Fórum - Zobrazit téma - A co takhle energetičtí upíři ? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - A co takhle energetičtí upíři ?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

A co takhle energetičtí upíři ?
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 7:21 am    Předmět: Citovat

Radši sem se zeptal:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 9:31 am    Předmět: Citovat

Počkej Zeto, to znamená že tě ničím? To bych zamozřejmě nechtěl!

Proč jsem ti to poslal? Těch důvodů je několik ale myslím že víš proč. Prostě jsem si myslel že je tam pro tebe něco zajímavého.
Souhlasím že je to místy komplikovanější, je to vysokoškolská práce, ale také souhlasím s Toorou že jsou tam jednoduché věci, myšlenky které mě zaujaly.

Hlavně jsi měl možnost porovnat svůj náhled na vůli s náhledem člověka v tomto oboru fundovanějším (autor citovaných knih) Very Happy .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 9:38 am    Předmět: Citovat

Krabas: nechtěj po mě něco co vychází z hlavy, momentálně jsem fakt mimo z učení takže se asi ozvu až po zkouškovýmSmile

btw. nikdo nepsal že mě ničíš, to bylo jen takové vyjádření pro tooru, spíše úsměvné než vyjadřující skutečnost.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 10:08 am    Předmět: Citovat

Tooro, to je krásnej obrázek... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 10:16 am    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Krabas: nechtěj po mě něco co vychází z hlavy, momentálně jsem fakt mimo z učení takže se asi ozvu až po zkouškovýmSmile


jasně, přeju ti úspěch, nic jinýho neberem Smile

zeto napsal:
btw. nikdo nepsal že mě ničíš, to bylo jen takové vyjádření pro tooru, spíše úsměvné než vyjadřující skutečnost.


tak já jsem to s velkou rezervou bral, chtěl jsem se jen zeptat na tvé pocity
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 10:18 am    Předmět: Citovat

Mirek napsal:
Tooro, to je krásnej obrázek... Smile


To je Toora
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 10:48 am    Předmět: Tak, tak...jedna z podob. Citovat

Jste fajn, kluci. Smile

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 12:15 pm    Předmět: Citovat

Jo to jsme Laughing

s tebou to občas taky ujde Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Mirek
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 5.8. 2002
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: čt leden 11, 2007 2:41 pm    Předmět: Citovat

Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 4:34 pm    Předmět: Citovat

TomasKl napsal:
no říct, že ten s kým se cítím špatně je energetický upír je jednoduché, elegantní a nic neřešící.

Pokud se s ním musíš stýkat (např. je to Tvůj šéf a nechceš přijít o práci, která Tě jinak baví nebo dobře živí, nebo je to příbuzný, s nímž je slušné se občas potkat atd.):
- dobré zkusit meditovat na otázku "co mi na něm / ní opravdu vadí?"
- dobré trénovat nějakou formu uzavření se před tím člověkem, aby vysávat nemohl (posílení aury, "vajíčko z energie" - viz různé metody práce v Alfa hladině apod. nebo jak chceš a co znáš
- dobré připomenout si, že lidi co nám vadí nebo iritují nás mohou nejvíc naučit a meditovat si na otázku "co se mám od něj / ní naučit?"
- dobré zkusit mu / jí někdy poslat R, pokud máš 2 - jak se budeš ctit potom, změní se ějak váš vztah k lepšímu nebo začne naopak vysávat ještě víc...

Pokud se setkávat nemusíte:
- jedna možnost je nesetkávat se - a je stejně dobrá jako všechny ostatní, někdy nejlepší, ne vždy je čas a energie řešit něco, co není akutní
- dobré meditovat si na otázku "proč jsem se s ním teda setkávala?" "umím si hlídat své hranice?"


to zní zajimavě. horší určitě je, když se s daným člověkem musíte setkávat a sice by vám pomohlo už ho nikdy v životě nevidět, ale prostš to nejde. máte ještě někdo jinou zkušenost jakým způsobem se "zakuklit" či posilnit a nebo zamezit čerpání energie? Myslím, že samotné čerpání bude odvislé od toho co jsi tu napsal... moc zajimavá myšlenka vysvětlující co se vlastně může dít.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:32 pm    Předmět: Citovat

to fdh:
myslím, že než se s daným člověkem nesetkávat je lepší zkusit to fakt vyřešit tak, aby Ti dotyčný nevadil. Obávám se, že prostý "útěk" nic nevyřeší, objeví se jiný a ještě horší upír nebo nesympaťák.
Mám s tím zkušenosti a někdy je obrat ve vztahu s takovým člověkem opravdu neuvěritelný...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 8:47 pm    Předmět: Citovat

smart napsal:
to fdh:
myslím, že než se s daným člověkem nesetkávat je lepší zkusit to fakt vyřešit tak, aby Ti dotyčný nevadil. Obávám se, že prostý "útěk" nic nevyřeší, objeví se jiný a ještě horší upír nebo nesympaťák.
Mám s tím zkušenosti a někdy je obrat ve vztahu s takovým člověkem opravdu neuvěritelný...


jak to myslíš s tím obratem? že je neuvěřitelný?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: út září 23, 2008 10:20 pm    Předmět: Citovat

myslím to tak, že ten obrat byl nečekaný.
napřiklad jsme měli problém s jedním novým kolegou, který mezi nás nezapadal. vzpomněla jsem si na poučku, že pokud nás něco rozčiluje, je to naše lekce. tak jsem o tom začala přemýšlet, čím mě vlastně rozčiluje a proč to asi dělá atd. a nakonec jsem si ho i oblíbila. Možná jsem si jen dovolila uvidět i jeho pozitivní vlastnosti, které jsem kvůli negativním, které mě zbytečně rozčilovaly, přehlížela. Nebylo to přelakování trávy na zeleno, prostě jsem to tak opravdu začala cítit. Tenkrát jsem ani nevěděla, že nějaké reiki existuje.

Teď jsem zažila něco podobného, nesedli jsme si s novým šéfem a vzájemně jsme se nechtěně vytáčeli. Tak jsem to zkusila reikovat a přišlo něco, co úplně nechápu ale jsem za to vděčná: šéf se na mě směje a přestal na mě nepříjemně slovně útočit. A pokud jsem doteď od něj cítila spíš pohrdání, najednou tam cítím uznání. Ať je to jak chce, jsem za to moc ráda.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ziki
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 29.4. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 8:44 am    Předmět: Citovat

Tak jsem to zkusila reikovat a přišlo něco, co úplně nechápu ale jsem za to vděčná: šéf se na mě směje a přestal na mě nepříjemně slovně útočit. A pokud jsem doteď od něj cítila spíš pohrdání, najednou tam cítím uznání. Ať je to jak chce, jsem za to moc ráda.[/quote]


Tak nějak... Jme tu všichni Reikisti (popř. jiné energie). Tak když chce upír energii, tak proč ne? Rozjedu si Reiki, nebo Shamballu...Mě to neublíží (kudy teče, tudy léčí) a jemu pomůže. A kdo nemá Reiki, může zkusit vysílat lásku přes srdeční čakru. Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
fdh
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 25.4. 2008
Příspěvky: 275

PříspěvekZaslal: čt září 25, 2008 3:12 pm    Předmět: Citovat

hmm... to zní fakt prímově... Very Happy máte ještě někdo podobné zkušenosti co se týče situací a použití Reiki?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4  Další
Strana 3 z 4

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund