Fórum - Zobrazit téma - Posílání na dálku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Posílání na dálku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Posílání na dálku
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 9:09 am    Předmět: Citovat

Mílo,
když se ohlédnu zpět tak jsem dneska za ta omezení vděčný. Po zasvěcení do RI přišel syndrom SpasiteleSvěta jak hrom. A prokouknutí co lze přišlo až poté, co tohle odeznělo.

Mirek
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 11:31 am    Předmět: x Citovat

Jako člověk docela nohama v realitě mám dojem, že postup má svůj smysl. Souhlasím s Mirkem.
Podle mého názoru, kdyby byl smysl naší existence na Zemi povalování se v ráji, tak jsme všichni zdraví, šťastní, v trvalém rauši. Není třeba nemocí, trápení, učení, problémů. Proč se něco učit, namáhat se?
Dost často slouží určitý postup právě k tomu, aby se žák naučil postupně tolik kolik zvládne fyzicky ale i kam je schopen dospět psychicky nebo řekněme duchovně. Protože co si budeme povídat - dostat všechno naservírováno s prvním zasvěcením - spíš způsobíme pohromu v sobě a kolem sebe než aby nám to prospělo!
Už jsem v životě viděla spoustu lidí, kteří měli vizi léčit hromadně nemocné nebo nešťastné lidi po celých stadionech. Hlava nehlava udělat zázraky, změnit mávnutím proutku všechny lidi a planetu. Jenže tohle prostě nefunguje. Proč asi? Možná trocha skromnosti a pokory někdy nezaškodí.
Jo a taky trpělivosti. V historii byla spousta lidí, kteří se hrnuli
do experimentů na uspokojení své touhy ovládat magické schopnosti
a síly o jakých se ostatním ani nesnilo...Viď Fauste!

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 11:39 am    Předmět: Citovat

je to asi zvláštní, ale já po zasvěcení do reiki tuhle spasitelskou touhu nikdy nezažil, reiki jsem bral jako něco jenom pro mě, pro můj růst a nikomu jsem nic necpal ani nikoho nechtěl léčit. To že si časem o léčení někdo řekl, je už věc jiná.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 12:48 pm    Předmět: Citovat

Mirek napsal:
Mílo,
když se ohlédnu zpět tak jsem dneska za ta omezení vděčný. Po zasvěcení do RI přišel syndrom SpasiteleSvěta jak hrom. A prokouknutí co lze přišlo až poté, co tohle odeznělo.

Mirek


ano Mirku, máš pravdu, že se u některých ten spasitelský syndrom projeví, je to to naše ego, které se tu projevuje,
které si říká: "Já jim všem teď ukážu, co umím". Wink Po čase se s námi skamarádí a už jen pomáhá. A tady už pak žádné omezení nikdo nepotřebuje...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 4:11 pm    Předmět: x Citovat

LW: jenže nejdřív musí projít určitým procesem zrání a poznání.
A někteří se z něho nevyléčí nikdy.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 4:17 pm    Předmět: Citovat

Šamanko: Nikdy neříkej nikdy, myslím že každý má tu možnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: čt leden 25, 2007 9:51 pm    Předmět: Citovat

AHOJ. Jsem rad ze se tak pekne rozbiha diskuse, ale otazka nezni jestli ano ci ne pro nas. Zni ano ci ne pro tebe, kdo to ctes.Dej na svuj pocit na svou intuici. Budme radi ze jakekoliv symboly jsou. Vzpominate na nadherny konec slavneho filmu PLANETA OPIC. Na konci je videt sochu svobody trcici z pisku. Tam to byl symbol zemne a jak nas to dostalo. A to je nejdulezitejsi. Mluvime o nich, ze nam nejsou lhostejny a provokujou nas. A to je spravny.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 7:43 am    Předmět: Citovat

saman:mě planeta opic ani trčící socha svobody z pisku nedostali Smile))))))))
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 9:36 am    Předmět: Citovat

ageus napsal:
saman:mě planeta opic ani trčící socha svobody z pisku nedostali Smile))))))))


Ale několika amíkama to určitě zamávalo:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 10:08 am    Předmět: Citovat

ageus napsal:
saman:mě planeta opic ani trčící socha svobody z pisku nedostali Smile))))))))


přesně tak, to oslovilo maximálně američany, ale pro nás je socha svobody bezvýznamným symbolem, mimoto ta scéna ve filmu mi připadala typicky americky kýčovitá Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: pá leden 26, 2007 12:38 pm    Předmět: Citovat

Šamanko máš pravdu a v druhé větičce se ale přikláním k Zetovi. Záleží opravdu na každém z nás a na okolnostech pro naše učení...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
saman
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 31.12. 2006
Příspěvky: 311

PříspěvekZaslal: so leden 27, 2007 9:17 pm    Předmět: Citovat

AHOJ lidicky. Jsem rad, ze vas symbol sochy svobody nebere. Vy, vy jedni...Na celem svete je jen malo veci, ktere zna cely svet. A jen jedna z mala veci ktere symbolizuji svobodu, a mozna jedina tohoto druhu je socha svobody. Nevadi mi, ze mne prirovnavate k AMERICANUM, vadi mi, ze vse co je od a nebo s Ameriky je spatne. To mne privadi k zachvatu smichu. Ja se totiz uz neumim zlobit. Ale to na okraj. Chtel bych zareagovat na vase prispevky.Plne souhlasim s tim, ze jestli chci byt ucitel " nebudu mistr, protoze stale se jen ucim"musim mit vyreseny vsechny a nebo vetsinu svych zavislosti. Na penezich,sve ego, pochopit ze jsem tu pro druhe a ne naopak.A nebo dokonce trvrdit, ze jen ja mam to prave uceni, jen ja mam.., jen ja, ja. A chci vysvetlit z pozice praktika, jak je to vlastne s pojmy andelske leceni, prace s cakrama...MATE PRAVDU NENI TO REIKI. A ani nemuze byt. Kdyz pracujete s andelskymy energiemi, tak to jsou bud ANDELSKE VYBRACE A NEBO JEJICH LECIVE VZORY ktere skrze vas a pro vas posilaji. Ja jim na oplatku pred lecenim posilam energii reiki. Je to neco za neco, je to moje podekovani a projev vdecnosti za to, ze mi pomahaji. A verte, ze oni mi mozna zavidi, ze muzu pouzivat reiki, protoze oni reiki nepouzivaji, nemaji. Ale zavist taky asi neznaji. A to plati i o praci s cakrami. Mohu do caker posilat energii reiki, ale prace s cakrami je jen prace na necim a pri tom pouze pro lepsi vysledek pouziji reiki, ale z praxe vim, ze nekdy je lepsi, setrnejsi energii reiki nepouzit, ale nechat pusobit jen pole vlastnich rukou. A ruzna egyptska zasveceni a rozsireni reiki...Nikdo nerika, ze ti dava nebo zlepsuje reiki. Pouze te muze v uvozovkach dostat na jeste vyssi uroven tveho poznani, muze te treba po psychicke strance "vycistit" a jako trochu zdokonalejsi clovek muzes vice vnimat pusobeni reiki a nebo byt vnimavejsi k potrebam pacientu a tudis mas lepsi vysledky leceni. Je to stejne, jako kdyz investujes do motoru a on pak podava vetsi vykon, a nebo je ekologictejsi. A jestli nejaky mistr trvdi opak, bud mu za to vdecny, ze te zgeneralkuje na tvou zadost, ale ver, ze z reiki to ma spolecne akorat duchovni smner.
Prosim, o radu ci pomoc. Jsem jen chybujici smrtelnik a mam jeste nejake zadosti a potreby. Mam potrebu najit v Praze uplne normalniho pr samana.Chtel bych se s nim setkat. Chci aby byl normalni jako ja.Pracoval s dusema zivych, odvadel duse mrtvych a nepotreboval hodiny transu k tomu, aby sel ke svym predkum. Nemusel premyslet, jestli na vylet dneska ano, a zitra ne. Myslim vylet tam do tmy a tisice hlasu. Nic necekat a neplanovat a najednou kdyz to je potreba tak tam byt. Prosim, nezna nekdo takovyho normalniho obycejnyho super kluka ci holku. Dejte mi vedet a nebo at mi sem napise. DEKUJI at vas provazi svetlu, laska a pozehnani sily stvoreni. Saman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 7:41 am    Předmět: x Citovat

Nejlíp zajet do Skřídel mrknout na Míru Kašpara. Naprosto skromný, normální člověk, který hodně ví. Dost lidí si na tyhle věci hraje.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 8:19 am    Předmět: Citovat

šamanko ty se zabýváš šamanismem?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: po leden 29, 2007 10:59 am    Předmět: x Citovat

Ano je to jedna z oblastí která mě zajímá.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 5 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund