Fórum - Zobrazit téma - Posílání na dálku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Posílání na dálku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Posílání na dálku
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
mrjohn888
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 20.7. 2005
Příspěvky: 39

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:04 am    Předmět: Posílání na dálku Citovat

Posílání energie na dálku "klasickou" metodou vyučovanou na kurzu, tj. ruce do škebličky, představit si postavu a kreslit symboly je pro mne poněkud nepraktické a zdlouhavé. Zkusil jsem posílat bez tohoto cvičení, pouze vizualizací v hlavě (myšlenkou jsem si během cca 1 vteřiny prolítnul H-S-Z-S-N) a vybavil si osobu, které posílám. Upřímně, měl jsem pocit, že to funguje, cítil jsem tok energie. Posílal jsem ale energii osobě, která na to není citlivá, takže nepoznala, jestli jsem něco poslal. Nemáte s tím zkušenosti?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

Reiki lze na dálku posílat i s 1.stupněma bez symbolů, takže jsi cítil správně Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 1:16 pm    Předmět: Citovat

P.S. "reiki" lze posílat i bez zasvěcení a na dálku. Jen to skoro nikomu nefunguje. Evil or Very Mad

P.S.Reiki není dogma. Já na kurzu vysvětluju postup, jak to dělám já. Každý to může zkusit a pak si může vytvořit svůj způsob provedení, který je mu případně bližší. Určitě fungovat bude. Tak hurá na to. Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po leden 15, 2007 1:46 pm    Předmět: Re: Posílání na dálku Citovat

mrjohn888 napsal:
Posílání energie na dálku "klasickou" metodou vyučovanou na kurzu, tj. ruce do škebličky, představit si postavu a kreslit symboly je pro mne poněkud nepraktické a zdlouhavé. Zkusil jsem posílat bez tohoto cvičení, pouze vizualizací v hlavě (myšlenkou jsem si během cca 1 vteřiny prolítnul H-S-Z-S-N) a vybavil si osobu, které posílám. Upřímně, měl jsem pocit, že to funguje, cítil jsem tok energie


Dělám to tak běžně.
Spojení rukou "propojí" energetický obvod a pracuji myšlenkou. Řeknu co chci dělat, komu co chci poslat. Symboly si představuju jenom někdy, pro zkoušku jestli si ještě pamatuju jak vypadají.

Dřív jsem to řešil dost, jestli já něco cítím, jestli něco cítí příjemce. Dneska už jsem na to línej Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:39 am    Předmět: Citovat

Jo jo. delejte si co chcete. Reiki nema zadna pravidla, podminky za kterych to spravne funguje. Hlavne svoboda!!! Freedom!!!
Staci jen pomyslit na reiki symboly slovem "reiki symbol" a on uz pozna ktery z nich myslite a sam se zameri na to, co vy doopravdy chcete harmonizovat. Nemusite o tom ani vedet. Az se nakonec dostanete na takovou uroven, ze jen tak budete a vse se bude automaticky dit. Symboly se budou samy"psat" a reiki potece na vse zive az z toho vse zive bude mrtve....Smile)))))
Kdo nepoznal, slo o ironii.
No a nejvyssi uroven je, ze se sami stanete symbolem. Symbolem hlouposti a naivity.
Reiki mozna pochazi ze sfer, kde bezne zakonitosti tohoto sveta uz neplati, ale vy jeste ne. Vase mysl a telo jsou jistymi zakony tohoto sveta omezeny.
Jednim z nich je treba : "Kam jde vase mysl(pozornost), tam jde energie, sila."
Pokud chcete opravdu neceho kvalitniho dosahnout, je treba se tomu venovat. Ten pristup, ze reiki nema zadna pravidla a ze si muzeme delat co chceme je prokletim zapadniho reiki.
Tak se do reiki prisraly silova zvirata, andilci, cakry, Buh, egyptsti bohove,Chaneling, jine lepsi reiki styly a DuchovnejsiNezUsuiReiki energie,.....
Svoboda je krasna a je rozhodne dulezite nezaujate a otevrene hledat dalsi moznosti pouziti, atd... ale napred je treba mit KVALITNI ZAKLADY - KORENY, ze kterych je mozne cerpat.
Je smutne potkavat lidi, kteri se nazyvaji reikisty, mavnutim ruky ovladaji pangalakticke supervibracni hyperenergie vsech dimenzi a casu, a pritom se nedokazou bavit slusne se svymi rodici, nebo nemaji vyresene zakladni problemy bezneho cloveka. Treba vztah k penezum, moci, sexualite, mezilidskou komunikaci atd,...
To trosku podryva lesk jeho praxwe reiki a take vsech kouzel s energii, kdyz nedokazi jejich pomoci resit ani zakladni lidske problemy.
Takze tak asi s posilanim reiki mrknutim oka.
Ja treba kdyz uz sem zdechlej posilat reiki zpusobem pomoci predstavy cilove bytosti, tak si aspon na papirek napisu o koho jde a posilam to takto. Pomylim na nej a poslu mu krome reiki i pozitivni myslenku/energii.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 11:59 am    Předmět: Citovat

Ankure kdybys neplácal pátý přes devátý tak by to nebyl zas tak špatnej příspěvek Very Happy , ikdyž se mi zdá, že v něm zbytečně moc soudíš lidi.

čus
Pepa
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 12:46 pm    Předmět: Citovat

Ankure,
nikdo tu netvrdí, že reiki nemá pravidla. Samozřejmě, že má.
Jen jsou trochu obsáhlejší (nebo možná jednodušší), než se běžně učí.

Jen tak naokraj....jak víš, že přístup k reiki a práce s ní je možná JEN podle toho, co se vyučuje? Možná jsem v tomhle ohledu kacíř, ale já tvrdím, že je to jen jeden z mnoha způsobů. Podmínkou však je VŽDY
práce (a hlavně výsledky) na sobě.

Přeju krásný den Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:17 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
Ankure kdybys neplácal pátý přes devátý tak by to nebyl zas tak špatnej příspěvek Very Happy , ikdyž se mi zdá, že v něm zbytečně moc soudíš lidi.

čus
Pepa


Pro mě to je naopak velmi srozumitelné a v malém odstavci vyjádřeno mnoho věcí.

Ankur: Very Happy hezky ji to vyjádřil:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:35 pm    Předmět: Citovat

to mě Zeto ani nepřekvapuje, nedoufej, že se s tebou pustím o tom do diskuze Very Happy Very Happy Very Happy

Já reagoval na to, že je tam pár protimluvů (např. mysl má omezení tohoto světa), nepřesností a zbytečných komplikací. Ale je to každýho věc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 2:56 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
to mě Zeto ani nepřekvapuje, nedoufej, že se s tebou pustím o tom do diskuze Very Happy Very Happy Very Happy

Já reagoval na to, že je tam pár protimluvů (např. mysl má omezení tohoto světa), nepřesností a zbytečných komplikací. Ale je to každýho věc.


Já jen podotýkám že je to tvůj úhel pohledu, když ty tvrdíš "má tam pár protimluvů" tak já je naopak jako protimluvy nechápu. Je to jen tvrzení proti tvrzení. Věřím tomu že další člověk to může vidět úplně jinak než my dva. Naopak když tvrdíš v čemjsou nepřesnosti zajímá mě tvůj náhled na svět. Myslím že je lepší napsat konkrétně co vidím jinak, než napsat, "jsou tam nepřesnosti".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 4:08 pm    Předmět: Citovat

Krabas : pises :

"Ankure kdybys neplácal pátý přes devátý tak by to nebyl zas tak špatnej příspěvek , ikdyž se mi zdá, že v něm zbytečně moc soudíš lidi."
Placas paty pres devaty je taky docela slusnej osudek, ne? Smile

Mysl omezena timto svetem bylo mysleno to co nazyvame egem(iluzornim vnimanim sveta).Nase mysl opravdu neni omezena, jinak by nebylo mozne Osviceni (nastoleni normalniho vnimani sveta Smile )
Nepresnosti prosim konkretizuj. Smile
Jsem rad ze o tom co tady plodim aspon nekdo premysli. Diky za to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 6:48 pm    Předmět: Citovat

jak Ankure píšeš, nejdůležitější je s voboda, takže si s Reiki pracuju podle toho jak cítím a vůbec mi nevadí, že si do toho občas přidám i něco "mimo klasiku". ANi nesoudím druhé a nehodnotím podle toho, jak co dělají. To bych popírala právě tu svobodu volby. Nejsem Bůh, abych posuzovla jestli je správné pracovat čistě podle školy Usui nebo těch dalších. Protože zastávám názor a všude to vykřikuju, že na počátku je myšlenka, tedy záměr a ten je nejdůležitější. A taky nemám ráda, kdy ž někdo říká že tahle metoda je lepší než ta druhá. Protože takové množství metod nám naše poznání zprostředkovalo proto, abchom je vhodně používali a kombinovali. Nic není lepší a nic není horší. Jen náš přístup a odvedená práce. Ta je buĎ poctivá nebo odfušovaná.

Taky Ti dám za pavdu v tom, že bychom měli to co umíme, nejdříve aplikovat u sebe, na svých problémech v partnerství, mezilidských vztazích, zdravotních a psychických problémech. jakmile nám něco vadí, i když se cítíme ukřivdění a v roli poškozeného, vždy se máme ptát Proč a kde jsem udělal chybu. Protože problém je toho, komu to vadí. A člověk by měl začínat vždy u sebe.

Nesouhlasím s tvrzením o pár příspěvků výš, že je potřeba pro léčení na dálku zachovávat striktně postupy a práci se symboly. I bez REiki se dá léčit na dálku, zkoušela jsem to jen pokusně ještě před zasvěcením a šlo to. A nikde není napsáno, že to ten člověk musí cítit. naše vnímání je odlišné. Spousta lidí při prijímání energie usíná a energii přijímají na podvědomé a vyšší úrovni. Někdo je citlivý že cítí, že na něj někdo myslí.
Pokud někomu posíláme energii bez jeho vědomého souhlasu a bez udání konkrétního času, je jen velmi málo těch kteří poznají že na ně někdo "působí". Jsem toho jasným důkazem. Pokud jsem se s někým domluvila, taky to bylo o něčem jiném. Jak intenzitou prožitků a vjemu toku energie, tak i zklidnění psychiky a td. Proto upřednostňuji právě takovou práci. Když mám souhlas ale nevím kdy budu mít čas, holt nikdy neslibuju zážitky, výsledky, zázraky, říkám - no uvidíme co to přinese, maximálně to zůstane na stejným.Upozorňuju na to že to nebude ten dotyčný třeba ani cítit a je na jeho důvěře ke mně, jestli mi "uvěří" že jsem mu posílala.
Už nevyžaduju ani zpětnou vazbu, jestli to někomu pomohlo nebo ne. Zvláštní. Dřív jsem potřebovala potvrzení, dnes ne. Protože vždycky to dopadne tak jak má. Počítám i s tím, že to pomoci nemusí a neberu to jako svou prohru nebo neúspěch. Taky už ne. A většinou se právě proto dozvím o výsledku.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 10:26 pm    Předmět: Citovat

mamko:
pises:
"nikdo tu netvrdí, že reiki nemá pravidla. Samozřejmě, že má.
Jen jsou trochu obsáhlejší (nebo možná jednodušší), než se běžně učí. "
Tomu trochu nerozumim.

Muj pohled je takovy, ze lidi neznali opravdove zaklady a tak se na reiki nabaluji cakry, andele, "delejsicochces svoboda", vibracni hodnota reiki , jine linie reiki.... atd.
Dale :

"Jen tak naokraj....jak víš, že přístup k reiki a práce s ní je možná JEN podle toho, co se vyučuje? Možná jsem v tomhle ohledu kacíř, ale já tvrdím, že je to jen jeden z mnoha způsobů. Podmínkou však je VŽDY
práce (a hlavně výsledky) na sobě. "

Prvni veta je jasna! Prave ze se reiki dle me ma delat uplne jinak, nez se tady bezne vyucuje, viz vyse !!!!
Reiki je opravdu jen jeden z mnoha zpusobu prace s energii, ale nemely by se tak vsechny nazyvat. To mate lidi. Stejne jako ryti, okopavani a kypreni je prace s hlinou, ale kazdy vi, ze je to kazde neco jineho a na neco jineho, neco unikatniho nezamenitelneho a vse vede k urode te konkretni plodiny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: út leden 16, 2007 10:45 pm    Předmět: Citovat

Renato:
Mas urcite pravo do reiki pridavat cokoli. Hledej a patrej ve vsech moznych zpusobech prace s energii dle libosti. Jen bys to uz nemela nazyvat reiki, nebo lepe receno nemelo by se rikat : v reiki si muzes pouzit za symbol cokoliv, nebo ho vubec nepotrebujes, nebo pouzij silu andela atd. To uz totiz neni reiki, ale TVA osobni verze energeticke prace!!!! Kdyz prijde novacek k reiki a dozvi se o cakrach a andelech a jo/ne symbolech a vsem tom smeti navic, co muze z toho mit? Jen gulas. Reiki je Reiki. Ma nejakou formu, a dokonce i vyvoj, ale nemel by ho delat kazdy a to splacanim cehokoliv s cimkoliv a tvrdit, ze je to taky v poradku a ze reiki je svoboda.
V reiki je dulezite pouzivat symboly. Je to dulezite, a proto tam jsou. Az je doopravdy V REIKI nebudes potrebovat, budes to vedet a budes taky vedet, ze to nemuzes rikat zacatecnikovi, protoze on je potrebuje a musi si taky projit tu cestu co ty.
Energie jde posilat i bez symbolu. Vzdyt pouha laskyplna myslenka na nekoho je poslani energie na dalku. Pokud chces posilat reiki s jejimi vlastnostmi, doporucuji pouzit symbol. jinak posilate energii a ne reiki. Vice viz vyse.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 12:10 am    Předmět: síla myšlenky Citovat

Ankur napsal:
Vzdyt pouha laskyplna myslenka na nekoho je poslani energie na dalku. Pokud chces posilat reiki s jejimi vlastnostmi, doporucuji pouzit symbol.

Idea
SOUHLAS Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 1 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.18 sekund