Fórum - Zobrazit téma - VELKÝ TŘESK v našem životě - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - VELKÝ TŘESK v našem životě
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

VELKÝ TŘESK v našem životě
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: ne prosinec 02, 2007 1:45 pm    Předmět: Citovat

Ahojky Damao a všichni ostatní,

u mně k "Velkému třesku" došlo po prodělané nemoci a bylo to asi v 25 letech..
Měla jsem potřebu to s někým pořád řešit a jeden moudrý pán mě nahlodal větou, že nemoc má původ mysli...jojo, svatá pravda..
pak se mi dostala do rukou homeopatická knížka a už to jelo Very Happy

Začala jsem chodit na homeopatické semináře a tam jsem poznala pár reikistů, kteří mi vyprávěli příběhy..
Moc se mi to líbilo, tak jsem se nechala zasvětit taky..a jsem moc ráda..
Jak jsem už psala v jiném příspěvku, měla jsem pauzičku s reikováním,
ale zase se do toho dostávám..je to fajn..
Papa K.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po prosinec 03, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

AQhojky, Černoočko, tak to je, že všechno je k něčemu dobré. I to, co nejprve vidíme jako "zlé".
Tak hodně štěstí na té Tvojí cestě. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 9:43 pm    Předmět: Citovat

Pro mne byl a je největší třesk v životě,když někomu něco dám,třeba pomoc,a ani si to neuvědomím a on mi to vrátí stejnou mincí,že to přijme a nemyslí vůbec na to, že by to mněl vracet.Nazýváme to souznění duší.Je to časté u dětí.Ten pocit se nedá vypsat,jsou to emoce v běhu,srdíčko na dlani a slzy v duši.Nejlepší na tom je,že to nevnímáte a teorve pak vám to dovhází a vy jste vděčni,že jste a můžete se tohoto sdílení zůčastňovat.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
cernoocka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 17.11. 2007
Příspěvky: 75

PříspěvekZaslal: út prosinec 04, 2007 10:34 pm    Předmět: Citovat

Šamane,
ale Ty už popisuješ konkrétní pomoc....to je krásný a moc tomu rozumím...ale taková ta myšlenka..ta první..kdy ses začal zajímat o duchovno... Smile ...
díky K.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt prosinec 06, 2007 10:48 pm    Předmět: Citovat

Ahoj.Děkuji černoočko za nasměrování.Ta první myšlenka, když se zpětně ohlédnu,je v okamžiku,kdy jsem jako materialista a bývalý komunista začal obviňovat Boha za mé životní prohry.Tehdy jsem poprvé připustil jeho existenci.Tehdy jsem porvé vyhrál svůj život.Víš ale nebyl to žádný velký třesk.Velký věci chodí potichu,pomalu.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
lilaa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.9. 2007
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 12:16 pm    Předmět: Citovat

Zamyslela jsem se nad mým "Velkým třeskem", taky to bylo díky nemoci, se kterou si žádný doktor nevěděl rady a tak jsem hledala jinde. Vystihl to dobře šaman - velký věci chodí potichu,pomalu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá prosinec 07, 2007 12:33 pm    Předmět: Citovat

saman napsal:
Ahoj.Děkuji černoočko za nasměrování.Ta první myšlenka, když se zpětně ohlédnu,je v okamžiku,kdy jsem jako materialista a bývalý komunista začal obviňovat Boha za mé životní prohry.Tehdy jsem poprvé připustil jeho existenci.Tehdy jsem porvé vyhrál svůj život.Víš ale nebyl to žádný velký třesk.Velký věci chodí potichu,pomalu.Šaman


Je Samane, to je hezky, tys zacal mit s Bohem vubec nejaky vztah (obvinovani) a pak On uz te nejak nasmeroval Laughing .

Taky jsem se snazil vzpomenout na nejaky velky tresk a ne a ne si nejaky vybavit, nejaky zlom, okamzik, kdy se vse zmenilo ... prijeti Boha urcite bylo dulezite ... ale nastalo tak nejak, presne jak pises "potichu a pomalu".

Mam pocit, ze krestane (hlavne teda ti protestansti) maji mnoho pribehu "sveho obraceni" a "prozreni" a cim je tam vetsi kontrast (napr. prostitutka x svetice, vrah x pravy Krestan), tim lepe. Asi to pomaha v misii. Dokonce mam pocit, ze to maji tak nejak za ukol ...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jafik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: so prosinec 08, 2007 9:10 pm    Předmět: Citovat

Velký třesk se u mne na první pohled nekonal, spíše to byla spousta malých intenzivních nutkání, která se začala velmi silně projevovat někdy okolo 25. roku a z počátku jsem si vůbec neuvědomoval, co se děje a proč. Začalo to hltáním všemožné literatury, intenzivním zájmem o praktikování různých vizualizačních metod, relaxací, meditací a v jednu dobu, když jsem si uvědomil a ověřil, čeho je člověk schopen, na nějaký čas jsem přestal tyto činnosti z obav praktikovat. Teprve později, když se mi „zhroutil můj dosavadní svět“, vrátil jsem se zpět, což po dalších letech vyústilo k přečtení knihy Ve světle Pravdy – Poselství Grálu od Abd ru shina a najednou mi vše do sebe zapadlo. Pak už to byl krůček k reiki (touha účiněji pomáhat). Dnes jsem naprosto jiný človíček, než v 25 letech, takže velký třesk, z tohoto pohledu asi ano.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 8:37 am    Předmět: Citovat

Jafiku, to je skoro jako přes kopírák. Very Happy Zdá se, že mnozí z nás si museli napřed odřít kolena a někdy i nos a čelo, aby přešli z pozice čtenáře literatury o tajemnu k vědomému uchopenjí odpovědnosti za svůj život a jeho vytváření.
Dokonce i pak se mi zdá, že největší pokrok udělám poté, co projdu další "mlýnicí", kterou jsem si způsobil tím, že jsem si říkal, že těch změn je už moc.... Co je mnoho a co málo?! Tak se mi stále znovu a znovu stává, že mě něco nebo někdo jednou mírně, jednou důrazně nakopne.... Děkuji za to!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
jafik
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 16.10. 2007
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: po prosinec 10, 2007 9:57 am    Předmět: Citovat

Funguje to u mě stejně. Vypozoroval jsem ze zpětných pohledů, že největší kopanec schytám, když v mysli odmítám, co se má stát, anebo nechám rozhodovat ego. Ono to někdy není ale vůbec jednoduché rozpoznat cestu, najít příčiny.....
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ester
Nováček
Nováček


Registrace: 9.7. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne červenec 27, 2008 9:34 pm    Předmět: Můj megavelký třesk Citovat

Nedá mi, abych nepřispěla do diskuse, i když opožděně. Ja zažila opravdu Velky třesk a obrat ve svém životě. Bylo mi asi 30 let, měla jsem manžela, který mne pravidelně bil a já viděla jediné východisko z toho pekla v útěku ze života(4 sebevraždy ) Very Happy (v tom je vidět jak jsem paličatá)Měli se mnou nahoře asi hodně práce,až u té poslední mi svitlo, že to není správné řešení. Nebudu to rozepisovat, ale zachránila jsem se doslova zázrakem a tak jsem se začala ptát PROČ? To mne přivedlo k reiki, andělům , SRT , duchovnímu směru. Stále mám na čem pracovat (tedy na sobě), ale směr mé cesty už znám. Přeji vám všem hodně lásky... Ester
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 1:15 pm    Předmět: Citovat

Jsem na webu nedávno a tak pročítám zpětně příspěvky.
Taky přidám svou troškou do mlýna....

Damaokdo napsal...... se tak jako já obrátí ke Světlu až na prahu samotného pekla.

No po přečtení příspěvku ester............. Question

Ale každý má to svoje " peklo " nastavené na únosnou hranici dané osudem.
Do 14. let jsem byla od malička spjatá souzněním s přírodou. V lidské společnosti jsem se necítila dobře, jako bych byla jiná.
Ve 14. jsem se probudila vedle mrtvé maminky, otec umřel dva roky předtím. Tato událost ovlivnila mou další cestu živote.Můj dětský sen být malířkou se rozplynul, ale citlivost zůstala, a propast k lidské pospolitosti vzrostla. Ve 22 jsem v touze po rodině se vdala. Máme dvě dcery.
Mnoho let navenek žila, ale uvnitř nitra a Duše strádala. Nebýt dcer, nevím zda bych to také nezkusila jako ester.
Smrtí matky jsem ztatila víru v Boha.
Mnoho situací mě vedlo k duchovnu, ale Já nevnímala, nevnímala cestu kterou mi Duše ukazovala. Tak se mi to obráželo na psychice..propadech, na tělesném zdraví.
Nepomohlo, protože když jsem padla, vždy jsem zatla zuby a řekla musím, a tak vstala a šla dál.
Tak to Ti nahoře zkusili jinak. Své nemoci jsem unesla. Ale vážnou nemoc dcery ne.
A to byl můj nevím zda třesk.....já tomu říkám první dotek Duchovního pohlazení-Doteku.
Když jsem byla z mého pohledu, jak to vystihnul Damao...na prahu nitrného pekla, vytáhla jsem z hlubin v dětství zastavěné vzpomínky na víru a Boha. Začala jsem se za dceru modlit a nabízela svůj život za její.
Přišla první pomoc pro mne -ten první dotek- jela kvůli ní, na týdenní pobyt do Boskovic, který pořádal léčitel pan Hrazdíra.

Jeho léčitelské energie, mladých reikistů, kteří mu pomáhali s lidma, setkání s jiným léčitelem, který v noci po přednášce ukázkově na jedné paní předvedl natažení jedné zkrácené nohy o 10 cm, a v neposlední řadě
přes mou osobu narovnal záda dceři, která spala o dvě poschodí nad námi. .....pro mne neuvěřitelný zázrak, kdy pátřní esko dcery bylo ráno jako rovná linie zdravého člověka.Musím podotknout, že to nebyla ta prvotní závažná její nemoc.

Takže tady byl můj prvotní Dotek - otevření se těmto energiím.
Až moře vzdušného elementu, tak sepětost se zemí byla velká. Musela jsem si to nejprve osahat, že to funguje, či zkrátka působí....to se podařilo na prvnímkurzu kinezologie.....pak následovalo reiki I......
To mi bylo 47 let. Leora

Ps. ale ještě tehdy jsem neměla vyhráno.....mnoho bylo za ta léta nastřádáno, a několik let jsem to pročišťovala.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 4:17 pm    Předmět: Citovat

Citace:
po přednášce ukázkově na jedné paní předvedl natažení jedné zkrácené nohy o 10 cm


Leoro, prosim, co tim myslis ??
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
LEORA
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 10.7. 2008
Příspěvky: 37

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 7:01 pm    Předmět: Citovat

Smarte,
No prostě ta paní měla jednu nohu o 8cm kratší.
Proběhlo to tak, že si žena lehla na podlouhlý stůl, dva muži ji drželi za ruce, aby neklouzala, když léčitel ji projížděl, či spíše tahal nohu od stehen po špičky nohou.
Docela byl spocený, když asi po čtvrhodině skončil.
Zkrátka zní to neuvěřitelně, ale on ji tu kratší nohu natahnul do délky té zdravé. Ne, přesně do délky o dva cm delší, což paní, když slezla ze stolu v nesmírným úžasem konstatovala, že tu kratší, má nyní delší.
léčitel to vysvětlil, že chozením se noha ješte trochu stáhne, proto ta rezerva dvou centimetrů.
Kdybych to neviděla na vlastní oči, tak váhám uvěřit, k tomu tehdy, kdy ...pojem duchovno, energie, byly pro mne neznámým pojmem.
Stalo se to v roce 1997.
Ale pocítila jsem tu sílu za půl hodiny na sobě, když mě nabídl pomoci dceři, po mé prosbě, ať se na ni podívá. Jak jsem psala, ležela o dvě patra výš, a spala. Což pro něj nebyl problém.
To procítění bylo ve formě hezké pecky. Musela jsem zavřít oči a myslet na ni. A protože jsem ženská, a zvědavá, tak jsem jen vnímala vír jeho rukou před sebou, tak jsem se chtěla podívat. Zkusila jsem pootevřít oči, ale sotva jsem pohnula víčky na škvíru, kterou jsem nic neviděla dostala jsem energetickou ránu,až jsem zavrávorala, která mi oči přirazila do zavření.

Jinak ten léčitel měl ....doufám že ještě stále má,jasnovidnou schopnost, a i schopnost takto léčit, či usměrňovat energii.
Nevím.
Protože dceři nesmírně pomohl, ale mě, když chtěl pomoci, protože jsem v mladších letech měla obrnu lícního nervu s trvalým následkem, tak to již v tu dobu nešlo.
Prostě já již neměla tu sílu, na spolupráci s ním si pomoci.
Anebo v tomto případě Stvořitelova vůle byla jiná.

Ps: Protože mám rozečtenou knihu E.Pearla- Reconnection, tak mi dnes přijde to jeho tehdejší léčení podobné jako Ericivo.....Možná je tu podobnost Question
Jsem v polovině knihy.................... Razz Leora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po červenec 28, 2008 8:57 pm    Předmět: Citovat

Zajímavé je, že jsem psal o podobné zkušenosti s tím, že mě nejvíce pomohla otázka, kterou mi k líčení prožitku takové události položila před lety Mari Hall: "A co se stalo s tou osobou?"
Nechápal jsem zprvu, myslel jsem si, že mi nerozuměla a vyprávěl vše znovu - opakovala stejnou otázku.
Až mi konečně došlo, že důležité není to, jak se dá tělo člověka zvenčí "opravit" či zmanipulovat, ale to, co se stanbe v nitru toho člověka, Jestli pochopí, k čemu ho podobné postžení v jeho životním příběhu vede.
Krásná diskuze.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.19 sekund