Fórum - Zobrazit téma - Očištění energií negace-nelásky - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Očištění energií negace-nelásky
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Očištění energií negace-nelásky
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 10:36 pm    Předmět: Očištění energií negace-nelásky Citovat

Milí přátelé,
doba transformace Země a všeho co s ní souvisí, se blíží k jisté fázi,
která vyvrcholí přechodem 10 tis. lidí do světelného lidství 5D, zapříčiní výrazný frekvenční skok celé planety Země, je potřebné, aby se počali všichni ti, které duše probouzí,
zcela vědomě a důkladně očišťovat od energií negací, nelásky v sobě. Tyto energie nelásky v nás, jsou přitahovány a přitahují neláskyplné energie cizích entit (tzn. temných entit), kteří mají zájem na tom, aby se transformace Země a všeho s ní souvisejícího (tedy konečný přestup ze 3. do 5D nezdařila). Temné entity vyvíjejí veškeré úsilí, aby zvýšení celkových frekvencí Lásky a Světla na Zemi zabránili. Mohou tak učinit pouze skrze vázání svých vlastních energií a energií nelásky v lidech.
Existují velmi jednoduché a naprosto účinné meditační techniky očisty, kterými si můžeme celé své bytí (auru, čakry, fyzické tělo) zcela očistit od našich vlastních, ale i cizích (přijatých, uložených) energií negace. Pokud k této očistě nedojde, přibližující se entity nelásky nás budou atakovat stále více díky těmto negacím v nás, a to na nás může působit až destruktivně (fyzické a psychické potíže, deprese, sebezničující tendence apod.)
Jestliže cítíte, že se Vás toto téma týká, obraťte se prosím pro bližší informace o metodách očisty na kontaktní osoby (viz. Kontakty na adrese http://www.transformace.info)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 11:14 pm    Předmět: Citovat

zrovna mi stoupnul tlak:ú obrazně řečeno. Asi obrátim oči v sloup a přetransformuji svou negaci na neskutečné popření a znegování tohoto poselství.

Fuj Fuj Fuj

Další sekta

a Blábol

Peace for all

Mám nápad. Co kdybychom se ode dneška na sebe všichni jen usmívali? Někdo by mohl vymyslet nějakej přípravek, sprej na tváře, kterej by nám je roztáhl do pořádného úsměvu, bylo by to něco jako deodorant, s vůní máty. A někdo by mohl vymyslet pilulky na to, aby až se v naší blízkosti objeví nějaká osoba, okamžitě by se nám roztáhli ruce a objali bychom kolem jdoucího.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 12:36 am    Předmět: Ty.ty.ty...! Citovat

Zetiku,
ty jeden nezbedníku, ty se nechceš očišťovat?
...že se nestydíš, hambo! Wink Embarassed Very Happy


Takhle si na tobě v životě nikdo kapsu nenamastí. Sad


Entity se snažej jako vo život těma svýma ententýkama a ty nic,
není ti jich trochu líto? Rolling Eyes


Á poódívej, jak by ti to očistěnému pěkně slušelo!

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:39 am    Předmět: Citovat

Nyní v době transformace Země k nám přichází a bude stále více přicházet mnoho změn, na které je možné být připraveni. Je potřeba být novým informacím otevření. Je na Vás jestli jim budete věřit nebo ne, je to čistě Vaše svobodné rozhodnutí. Je ale vhodné si všechny informace procítit v srdíčku, a zeptat se Vaší duše jestli je právě toto pro Vás vhodné. V Česku je vícero lidí, pro které je provázení lidí touto dobou transformace a přechodu do 5D jejich poslání a jsou tedy plně disponování k tomuto úkolu. Je jen na Vás jestli souzníte s těmito láskyplnými slovy a jste připravení žít podle Boží vůle, která se na Zemi nyní hodně zaměřuje. Změny jsou a budou a je dobré je s otevřeným srdíčkem přijímat. Tam je Vaše "poradní centrum", kde vždy najdete správnou odpovědSmile) Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:40 am    Předmět: Citovat

Mandis napsal:
Nyní v době transformace Země k nám přichází a bude stále více přicházet mnoho změn, na které je možné být připraveni. Je potřeba být novým informacím otevření. Je na Vás jestli jim budete věřit nebo ne, je to čistě Vaše svobodné rozhodnutí. Je ale vhodné si všechny informace procítit v srdíčku, a zeptat se Vaší duše jestli je právě toto pro Vás vhodné. V Česku je vícero lidí, pro které je provázení lidí touto dobou transformace a přechodu do 5D jejich poslání a jsou tedy plně disponování k tomuto úkolu. Je jen na Vás jestli souzníte s těmito láskyplnými slovy a jste připravení žít podle Boží vůle, která se na Zemi nyní hodně zaměřuje. Změny jsou a budou a je dobré je s otevřeným srdíčkem přijímat. Tam je Vaše "poradní centrum", kde vždy najdete správnou odpovědSmile) Smile


Ano ano ano, lék je v srdci: pro případné dotazy jakékoliv k čemukoliv pište následující adresu dle tohoto příkladu.

srdce@vašejméno.cz

názorná ukázka jak to budu psát já:

srdce@zetík.cz

Tam pište své případné dotazy s Vaší transformací.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 9:02 am    Předmět: Žádné entity. Citovat

Mandis napsal:
je dobré je s otevřeným srdíčkem přijímat. Tam je Vaše "poradní centrum", kde vždy najdete správnou odpovědSmile) Smile



Celý život je jedna velká změna. Od narození až po odchod.
Škola jako hrom. Shocked Máme dvě možnosti, nepřijímat
tyto změny, nebo se jim otevřít, plynout s nimi, pochopit,
že každé ustrnutí je násilí proti celému Stvoření.
Pokud se proměně (v první řadě vlastní) bráníme, nejsme
otevřní všemu co nám vstupuje do života, jsme mrtví,
zasekutí a trpíme.
Totéž probíhá na energetické rovině matky Země a celého
vesmíru neustále.
Mít otevřené srdce je tedy žádoucí ve všech směrech,
tohle je časově neomezené, nezávislé na té či toné konkrétní
změně. Vše probíhá kontinulálně, jen "strašidla" to mají
tendenci něco vyčleňovat a psát palcovými titulky.
Ve smyslu: "Honem honem, staňte se lepšími. Nabízíme
každému rychlou instantí očistu, za pár hodin jako lilium!" Sad

Ale ty změny jsou procesem, učebnou celého života.
Koukněme se třeba na dech - neustálý nádech výdech, tak jako
v celém vesmíru. Pohyb Wink ve kterém vše vzniká a vše
taky zaniká.
Ano, v jistém slova smyslu nastává nyní určité zrychlení "kola".
Pěkný virbl. Ale žádné neočekáváné, zcela zákonité jako vždy
na konci každého tohto Cyklu života našeho vesmíru.
Tyto zákonitosti jsou poznatelné a např. Buddhhova slova jsou
o tom zaznamenána. V Naukách byla známa již dávno před ním.

Můžeme se tedy bát nedechnout, nebo dýchat
naplno (mít srdce otevřené). Very Happy Dusit se je bolestivé.
Nic nového pod sluncem. Idea Ale taky se dá hodně
času ztratit v těch lákadlech hromadně veřejně-očistných.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mandis
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 14.2. 2005
Příspěvky: 76

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:10 pm    Předmět: Citovat

Děkuji ti Tooro za krásná slova, která jsi napsala. Moc hezky se četla a je vidět, že jdeš správnou cestou poznáníSmile Časy se stále mění to je pravda, jen tentokráte se mění neuvěřitelně rychle a je potřeba, aby o tom lidé věděli a byli na to připraveni, ti kteří mají... Na Zemi je již několik let udělena Boží milost v podobě možnosti rychlejšího očištění od energií negace, které každý z nás máme v sobě velmi mnoho. A jsou dvě možnosti, jak ty říkáš hezky si je prodýchávat a odžívat, na to má každý právo. Nebo se velmi účinnými technikami očistit, a žít jednoduší život bez tolika negativních energií, které nás potkávají. Naše Země je zahlcena karmickými dluhy a je potřeba se od nich očistit, aby se zvedla vibrační úroveň a mohla nastat tranformace Země a její přestup do 5D. Změny, které se dějí cítíme všichni, a jsem pouze na začátku. Mnoho z nás prožívá těžké období zkoušek, plného nepěkných emocí. Věřte, že se jim dá předejít a žít láskyplnější život. Rozhodnutí je však na každém z Vás.
Nechť Vás Boží láska stále provází. Žijte život ve stále větším naplnění, upřímné radosti a oddanosti na Vaší cestěSmile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:04 pm    Předmět: Citovat

Pánbíčkáři maj taky hubu plnou keců. (toto vyjádření je prostě hezký no Rolling Eyes )

Citace:
Časy se stále mění to je pravda, jen tentokráte se mění neuvěřitelně rychle a je potřeba, aby o tom lidé věděli a byli na to připraveni, ti kteří mají...


Vše se mění, teď i tehdy se to dělo. Děláš z toho něco vyjímečnějšího než to je, i když je to jedinečné (možná právě v té jedinečnosti je ten zázrak) a děláš z toho něco pro vyjímečné, jen pro Ty vyvolené (to už tu taky bylo - a v nejedné sektě)

Citace:
Na Zemi je již několik let udělena Boží milost v podobě možnosti rychlejšího očištění od energií negace


Bacha aby to tebe neuhodil blesk.



Citace:
Nebo se velmi účinnými technikami očistit, a žít jednoduší život bez tolika negativních energií, které nás potkávají. Naše Země je zahlcena karmickými dluhy a je potřeba se od nich očistit, aby se zvedla vibrační úroveň a mohla nastat tranformace Země a její přestup do 5D.

Vsadím se že zrovna Ty a tvoje transformace.cz zná ty úžasné techniky + pár vyvolených


Citace:
Mnoho z nás prožívá těžké období zkoušek, plného nepěkných emocí. Věřte, že se jim dá předejít a žít láskyplnější život. Rozhodnutí je však na každém z Vás.


Nejsme tu od toho abychom se učili? jak se říky, díky za každej pořádnej kopanec. Btw. Nestrkej mi nohu do pusy........ (z psychologie)


Citace:
Nechť Vás Boží láska stále provází.


Ámen
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 9:00 pm    Předmět: Citovat

víte, někdy mi připadá, že pokud někdo nepíše stejným stylem jak vy, Tooro a Zeto, tak nasazujete velice nepřátelský tón. Když se zamyslíte nad záměrem, se kterým byl vzkaz od Mandis napsaný, tak je hodně obdobný s těmi ostatními. Jen jsou použita jiná slova.
Dovolila jsem si nahlédnout do pár sektářských textů. Nemyslím, že by mě oslovily a zblby, ale přiznám že všechny mi něco přinesly, aniž by tím utrpěl můj světový názor.
Jeden upozorňuje na zvýšené vibrace a potřebu duchovní očisty, druzí upozorňují něco ve stylu"fuuuj, pánbíčkáři, dejte na ně pozor" a varují - pozor, zavání to sektou.
Nějak jsem si vzpomněla na slova Jeho svátosti Dalajlámy o tom, že podstata všech náboženství je v dosažení osvícení,jen že cesta je u každého směru jiná.
Ještě bych pochopila kdyby se tu vyzývalo k nějaké nesnášenlivosti, násilí ve vyšším zájmu. Pak snad. Ale i tihle fanatici mají svou představu o osvícení. Kde je naspáno, že jen ten můj pohled na svět, i když jej zdílí spoustu dalších, je ten správný? Podobně jsou na to křesťani, muslimové, buddhisti, ale i "probuďte se" a další. Stejně jako vy si nenecháte vymluvit tu svou pravdu, tak i oni mají pocit že tu svou musejí šířit do světa jako tu jedinou a správnou.

Proč se tu dost často hledají za každou cenu výrazy a myšlenky, které nám nejdou pod nos a jsou rozdílné a nehledá se to společné? Je fakt, pak se dá diskutovat a vzniká spousta stránek plných hádání.

Když budu psát za sebe, nemám potřebu hledat nápovědu na nějakých stránkách, abych dokázala nějakým způsobem pracovat na očistě svého "kabátu" ale podstatou je, pokud to chápu dobře očita. Nevšimla jsem si, že by tu bylo napsáno "musíte, jinak blablabla..."Nebo že bych něco přehlédla?
Nemyslíte, že spousta lidí má dostatek rozumu aby se sami rozhodli kam takové příspěvky zařadí? A kam se poděla tolerance , o které tak často píšete? Mad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 9:37 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:


......... Proč se tu dost často hledají za každou cenu výrazy a myšlenky, které nám nejdou pod nos a jsou rozdílné a nehledá se to společné? Je fakt, pak se dá diskutovat a vzniká spousta stránek plných hádání. .............


Protože to tak nefunguje!
--------------------------------------------------------------------------------------

Renáto. Když zapneš televizi, např. Nova, nestane se abys nenarazila na reklamu. Dobře si jí prohlídni. Jsou to triky kterými tě nalákaj...... třebas na nový auto,novej lepší prací prášek. Přece díky němu vypereme mnohem více a ušetříme. Utíkejme hned do obchodů a kupme ten zázračný lék.

Co ale neřeknou že prací prášek je plný chemie a ve skutečnosti díky němu naše děti budou mít alergie, že naše kůže bude mnohem citlivější a podrážděnější, že kvůli zázračným lékům nám vznikne deset nových nemocí atd........

Renato, je to to samé, vidět to v televizi, řekneš, je to jejich úhel pohledu ano, dokonce tě nenutí jít do obchodu koupit novej prášek či lék.
Oni ti ale dají jeden úhel pohledu, jejich úhel pohledu tak abys Ty jim uvěřila. (I to udělal Mandis, přesně to)

Já třeba už vím že léky jsou na nic a že existují přírodní prášky od firem jako Ecover, atd...... jsou to prostředky šetrné k přírodě, kůži, lidem.......... jsou jné, podle mě lepší......

Proč bych neměl oponovat svým názorem či poznáním, když to vidím jinak a má zkušenost je jiná?

P.s. Toora narozdíl ode mě má moc příjemnej a milej tón a její hezkej nadhled mě povětšinou usadí do mezích neběsnících, hlav trhajících:))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 10:37 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:


Proč bych neměl oponovat svým názorem či poznáním, když to vidím jinak a má zkušenost je jiná?


proč bys neměl? - třeba proto že mě Zeto už tvůj názor nezajímá, po zkušenostech

Renato jestli si chceš zachovat klid, tak nečti zetovi příspěvky, stejně se kromě házení hnoje z nich nic nedozvíš - tak to na mě působí

Mad
--------------------------------------------------------------------------
Světlo je v každém z nás, otázkou je, zda ho chcete hledat
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 11:08 pm    Předmět: Citovat

Renata napsal:
Jeden upozorňuje na zvýšené vibrace a potřebu duchovní očisty, druzí upozorňují něco ve stylu"fuuuj, pánbíčkáři, dejte na ně pozor" a varují - pozor, zavání to sektou.

Ještě bych pochopila kdyby se tu vyzývalo k nějaké nesnášenlivosti, násilí ve vyšším zájmu. Pak snad. Ale i tihle fanatici mají svou představu o osvícení. Kde je naspáno, že jen ten můj pohled na svět, i když jej zdílí spoustu dalších, je ten správný?

Zeto, Zeto. Zkus si to znovu přečíst. Čím Tě ten článek vytočil? Ono je to vlastně jedno. Rád se vytáčíš. Tentokrát jsi ale přestřelil. Nikde se tady nepíše nic o tom že musíš, tak proč tolik křiku?To že nemáš informace o něčem co se děje už mnoho let, nesvědčí zrovna o Tvém rozhledu. A rozhled by jsme měli mít všichni co největší. Shocked Právě proto, abychom se vyvarovali "falešných proroků". Ale ti, které tady napadáš - pardon - popichuješ mají právo na svůj názor. Právě oni by tě mohli nazvat fanatikem bez rozhledu. Podle Tvých slov nemáš tušení o co jde a už křičíš "pryč od nich". Neznám sice zrovna tyhle lidičky, ale znám téma a i na webu si můžeš najít dost informací.

Renata napsal:
Když budu psát za sebe, nemám potřebu hledat nápovědu na nějakých stránkách, abych dokázala nějakým způsobem pracovat na očistě svého "kabátu" ale podstatou je, pokud to chápu dobře očita. Nevšimla jsem si, že by tu bylo napsáno "musíte, jinak blablabla..."Nebo že bych něco přehlédla?
Nemyslíte, že spousta lidí má dostatek rozumu aby se sami rozhodli kam takové příspěvky zařadí? A kam se poděla tolerance , o které tak často píšete? Mad

Ani já nehledám někde daleko. Mám kontakt na lidičky kteří mají velký rozhled a mají to odžité. Je pravda že celkovému vzestupu napomůže každý jednotlivec který na sobě pracuje, ale právě kolektiv je něco co přestává být pouhým součtem jedinců.
Zeto, Tvoje komentáře bývají zajímavé, ale tentokrát jsou bez obsahu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 11:09 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
zeto napsal:


Proč bych neměl oponovat svým názorem či poznáním, když to vidím jinak a má zkušenost je jiná?


proč bys neměl? - třeba proto že mě Zeto už tvůj názor nezajímá, po zkušenostech

Renato jestli si chceš zachovat klid, tak nečti zetovi příspěvky, stejně se kromě házení hnoje z nich nic nedozvíš - tak to na mě působí

Mad
--------------------------------------------------------------------------
Světlo je v každém z nás, otázkou je, zda ho chcete hledat


Krabas: Škoda že není ten sprej ná úsměvy, docela bych ho po tvým přízpěvku potřeboval.

Btw. i chlévská mrva může býti užitečná.



Naposledy upravil zeto dne st leden 31, 2007 11:53 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 11:32 pm    Předmět: Tento tón. Citovat

Renata napsal:
víte, někdy mi připadá, že pokud někdo nepíše stejným stylem jak vy, Tooro a Zeto, tak nasazujete velice nepřátelský tón. Když se zamyslíte nad záměrem, se kterým byl vzkaz od Mandis napsaný, tak je hodně obdobný s těmi ostatními.


Renato,
když v mých slovech vidíš tón, který tam není a napoak nevnímáš
jejich obsah, s tím nic nesvedu.
Můžeme se bavit o tom v čem ho konkrétně spatřuješ a věci si tak
pokusit osvětlit. Nevím ale, kde bereš svoji jistotu tvrdit,
že Mandisův záměr je totožný s těmi všemi, kdož píší na podobné téma.
V první řadě je potřeba poznat svoje záměry a motivace a i to
je běh na dost dlouhou trať. Mnoha životy kráčíme bez této potřeby.
Zkrátka - podle podobného obsahu sdělení nelze posoudit stejnost
záměru.
Řečeno jinýmy slovy, když dva dělají totéž, není to totéž.
Naopak, pokud si pamatuji na podobná zdělení od jiných zvěstovatelů
osobně bych řekla, že Mandisův záměr a způsob kterým ho sděluje
na mne působí přeci jen poněkud čistším dojemem na rozdíl od těch
sdělení s obdobnou tématikou.
Na druhou stranu nikoho nepodezřívám ze záměrů vědomě nečistých.
Komentuji prostý obsah sdělení. Pokud se někdo pustí do hodnocení
čistě osobního, tedy osby samé, je to z jiného soudku.

Renata napsal:
Nějak jsem si vzpomněla na slova Jeho svátosti Dalajlámy o tom, že podstata všech náboženství je v dosažení osvícení,jen že cesta je u každého směru jiná.


O tom, co je pro koho jakou vhodnou cestou se toho tady řeklo celkem hodně.
Jde o to z jaké strany se do Cíle vydáváme, tedy o přirozenou schoponost a jistou pokročilost jednotlivce.

Renata napsal:
"Ještě bych pochopila kdyby se tu vyzývalo k nějaké nesnášenlivosti......"
".... tak i oni mají pocit že tu svou musejí šířit do světa jako tu jedinou
a správnou."


Ano, právě proto se tady bavíme o různých úhlech pohledů na
jisté, konkrétní témata. Není nic zlého si na něco lépe posvítit.

Renata napsal:
Proč se tu dost často hledají za každou cenu výrazy a myšlenky, které nám nejdou pod nos a jsou rozdílné a nehledá se to společné? Je fakt, pak se dá diskutovat a vzniká spousta stránek plných hádání..


Protože konfrontaci různých názorů vnímáš jako hádání.
Do plodné diskuse patří oboje. Stějně jako k životu.Záleží jen
na formě kterou kdo volí. A tam rozdíly bezpochyby jsou.

Na pohádku "O princovi Bajajovi" tu je kritický nedostatek "hluchoněmých". Smile

Renata napsal:
...ale podstatou je, pokud to chápu dobře očista.

Postatou čeho? Renato. Wink Smile

Renata napsal:
Nemyslíte, že spousta lidí má dostatek rozumu aby se sami rozhodli kam takové příspěvky zařadí? A kam se poděla tolerance , o které tak často píšete?


Ano, Renato, myslím.
Hledala jsem, na čem se shodme a zde jsem to našla.

Takže by bylo tolerantí, když se k něčemu vyjařujeme, totéž dopřát
těm kteří dělají to samé a to komukoli ať už se vyjadřuje k čemukoli .
Jedno jestli před, nebo po nás.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 11:37 pm    Předmět: Citovat

Lev:Možná žes mě jen nechtěl pochopit.

Není všechno zlato co se třpytíNo es oro todo lo que reluce. Snažil jsem se nastínit můj pohled na věc jak nejlépe sem uměl. Možná že se vše obrací a z lovce se stává psanec.

Citace:
Čím Tě ten článek vytočil?
Měl jsem na něj potřebu reagovat.

Citace:
Ono je to vlastně jedno.
Nakonec by nám mohlo být všechno jedno.

Citace:
Rád se vytáčíš.
Jeden by řekl že vykrucuje. (to si dělam legraci)

Citace:
Tentokrát jsi ale přestřelil.
Z tvýho pohledu, a přitom mohla střela zasáhnout i neviného chodce na protějším chodníku.

Citace:
Nikde se tady nepíše nic o tom že musíš, tak proč tolik křiku?
A proč Ty jsi třebas zticha? Nikde není psáno že na to nesmím reagovat.

Citace:
To že nemáš informace o něčem co se děje už mnoho let, nesvědčí zrovna o Tvém rozhledu.
Seš dobrej soudce a mizernej odhadce. (nadsázka). Co že se to prosim tě děje? Možná je to tím že ze sebe nechci dělat gurua a pána všemohoucího a vševědoucího. Lidi ze všeho dělaj moc velký dráma.(včetně mě)


Citace:
A rozhled by jsme měli mít všichni co největší.
Je to hodně širokej pojem, o čem jsi se zmínil.(všechno vím, všechno znám tímnemyslím Tebe Lve). Ale trošku vytrhávám z kontextu, je fajn vidět čistě, daleko i pod vlastní nohy a na vlastní špičku nosu.

Citace:
Právě proto, abychom se vyvarovali "falešných proroků".
Souhlas, proroky nebrat. Jen ty sušený a ve svatozáři nakládaný.

Citace:
Ale ti, které tady napadáš - pardon - popichuješ mají právo na svůj názor.
Ani bych se neodvážil brát nikomujejich názor Twisted Evil . To mě podezíráš z něčeho co jsem neprovedl - jsem nevinný Exclamation

Citace:
Právě oni by tě mohli nazvat fanatikem bez rozhledu.
Jako Ty?

Citace:
Podle Tvých slov nemáš tušení o co jde a už křičíš "pryč od nich"
Možná že se ozývám právě proto že tuším o co jde.

Citace:
Ani já nehledám někde daleko. Mám kontakt na lidičky kteří mají velký rozhled a mají to odžité.
Ke svatosti už jen jeden krok.

Citace:
Je pravda že celkovému vzestupu napomůže každý jednotlivec který na sobě pracuje, ale právě kolektiv je něco co přestává být pouhým součtem jedinců.
Možná je to tím že slovo vzestup opravdu nemusim. Naposledy jsem viděl v televizi jak někde v mexiku vzestoupila skupinka přisluhovačů zelených pidimužíků. Nikoho se nepodařilo zachránit. Ale pokud nejde o slovíčka, souhlasím v tom že jednotlivec pomůže všem tím že na sobě dělá. Tak to taky dělám já.

Citace:
Zeto, Tvoje komentáře bývají zajímavé, ale tentokrát jsou bez obsahu.
Pro mě jsou obsažné(tak tam něco málo obsahovosti snad někde na dně zůstalo)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Další
Strana 1 z 7

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.20 sekund