věci se dějí hlava nehlava. Naopak - vůbec vše vnímám jako že se dějou právě se souhlasem Universa a v jeho souladu. Které věci se tak nedějí?
A zrovna nabízení Reiki někomu je pro mě nejlepší řešení, kdy moje ego, chtění/nechtění, je mimo. Posílání cítím jako něco, co už je o něčem jiném, kam se velice dobře nějaká motivace nevyrovnaného ega může snadno schovat.


přesně tak to beru i já
naprostý souhlas
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Makenzen
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.2. 2007
Příspěvky: 38

PříspěvekZaslal: pá únor 16, 2007 3:59 pm    Předmět: Citovat

Docela mi připomínáte dobu, kdy jsem měl čerstvě R2 a na každého po ulici jsem chrlil C-K-R...jestli jsem manipuloval, nevím. Nic špatného jsem na tom neviděl. I když, to je trochu zavádějící a těžko pochopitelné. Chcete pomoci neznámému člověku na jiném světadíle, neptáte se ho.
Pokud vím, že člověk, kterého bych léčil rád, je poněkud kontroverzní vůči alternativním léčbám, nechrlím na něj věci ohledně Reiki apod. Položím otázku opatrně: ,,Mám teplé ruce, chcete to teplo?''
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund