Fórum - Zobrazit téma - Reiki v těhotenství... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki v těhotenství...
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki v těhotenství...
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 4:14 pm    Předmět: Re: spasitěl Citovat

toora napsal:
Krabasi,
čoveče, já když slyším slovo "pomoci" "pomáhat" (a priori)
tak mně obchází zimnice. Něco ve smyslu blahosklonného
úsměvu pedofilního kněze, který hochovi zrovna praví:
"Pojď, jen pojď, milý synu, pomohu ti rád..." Rolling Eyes

Zkrátka, moje zkušenost je ta, že ti, kdož pomáhají o tom
vůbec neřeční. Ti co toho mají plná ústa si tak akorát tak
leští svoje ego.
Promiň. Tovoje zkušenost je třeba jiná.
Crying or Very sad Smile


Tooro při vší lásce a úctě k tobě jsem vůbec nepochopil, proč na mě směruješ to, co jsi napsala.
Já jsem o žádný pomoci nepsal a ani jsem se k žádný pomoci nevyjadřoval. Já jsem jen psal, že si myslím, že Zeto má velkou averzi vůči Lightovi, nic víc.

A nebo jsem celý tvůj příspěvek nepochopil, což je taky možný . Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 4:33 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Krabas napsal:
podle mě je to averze jako prase hraničící až s nelidsky sarkastickými poznámkami


Vím že dokážu být ironický až občas sarkastický, ale když ono to občas bývá velmi výstižné.

Krabasi, a co to že tak horlivě obhajuješ lighta? Jsem si všiml že at napíše co napíše ty jsi v opozici s jakýmkoliv opačným názorem.


Zeto s prvním odstavcem souhlas, s druhým už ne Very Happy .

Lighta neobhajuju, někdy si záměrně vybírám těžší méně oblíbenou cestu (často mám pocit že je to můj životní úkol - jsem vlk samotář) a tím se snažím najít střed, nemám rád hru všichni proti jednomu atd. Je to více myšlenek, napsaných bez řádu a priorit, ale snažil jsem se tím obsáhnout, proč dělám to co dělám a na co se mě ptáš. Nedělám to primárně kvůli lásce k Lightovi, ale kvůli sobě, prezentuji si tak sobě mojí odvahu, schopnost nestraného úsudku a i sílu stát třeba proti větru Smile.

V podstatě chci říct jen to, že jsem nestranný. Jestli tomu věříš nebo ne, už není moje věc. Ale můžeš se na to klidně spolehnout. Ne vždy to, co jak se jeví, je pravdou. Ikdyž šamanka nemá ráda fráze, tak já je rád používám, neboť se mi zdá že vystihují podstaty věcí. (tímto zdravím šamanku).

To že jsem psal že máš averzi vůči Lightovi je na pohled jasný ale taky to neznamená že se tím Lighta zastávám. To co je mezi váma dvěma je mezi váma dvěma a tam to zůstane (krásná fráze). Já to měnit nebudu.

Jen třeba mezi řečí poznamenám že Lightworker není žárovka ale člověk pracující pro světlo a nebo že poznámku, zdali ty Lightem zasvěcované ženy stále žijí, nazvu brutálním sarkasmem. Víc se mezi tebe a Lighta plést nehodlám. Nepatřím do vaší vzájemné výměny energií . Wink

Mimoto ti chci vyjádřit podporu a lásku, neboť vím že vnitřně jsi velice dobrý člověk a nevadí mi boj mezi tebou a Lightem. Snad toto mé vyznání pomohlo dobru věci, ikdyž paradoxně Toora napsala něco negativního na slovo "pomoc". Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 4:36 pm    Předmět: Citovat

Alwen napsal:
Kluci, nechci vám brát nadšení, ale prosím prosím - jestli si chcete projevovat lásku (jakkoliv), šlo by to jinde než v tématu těhotenství?? Wink


Alwen, ty citlivá maminko, vždyť láska a těhotenství přece spolu velmi souvisí ne? Laughing .
Kde jinde než v tomto tématu chceš vyjadřovat lásku muže vůči muži?
(ikdyž si tím asi nemyslela mě, ale přišlo mi to docela vtipný).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 4:43 pm    Předmět: pomoc Citovat

Leighte,
asi jsem se nevyjádřila dost jasně.
Jde hlavně o řečích tohoto typu v tzv. "duchovnu", což jsem naznačila
tím "a priori".
A jistěže....jde o to kdy, kdo a jak ho použije.
Tady na fóru se pohybujeme v malém rybníku a určité jevy nabírají
u jistých přispěvatelů na kontrastnosti.
Takže, pokud chceme někomu pomoci, pomůžeme si nejdříve sami,
tedy přesně opačný sled, než jsi uvedl v příspěvku určeném Zetovi.
Jde o to, že pomoci si není vůbec možné, když ani nechápeme o čem
ten druhý mluví, ale posatata těch sdělení je stále tatáž.

První v tom jak si velmi dobře v každé situaci pomoci,
je zkoumat svoje motivace a to je běh na dlouhou trať.

Slučuješ různé roviny pohledů, pak hovoříš z osoby o Jednotě a pod.
Mluvíš z patra o "čemsi" - to, že jsme z hlediska Absolutna všichni jedno, ještě nesmazává individuality v myšlení a konání v projevu, tedy osobnost. Confused

To vše se zase nijak nepere s naší schopností milovat,
ale bezpodmínečnou lásku zná jen skutečně osvobozený a o tom
zde můžeme tak akorát teoretizovat, případně se snažit tu "naši"
každý vědomý okamžik víc a víc očišťovat od chtění, lpění a
závislostí - milujících na nás a nás v podstatě na čemkoliv.

Co se týká tzv. ega, to nemáme zvládnuté nikdo,
je tu jen ten rozdíl, že někdo o tom třeba ani nepřemýšlí,
někdo už to i ví, ale jen málokdo s tím chce něco doopravdy dělat.

V jedné věci s tebou souhlasím-a to je se použitím slova ego (jsi na něj zřejmě háklivý).
Ani se nedivím, je dost zprofanované a mohla jsem to vyjádřit zcela jinými slovy, uznávám.
Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 4:51 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Krabas: Alwen, ty citlivá maminko, vždyť láska a těhotenství přece spolu velmi souvisí ne? .
Kde jinde než v tomto tématu chceš vyjadřovat lásku muže vůči muži?
(ikdyž si tím asi nemyslela mě, ale přišlo mi to docela vtipný).


Jojo, Krabíku, myslela jsem i tebe Smile Ty, Zeto a Lightworker mi přijdete jako nerozlučná trojka na RW Smile V minulém RW mi vaše hádky spíš přivozovaly rozladění se přiznávám a už už jsem chtěla reagovat podobně, když jsem cela nadšená letěla číst hromadu nových příspěvků to tohoto tématu a objevila jsem jen vaše typické pře. Ale pak mi to došlo Smile to co na první pohled vypadá jako zášť, hádka, nenávist, napadání atp. může být projev lásky. A mezi váma třema to přímo jiskří Very Happy Laughing
Jak jinak vysvětlit vaše věčné kohoutí zápasy, ať se to týká čehokoliv? Smile Neúnavně stále jeden na druhého reagujete a učíte se navzájem - sami o sobě.
Já věřím, že i tak se tu najdou příspěvky týkající se přímo těhotenství Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 5:02 pm    Předmět: Citovat

Alwen mi jsme muži, tudíž ti k těhotenství - tvojí doméně, nic moc neřeknem. Very Happy

Jen bych se ale vyjímečně trošku obhájil, mě tentokrát do té při někdo vmanipuloval, nebudu ukazovat prstem.

Problém je jak už sama naznačuješ v tom, že nás mají někteří lidé takhle zafixovaný a proto ať už napíšu cokoliv, jakkoliv v jakémkoliv tématu, tak automaticky na mne pohlížejí skrze tuto fixaci, takže těžko ti teď budu vysvětlovat, že se tady se Zetem vůbec nepřu (ikdyž se opravdu v tomto tématu se Zetem o ničem nepřu). Holt nálepky zůstavaj a platí.

Ale o tý lásce je to samozřejmě pravda. Co se škádlívá rádo se mívá.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 5:06 pm    Předmět: Citovat

Krabas napsal:
... Víc se mezi tebe a Lighta plést nehodlám. Nepatřím do vaší vzájemné výměny energií . Wink

Mimoto ti chci vyjádřit podporu a lásku, neboť vím že vnitřně jsi velice dobrý člověk a nevadí mi boj mezi tebou a Lightem. ...


No tady k tomu bych se chtěl taky trochu vyjádřit.

Nemyslím si až tak, že by mezi námi byla nějaká velká výměna energií, spíš se mi zdá, že je jednostranná. Mě Zeto nevadí (i když znám z duchovního učení, že když napíšu, že mi něco nevadí, tak mi to vlastně hodně vadí - ale tady to píšu s klidným srdcem, opravdu mi Zeto nevadí), jen mě mrzí, že takový Reikista jako je on, se v tom svém životě plácá, jakoby se zastavil a neřeší si dál to, co mu nejvíc vadí.
Stejně si to jednou bude muset řešit a tak jsem mu tu příležitost nabídl. Záleží jen na něm, zda to bude chtít řešit anebo ne.

Vidím jenom, že potřebuje aby si to ujasnil, možná právě teď nad tím začne trochu uvažovat, co mu vlastně zrcadlím. Myslel jsem si, že vám jsou principy zrcadlení jasné - nakonec jsou i v Duchovních zákonech, které jsou zde na fóru - ale asi je někteří z principu nečtou, když jsou od "někoho koho nemám rád" - to je taky k zamyšlení...

A boj, ten tu taky nevidím (mezi Zetem a mnou). Jen mě zaráží, že jsme všichni na jedné lodi na tomto fóru i v životě, chceme si navzájem vyměnit zkušenosti a rady a ne "bojovat" proti sobě. Jestliže "bojujeme" proti sobě, tak je tu něco, co jsme ještě nepochopili a co bychom si měli vyřešit u sebe...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Alwen
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 25.5. 2004
Příspěvky: 452

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 5:35 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Krabas: Alwen mi jsme muži, tudíž ti k těhotenství - tvojí doméně, nic moc neřeknem.


Já bych vás muže právě docela nerada vynechávala z tohoto tématu. Ty miminka jsou totiž vaše stejně tak jako naše, žen Wink I když fyzicky trošku jinak. Já sama sleduju, jak se mezi miminkem a mým mužem tvoří vztah, kterému přihlížím. A právě jenom přihlížím, proto bych ráda slyšela vaše názory, pocity a zkušenosti na to. Myslím si že Reiki v tomto kontaktu s nenarozeným miminkem může pomoct.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 6:02 pm    Předmět: Re: pomoc Citovat

toora napsal:

..Jde hlavně o řečích tohoto typu v tzv. "duchovnu", což jsem naznačila
tím "a priori".


Toora myslíš si, že reiki není duchovno? Kdo by měl mit blíže k duchovnu, než reikisti, kteří už znají pohyby energií, proč a jak a co za tím všechno je? Ten kdo je probuzený, je i hledajícím, věří že je bůh a že jsou nějaké univerzální zákony vesmíru, že nic není náhoda atd. To vypadá tak, jako že máš averzi na duchovno. Proto všichni hledáme tu pravdu, která je vlastně uvnitř nás a ne tam venku. Proto se musíme naučit meditovat, ponořit se do nás samých a poznat se. Kdo nás může lépe poznat? Nikdo jiný, než mi sami. Bez tohoto poznání, budeme hledat neustále Boha někde mimo nás.

Pokud se dobře poznáme, tak pak jednoho dne zjistíme, že jsme VŠICHNI JEDNÍM A JEDEN VŠEMI. Že jsme součástí Boha a Bůh se projevuje přes nás.

toora napsal:
Takže, pokud chceme někomu pomoci, pomůžeme si nejdříve sami, tedy přesně opačný sled, než jsi uvedl v příspěvku určeném Zetovi.
Jde o to, že pomoci si není vůbec možné, když ani nechápeme o čem
ten druhý mluví, ale posatata těch sdělení je stále tatáž.První v tom jak si velmi dobře v každé situaci pomoci,
je zkoumat svoje motivace a to je běh na dlouhou trať.

Proč si tady myslíš, že je to opačný sled? Možná proto, že tak myslíš, že já si určitě myslím to a to, a proto je to špatně? Vždyť vůbec nevíš, co já tím myslím. Jen se, jak mi tu píšeš, nám snažíš pomoci a přitom sama jsi si ještě nepomohla... Vidíš, vše se dá obrátit.
Vím, že to myslíš dobře, ale já zase vím, co jsem Zetovi napsal a jak bych potom pokračoval. Nikdo nevidí do toho, co ten druhý myslí. Chápeš? Taky vím, že se snažíš Zeta zastat, ale nikdo mu tu neubližuje.
toora napsal:
Slučuješ různé roviny pohledů, pak hovoříš z osoby o Jednotě a pod.
Mluvíš z patra o "čemsi" - to, že jsme z hlediska Absolutna všichni jedno, ještě nesmazává individuality v myšlení a konání v projevu, tedy osobnost. Confused

A tady tě něco zase dráždí - "mluvíš z patra"

Napadlo tě někdy, že mohu vědět víc, než si myslíš?

toora napsal:
To vše se zase nijak nepere s naší schopností milovat,
ale bezpodmínečnou lásku zná jen skutečně osvobozený a o tom
zde můžeme tak akorát teoretizovat, případně se snažit tu "naši"
každý vědomý okamžik víc a víc očišťovat od chtění, lpění a
závislostí - milujících na nás a nás v podstatě na čemkoliv.

Představ si na chvíli, že ta bezpodmínečná, všeobjímající láska je úplně jiná vibrační úroveň než jsme tu na Zemi znali, nemusíš být úplně osvobozená, abys ji mohla žít... Už je tu mezi námi, jen ji musíme začít žít. Jinak bychom se ji nemohli naučit. Neříkám samozřejmě, že jí žiju, ale snažím se ji zkoumat a i používat, čím dál tím víc. Někdy se daří, někdy ne. Ale je to jako se vším, co se učíme. (Jinak jsem už o frekvencích lásky a strachu psal na starém RW, tam si o tom můžete přečíst víc)
toora napsal:
Co se týká tzv. ega, to nemáme zvládnuté nikdo,
je tu jen ten rozdíl, že někdo o tom třeba ani nepřemýšlí,
někdo už to i ví, ale jen málokdo s tím chce něco doopravdy dělat.

V jedné věci s tebou souhlasím-a to je se použitím slova ego (jsi na něj zřejmě háklivý).
Ani se nedivím, je dost zprofanované a mohla jsem to vyjádřit zcela jinými slovy, uznávám.
Smile

Tady máš pravdu v tom, že ego nemáme zvládnuté nikdo. Kdybychom ho měli už zvládnuté, ani ve snu by nás už nenapadlo ho použít. Ale dělá dobře, že? když mohu někomu podstrčit větší ego, než mám já sám... Tím mohu zdůraznit vlastně, že jsem s tím egem už na tom tak dobře, že nefiguruju na prvním místě, jako ten, komu ho podstrkuji. Psali jste tu někde o manipulaci. Není to taky nějakým způsobem manipulace?


Naposledy upravil Lightworker dne st leden 03, 2007 6:09 pm, celkově upraveno 3 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 6:05 pm    Předmět: férová hra Citovat

Vnímám Krabasovi a Zetovi příspěvky tak, že se navzájem docela
pěkně doplňují.
Někdy i ten konfrontační náboj je docela při té jejich otevřenosti
a elánu na místě.

Je to takový osobitý temperament, ale necítím v tom žádné podpásovky,
ani záludnosti.

Spíš určitý způsob humoru, škádlení, ten ano.
Razz Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 6:15 pm    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Lighte: nechci Tě soudit. Každej sme tu z nějakého důvodu. Piš si co chceš.

To že na tebe reaguju je souhlas nebo nesouhlas s tím co prezentuješ.

Zeto už jsi nad tím vším, co jsme tu psali přemýšlel? Čím ti vadím a co nesnášíš a proč tak reaguješ, jak reaguješ
- to je vlastně všechno tvoje.

Když si to vyřešíš, přestane ti to okamžitě vadit a bude nám oběma mnohem líp Very Happy Razz Razz


Naposledy upravil Lightworker dne st leden 03, 2007 6:21 pm, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

Alwenko,
v době, kdy já byla těhotná, neměla jsem o reiki ani páru, takže z tohoto pohledu nemám vlastní zkušenost.
Když si vzpomenu na babky u nás na vsi, tak ty spolehlivě poznaly, že je holka těhotná ještě dřív, než o tom věděla sama. A víš jak? Prostě si všímly toho, že každá si pokládá ruce na břicho. Myslím si, že ať víš nebo nevíš o energiích, duchovnu atd., navazuješ podvědomě s tím prťavoučkým životem kontakt, aniž o tom tvé vědomí tuší. Proto ani reiki od tebe a taťky určitě neublíží, ba naopak.

Připadá mi nevhodné, aby miminku dával reiki někdo jiný, než matka a otec. Je to jen můj názor a asi bych ho dost těžko vysvětlovala - prostě to tak vnímám. Ještě snad někdo blízký, kdo bude s mimčem v kontaktu, až se narodí.
Jinak ti přeju, aby sis to opravdu užívala Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 6:32 pm    Předmět: Citovat

Tak tu pozoruju, jak se chlapci dohadujete a pošťuchujete Laughing a zjišťuji, že mi to vůbec nevadí...naopak. Docela by se mi po tom stýskalo, kdyby jste "dostali rozum" a nechali toho. Je to príma oživení.

Mílu znám jen z diskuzí a svého času jsem proti němu přímo běsnila Wink . Dokud jsem nepochopila, že lepší zrcadlo nad něj není.
To myslím vážně. Nic na tom nemění fakt, že věci vidím asi dost odlišně od jeho verze světa. Navíc ho obdivuji, že ho ješě nepřestalo bavit, jak tu do něj pícháme Wink .

Zetík je moc milej kluk, který jen vidí rudě, když promluví Ligt Wink a jeho pošťuchování s Krabáskem je roztomilé.

Mám vás kluci (všechny tři) ráda. Ať vám humor vydrží !!!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 6:47 pm    Předmět: Citovat

Jé Dášo díky, mám tě taky rád.

Jo jo všechno je škola a učení a každý máme tu naší verzi pravdy a reality
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: st leden 03, 2007 6:55 pm    Předmět: Práce na sobě. Citovat

Leighte,
vůbec nehodnotím tebe - to co máš a nemáš zvládnuté.

Jestli něco, tak jen to co a jakým způsobem tady napíšeš.
Ne, že by to bylo nějak od sebe odtržené, ale to, co je obsahem
naší mysli je zcela jiné než to, čím ve skutečnosti jsme.

Jestliže se bavíme o duchovnu, tak samo to slovo tedy o Duchu,
tedy naší podstatě a není to to, co tobě nebo mně zrovna probíhá
hlavou. Protože to se neustále mění. Ta podstata žádným změnám
nepodléhá. Je věčná a neměnná. Je zde stále.
Celý život je jedno duchovno. Není jakýsi život odtržený od duchovna,
a nějaký duchovní. Vědomí je stálepřítomné. Jen naše uvědomování,
bdělá pozornost-v té to je, buď jsme schopní žít život vědomě nebo nevědomě.
Takže hovory o tom, co se běžně duchovnem rozumí jsou
vlastně jakousi abstrakci. Zrovna tak ten pojem probuzený je
zavádějící a každý tím míní něco trochu jiného.
Dobrým dokladem je toho, jak se naše uvědomování mění je i to,
jaké byly tvoje názory na starém reikiwebu.
Velkoryse jsi překračoval moje příspěvky o sebepoznání a nutnosti
cesty dovnitř. Naopak jsi se obracel o pomoc kamsi ven, nejlépe
do vesmíru, jiným civilizacím a galaxiím, energiím a nevím čemu
ještě. Čím dál od nás, tím zřejmě ta pomoc, neboli povznesení
vibrací za účasti cizích mocností, Shocked mohla být účinnější.
Slova jako meditace, ponoření se dovnitř, do nás samých... se tuším
ve tvém slovníku vůbec nevyskytovaly, nebo se snad mýlím?
Tím více mne potěšilo, že je to teď trochu nějak jinak a chceš měnit především a v první řadě sám sebe.

Píšeš Mílo:
"Pokud se dobře poznáme, tak pak jednoho dne zjistíme, že jsme VŠICHNI JEDNÍM A JEDEN VŠEMI. Že jsme součástí Boha a Bůh se projevuje přes nás."

Ano, tak to je a pak o tom také budeme moci třeba i ztratit slovo,
protože pak nám možná někdo i uvěří, že to tak je. I když proč vůbec?
Stejně to musí každý prožít sám a ty vznosný řeči o tom jsou k ničemu,
těch je v různých análech dost a dost.
--

cit:"Napadlo tě někdy, že mohu vědět víc, než si myslíš?"
---
Pročpak bych spekulovala o tom co ty víš a co nevíš. To nejpodstatnější
leží za vším věděním. Není to možno vůbec sdělit. Tam mizí pozorovatel
a to ostatní jsou názory dané zkušenostmi.O těch se tady bavíme, ne?
Mohu se jen vyjádřit k tomu, co píšeš a to taky dělám.

cit.: "ta bezpodmínečná, všeobjímající láska je úplně jiná vibrační úroveň než jsme tu na Zemi znali, nemusíš být úplně osvobozená, abys ji mohla žít..."
---
Mílo, jedno vylučuje druhé. Jakákoli závislost, tedy nesvoboda znemožňuje Lásku s velkým L.
Když se budeš chtít do toho ponořit, tak tam ta informace je.
Ale můžeme milovat, poznávat a označovat to, co je
připoutanost, co je láska bez připoutanosti a co je jen
tzv. směnný obchod. To ano.

Tak jo, Mílo.
Kdybych to měla nějak shrnout, tak mne těší, to,
že mluvíš o sebepoznání, tedy introspekci, meditaci a podobně.
Tam se tedy shodneme, to považuji za dost podstatné a přínosné.
Lze z toho případně vyjít i nadále.
To ostatní mi připadá nepodstatné.
Very Happy Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další
Strana 2 z 9

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund