Fórum - Zobrazit téma - Brouci v hlave - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Brouci v hlave
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Brouci v hlave

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Alma
Nováček
Nováček


Registrace: 20.1. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 6:13 pm    Předmět: Brouci v hlave Citovat

Nazdar,
coby nezasveceny na ceste za poznanim se mi posledni dobou stavaji zvlastni veci a tak bych rad zvedel nazor lidi jez s timhle pracuji dele.
1.mam osobu se kterou kdyz se spolu priblizim hlavou ucitim neco jako brneni v hlave a intenzivni komunikaci primo mezi nasemi mozky, jde to az k zavrati.
2. kdyz sem s ni pohromade oba dva pocitujeme intenzivni davky energie a u ni mizi veskere nemoci (mimo zdedenych), kdyz se separujeme vetsinou u ni dochazi ke kolapsu.
3.Po hodinove meditaci jsem byl schopen vzit auto a najit ji uprostred velkeho mesta.
Ma zkusenosti s REIKI a z tohodle vseho ma velky strach jez jde az tak daleko ze mi odpira kontakt, vedome se tomu brani a podvedome me vyhledava coz ja citim, jeji vedomi pri setkani rika NE, ale pokud spolu zustaneme dele nez hodinu se jeji ja ztrati a nastava uzasna komunikace.
co vy na to, doufam ze neomilam neco co znate a co vam pripada normalni, me zatim ne tak hledam.
Dik
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: ne leden 21, 2007 11:40 pm    Předmět: Citovat

Almo, prosím ve vlastním zájmu moc nepospíchej. Snaž se vyhledat ve svém okolí někoho, kdo ti osobně poradí co s tím. Nedá se to napsat několika slovy a může se vloudit spousta "chyb". To co se s vámi děje se bude dít stále více lidem i bez zasvěcení (do jakéhokoli systému). Ale jakákoliv činnost má svá pravidla. A jejich porušení také nese své následky. Proto je dobré že se zajímáš o to co se s tebou děje. Snaž se tyto věci řešit spíš osobně.

Člověk se skládá z mnoha částí a ne vždy tyto části spolu komunikují (spíš zřídka). Cílem každé práce na sobě je právě propojení všech našich částí dohromady (kromě jiného). Toto nepropojení právě způsobuje, že tvoje kamarádka má takové protichůdné pocity. Pokud bude chtít, ať se obrátí na svého mistra Reiki. Asi jí leccos vysvětlí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 7:59 pm    Předmět: Citovat

Almo, to co popisuješ znám a velmi dobře. Je to dlouho co jsem jednoho takového člověka potkala a během let se objevili další dva. Zajímavé, že to byli všechno muži, tedy opačného pohlaví. Žena se vyskytla jedna a pravdou je, že i když se vidíme jen několikrát do roka, pořád jsme si blízko.

Po letech zkoumání, přemýšlení, osobního zrání nedokážu říct nic jiného než že je to síla a velký nápor a pokušení na nás samotné. Jak lákavé se v těch pocitech ztratit. Já jsem dostala dobrou školu, protože i když vazba fungovala, nebylo to oboustranné a vzájemné. Takže jsem zažívala přesně co ty popisuješ, ohromná energie, mě samotné se pročistila hlava moje schopnosti se zesílily, potřeba spánku klesla a pak o to větší propad, když ten člověk nebyl a ještě větší touha se k tomu znovu vrátit.

Jsou to vzácná setkání. Přijde mi, že jde o velmi silné harmonické spojení. Často jsem se ptala zda může jít o to čemu někdo říká "duchovní dvojče", partner na celý život. Ale co když jsem takových lidí potkala více? Další otázka.

Časem jsem se naučila z těchto spojení čerpat sílu. Pokaždé bylo čím se inspirovat. Každé setkání pro mě byla intezivní lekce nějakého tématu. Je to ohromné pokušení, tak jsem se učila nezávislosti, abych se vyhla bolesti z odloučení a nebrala jsem jako katastrofu, že ten člověk není, ale naopak jako dar, že se můžeme setkat.

Dnes jsem s člověkem, u kterého jsem toto intenzivní spojení pocítila poprvé v přátelském kontaktu, nesdílí to co cítím já, i když jsem mu o tom mockrát říkala. Přišlo mi to líto, ale nemohu nikoho nutit.
Objevil se ale jiný člověk, také jsem mu o svých pocitech říkala, ani o tom nechtěl slyšet a rázně to dával a dává najevo. Přesto však na sebe vzájemně a spontánně reagujeme velmi citlivě a každé setkání je alespoň pro mě vělmi inspirující, poučné a osvěžující a i na něm jsou patrné drobné změny chování. I když se občas málem "sežereme" v podstatě se máme velmi rádi.

To jsou mé zkušenosti, nevím zda ti to přijde alespoň trochu podobné tomu co zažíváš, ale z toho co jsi napsal cítím že ano.

Není se čeho bát, naopak je to velký přínos, ale člověk tak musí čelit sám sobě a hledat o to víc svoji stabilitu aby se neztratil v touze po krásných pocitech.
Jestli se ta slečna bojí a je jí to nepříjemné, ať mi napíše, můžeme se o takovýchto zkušenostech pobavit. Myslím, že zážitků mám opravdu dost.

Pro ostatní. Potkala jsem mnoho fajn lidí, kteří jsou mi blízcí, muži, ženy. Dokážu si s nima příjemně popovídat, porozumíme si a když náhodou ne, respektujeme se. To o čem tu Alva a já mluvíme, je ještě hodně něco jiného, protože je to velmi osobní a velmi intenzivní setkání, které se vás dotýká tak hluboko, až se toho bojíte, protože vás to opravdu silně přesahuje.

Sama více tápám než chápu. Jd o duchovní dvojčata? O vzpomínky a lidi z minulých životů? Jde o vzácnou rezonanci dvou podobných si lídí? Opravdu nevím a možná ani nechci plést mysl do takovýchto vzácných setkání.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st leden 24, 2007 9:06 pm    Předmět: Citovat

Naryo: Je to už dávno co jsem prožil něco možná podobného, byl to jen okamžik, byl to zásah, posunutí v času či průnik věku.

To setkání bylo opravdu rychlé, ta osoba, žena se na mě podívala a já na ní........ dostal sem takovej zásah....... nedá se popsat. Hlava to nevzala do tedka.

Dle mého to byla osoba se kterou jsem se měl potkat v jiném životě.

Prostě zásah, jinak to nepopíši.........
Ovšem Ty tu píšeš o dlouhodobém "setkávání se", u mě to byl jen mžik a přesto na něj nikdy nezapomenu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alma
Nováček
Nováček


Registrace: 20.1. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 11:59 am    Předmět: Pokracovani Citovat

Diky vsem za zamysleni,
pro mne je toto neco co mi okupuje intenzivne mou mysl, predevcirem se do me vloudila idea jez by mohla byt odpovedi.
Kdyz sem se s tou zenou poprve setkal tak mi okamzite projelo hlavou "vse bude jinak". O reiki sem v te dobe nic nevedel a jedna z veci ktera mi dosla bylo to jak velkou moc ma ta zena nad svym okolim, z dnesniho pohledu mohu rict ze vyuzivala napojeni na energii k tomu aby sve okoli zmanipulovala a dostala pod svou kontrolu. Duvod- brutalni detstvi se spoustou ublizeni a s "poznanim" ze moc zarucuje neublizitelnost.
Neco me k ni tahlo tak ze jsem byl ochoten zkousnout jeji pokusy o to mne dominovat a neustale sem se dostaval k ni bliz - neco v ni se mnou spolupracovalo a ona nebyla schopna se mnou manipulavat coz ji uvadelo doslova do soku.
Po case energie zajistila nas vzajemny pobyt v malem prostoru. To co se odehravalo mezi nami se muze nejlepe popsat terminem exorcismus, jednim z vysledku intenzivni konfrontace bylo to ze se ji vratila schopnost dat reiki- coz byl pro mne uzasny zazitek. Doslo k vzajemnemu propojeni
s efekty popsanymi vyse.
Posledni kapkou bylo asi po mesici to, kdyz jsme byli nekolik hodin denne spolu a probehlo mezi nami neco, co se da popsat nasledovne:
intenzivni pocit v cele hlave s tim ze jsem na stranach hlavy citil pruhy ve kterych jako by me neco tlacilo na hlavu, a ztrata pameti- toto vse pretrvavalo 14 dni. Ona pote zkolabovala- u toho jsem jiz nebyl.
Ted Vam prednesu muj zaver k zamysleni:
- ve chvili kdy jsem tu zenu poprve spatril "neco" ve me poznalo ze me muze zasvetit
- proti jejimu vedomi byla skrze mne provedena jeji ocista a deblokace
- nase posledni interakce byla mym ZASVECENIM, mozna nedokoncenym

A jestli Vam tu neco chybi, tak me take.
Predvcerem jsem se ji zeptal jestli je zasvecena- odpoved byla ANO.
Chcete hadat stupen?
Jasne ze 3!
Jsem docela zvedav co Vy na to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 12:44 pm    Předmět: Citovat

Ja si myslím, že tohle se "spontánním zasvěcením" nedá vysvětlit. Ale budu li brát, že zasvěcení je intenzivní "komunikace",spojení dvou lidí,která pomáhá, aby se člověk otevřel a naladil na něco ..(doplňte si).

Obecně je zavěcení přechod k něčemu novému, intezivní zkušenost, nabýti něčeho co předtím nebylo. Netýká se to jen Reiki. Zvláště když systém Reiki byl zamýšlen jako dlouhodobá postupná práce rozvíjení schopnosti být v harmonii duševní i tělesné. Tudíž se s tebou mohlo stát cokoliv. Na druhou stranu zase, k harmonii existuje mnoho cest, ne jen Reiki. Reiki je jen způsob pohledu na jeden a ten samý princip.

Jisté je, že něco se stalo, něco tě proměnilo. A má li ta osoba zkušenost s Reiki, mohlo to pro tebe být i setkání s Reiki, které zanechalo "následky". Tak z toho zkus vytěžit to nejlepší pro sebe:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 3:00 pm    Předmět: Citovat

Almo, to, co popisuješ jsou příznaky intenzivního čištění emočních a mentálních bloků. To se děje často, po setkání s reiki a stačí na to koneckonců i 1. stupeň.
Učinil jsem takovou zkušenost, že "zasvěcení Reiki", to první, je jakýmsi rituálním vstupem do morfického pole, lteré umožňuje vědomě Reiki využívat. Slovo RITUÁL zdůrazňuji.
Když nás někdo silně ovlivní, můžeme mít pocit jakéhosi vnitřního emočního rituálu. Do jaké míry je tento pocit "iniciační" nebo ne, je zbytečné diskutovaz, protože koneckonců rozhodující jsou Tvé pocity a zkušenosti
Je teď už jen na Tobě, jestli toho, co s čím jsi se setkal, využiješ k osobnímu růstu, nebo si to ponecháš jako památku na krásný mystický zážitek. Obojí je dobré.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:43 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Almo. Chci jen zareagovat na jeden tvuj podnet. Netroufnu si rict, jestli to byla vytka ci konstatovani, ze mnela tato zena treti stupen reiki. A proc ne. Kolik mistru si dnes dela hlavu s toho, koho zasveti. Vse prenechavaji na samocistici schopnosti reiki, nebo jak bych to nazval. Ale vemte si, ze i policajti kradou, tak proc by mnel reikista s trojkou byt jiny.Omlouvam se za zamnerne vyhranene prirovnani. To je moje slabost, kontrasty.Ale z druhe strany, co kdyz jste uz spolu neco zazily v minulych zivotech a vase setkani je jen vyvrcholenim vaseho vztahu z minula. Jsem rad, ze o tom vsem premyslis. Je to tvoje skola zivota a diky ze se o ni s nama delis. Tim se i my ostatni ucime. Jak by rekl basnik: Nejni vsechno zlato co se trpiti. Bud rada, ze mas moznost srovnavat. Budha musel opustit zenu a sve dite, aby mohl srovnavat skutecny zivot s tim co zil doposavad. A tim, ze si z kazde zkusenosti vzal ponauceni a presto nikdy neodsoudil ale sam se ocistil od toho, co mnel v sobe trosku z te zkusenosti, myslim toho negativniho, dosel k ocisteni a osviceni. Jen se ucil zkusenosti. Vis jak jsem to myslel. Dekuji ti, ja jsem vecny optimista a ty jsi mne zase vratila na zem. Neni vsechno zlato co se...saman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund