Fórum - Zobrazit téma - Posílání na dálku - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Posílání na dálku
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Posílání na dálku
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 12:39 am    Předmět: tělo a mysl Citovat

Krabas napsal:
Já reagoval na to, že je tam pár protimluvů (např. mysl má omezení tohoto světa), nepřesností....


Krabasi,
tělo a mysl skutečně podléhají zákonům Projevu, jímž také "tento svět"je.
Energie je samo sebou oním projevením , který by bez existence
časo-prostoru nemohl existovat, ani být "pozorovatelem" jakkoli zaznamenán.
Podléhá jistým zákonům, proměňuje se a je jimi o m e z e n a.
Vše co se takto demostruje, či někdy také interpretuje jako tzv."nadpozemské" apod.
je stále součástí Projevu, tedy z tohoto světa.
Například tzv. zákon karmy je jedním takovým příkladem.

Jestliže tomu rozumíš ještě nějak jinak, bylo by dobré, aby jsi to,
kde v tom vidíš "protimluv" poněkud více rozvedl.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 8:30 am    Předmět: Citovat

Milý ankure,chápu tvůj úhel pohledu,ale myslím,že reiki mohu nazívat reiki,ikdyž pracuji s čakrami a anděli.Jde asi o to,jestli chápeš slovo reiki ve spojitosti s definicí jako všezahrnující vesmírná energie,všeprostupující láska(ke které mají přístup všechny bytosti),nebo jako ucelený léčbný systém,znovuobjevený v japonsku na začátku min.století.Podle mne jsou obě možnosti správněSmile
Je to přirozený výsledek práce s reiki-myslím,že to spolu souvisí.Pokud máš vyladěný en.system,např.pomocí R.začneš postupně vnímat jeho centra,jeho jednotlivé části,ale přitom s čakrami pracueš už od začátku,nedá se to podle mě oddělit-tohle je reiki a tohle jsou čakry.Je to jak kdybys řekl auto je auto,ale někdo do toho přidává kola,nebo spolucestující a ti tam nepatříWink
Stejně tak,pokud se tvé vědomí rozvíjí a vylaďuje se tvé en.pole,tak může na 5.úrovni docházet při práci ke komunikaci a spolupráci s průvodci(anděli),kteří jsou přirozenou součástí našeho života.

Podle mě není důležité používat symboly a nejsou tam proto,že je to důležité,ale proto,že něco symbolizují;)začátečník je nepotřebuje,stejně jako by si je nepotřeboval ty,kdyby tě to někdo nenaučil.proč se učit omezení mysli,kterého se budeš muset zbavit,proč nepracovat rovnou svobodně,ale zodpovědně.je to DOGMA reiki.vím,že každý,pokud chce umí uchopit reiki i bez symbolů a většina lidí je používá,jenom ze setrvačnosti,protože jim někdo řekl,že se to tak má dělat.nevím,jestli je to tak u všech,ale mám pocit,že většina lidí je přestane používat v okamžiku,kdy si začnou věřit a přijdou na to,že je vlastně nikdy nepotřebovali.Ale proč to nejde hned?může to být tím,jak píšeš ty,že by si tím každý měl projít a až sám pozná,tak je zahodí.A nebo to může být tak,že je používají jenom,protože je to tak někdo naučil a že kdyby dostali možnost pracovat bez symbolů hned od začátku,tak by je vůbec nepotřebovali.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 8:39 am    Předmět: Citovat

nepopírám to že ten kdo je začátečníkem v praktikování Reiki symboly potřebuje. Aby poznal jejich sílu, význam, pržil je. A jak tvrdíš, Ankure, tak sám pozná, kdy je už nemusí používat.

Jen naokraj- REIKI-je v překladu-velice volném-Univerzální energie.
O jejím původu a historii je tolik rozdílných zpráv, že se v mnohém můžeme jen dohadovat jak to asi opravdu všechno bylo. Ale to nemění nic na kvalitě a široké možnosti práce a využítí.

Když vezmu jako příklad - velice stručně-pana M.Usuiho, tak ten tuto energii znovuobjevil a díky tomu jak s ní pracoval, vytvořil určité postupy, které se osvědčily.Měl spoustu žáků a ti se jeho postupů drželi buď striktně nebo si je přetvořili podle sebe. Princip léčení zůstal stejný.
Ani paní Takato, která rozšířila Reiki na Západ se nedržela všeho křečovitě. Dokonce ani ne záměru pana Usui, který usiloval o to, aby Reiki byla dostupná pro všechny vrstvy obyvatel, aby sloužila k tomu pro co je určená. On z ní neudělal učení jen pro vyvolené a ani nestanovil, že ceny za zasvěcení do Reiki mají být kdovíjak vysoké. Už i to jsou věci které se odlišují, sice nepatří do práce se symboly ale s Reiki souvisejí.

To, že jsem ti napsala jako reakci, že ano, Reiki znamená svoboda a dopsala k tomu, že si k tomu přidávám věci podle uvážení-aniž bych z toho měla těžkou hlavu, tak nemám pocit, že bych nepracovala s Reiki.

ad symboly - ano, souhlasím s tím, že začátečník by měl s nimi pracovat a měl by být dostatečně seznámen s jejich uplatněním, měl by je poznávat i sám třeba tím, že s nimi zkouší meditovat, dostat se do symbolu apod. Ne proto že by mu to bez symbolů nefungovalo, ale aby věděl co má vůbec za nástroje.Tvrdit že to jinak nejde, je omezení.

Když s REiki pracuji cíleně , tedy usoudím , že v daném případě budu nejvhodnější nějaké postupy, tak pro ně použiju vhodné symboly(nebo jen záměr že chci zrovna tenhle symbol použít, protože je prostě nejvhodnější), tu práci s tím udělám. Systém Usui používá nějaké symboly, další systémy používají jiné. Každý systém má svoje použití a význam, svou sílu. Hodně těchto systémů bylo nachannelováno stejně tak jako Usui Reiki. (všude se používá přikládání rukou, poznatků o meridiánech, orgánových vztazích atd, všude se na vyšší úrovni pracuje na dálku a v čase, jen odlišnými nástroji, princip je stejný).Já to chápu jako různé způsoby práce s Unioverzální nergií. (jak vidíš, jde o moje stanovisko a ne tvrzení že to tak je a basta)
Exclamation Wink Po základní práci ať už pro nás nejběžnějším způsobem, tedy podle Usuiho nebo jiným - ale pořád je to ne vlastní energie ale energie z Univerza v určité kvalitě- tedy Reiki-dolaďuju podle potřeby že si k ní přidám ještě třeba barvy, esence kamenů, homeopatika a to co uznám za vhodné že to bude to pravé ořechové. A budu se od tebe lišit v tvrzení, že to je moje energie a ne Reiki. Tvrdím a mám ten pocit, že svou energii nepoužívám, to není bioenergie jako u klasické léčitelské práce. Jestliže cítím, že nechávám energii proudit z vesmíru skrze mne a jen záměrem tomu zadám co k tomu potřebuju za "přílohu",
nepoužívám svou energii ale Reiki . A nemám dojem, že by se tím degradovala, znečistila, snížila svou kvalitu. Naopak. ALe jak píšu, tohle je můj názor, vůbec s ním nemusíš souhlasit, je to můj pohled na věc.
Tvrdit o Reiki - univerzální energii - že je čistá jen tak a tak bez ničeho, prosím. Beru.Souhlas.To, že ta energie je velice inteligentní a na rozdíl od nás "ví" jak působit nejlíp na celek- ano, souhlas. Ale pokud budu chtít, můžu ji využít. Nejsem ani kámen, ani rostlina, ani nějaká barva. Natož ještě anděl atd. Rolling Eyes Všechno tohle mohou být esence, ale ty k tomu ,aby mohly působit, léčit, zlepšovat potenciálem který mají, potřebují nosnou energii. A k tomu může Reiki velice dobře posloužit. Nejen při harmonizace člověka , zvířat a životního prostředí ale taky při výrobě různých esencí.
Připráci s Reiki-tedy chápu to jako práci ne s nějakým sytémeme ale s Univerzální energií spolupracuji s jemnohmotnýými bytostmi, průvodci, kteří mne vedou. Tobě se nikdy nestlao, že by ti někdo jakoby pošoupnul ruce někam aniž bys to měl jako záměr sám? Měla bych říct - Vážení, díky, já tu mám symboly a nazdar?To se z toho prostě vyloučit nedá.
Tak to cítím a tak Reiki používám.
Ten, kdo pracuje svou bioenergií,tak používá ji.

Reiki nám byla dána k tomu, abychom ji používali pro svoje dobro. Záměrem je něco zharmonizovat a umožnit zlepšení, růst, rozkvět. A to by mělo být cílem. Jakým způsobem se toho cíle dosáhne, budou-li dodrženy Univerzální zákony, je pak úplně vedlejší.

Doufám, že ti tenhle příspěvek nezní nepřátelsky, to co se napíše, někdy vyzní trochu jinak než to bylo myšleno. Smile A vím, že styl kterým píšu tak někdy může vyznít. Takže tě nechci přesvědčovat a hádat se s tebou, jen ti napsat, že si troufám mít i jiný pohled na věc.
Jestli je to tak nebo ne, to nepovažuji za podstatné, když důležitý je výsledek Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 9:40 am    Předmět: Citovat

ageus:
Ad definice reiki :
Myslim, ze Reiki je uceleny system sestaveny zaky pana Usuiho z toho co on ucil (Usui do) a pridanim svych nazoru a postupu a zameru (Hayashi a spol.). Toto pojeti duchovni a lecebne praxe degradovalo dalsim oklestovanim na pseudoesotericky lecebny system plny jinych technik a svetonazoru (Takata), ktery se rozsiril po Americe a Evrope a dale byl "doplnovan a zlepsovan" az do uplneho chaosu.
Definice Reiki energie jak ji pouzivate je poplatna tomu, co Takata sensei a jeji zaci o Reiki tvrdili. Je to zapadni pohled, ktery hovori o nejake energii v zapadni slova smyslu.
Pro japonce (asiata) je Ki (i z Rei Ki Smile) treba take pocit, atmosfera, pocasi, Sila, atd. V souvislosti s duchovnem je to (reiki) pro ne spis STAV MYSLI (Ducha) a z nej vyvozene fenomeny. Treba spontanni uzdraveni tela, psychiky, vztahu, dosazeni na ceste k osviceni,( spise ukazatele na Ceste, nez lecebny system),.......
Termin Ki (cchi) se neda snadno prelozit bez dlouheho uvodu do asijskeho zpusobu mysleni a to se bohuzel nikdy poradne nestalo. Proto je tu tolik vibraci, energii, halucinaci a nesmyslu.
Symboly jsou dulezite PRAVE PROTO ZE NECO SYMBOLIZUJI !!! Symbolizuji urcite STAVY mysli/ducha a z nich vyverajici moznosti. Jak se bez pravidelne pomoci (bez spojeni s tim stavem pomoci symbolu) a nasledne zkusenosti s temito urovnemi chces tam dostat?
Jsi velky optimista, kdyz si myslis, ze bezni lide zahlceni stresy a zivotnim stylem u nas jsou tohoto schopni jen tak na lusknuti prstu Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:13 am    Předmět: Citovat

Ankur napsal:
Krabas : pises :

"Ankure kdybys neplácal pátý přes devátý tak by to nebyl zas tak špatnej příspěvek , ikdyž se mi zdá, že v něm zbytečně moc soudíš lidi."
Placas paty pres devaty je taky docela slusnej osudek, ne? Smile

Mysl omezena timto svetem bylo mysleno to co nazyvame egem(iluzornim vnimanim sveta).Nase mysl opravdu neni omezena, jinak by nebylo mozne Osviceni (nastoleni normalniho vnimani sveta Smile )
Nepresnosti prosim konkretizuj. Smile
Jsem rad ze o tom co tady plodim aspon nekdo premysli. Diky za to.


To víš že jsem nad tím přemýšlel, mám za to, že jsem pochopil o co ti šlo.
Jsem toho názoru že praktikant chi-kungu může mít zvláštní vztah k reiki, podobný který jsem vyčetl z tvého příspěvku.

Jednu tu nepřesnost jsi právě uvedl na pravou míru (mysl), ostatní už nejsou tak podstatný, tak to nemá zas takový smysl pitvat - používání symbolů atd.
Jsem ale rád, že vnitřní obsah jsem pochopil správně, ikdyž to bylo tak divně napsaný, nebo mi to tak aspoň v tu chvíli přišlo (být nováček tak mě to vyděsí).

Měj se
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:24 am    Předmět: Re: tělo a mysl Citovat

toora napsal:


Jestliže tomu rozumíš ještě nějak jinak, bylo by dobré, aby jsi to,
kde v tom vidíš "protimluv" poněkud více rozvedl.


Rozumím tomu přesně tak, jak to upřesnil Ankur v reakci na můj komentář, podstata byla vystižena, nemám k tomu co dodat.

páčko tooro
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:36 am    Předmět: POJMY. Citovat

Ankur napsal:
Mysl omezena timto svetem bylo mysleno to co nazyvame egem(iluzornim vnimanim sveta).Nase mysl opravdu neni omezena, jinak by nebylo mozne Osviceni (nastoleni normalniho vnimani sveta Smile )


Individuální mysl je skutečně omezena.
Dále mluvit o jedné a též mysli je protimluv, protože Realizací
tato idivid. mysl zcela zaniká.
To co se nazává Osvícením je za myslí.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 10:50 am    Předmět: Citovat

Toora:
Kdo tedy realizuje Osviceni? Kdo naplnuje plne svuj potencial? Dle me je to Mysl.
Jeji jeden program(projev, funkce,...) Ego prevzalo kontrolu a nalhava nam, ze je touto Mysli a ze nic jineho (jiny zpusob vnimani sveta) neni.
Ale nechci to tady zasirat offtopic kecama a teoriema. Ja jsem docela jednoduchej.
Svoboda (Osviceni) je pro plne naplneni Lidskeho potencialu. Jen si vzpomeneme, ze krome plazeni se na zemi umime i jezdit na kole, surfovat, stepovat, behat, tancovat, plavat, skakat, kutalet se a, ..... a plne si to vychutnavame. Je to rozkos, radost, neohrozenost, svoboda, soucit,laska, klid ......
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 11:24 am    Předmět: Citovat

Renata:
Me pro me velmi duveryhodne informace tvrdi, ze Usui nejen ze ne-znovuobjevil reiki, ale dokonce ani nenazyval svuj system prace na sobe, (ktery se od reiki dost lisi) slovem reiki. Nazyval ho ůMuj zpusob" (moje Cesta,...) a jeho primi zaci ho nazyvali Usui do (Usuiho Cesta, zpusob,...)
Teprve Hayashi a ostatni zaci zacali pouzivat ve SVYCH VERZICH slovo reiki(coz se da prelozit i "Navrat k podstate Moudrych/Predku"). Usui nikdy o zadne Univerzalni energii nehovoril a myslim si, ze ani Hayashi to takto (dle naseho dnesniho pojeti techto slov) ve svem stylu terapie nerikal.
Pokud pri sve praci s reiki do toho neco pridas, tak uz to neni reiki, ale nejaka smes energeticke prace. Chybi tam to uvolnene odevzdani se STAVU REIKI. Uz do toho kecas andilkem, kamenem, barvou, esenci,... Coz je velmi odlisne od REIKI.!!!!
Nemusis u toho nutne pozivat jen svou vitalni energii z tela. Jak jsem psal vyse, energii lze posilat mnoha zpusoby a mnoho lidi tak dlouha leta cini a nejsou vycerpani.
"Doladovat" reiki pomoci neceho jineho je nepochopeni stavu reiki a jeho pusobeni. Reiki "osetreni" je dle me sdileni jisteho stavu vedomi/Mysli s prijemcem a jednou z forem je i prilozeni rukou! Z toho vyvera jeho "uzdraveni". On si "jen " uvedomi, ze to jde jinak, nez jak se on dostal chybnym jednanim k nemoci/bolesti/ .... Takova lecba prikladem, nastavenim zrcadla jeho prave podstaty (osviceni/Reiki/ Lasky/Svobody...) To same plati i u "zasveceni" do reiki, jen se vzpominaci proces trochu zintenzivnil a prijemce si to poradne "zapamatoval"
Jsem rad, ze spolu s ostatnimi zde muzeme diskutovat o svych pohledech na vec, mne to treba nuti to jasne formulovat a dale si to vice uvedomit!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 11:25 am    Předmět: Od seberealizace k Osvícení, tj. k Realizaci. Citovat

Ankur napsal:
Toora:
Kdo tedy realizuje Osviceni? Kdo naplnuje plne svuj potencial? Dle me je to Mysl.


Moc pěkná otázka Ankure - ta "KDO?".
Je to otázka ve které lze setrvat bez neodpovědi a to může vést k Osvícení.
Pojem Atmavičára, ke které tato klíčová otázka neoddělitelně patří,
není zas tak moc pojmem neznámým.
Ankure, když se podíváme na ta slova blíž, co je pod tím "mysl"
a "ego"schováno, už to je dobrým začátkem k vyloučemí individuality v termínu Osvícení, alespoň tak, jak ji běžně chápeme.
Pokud je toto mimo oblast tvého zájmu, žádný problém a je zbytečné o tom také vůbec hovořit.
Wink
Ankur napsal:
Svoboda (Osviceni) je pro plne naplneni Lidskeho potencialu.


Naplnění lidského potenciálu bych spíše nazývala seberealizací s malým
"s". Pravda Ankure je, protože nejdříve je potřeba nádobu naplanit
až po okraj než je možné ji odevzdat. To odevzdání se je tím prvním krokem ke skutečnému Osvobození, proto použití pojmu z duchovního Učení není v tomto případě na místě.
Že to, o čem píšeš, samo o sobě může znamenat naplňující, radostný
láskyplný a spokojený život, to jistě ano, tak tomu je.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 11:53 am    Předmět: Citovat

ankur:
souhlasím a pro mě znamená reiki taky stav mysli a hlavně odevzdání se(Bohu,jinak řečeno-nechat rozpustit já v oceánu bytí)a vše ostatní je mi spontánně přidáváno podle potřeby-ty jsi to popsal takhle:

.... Treba spontanni uzdraveni tela, psychiky, vztahu, dosazeni na ceste k osviceni,( spise ukazatele na Ceste, nez lecebny system),.......

ještě k těm symbolům,neříkám,že nejsou důležité,říkám jen,že nejsou nutné.
a jak si napsal symbolizují určité stavy,mysli/ducha.Ale tyto stavy jsou ve mně,jsou mojí součástí,nemohu je získat od někud zvenčí,pouze mohu s nimi splinout,mohu se do nich jednoduše ponořit,jinak řečeno na tyto úrovně se naladit.Třeba je ale opravdu možné,že k tomu člověk dojde až v určitý okamžik svého vyvoje,např.po roce používání symbolů.
někdo k tomu nemusí ale dojít vůbec a někdo naopak symboly vůbec potřebovat nebude.Stejně tak jako je reiki pro někoho cesta a pro někoho "jenom"lečebný systém.někdo nepotřebuje ani zasvěcení,takže možností a cest je mnoho.
Mě reiki v mém životě hodně pomohlo a dostal jsem se do bodu,kdy bych buď mohl říci,že má realita tady a teď reiki přesáhla,nebo že jsem s reiki dosáhl svého napnění.jak si řekl ty-žít svůj lidský potenciál v souladu s Bohem,celkem,odevzdán skutečnosti bez omezení mysli a iluze oddělenosti.A vše ostatní je mi přidáváno,ať už jsou to léčebné schopnosti,nebo lidé v mém životě,hojnost,radost a požehnání.
Vše se snažím využívat s pokorou,jak nejlépe umím.Přijímám každý okamžik svého života a nechávám zaznít tón lásky.
Doufám,že jsem to vyjádřil něják srozumitelně,neboť se mi špatně převádí do slov,co bych chtěl sdělit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Merlin70
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 2:45 pm    Předmět: Citovat

Ankure, dost dobry..Smile Ja vim, ze na Vsetine jsou dobry lidi.
Tož já to dělám tak, že si napíšu co potřebuju na papír, nakreslím symboly, hezky si s tím pohraju, protože se tím i koncentruju na samotné posílání. Prostě si to užívám a nehraju si na Supermana, který má během vteřiny vymalováno. Samo, když je krizovka, tak poprosím a pošlu v duchu. Ale to jen ve vyjímečných případech. A že se reiki věnuju už nějakou dobu, a vyzkoušela ledacos. Ale takové to momentálně moderní fofr posílání si nechám na dobu, až budu cestovat do práce teleportací a ne šalinou. Vlastně to už ani nebudu chodit do práce, protože si všechno potřebné zhmotním..Smile) No nic, konec legrace, chtěla jsem tím říct, že možná v naší uspěchané době není na škodu, trochu ubrat plyn a dělat něco pomaleji, ale s prožitkem...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Frolik
Nováček
Nováček


Registrace: 15.1. 2007
Příspěvky: 3

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 2:59 pm    Předmět: Citovat

Při posílání na dálku jedné osobě někdy vnímám, jak dotyčný přijímá, ale při mém velkém soustředění. Pokud však posílám více lidem najednou nebo třeba do obsáhlého seznamu, nevnímám nic. Moje pochybnosti jsou, jestli Reiki vůbec proudí. Moje úvaha: Můj kanál má jistou propustnost a při rozdělení Reiki více lidem se energie také podělí? Z toho by však vyplývalo, že abych uspokojil zmíněných více lidí, musel bych reikovat tolikrát delší dobu? Poradí mi někdo, kdo má v tomhle jasno? Děkuji za odpověď.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Merlin70
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.5. 2005
Příspěvky: 30

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 3:24 pm    Předmět: Citovat

Froliku, takhle to nefunguje, to nemusiš mit strach. To vnímani energie je subjektivní pocit. Každý dostane to, co dostat má. A když máš pochybnosti, tak si to ošetři nějakým pozitivním prohlášením. Vžyť každý si vytváříme svoji realitu. Tak abys měl jistotu, když to potřebuješ, klidně zadej jako požadavek, aby všichni, kterým v tom daném momentu posíláš, dostali dostatek energie. To stačí. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ankur
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.7. 2002
Příspěvky: 130

PříspěvekZaslal: st leden 17, 2007 4:00 pm    Předmět: Citovat

Frolik :

Cituji sam sebe Smile)))))

"Reiki "osetreni" je dle me sdileni jisteho stavu vedomi/Mysli s prijemcem a jednou z forem je i prilozeni rukou! Z toho vyvera jeho "uzdraveni". On si "jen " uvedomi, ze to jde jinak, nez jak se on dostal chybnym jednanim k nemoci/bolesti/ .... Takova lecba prikladem, nastavenim zrcadla jeho prave podstaty (osviceni/Reiki/ Lasky/Svobody...) "

Tudiz zadna kapacita potrubi, ale kvalita tveho vedomi (stav!) Je jedno, jestli to sdilis s jednim, nebo deseti.
Proto se prozitky zlepsuji, roste kvalita a ne kvantita - sirka trubky Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Yahoo Messenger
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 2 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund