Fórum - Zobrazit téma - Očištění energií negace-nelásky - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Očištění energií negace-nelásky
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Očištění energií negace-nelásky
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 7:40 am    Předmět: Citovat

Mandis:
....Včera 2 nádherné duše přestoupili do světla (do stavu osvícení). .......

.......Semináře uvedené na www.trasformace.info vedou 2 paní, které jsou bytosti čisté lásky............

..že to jsou ty stejné 2 ženy a řekli to o sobě sami?!Smile)))))

Mě ty stránky nesedli,neříkám že tam nějáký informace nejsou pravdivé,transformace země mě taky není lhostejná,ale to jak jsou ty chanely zabarveny vědomím te ženy,nevím jak to říct něják nejvýstižněji-není to pro mě čisté.
A upřímě řečeno,cítím mandis u tvých příspěvků hodně silné ovlivnění těmi stránkami,potažmo těmi ženami;)
no abych něják zakončil tenhle můj výlev:)tak si myslim,že pro něko jsou ty informace určitě dobré a každý jsme na nějákém úseku své cesty,takže proč ne.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

Ageusi, asi je úplně fuk, jestli se nám ty stránky líbí. Vím, že jsou lidi, kteří jsou zejména E.Puklovou nadšeni. Jenže....když pak vnímáš jejich projevy v běžném životě, tak nejsou zrovna prodchnuty láskou. Asi tak Wink
Problém nevidím v tom, že podobné stránky a jejich tvůrci jsou. Pokud tomu věří a žijí tak, pak O.K. Jenže kámen úrazu vidím v tom, že se tyhle skupiny nedokáží příliš dohodnout. Třecí plochy vzájemných setkávání jsou opravdu hodně drsné a skřípe to.
Nejsme příliš ochotni přijímat druhé, pokud se jejich uvažování diametrálně liší od našeho. A kdo má pravdu? Přijde mi docela vtipné tvrzení, že ji má jedna nebo druhá parta, když jde o věci nehmatatelné.


Zetíku,
ano, klidně ten článek může být scifi. Ale taky nemusí. J.Chvátal se pohybuje po celém světě ve společnosti lidí, kteří řeší vpodstatě stejné věci jako my. Oni se ale pohybují ve světě faktů. Takže jsou celkem možné obě varianty. Mojí slabostí už od dětství jsou právě jiné civilizace.
Tam jsem ochotná nechat se nachytat Wink . Nejsem však ochotná uvažovat o nich jako o mých spasitelích a bozích. Proto připouštím možnost, že channelingy pocházejí z těchto zdrojů a jsou právě pro spoustu lidí impulzem pro zbožňování. Tím se ovšem míjejí účinkem. Myslím, že je to všechno úplně jinak. Ty to určitě podvědomě cítíš taky, proto na ně a na LW reaguješ jak býk na rudý hadr. A je to dobře Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 11:41 am    Předmět: Citovat

mamka napsal:

Zetíku,
ano, klidně ten článek může být scifi. Ale taky nemusí. J.Chvátal se pohybuje po celém světě ve společnosti lidí, kteří řeší vpodstatě stejné věci jako my. Oni se ale pohybují ve světě faktů. Takže jsou celkem možné obě varianty. Mojí slabostí už od dětství jsou právě jiné civilizace.
Tam jsem ochotná nechat se nachytat Wink . Nejsem však ochotná uvažovat o nich jako o mých spasitelích a bozích. Proto připouštím možnost, že channelingy pocházejí z těchto zdrojů a jsou právě pro spoustu lidí impulzem pro zbožňování. Tím se ovšem míjejí účinkem. Myslím, že je to všechno úplně jinak. Ty to určitě podvědomě cítíš taky, proto na ně a na LW reaguješ jak býk na rudý hadr. A je to dobře Wink


Mamko: Píši to ted hodně s radostí, vnitřní, víš je to takové i povznášející toto téma, ufoni, zelení mužíci. Ono by mě tam hned zaujalo několik věcí a to jsou ty údajné rozhovory s nimi. Prostě poznám co vymyslela lidská hlava a třeba v tom článku mě na několka místech "chytlo za uši" že to je z hlavy nějakého dobrého člověka.

Pak je tu ten rozdíl, možná je to všechno výmysl, a možná také není. Co je pravda či realita? Ta hranice je tenounká stejně jako naše představa o té hranici, respektive každý máme jiný snový svět a každý naší realitu vnímáme jinak.

Channelingy: Platí jako o všem, jejich reálnost či nereálnost je hodně pomíjivá. Mělo by jít o poselství, ale jakmile někdo tvrdí že je to poselství pro všechny lidi a ...... začne se v něm odvíjet příbeh jak zmizí svět když nezměníme toto a když neuděláme toto. Nejsem na to odborník, ale kdyby někdo seřadil všechny channelingy do jedné kartotéky, nejenom že by byla ohromná, ale číst to tak zjistíme že jsou všechny téměř identické.

Osobně prožívám návrat k sobě, k přírodě a hlavně k sobě. Od Foglarovek počínaje, přez Verneovky a scifi to pokračuje......... reiki a SRT, kinezka, různé esence a meditace po změnu jídleníčku, změnu pohybu a dostávání se k sobě.

Je to shrnuté, ale ta cesta je nejdříve Arrow Do snového světa, odpoutání se od sebe a vytváření iluzorního já, Arrow přez příchod k sobě(reiki) - poznávání sebe a zároven úlet do jiných světů, Arrow SRT, velký uzemnovač a čistič, Arrow Araretama(esence) - velký uzemnovač, Arrow kinezka - jen krátké seznámení, leč spíše takový poznávač Arrow meditace(poznání mé roztěkané mysli) Arrow jsem ve stavu úletů a pádů, vše se odehrávalo na jiné rovině než fyzické........... Arrow rodinné konstelace, tvrdej náraz dolů a postupné vzpamatovávání se, odpadly tuny bordelu, emocí nepotřebných, nevyřčených věcí a věcí které sem táhnul za jiné............... Arrow změna stravy (ta mě dostává zpátky k sobě, naprosto a jedinečně - citlivost pochází ze mě, stejně jako ematie a soucit) - velká očista těla i duše. (ve zdravém těle zdravý duch), Arrow změna pohybu (jdu ještě více k sobě, větší uvědomění si sebe samého + velká očista těla)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 11:57 am    Předmět: Citovat

Zetíku,
určitě to bude stát ještě hodně úsilí, ale nakonec z tebe bude správnej chlap Very Happy Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 8:37 pm    Předmět: Citovat

Vaše bránění se Boží pomoci mi připomělo jeden kratičký příběh.

Již několik dní prší a voda z řek se valí do okolí. Již dosahuje kraje kostela a stále stoupá. Místní farář si musí vylézt až na špičku věže
modlí se k Bohu o pomoc. V tom najednou plují okolo hasiči a nabízejí
mu že mu pomůžou. On odpovídá: ne děkuji Bůh mě zachrání. A modlí se dál. V tom kolem proletí helikoptéra a muž ze žebříku mu nabízí ať se ho chytí. On odpovídá: ne děkuji Bůh mě zachrání. A voda stoupá a stoupá až milý farář odejde do nebíčka a tam Bohu povídá: proč si mě nezachránil, vždyť jsem tě tak žádal. Bůh mu praví: Vždyť jsem ti můj synu posílal několikráte pomoc a ty si jí odmítal...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 9:04 pm    Předmět: Citovat

Mandis napsal:
Vaše bránění se Boží pomoci mi připomělo jeden kratičký příběh.

Již několik dní prší a voda z řek se valí do okolí. Již dosahuje kraje kostela a stále stoupá. Místní farář si musí vylézt až na špičku věže
modlí se k Bohu o pomoc. V tom najednou plují okolo hasiči a nabízejí
mu že mu pomůžou. On odpovídá: ne děkuji Bůh mě zachrání. A modlí se dál. V tom kolem proletí helikoptéra a muž ze žebříku mu nabízí ať se ho chytí. On odpovídá: ne děkuji Bůh mě zachrání. A voda stoupá a stoupá až milý farář odejde do nebíčka a tam Bohu povídá: proč si mě nezachránil, vždyť jsem tě tak žádal. Bůh mu praví: Vždyť jsem ti můj synu posílal několikráte pomoc a ty si jí odmítal...


Známej příběh, ale i jeho poselství se dá zneužít tím kdo ho prezentuje a co se jím přezentuje. Představ si Mandis že tímto příběhem by Hitler zlegitimizoval nutnost války proti židům. On v podstatě něco podobného udělal. Vymyslel si jiný příběh který to umožnil.

Ne každý kdo nám říká svou "pravdu", ji říká pro naše dobro.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 11:37 pm    Předmět: Citovat

To je naše úžasná lidská vymoženost. Na vše najdeme odpověď, jaká je pro nás vhodná. Je dobré trochu tu energii z informací prociťovat, aby Vám řekla to pravé co máSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 11:45 pm    Předmět: Citovat

Mandis napsal:
To je naše úžasná lidská vymoženost. Na vše najdeme odpověď, jaká je pro nás vhodná. Je dobré trochu tu energii z informací prociťovat, aby Vám řekla to pravé co máSmile


S tím naprosto souhlasím. Lidé si najdu patent i na blbost. Vše se dá otočit či zmanipulovat. O tom celou dobu mluvím a píši. Respektive není nic co by se nedalo obrátit a zmanipulovat. Teda až na jednu podstatnou věc - a tou je dle mého názoru "naše opravdová skutečnost"

Citace:
Je dobré trochu tu energii z informací prociťovat, aby Vám řekla to pravé co máSmile


Ano, právě že jsem jí pocítil a takto na ní reaguji. Nejsem ani slepej ani hluchej a cit mám docela vyvinutej. Dost ostře reaguju když něco není v souladu a když je někde něco, pro něco, co je ve skutečnosti jinak než je.

Citace:
aby Vám řekla to pravé co máSmile
By mě tedy zajímalo co konkrétně nám ta zpráva měla říci, repektive co mě osobně měla říci? Můžeš mi objasnit jaké poselství to je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 11:53 pm    Předmět: Citovat

Zeto

poselství nemusí přeci sednout každému stejně. Někdy tě něco osloví, co neosloví zase jiného, někdy nás to ani oslovit nemá. Nakonec jsme všichni hodně rozdílný. Co by to bylo za lidi, kdyby mysleli všichni stejně? Roboti? asi jo. To bych teda nechtěl...

Pokud ti toto poselství nic neříká, tak je to tak. Třeba příští tě osloví, anebo zase ne. Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 8:36 am    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Zeto

poselství nemusí přeci sednout každému stejně. Někdy tě něco osloví, co neosloví zase jiného, někdy nás to ani oslovit nemá. Nakonec jsme všichni hodně rozdílný. Co by to bylo za lidi, kdyby mysleli všichni stejně? Roboti? asi jo. To bych teda nechtěl...

Pokud ti toto poselství nic neříká, tak je to tak. Třeba příští tě osloví, anebo zase ne. Wink


Já nejsem ten kdo zde prezentuje univerzální rady a lákadla do páté dimenze, nejde o to že by mi nic poselství neříkalo. Právě že mi něco říká, tak na něj takto reaguji. ty jen očekáváš jeden výsledek a jednu mou reakci a když se ti nehodí do "krámu" nazveš mě "neznabohem" a někým kdo nechápe jeho poselství a v podstatě člověka bez citu a kdovíco ještě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

Mandis napsal:
Je dobré trochu tu energii z informací prociťovat, aby Vám řekla to pravé co máSmile


Lidé typu Zeta jdou do všeho hlavou.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 10:07 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Mandis napsal:
Je dobré trochu tu energii z informací prociťovat, aby Vám řekla to pravé co máSmile


Lidé typu Zeta jdou do všeho hlavou.


Prototyp Zeto, model 26871
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

26871 - to je datum narození? Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 10:12 am    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Mandis napsal:
Je dobré trochu tu energii z informací prociťovat, aby Vám řekla to pravé co máSmile


Lidé typu Zeta jdou do všeho hlavou.


Btw. co vytrháváš věty z kontextu??????? Tobě to vadí a jiným to děláš!!!!! Co si takhle zamést před vlastním prahem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st únor 07, 2007 10:22 am    Předmět: Citovat

jen hlupák tvrdí že ta věta je vytržená z kontextu, moudrý ví, že není, neboť ta věta sama o sobě vyjadřuje smysl celého příspěvku

emoce nemoce zetem cloumají a jeho kredity pozvolna klesají Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 5 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund