Fórum - Zobrazit téma - Hladoví nebo přesycení? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Hladoví nebo přesycení?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Hladoví nebo přesycení?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
TomasKl
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.4. 2005
Příspěvky: 159

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 12:42 pm    Předmět: Hladoví nebo přesycení? Citovat

Padly tu (v jiné diskuzi) 2 názry
"Dnes je to aspoň u nás tak že situace se obrátila a "čištění" pociťuje stále méně lidí. Stále více lidí je "připraveno" na práci s energií a věk Vodnáře k tomu přispívá velmi intenzivně."
versus
"Možná jsem více zaneseni, že pak necítíme samotné čištění a možná že jsem tak zanesení, že už to ani s pomocí reiki nejde tak intenzivně co dříve."

připadá mi tonatolik zajímavé, že bych o tom rád pohovořil v samostatném vláknu. Který z těch pohledů na Vás působí důvěryhodně?

Na jednu stranu - nejvíc chutná hladovému, takže právě "zanešený" by měl čištění cítit nejvíc a "připravený" třeba ani moc ne?

Na druhé stranbě, když se někdo přejí, pak už neocení ani opravdu dobré jídlo, nedokáže z něj mít radost, ale rozhodně to není tím, že by na něj byl připraven...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út leden 09, 2007 7:22 pm    Předmět: Citovat

Tomáši, doufám, že se tě moje odpověď příliš nedotkne, ale mám ji zrovna čerstvě zažitou Very Happy .

Náš potomek nám ze světa přitáhl parádní střevní chřipku a tak jsme celá rodina prožívali intenzivní očistný proces. Po vánočním hodování opravdu bylo co čistit, takže ti dávám zapravdu.
Čím víc zaneseno, tím víc to člověk pociťuje.
A nasycený opravdu nedokáže ocenit první sousto s čajem, které tělo přijme tak, aby to bylo pro blaho celku Wink

A reiki? Přiznám se, že v tahanici o onu místnost, jsme si na ni ani nevzpoměli. O duchovnu ani nemluvě Shocked Embarassed
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Narya
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.4. 2002
Příspěvky: 934

PříspěvekZaslal: st leden 10, 2007 4:57 pm    Předmět: Citovat

Budu zlá, a co takhle? Kurzy s Reiki jsou čám dál kratší, povrchnější, smíchané se vším možným, že je ještě docela zázrak, že zasvěcení do Reiki funguje.
(Lve tobě se předem omlouvám:)pro tebe mám verzi, že zkušení mistři umí lidi na kurzu připravit tak, že pak nějaká energetická práce krásně sedne na připravený terén a nemusí se probíjet nepřipraveným člověkem;) No asi nejen pro tebe.

Ale k Tomášovi. Můj pohled. Já bych se klonila k verzi dobře odvedené práce učitele a asi i změnám ve společnosti. I když sama vliv Vodnáře spíš pociťuji v duchovnosti utržené ze řetězu a individuální cestě za každou cenu, prostě chaotický svět duchovního probouzení, snad se to časem usadí:)
Takže v podstatě se kloním k tomu prvnímu, připravený nemá problémy.

Ještě ale k tomu zanešenému. Ten taky nemusí cítit nic, voda žulu nevymele. To by musela téci velmi dlouhou dobu. No a nebo silnou nepříjemnou reakci těla, které na očistní impuls přeci jen zareagovalo.

Připravený určitě něco cítí, ale spíše ve směru příjemném, osvěžujícím, podporujícím, prostě je na vlně Reiki a jde s proudem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail Yahoo Messenger
petr_hk
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 30.9. 2003
Příspěvky: 20

PříspěvekZaslal: pá leden 12, 2007 9:27 am    Předmět: Citovat

Lidičky, přidám taky jednu zkušenost.

Každý prožívá čištění, tak, jak ho chce mít! A to platí obecně po všech terapiích. Někdo potřebuje dramata, nemoci, problémy, někdo má již vztah k sobě zpracovaný a vnímá čištění příjemně a třeba i bez jakýchkoliv vnějších projevů jako krůček (dáreček) na své duchovní cestě.

Kráčejte kupředu vždy s Láskou! Petr.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund