Fórum - Zobrazit téma - Reiki v těhotenství... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki v těhotenství...
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki v těhotenství...
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Babun
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 14.9. 2005
Příspěvky: 10

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 6:59 pm    Předmět: Citovat

Mílo , díky, už jsem to vyřešila...Zasvětila jsem svého pětiletého vnuka /indigo/ a ten bude mamince předávat energii , když s ní nebudu já...
Je jí totiž dost špatně!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 7:07 pm    Předmět: Citovat

Mamko, děkuju za odpověď Smile

Citace:
Mamka: Když si vzpomenu na babky u nás na vsi, tak ty spolehlivě poznaly, že je holka těhotná ještě dřív, než o tom věděla sama. A víš jak? Prostě si všímly toho, že každá si pokládá ruce na břicho. Myslím si, že ať víš nebo nevíš o energiích, duchovnu atd., navazuješ podvědomě s tím prťavoučkým životem kontakt, aniž o tom tvé vědomí tuší. Proto ani reiki od tebe a taťky určitě neublíží, ba naopak.


Taky to tak cítím. Navíc si říkám, že než se tahle dušička inkarnovala do našeho miminka, musela nás přeci předem znát a předem si nás vybrat. Takže o mě ví úplně všechno, moje myšlenky, zná moje energie, zná určitě i Reiki.

Citace:
mamka: Připadá mi nevhodné, aby miminku dával reiki někdo jiný, než matka a otec. Je to jen můj názor a asi bych ho dost těžko vysvětlovala - prostě to tak vnímám. Ještě snad někdo blízký, kdo bude s mimčem v kontaktu, až se narodí.


Tak tohle cítím stejně, aniž bych k tomu měla nějaké logické vysvětlení Laughing Takové ochranitelské tendence "nešahejte mi na dítě!" Wink A je fakt, že to vlastně nikdo ani nedělá .. třeba si chce jen pohladit bříško, to mi neva, to se mi i líbí, lidi jsou takoví rozněžnělí hnedka Wink
Řekla bych, že jednám poměrně instinktivně. S Reiki nepracuju "aktivně" (jak bych označila práci se konkrétními symboly, konkrétní meditace, zaměření se na určitou věc ...), ale spíš jen přikládám instinktivně ruky na břicho, případně se ponořím do sebe a s miminkem komunikuji. Ze začátku jsme vedli rozhovory i filosofického rázu, v současnosti se ponořuji do společných pocitů Wink Mám dojem, že čím je mimi v bříšku vyvinutější, tím víc je dítětem a ne v astrálu si poletující duší Wink Takže komunikujem jen pocitově.

Jsou případy, kdy necítím, že by miminku šla z mých rukou energie. A to se stává tehdy, když si něco sama zrovna řeším a Reiki mi k tomu dopomáhá. Zřejmě se snažím nějak držet miminko mimo moje starosti a trápení, nezatahovat ho do toho. Však tam taky nepatří, ono mi je nemá řešit nebo si je přetahovat Smile Myslím, že je to všecko dobře zařízené Smile

Citace:
mamka: Jinak ti přeju, aby sis to opravdu užívala Very Happy

Mamko, děkuji ti a přeju ti krásné dny Smile


Naposledy upravil Alwen dne st leden 03, 2007 7:23 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 7:15 pm    Předmět: Citovat

Toro, mě taky těší, že si začínáme trochu víc rozumět. I pro mě je vidět na tobě změna oproti bývalému RW.

Ale vše co děláme a jsme dělali má svůj smysl.

A duchovno - až když začneš hledat (probudíš se), pak začínáš teprve jít vědomě do duchovna, začínáš pomalu chápat souvislosti. Ne předtím a už ne celý život (tedy alespoň ne pro většinu z nás). A uvědomovat si začneš až tehdy, když se probudíš - to bylo tím myšleno, pak jseš hledající. Hledáš sama sebe.

I to na starém RW bylo k něčemu dobré, jak pro mne, tak i pro vás.

Tooro, pořád se jen učíme a mám tě rád, i když to občas tak pro tebe třeba nevypadá
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 7:25 pm    Předmět: Citovat

Babun napsal:
Mílo , díky, už jsem to vyřešila...Zasvětila jsem svého pětiletého vnuka /indigo/ a ten bude mamince předávat energii , když s ní nebudu já...
Je jí totiž dost špatně!


Jano perfektní. Přeji ti úspěšné léčení mamky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 7:27 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Mě Zeto nevadí (i když znám z duchovního učení, že když napíšu, že mi něco nevadí, tak mi to vlastně hodně vadí - ale tady to píšu s klidným srdcem, opravdu mi Zeto nevadí), jen mě mrzí, že takový Reikista jako je on, se v tom svém životě plácá, jakoby se zastavil a neřeší si dál to, co mu nejvíc vadí.
Stejně si to jednou bude muset řešit a tak jsem mu tu příležitost nabídl. Záleží jen na něm, zda to bude chtít řešit anebo ne.

Víš lighte, myslim že by ses měl starat hlavně o sebe. Myslím si že o mě nic nevíš a opravdu jen usuzuješ z toho co si přečteš.

Citace:
Vidím jenom, že potřebuje aby si to ujasnil, možná právě teď nad tím začne trochu uvažovat, co mu vlastně zrcadlím. Myslel jsem si, že vám jsou principy zrcadlení jasné - nakonec jsou i v Duchovních zákonech, které jsou zde na fóru - ale asi je někteří z principu nečtou, když jsou od "někoho koho nemám rád" - to je taky k zamyšlení...


Trefa - fakt to nečtu. Dle mého duchovní žvásty( i když je v nich určitě hodně pravdy) Nikdy jsem nic nepochopil, jen tehdy, když jsem to prožil.

Lighte, dokázal by ses zamilovat z učebnice a milovat dle učebnice?

Citace:
A boj, ten tu taky nevidím (mezi Zetem a mnou). Jen mě zaráží, že jsme všichni na jedné lodi na tomto fóru i v životě, chceme si navzájem vyměnit zkušenosti a rady a ne "bojovat" proti sobě. Jestliže "bojujeme" proti sobě, tak je tu něco, co jsme ještě nepochopili a co bychom si měli vyřešit u sebe...


To je trefné, je tu boj a hezky jsi to vystihl. Možná že si každej chceme urvat tu svou pravdu. Ukázat jí světu a obhájit jí. Je těžké být nezaujatý, myslím že to jde těžko, možná když jsme ve svým středu a naprosto v klidu a ve svém srdci( tam je dle mého lék)

Citace:
Tady máš pravdu v tom, že ego nemáme zvládnuté nikdo. Kdybychom ho měli už zvládnuté, ani ve snu by nás už nenapadlo ho použít.

Proč mě to rozesmálo?
Citace:
Tím mohu zdůraznit vlastně, že jsem s tím egem už na tom tak dobře, že nefiguruju na prvním místě, jako ten, komu ho podstrkuji. Psali jste tu někde o manipulaci. Není to taky nějakým způsobem manipulace?


Myslím že moc přemýšlíš lighte.

Citace:
Zeto už jsi nad tím vším, co jsme tu psali přemýšlel? Čím ti vadím a co nesnášíš a proč tak reaguješ, jak reaguješ
- to je vlastně všechno tvoje.

Když si to vyřešíš, přestane ti to okamžitě vadit a bude nám oběma mnohem líp


Ty po mě chceš abych s tebou souhlasil a přikyvoval ti. Co na to více říc?

Nechtěl jsem už více psáti v tomto vláknu, tak odpovídám hromadně a snad už více nebudu, omlouvám se všem maminkám i zasvěceným i nezasvěceným miminům.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:01 pm    Předmět: Citovat

co na to říct Zeto? Když si to ani pořádně nepřečteš, co píšu. Ale s tím už nic nenadělám

Přesto Zeto tě mám rád, i když si asi myslíš, že to jen tak říkám, ale na to jednou příjdeš sám, že to tak nebylo


Naposledy upravil Lightworker dne st leden 03, 2007 8:10 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:06 pm    Předmět: mnoho vrstev.... Citovat

Lightworker napsal:
Tooro, pořád se jen učíme a mám tě rád, i když to občas tak pro tebe třeba nevypadá


Nikdy jsem si nemyslela, že děláš něco ze zlé vůle.
Jiné motivace.

A souhlasím, že vše je k něčemu dobré.
Jen bacha na to ego Very Happy Very Happy Very Happy vymýšlí si na nás a dokáže
se setsakra kroutit, aby si vše pěkně zdůvodnilo a posvětilo.
Vlasntí zkušenost nade vše, nějakou s tím taky už mám. Shocked Very Happy

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:09 pm    Předmět: Citovat

Takové gejzíry lásky tady, a k tomu v tématu těhotenství (kde jinde že)!

Alwen napsal:

Ty miminka jsou totiž vaše stejně tak jako naše, žen Wink I když fyzicky trošku jinak. Já sama sleduju, jak se mezi miminkem a mým mužem tvoří vztah, kterému přihlížím. A právě jenom přihlížím, proto bych ráda slyšela vaše názory, pocity a zkušenosti na to. Myslím si že Reiki v tomto kontaktu s nenarozeným miminkem může pomoct.


to je krásný Alwenko, ta láska z toho příspěvku jde krásně cítit.

Lightworker napsal:
Nemyslím si až tak, že by mezi námi byla nějaká velká výměna energií, spíš se mi zdá, že je jednostranná. Mě Zeto nevadí.

Já vím Mílo že tobě je Zeto ukradenej, ale ty jemu ne Very Happy . Prostě na tebe raeguje po každém tvém příspěvku.

mamka napsal:

Mám vás kluci (všechny tři) ráda. Ať vám humor vydrží !!!!

Mamko já tě mám taky moc rád. Ještě mi tu chybí šamanka se svým vyznáním a kruh se může uzavřít Wink .

mamka napsal:
Mílu znám jen z diskuzí a svého času jsem proti němu přímo běsnila Wink . Dokud jsem nepochopila, že lepší zrcadlo nad něj není.Navíc ho obdivuji, že ho ješě nepřestalo bavit, jak tu do něj pícháme.

Mamka nám zmoudřela. To oceňuji, vážně.

Lightworker napsal:

Toro, mě taky těší, že si začínáme trochu víc rozumět. I pro mě je vidět na tobě změna oproti bývalému RW.

Tooro taky se mi zdáš jinačí, čím to je?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:17 pm    Předmět: Citovat

Pepo pro tebe tu mám taky smailíka a objímám tě
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:21 pm    Předmět: Citovat

Alwen a Lylka, vím, že to sem nezapadalo do tématu, ale energie na to vše, co právě proběhlo, byla velice příhodná
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:23 pm    Předmět: Re: spasitěl Citovat

Krabas napsal:
Tooro při vší lásce a úctě k tobě jsem vůbec nepochopil, proč na mě směruješ to, co jsi napsala.


To je v pohodě, Krabasi.
Asi to nebylo nějak tak hned jasné, k čemuže to píšu.
V podstatě jsem se přidala k tomu, že jsem na takové
ty rádoby-spasitelské řeči taky reaguju dost razatně,
ať už byly od Leighta, nebo někoho jiného.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:27 pm    Předmět: ...třeba máš trošku jiný pohled.... Citovat

Krabas napsal:
Tooro taky se mi zdáš jinačí, čím to je?


Nenech se mýlit chlape.
Zůstaň ve střehu! Shocked Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:39 pm    Předmět: Citovat

Lightworker napsal:
Pepo pro tebe tu mám taky smailíka a objímám tě


No Mílo už jsem začínal pomalu žárlit. Díky, taky tě objímám.

Toora napsal:
Nenech se mýlit chlape.
Zůstaň ve střehu!

Rozkaz kapitánko, vždy ve střehu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:45 pm    Předmět: Citovat

No hlavně že svítí slunce a je nám dobře ne?

Přemýšlím co bych dělal jako mimino v bříšku své mamky a dozvěděl se že mě chce zasvětit do reiki.

Po pravdě řečeno nevím co je dobré pro druhé, ale pamatuji si že když jsem v tom břichu byl, tak jsem byl velmi citlivej na to co ke mě přichází, na emoce, myšlenky pocity, na všechno. S mamkou je to propojenej systém, jedno tělo. Pamatuji si že sem tehdy dostal velikánský zranění, takové že jsem se z toho nevzpamatoval do dneška, takové ro prvotní zranění od nějž se odvíjel celej muj život až do dnešní doby.

Těžko říci zda to zranění bylo dobré či špatné, já jsem neskutečně štastnej za to jakej jsem, nechtěl bych to jinak...... myslím že mám neskutečný štěstí. A přitom mě to tehdy tak poznamenalo.

Takže bych se obával možného narušení jakési rovnováhy, možná silným zážitkem, silnou energií. Rozhodně bych dlouho volil ke komu se půjdu nechat zasvětit. Je nutné cítit důvěru a bezpečí, ochranu a lásku. Jakoukoliv nejistotu dítě pozná a dle toho zareaguje.

Nemám recept na život, pro nikoho, takže zvažujte sami co se svými životy uděláte. Já půjdu přemýšlet nad tím jak přestat přemýšlet nad ptákovinama a věnovat se něčemu užitečnému, žeSmile

btw. jdu hledat ty super smailíky Twisted Evil
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 8:54 pm    Předmět: bingo! Citovat

zeto napsal:
Já půjdu přemýšlet nad tím jak přestat přemýšlet nad ptákovinama a věnovat se něčemu užitečnému, žeSmile


Tak to je to nejrozumější, co můžeme udělat, Zeto.

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 3 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund