Fórum - Zobrazit téma - Posílání na dálku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Posílání na dálku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Posílání na dálku
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 9:05 pm    Předmět: Citovat

Ahoj samanko. Dekuji za radu, abych zajel do Skridel za Martinem. Fajn, ale kde jsou ta Skridla. A nahodou nemas na nej kontakt, nebo spise bych se mnel zeptat, jestli mi muzes dat na nej kontakt. Taky by mne zajimalo, co te zajima na samanismu. Mne vlastne samanismus pomohl najit si sve misto. Pomaha mi... nechci citovat fraze. Jak rikavam, je to moje cesta. Ahoj.
A dekuji za tvoji berlicku.Clevek by jsi mnel uvedomit, jestli je dost tichy a skromny. Mam co zlepsovat. Dekuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 7:49 am    Předmět: x Citovat

Ahojky,
Skřídla jsou za Budějovicema u Velešína, tradičně se tam vyrábí i bubínky. Můžeš si požádat o program na miroslavkaspar@volny.cz.
Ale šamanismus tu dělají i další lidi, třeba John Hawken a jiní. Každý má
svůj osobitý přístup.
Nevím proč mě šamanismus oslovil, ale je mi něčím hodně blízký. Jen si nejsem tak úplně jistá, jak moc můžeme jako evropské národy s jinou dávnou tradicí proniknout do hloubky téhle filozofie a jak moc ji můžeme procítit nebo jak bych to řekla. To že někdo přečte všechny Castanedy,
uvede se do transu, případně tomu ještě pomáhá popíjením čajů s kdovíjakých bobulí, neznamená pochopení a proniknutí do "esence" šamanismu. Zvlášť zajímavé je téma šamana samotného. V každé tradici obnáší tohle označení člověka, který byl nějakým způsobem vybrán (nikoliv že ráno vstal a rozhodl se: tak a budu šaman). Kdesi jsem četla, že je možné se jím stát i vlastním rozhodnutím, ale je třeba počítat s velmi náročnými zkouškami. Protože jako ve všech podobných systémech jde o dlouhé učení, těžké a náročné zasvěcování, apod. Odlišní lidé pak budí nejen respekt, ale často je to o osamělosti, strachu druhých a nepřijetí.
Tohle je takový můj stručný pohled na šamanismus v našich podmínkách.

šamanka
PS: v Praze byla na podzim moc příjemná akce s Pablo Russelem, indiánem z kmene Černonožců, údajně se má zase někdy letos opakovat, doporučuju. Alespoň něco přímo od zdroje. Mě osobně moc nesedí směr od našich východních sousedů, jejich metody mi připadají takové hodně drsné jako vůbec tenhle drsný národ. I když sem jezdí i různí šamani a šamanky, třeba ze Sibiře, dost často.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 10:10 am    Předmět: Citovat

A nepřitahuje vás náhodou ten šamanismus proto, že už jste jimi někdy byli? Jen to teď asi ještě nevíte vědomě... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 10:27 am    Předmět: Citovat

Lighte: Taky myslím, zvláště v evropské kultuře to prolínalo zdejší kulturu skrz naskrz.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 10:32 am    Předmět: Citovat

Včera byl film Kukačka na čt2 večer, viděl jsem ho poprvé a moc mě oslovil, bylo tam právě i to severské šamanství.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 10:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. dekuji samanko.Lightworker nevim jestli jsem byl samanem jiz drive,ten pocit mam, mozna indiansky a pred tim keltsky druid, ale zatim je to jen pocit. Ale pro mne to zase neni az tak dulezite. Co je dulezite, ze jsem se pri svem duchovnim rozvoji, zni to hezky, ale proste jsem zacal pracovat s energiema pro sve uzdraveni a postupne jsem se dostal pres rodine tragedie k bohu, reiki, a pres osho meditace jsem zacal vnimat pocity lidi, vcitovat se do dusi lidi, ale jen s jejich souhlasem. Pak prisli meditace a v nich zkousky, trochu mne zkouseli. co ve mne je. Asi jsem obstal. protoze mi pomahaji mi, prominte ale ja to tak citim, mi samansti predci. Je jich hodne a uz nekolikrat mi pomohli. Pres cviceni wydy jsem se dostal ke svym talismanum, teda bylo mi receno, ze jich bude 5. A skutecne jsem od svych predku dostal 5 veci, je jich vlastne sest, ale to je na dlouho. Taky jsem zjistil, ze nepotrebuji zadnou meditaci. Proste citim, ze clovek, ktereho jsem na pozadani dalkove lecil, ale nikdy nevidel, tak jsem ho nedokazal vylecit, to ale v uvozovkach vylecit, a najednou vim, ze odchazi. Prijde jeho duse a ja vim, a bavim se sni v duchu. Vim co citi, mohu ji uklidnovat a nebo ji pomoci odejit. Taky se mi dari je vratit. Ale jen po diskusi, nemuzu je znasilnovat. Taky poznam, kdyz clovek zacina odchazet. Kdyz mam moznost byt s nim, vidim, jak se jeho duse chodi rozloucit na sva milovana mista. Proste citim a vidim co on. Posledni dva tri dny uz je jeho duse ve svetle. Nemam to vycteny, nemam to nauceny, jen jsem se nebal jit po duchovni ceste. Proste nekde na zacatku jsem prijal boha, smiril se se sebou a stale hledal sve moznosti. Jsem normalni a nejhorsi na tom je, ze si myslim, ze to muze mit kazdy. Vzdyt mne to nikdo neucil, jenom jsem hodne cet a z 8 knih jsem si treba dal dohromady jedno cviceni. Pak jsem studoval dal a trva to do dneska. Ja vim, je hodne pochybnosti, ale ja mam obrovskou vyhodu. Ja uz vim ze Buh je, ja vim, ze duse je, ja vim, ze minuly zivot je, ja vim, ze karma neni, tu si teprve sami vytvarime. Je to stav mysli. Skutecne. Vydel jsem sve budouci zivoty, tisice zivotu pri regresivni terapii a pak stacil kraticky okamzik, abych neco pochopil a zmnenil svuj stav mysli, a tisice zivotu uz neni. To co jsem mnel pochopit az na konci jsem pochopil ted. Stacilo zmnenit sve mysleni. Je to jednoduche. Vsichni to uci. Vse je pro nase dobro. Buh to s nami mysli dobre, ale mi to mnohdy nechapeme. Kazda prohra v zivote se casem ukaze jako vyhra. Kolikrat jsme tyto pravdy slyseli. Prohra je nase vyhra. Umrel ti tvuj jediny milovany clovek. Dokud nepochopis, ze on te svou smrti neco uci, tak umrel zbytecne. Dokud nepochopis, ze on ti svou smrt dal z lasky a rad a jeho duse z toho mnela radost, tak umrel zbytecne.Dokud nebudes mit radost z toho, ze jsi mnela nekoho takovyho, kdo te ma natolik rad, ze pred narozenim se rozhodne pro tebe umrit, tak jsi nedokazal prijmout jeho dar. Neumrel zbytecne, umrel rad a kdyz ne dnes, tak priste ti to dojde, ze to pro tebe byla vyhra. To je jen priklad, ale vsichni to vime, mluvime o tom, ale kdo z nas to chape dusi, citi to jen tak jak to rika. Staci par veci pochopit a ztotoznit se s nima a vas zivot bude stejny, ale uz nikdy takovy jako driv. Nevim, moc o tech vecech nepremyslim, ale diky vam to promyslim. Proto jsou me argumenty a prirovnani asi zmatene, ale jak napsat co citim. Snad na zaver jednu radu. Ja jsem rebel, neverici Tomas. Dokud si na neco nesahnu, tak nerikam ze to neni, ale neverim. Vsechno si musim osahat. A mozna tato vlastnost mne zene kupredu. Duchove nejsou, osaham je, a ejhle jsou. Duse neni, osaham ji a ejhle je, minuly zivoty nejsou a co ty stovky zivotu, ktere jsem pomohl videt jinym a taky sve,dobri lide nejsou aejhle ja jich znam hned nekolik , zivot po smrti neni, a co mi teda kamaradka z Nemecka psala ve trech emailech tri dni po sobe, aniz vedela co to znamena, jenom mne to davalo smysl, byl to muj clovek, ona jenom se rozhodla na zacatku, ze ten co za ni zacina psat, tak i kdyz se bala, pro mne to udelala. Ma mne rada.Proste verte ale jak rikam, dokud si nesahnu, tak... saman. At vas provazi svetlo, laska a pozehnani sily stvoreni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: út leden 30, 2007 10:12 pm    Předmět: Citovat

Ahoj. dekuji samanko.Lightworker nevim jestli jsem byl samanem jiz drive,ten pocit mam, mozna indiansky a pred tim keltsky druid, ale zatim je to jen pocit. Ale pro mne to zase neni az tak dulezite. Co je dulezite, ze jsem se pri svem duchovnim rozvoji, zni to hezky, ale proste jsem zacal pracovat s energiema pro sve uzdraveni a postupne jsem se dostal pres rodine tragedie k bohu, reiki, a pres osho meditace jsem zacal vnimat pocity lidi, vcitovat se do dusi lidi, ale jen s jejich souhlasem. Pak prisli meditace a v nich zkousky, trochu mne zkouseli. co ve mne je. Asi jsem obstal. protoze mi pomahaji mi, prominte ale ja to tak citim, mi samansti predci. Je jich hodne a uz nekolikrat mi pomohli. Pres cviceni wydy jsem se dostal ke svym talismanum, teda bylo mi receno, ze jich bude 5. A skutecne jsem od svych predku dostal 5 veci, je jich vlastne sest, ale to je na dlouho. Taky jsem zjistil, ze nepotrebuji zadnou meditaci. Proste citim, ze clovek, ktereho jsem na pozadani dalkove lecil, ale nikdy nevidel, tak jsem ho nedokazal vylecit, to ale v uvozovkach vylecit, a najednou vim, ze odchazi. Prijde jeho duse a ja vim, a bavim se sni v duchu. Vim co citi, mohu ji uklidnovat a nebo ji pomoci odejit. Taky se mi dari je vratit. Ale jen po diskusi, nemuzu je znasilnovat. Taky poznam, kdyz clovek zacina odchazet. Kdyz mam moznost byt s nim, vidim, jak se jeho duse chodi rozloucit na sva milovana mista. Proste citim a vidim co on. Posledni dva tri dny uz je jeho duse ve svetle. Nemam to vycteny, nemam to nauceny, jen jsem se nebal jit po duchovni ceste. Proste nekde na zacatku jsem prijal boha, smiril se se sebou a stale hledal sve moznosti. Jsem normalni a nejhorsi na tom je, ze si myslim, ze to muze mit kazdy. Vzdyt mne to nikdo neucil, jenom jsem hodne cet a z 8 knih jsem si treba dal dohromady jedno cviceni. Pak jsem studoval dal a trva to do dneska. Ja vim, je hodne pochybnosti, ale ja mam obrovskou vyhodu. Ja uz vim ze Buh je, ja vim, ze duse je, ja vim, ze minuly zivot je, ja vim, ze karma neni, tu si teprve sami vytvarime. Je to stav mysli. Skutecne. Vydel jsem sve budouci zivoty, tisice zivotu pri regresivni terapii a pak stacil kraticky okamzik, abych neco pochopil a zmnenil svuj stav mysli, a tisice zivotu uz neni. To co jsem mnel pochopit az na konci jsem pochopil ted. Stacilo zmnenit sve mysleni. Je to jednoduche. Vsichni to uci. Vse je pro nase dobro. Buh to s nami mysli dobre, ale mi to mnohdy nechapeme. Kazda prohra v zivote se casem ukaze jako vyhra. Kolikrat jsme tyto pravdy slyseli. Prohra je nase vyhra. Umrel ti tvuj jediny milovany clovek. Dokud nepochopis, ze on te svou smrti neco uci, tak umrel zbytecne. Dokud nepochopis, ze on ti svou smrt dal z lasky a rad a jeho duse z toho mnela radost, tak umrel zbytecne.Dokud nebudes mit radost z toho, ze jsi mnela nekoho takovyho, kdo te ma natolik rad, ze pred narozenim se rozhodne pro tebe umrit, tak jsi nedokazal prijmout jeho dar. Neumrel zbytecne, umrel rad a kdyz ne dnes, tak priste ti to dojde, ze to pro tebe byla vyhra. To je jen priklad, ale vsichni to vime, mluvime o tom, ale kdo z nas to chape dusi, citi to jen tak jak to rika. Staci par veci pochopit a ztotoznit se s nima a vas zivot bude stejny, ale uz nikdy takovy jako driv. Nevim, moc o tech vecech nepremyslim, ale diky vam to promyslim. Proto jsou me argumenty a prirovnani asi zmatene, ale jak napsat co citim. Snad na zaver jednu radu. Ja jsem rebel, neverici Tomas. Dokud si na neco nesahnu, tak nerikam ze to neni, ale neverim. Vsechno si musim osahat. A mozna tato vlastnost mne zene kupredu. Duchove nejsou, osaham je, a ejhle jsou. Duse neni, osaham ji a ejhle je, minuly zivoty nejsou a co ty stovky zivotu, ktere jsem pomohl videt jinym a taky sve,dobri lide nejsou aejhle ja jich znam hned nekolik , zivot po smrti neni, a co mi teda kamaradka z Nemecka psala ve trech emailech tri dni po sobe, aniz vedela co to znamena, jenom mne to davalo smysl, byl to muj clovek, ona jenom se rozhodla na zacatku, ze ten co za ni zacina psat, tak i kdyz se bala, pro mne to udelala. Ma mne rada.Proste verte ale jak rikam, dokud si nesahnu, tak... saman. At vas provazi svetlo, laska a pozehnani sily stvoreni.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 12:04 am    Předmět: Citovat

šamane napsal jsi to moc hezky, díky za to Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 7:26 am    Předmět: Citovat

Samane díky za to, cos napsal.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:06 pm    Předmět: Citovat

moc pěkný šamane, moc pěkný
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:19 pm    Předmět: Citovat

Dekuji Lighworkere (kdyby jsi vedel jakou mam praci ti napsat tvoji prezdivku, promin, je to muj nedostatek ) a i tobe Mirku. Ja se omlouvam, ale kdyz jsem odesilal odpoved, tak mne to neco napsalo, ze doslo k technicke chybe ci co, tak jsem to poslal znovu. A vysledek znate. Dva stejne prispevky.
Vzkaz pro samanku. Ty strilky a Mirek. Na fotce je mi hodne sympaticky, ale zatim nemam ten pocit tam jet. Taky mam vyhrady k holotropu. Je uzasny, kazdy by si ho mnel vyzkouset, bohuzel ja to zatim neskusil. Ale, ma to svy omezeni. Treba,to jsou me vyctene a trochu i neprime zkusenosti, ze na holotrop by se nemnelo chodit vice krat nez jednou, max. dvakrat za rok. Je to vyborny prostredek pro boj se zavislosti, proto byl objeven, ale jednu zavislost nahrazuje jinou. To uplne nejsou skutecne zazitky a vjemy. Jsou dle vyjadreni ucastniku, s kterymi jsem mluvil, opravdove, fantasticke proste super. At uz pozitivni nebo negativni zazitky. Ale nepomaha to resit nase problemy. Ano, ma to svuj vyznam. Mam kam uteci a na vse zapomenout. Diky za to, zbavim se stresu. Je to velmi rychly prechod do jineho stavu vedomi i pro uplne laiky, ale...Ja si myslim, ze na relaxaci je lepsi meditace. A pri skutecne meditaci dostavame odpovedi na nas problem, i kdyz se na nic neptas, tak vetsinou ti po meditaci nebo pri ni neco dojde. Je to v souladu se rcenim : Rano moudrejsiho vecera. Kdyz na chvili vypnes, reseni se objevi samo. Nic se neji tak horke jak se uvari. K tomu, ze ucastnici holotropu vidi mnohdy sve minule zivoty. Asi ano, jsou to minule zivoty. Ale proc je mam znat, kdyz to neni jen z duvodu lecebnych. Napriklad odstraneni fobii.Ja vim, hodne lidi to laka, videt sve minule zivoty. Ja kazdyho vyhodim. Strata jeho i meho casu. Ziju ted a tady. Kdyz se budu divat dozadu, jak a kam daleko dojdu pri chuzi pozadu. Ale nikdy jsem neodmitl pomoc pri lecbe pri ktere dochazi k navratu do minulosti. Ale aby mnel navrat do minulosti lecebny efekt, tak musi byt veden odborne a hlavne odborne zpracovan tam v tom realnem case, a ne az po navratu do pritomnosti. Vem si, ze treba ja, dobry a mirumilovny clovek jsem v minulem zivote nechal upalit jednu divku a jeste jsme se stacili navzajem proklit. Ona uz horela a ja se na ni dival. Po navratu do pritomnosti mi muze sto terapeutu rikat, toje vporadku, uz si to odzivas a takovy utesujici reci. Ale co kdyz treba nekdo si vzpomene ze zabil sto lidi, sto deti nechal zabit jako Herodes. Vysvetluj mu ted a tady, ze se s vedomim, ze jsem nekdy zabil sto deti da zit bez pocitu viny. Ze je to to nejednodussi, odpustit sam sobe. Ale kdyz ti to v tom realnem case v minulem zivote pomuzu vyresit, zpracovat a hlavne pochopit a odpustit si sobe a vsem, pak po navratu je na srdicku klid a mir a ulevujici pocit. Vis mam pocit, ze holotrop je trochu berlicka nasi uspechane doby. Ale problem, ktery nevyresim nezmizi, ale hrnuje jen pred sebou.
Vsem se moc omlouvam. Chtel jsem vam vsem moc podekovat, a vidite, zase poucuji. Aspon mi ted doslo, na com mam na sobe pracovat. Ahoj a at vas provazi zivotem svetlo, laska a pozehnani sily stvoreni. Saman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: st leden 31, 2007 8:26 pm    Předmět: Citovat

Omlouvam se, ale jeste maly dovetek k predchozimu prispevku. S tou divkou jsem se setkal na vebu a dokazali jsme si meily vse vysvetlit a pochopit a zrusit tim, nebo spise odvolat to prokleti. Taky timto dekuji sve mistrove Katerine, i ona mi to prokleti pomohla zrusit.Saman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mau
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 21.2. 2006
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 5:57 pm    Předmět: Citovat

Tak v souvislosti s tímhle tématem se mi vybavila jedna vzpomínka, ale týká se to spíš posílání reiki do minulosti. Když mi bylo asi 16 let, přemýšlela jsem o tom, jak se vyrovnat s některými věcmi, které se mi staly a ptala jsem se sama sebe, jak na to. Zanedlouho jsem se procházela v přírodě a v hlavě jsem uslyšela silnou myšlenku: "vzpomínej na svojí minulost s láskou".

Co si o tom myslíte? Jaký je rozdíl v efektu, když někdo posílá reiki, kterou možná ani moc necítí, ale myslí si, že jí posílá... a třeba i opravdu posílá... a mezi tím, když se člověk koncentruje a energie mu vychází opravdu ze srdíčka, přitom ale nemusí mít o nějaké reiki ani ponětí?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt únor 01, 2007 7:05 pm    Předmět: x Citovat

ahoj samane,
já nemyslela jako šamanské techniky holotropní dýchání. Ve Skřídlech běží i jiné programy. Souhlasím že se holotropka, regrese a jiné hloubkové tehniky mají používat jen jako léčebné metody. Ale sám víš, že při těchle zážitkových věcech se do hloubky dostane jen část lidí, která je dělá. Jiní mají jen různé vjemy, barvy nebo neurčité pocity popř. si skoro nic nepamatují. To jen na okraj.
Pokud máš potřebu něco skutečně silného, pak vyraz rovnou ke zdroji - asi v našich končinách těžko najdeš to co hledáš.
Verzí o životech minulých a o tom co se děje po smrti je hodně a nikdo z nás skutečně nemůže říct, že ví jak to je ve skutečnosti. Ostatně všichni se to jednou dozvíme "na vlastní kůži". Dokonce existuje teorie, že každý najde po smrti to, co si vymyslel v životě tomhle: tedy křestan své nebe, ateista své nic,... atd. Uvidíme.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mau
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 21.2. 2006
Příspěvky: 36

PříspěvekZaslal: pá únor 02, 2007 10:52 am    Předmět: Citovat

...jen ještě doplním ten svůj minulý příspěvek, snad mi někdo odpoví. Smile

Sama mám reiki2, ale nikdy jsem při posílání nebo dávání reiki někomu jinému necítila nic. Proto mi bylo chvílema úplně líto, že dělám něco, co možná ani nedělám a jenom si nalhávám, že se něco děje. Když bych to zkusila tím druhým způsobem, že člověk vědomě předává energii "vlastní výroby", tak jsem zase slyšela to, že když člověk předává vlastní energii, že je to špatné, protože mu později bude chybět, bude oslabený a zemře dřív. Tak jsem z toho zmatená. Sad

...a ještě by mohl být rozdíl v účincích, když reiki je moře druhů a tak, a "vlastní výroba" je asi jenom jeden.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund