Fórum - Zobrazit téma - Knížka, která mě v poslední době oslovila - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Knížka, která mě v poslední době oslovila
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Knížka, která mě v poslední době oslovila
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 3:13 am    Předmět: Citovat

Hoj Hojtě

Sháním knihu Duchovní zákony od Kurta Tepperweina v anglickém jazyce -> The Spiritual Laws,
ale jak hledám,tak hledám,ale ještě se nenašla moudrá hlava,která by je přeložila do angličtiny.Já tou hlavou překládací býti nechci a tak se ptám,jestli tu není náhodou někdo,vlastnící anglický překlad a nebo někdo,kdo by po mě přeložení v nouzi překontroloval,jestli nežbleptám.

Děnkujem pěkně papájda Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
sunnyi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 15.12. 2004
Příspěvky: 463

PříspěvekZaslal: po prosinec 15, 2008 10:23 am    Předmět: Citovat

Já bych to po Tobě případně přečíst mohl. Ale pak by asi bylo dobré, aby to překontroloval ještě i rodilý mluvčí. Už jsem ze zahraničí dlouho zpátky doma a moje angličtina není to, co bývala.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út prosinec 16, 2008 11:57 pm    Předmět: Citovat

Hmm to by šlo.Ostatně to chci přeložit pro rodilého mluvčího.Jen mi jde o to zkontrolovat to,jestli jsem neudělala nějaký zásadní omyl.Není to denní mluva,takže pro mě trochu oříšek.Děkuju moc za nabídku,pomalu se do toho pustím.

Díky Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út únor 03, 2009 10:28 am    Předmět: Citovat

Velmi příjemným překvapením pro mne byla knížka, kterou jsem zahlédl čerstvě v knihkupectví a zrovna jsem měl potřebný obnos u sebe:
Sandra Anne Taylorová: KVANTOVÝ ÚSPĚCH - Cesta ke splnění všech snů na základě nejmodernější vědy (METAFORA Praha, 2008)
Nebyly to vyhozené peníze. Dokonce jsem nakonec překonal i nedůvěru v tvrzení že jde o "Cestu ke splnění všech snů..." - pár věcí jsem si hned zkusil a začínám mít pocit, že autorka nepřehání.
Jedinou výhradu mám k ne úplně fundovanému překladu - přece jen z tohoto oboru už ledacos znám (i prakticky). Je zřejmé, že překladatelce taková znalost a zkušenost chyběla.
Celkově však můžu vřele doporučit !
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 4:44 pm    Předmět: Citovat

Dočetla jsem právě román Poutník (Mágův deník)od Paola Coelho.Pěkná záležitost. Smile Doporučuji.
Máte někdo tip na podobné čtení - mystický román? Už jsem četla Červeného Lva od M.Szepés a Zavěcení od E.Haich, i tyhle další dvě knížky byly pro mne úžasně napsané.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 7:55 pm    Předmět: Citovat

A cetla jsi od Coelha carodejku z Portobella? Ta se mi moc libila, momentalne mam rozectenou Bridu ale ta se mi az tak nelibi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:38 pm    Předmět: Citovat

Ahoj, ne nečetla, koukala jsem se na knížky od Coelha, nejvíc v nabídkách byl jako nejznámější dílo uváděn Alchymista. Ta Čarodějka mne taky oslovila. A těch knížek má víc, vypadají zajímavě a ohlasy jsou vesměs kladné. Na jedné stránce měli i diskuzi ke knížkám a právě tu Bridu taky označili oproti těm druhým za nic moc.....Ale všechno je věc názoru, co se nelíbí jednomu, to osloví druhého, nejlepší je vlastní zkušenost:)
Hytere, dík za tip. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: po březen 23, 2009 8:44 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Dočetla jsem právě román Poutník (Mágův deník)od Paola Coelho.Pěkná záležitost. Smile Doporučuji.


Též se mi moc líbil.....

Hyter napsal:
A cetla jsi od Coelha carodejku z Portobella? Ta se mi moc libila, momentalne mam rozectenou Bridu ale ta se mi az tak nelibi.


Čarodějku jsem si teď pořídila v angličtině,tak jsem na nás obě zvědavá. Laughing Laughing Laughing Jsem ráda ,že doporučuješ Hytere,protože mě pěkně pobízíš.Další hezká věc na té knize je,že na obalu je dredatá zrzka,která se mi mooc líbí. Very Happy Very Happy Very Happy
Jinak mě uchvátila jeho kniha ,,U řeky Piedra jsem usedla a plakala''.Už si moc nevzpomínám na děj,je to dávno co jsem knihu četla,ale stále si velice živě pamatuji,jak hluboce jsem ji prožívala.

Pěkný večer přeji Džarmí
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 11:04 am    Předmět: Citovat

Ahoj Džarmi, o té knížce U řeky.....je uváděno, že to je jeden díl z trilogie, taky kolem toho okukuju, zrovínka se chystám zajet do Hradce a pokoukat knihkupectví.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 12:57 pm    Předmět: Citovat

To Renata i Dzarmi: Neni zac.
Ja jsem nedavno Carodejku pujcil Beate. Nemohla se od ni odtrhnout. Ja jsem na ni dostal tip od Houbika Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 4:37 pm    Předmět: Citovat

Tak tu "Čárovnu" už mám doma, tak se těším až ji otevřu Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: út březen 24, 2009 5:38 pm    Předmět: Citovat

Musím říct, že Brida mně doslova nadchla. Ale to bude asi tím, že jsem tam dostal odpovědi na moje konkrétní otázky. Pokud tahle kniha měla nízké hodnocení, tak to se teda těším na ty jiné. Very Happy

Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 3:36 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadlo...Smích je lék a když tu tak píšeme o knížkách, přemýšlela jsem, kdy jsem se nad knížkou smála opravdu tak, že mi slzely oči...No, je to hodně dávno, kdy jsem četla vůbec ne duchovní literaturu, byl to Týden v Rusku od Ringo Čecha.
Máte nějaké tipy na knížku, která sice není s tématikou duchovního vzestupu , ale která člověka donutí nejen se pousmát, ale i se rozesmát, polechtat bránici, zkrátka dodat energii trochu jinak? Wink Very Happy
Díky předem za tipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 3:37 pm    Předmět: Citovat

Tak mě napadlo...Smích je lék a když tu tak píšeme o knížkách, přemýšlela jsem, kdy jsem se nad knížkou smála opravdu tak, že mi slzely oči...No, je to hodně dávno, kdy jsem četla vůbec ne duchovní literaturu, byl to Týden v Rusku od Ringo Čecha.
Máte nějaké tipy na knížku, která sice není s tématikou duchovního vzestupu , ale která člověka donutí nejen se pousmát, ale i se rozesmát, polechtat bránici, zkrátka dodat energii trochu jinak? Wink Very Happy
Díky předem za tipy.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: st březen 25, 2009 7:42 pm    Předmět: Citovat

Rozhodně Terry Pratchett a jeho Zeměplocha.Naposledy jsem od něj četla ,,Otec prasátek'' a měla jsem u toho tebou popisované záchvaty smíchu,a nejen v něm.

Vřele doporučuji Terryho

Džarmí Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 14, 15, 16, 17, 18  Další
Strana 15 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund