Fórum - Zobrazit téma - PF 2007 - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - PF 2007
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

PF 2007
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Regina
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 6.5. 2005
Příspěvky: 168

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:15 am    Předmět: Citovat

Situaci na tomto webu sleduji, jak projev LW, tak i Leonarda a Minari. A už toho bylo dost.
Lw, jistě, co bylo mezi námi nikdo zvenku nevidí přesně. Ale podvod s duchovními dvojčaty vyšel najevo dost jasně.
Lw, žádala jsem tě o toto mockrát, bez výsledku.
A tak prohlašuji:
-nejsem duchovní dvojče Lightworkera alias Míla Bubník
-zneužívá moje jméno pro své aktivity
-mé jméno uvedené v jeho manuálech je proti mé vůli a bez mého souhlasu
-stejně tak moje razítko na jakýchkoliv dokladech je bez mého souhlasu
-nemám s ním společné žádné aktivity, jak v podnikání, tak v zasvěcování
-a proto nenesu odpovědnost za jeho činy, které jsou v rozporu s dobrými mravy a se zákonem

Regina
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lev
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 12.6. 2002
Příspěvky: 132

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 12:47 am    Předmět: Re: Duální duše. Citovat

toora napsal:
Kniha - Báječná cesta HADŽI-KI
Dvojduše (ukázka z knihy)

"Pokud bude vaše fyzické tělo obsahovat polovinu každého ze sedmi aspektů, máte možnost potkat své duchovní dvojče.

Na jejichž místě se objeví mnoho dvojic s velkým léčivým potenciálem. Léčitelskými dvojicemi se to nyní nejenom u nás, ale v celém světě hemží."


Je to zajímavé, ale obávám se nepřesné. Buď máme duchovní dvojčata, nebo dvojduši. V tom je dost podstatný rozdíl. O dvojduši asi nejsou pochybnosti, ale na to co se myslí pod pojmem duchovní dvojče už evidentně panuje mnoho názorů. Podle mě je duchovní dvojče někdo, kdo pracuje se stejnou energií, je naladěn i "fyzicky" na stejné vlně.

Já osobně mám několik přátel které bych mohl označit jako duchovní dvojčata. O mnohých lidech ze svého okolí vím, že jsme se potkali v minulých životech, ale jem s nemnoha jsme naladěni na stejné "vlnové délce" i nyní. To že většina z nás pracuje s Reiki ještě zdaleka neznamená že jsme stejně sladěni. A také to neznamená, že ono "sladění" je na celý život.

Bohu žel, Bohu dík?????????????????????????????????????
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 1:28 am    Předmět: Citovat

Souhlasím s předchozím příspěvkem, se Lvem.
Termínu duchovní dvojče bylo zneužito, není se pak co divit, že se potom děje to, co se děje. Nastala honba za přeludem, vždyť je tak lákavé!
Duchovní ega hezky bobtnají.... a vytváří se podhoubí pro manipulace všeho druhu. K čemu je to dobré?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 8:06 am    Předmět: Citovat

Damao,
souhlasím s tím, že došlo ke zneužití "duchovního dvojčete". Smutné je, že ho zneužívají právě lidé, u kterých by se to neočekávalo.
Myslím si, že většina lidí tím označuje to, čemu jsme říkávali zabouchnout se až po uši. Někdo to prožije jednou za život, někdo několikrát. Dřív se lidem, kteří potkávali "životní lásku" víckrát za život, říkalo jinak Wink . Dnes potkáváme duchovní dvojče.
Pořád si hrajeme na pravdu, ale většinou si jen balíme své činy do duchovních pozlátek. Jsem přesvědčena, že pravda je velice jednoduchá, ale často pro nás nepohodlná. A navenek vypadá celkem nudně Laughing .

Přečetla jsem spoustu, spoustu chytrých knih, ale stejně z nich nejsem moudrá. Jednak se neustále opakují stejné věci a myšlenky. Channelingy, meditace vlastně taky nepřináší nic nového pod sluncem. Meditace nám umožní procítit základní boží zákon. Jenže to není proto, abychom o tom velice nesrozumitelně diskutovali, ale abychom podle toho žili.
Channeling vlastně nedělá nic jiného. Jejich obsah je vpodstatě pořád stejný. Jediné, čím se liší, je zdroj. A ten bude dán taky asi podvědomím přijímajícího.

Ale abych vyjádřila, co mám vlastně na mysli Embarassed . Duchovní dvojče možná potkáme každý. Jen jednou za život. Jenže všechno kolem nás, společnost, kultura nás dovádí k tomu, že u sousedů mají něco lepšího.
Přestaneme vnímat to, kvůli čemu jsme začali milovat a začneme vypichovat to, co by nás mohlo rozdělit. Hledáme ospravedlnění pro naše selhání. Stanou se z nás sobci, zahledění do vlastních požadavků a nároků (ty vyplývají stejně převážně z normy, kterou stanovila stávající společnost). Je jedno, jestli jsme žena nebo muž. Nechceme uvěřit, že jsme něco našli hned nazačátku a hledáme pořád dál. Proč tomu tak je? Proč si vymýšlíme teorie o tom, že duchovní dvojče v tom smyslu, o kterém se tu diskutuje, vůbec existuje?
Proč si milující lidé začnou ubližovat, přestanou si rozumnět? Nemyslím si, že bůh, příroda, vesmírný zákon či jak to nazveme, by pro člověka vymyslel to, co jsme si vymysleli my sami. Máme být to nejdokonalejší, co na zemi bylo stvořeno a k obrazu stvořitele. Jsme jeho děti. Chtěl by rodič, aby jeho dítě bylo většinu života nešťastné a jen hledalo, tápalo?
Kdyby mohl, nedal by mu jinou výbavu do života?

Asi jsem se do toho pěkně zamotala. Možná někdo pochopí, co jsem tím zmatením slov chtěla říct Embarassed .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 9:17 am    Předmět: Citovat

mamka napsal:
souhlasím s tím, že došlo ke zneužití "duchovního dvojčete". Smutné je, že ho zneužívají právě lidé, u kterých by se to neočekávalo.


Jak kdo, Mamko. Wink Smile

P.S. Nekamenujme proroky. Wink Very Happy

mamka napsal:
Myslím si, že většina lidí tím označuje to, čemu jsme říkávali zabouchnout se až po uši.Jsem přesvědčena, že pravda je velice jednoduchá, ale často pro nás nepohodlná.


Souhlasím. Laughing

mamka napsal:
Přečetla jsem spoustu, spoustu chytrých knih, ale stejně z nich nejsem moudrá.


Jsou teoretické znalosti, které se z knih vyčíst dají. Jsou zkušenosti,
které musíme udělat. Co z obojího pochopíme, to je indiviuelní, tedy
určitá dispozice a zároveň načasovanost k tomu něco přjmout.
A vždy jsou tady jisté úrovně-hloubky pochopení. Nejsme stejně
zralí. Ano a vždy záleží na tom, jak co uvádíme do života.

mamka napsal:
Jenže všechno kolem nás, společnost, kultura nás dovádí k tomu, že u sousedů mají něco lepšího. ....Nechceme uvěřit, že jsme něco našli hned nazačátku a hledáme pořád dál. Proč tomu tak je?...Proč si milující lidé začnou ubližovat, přestanou si rozumnět?


S uvěřením je to podobné, de-facto s pochpením. A je to tak dobře,
všechny šrámy, bolesti a utrpení nás vedou k hledání jejich příčiny.
Nakonec tedy k sobě samému. Wink
A co je nejlepší učební látkou a cvičištěm zároveň? Lidské vztahy. Very Happy

mamka napsal:
Máme být to nejdokonalejší, co na zemi bylo stvořeno a k obrazu stvořitele.


Jsme dokonalí, jako celé Stvoření. I s pozemskými nedokonalostmi. Žádné vadné kusy v božské dílně nenajdeš, i když se to tak může
třeba zdát.

Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 9:26 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Souhlasím s předchozím příspěvkem, se Lvem.
Termínu duchovní dvojče bylo zneužito, není se pak co divit, že se potom děje to, co se děje. Nastala honba za přeludem, vždyť je tak lákavé!
Duchovní ega hezky bobtnají.... a vytváří se podhoubí pro manipulace všeho druhu. K čemu je to dobré?


asi tak
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 9:29 am    Předmět: Citovat

Regino oceňuji tvoji statečnost a díky Leonardovi a Minari se vše uvedlo na pravou míru.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 9:58 am    Předmět: Citovat

Teď se mi stala vážně zajímavá věc.
Když jsem psala svůj předchozí příspěvek, opravdu jsem na svém monitoru neměla Reginin příspěvek. Až Krabasova reakce mne přiměla k novému hledání.
A ejhle, on tu.
Pokud bych ho četla, určitě bych si odpustila své blábolení Embarassed .

Regina to vyjádřila stručně a jasně. Díky.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 1:37 pm    Předmět: Citovat

Regino, tak to je síla.

Sice pořád mám dojem, že na to koukám jako náhodný kolemjdoucí, protože se to mě osobně netýká ale určitě takové prohlášení je dost důležité. Počítám,že bude dost lidí, kteří budou hodně zklamaní.

Ale stejně si myslím, že by bylo dobré, kdybyste si tyhle věci vyřídili osobně, z očí do očí a pokud bys viděla, že to stejně nebylo nic platné,že je tvoje jméno zneužíváno dál, tak na nic nečekat a hodit to na tyhle a další weby, kde jste s LW známí a do podvědomí jste se dostali právě jako "dvojka",chceš-li "pracovní tým.

To neber, prosím, jako zastávání se LW, ale jako moji reflexi. každý si musí sníst to co si navaří. Pokud dělá někdo něco co se nemá, musí počítat s tím, že to praskne.A že jeho charizma víc či míň utrpí. Dřív nebo později. A že když někdo někomu dovolí hodně a neupozorní dost rázně na to, že si něco nepřeje, taky si to musí vylízat. Jen vy dva nejlíp víte, jak dalece byly porušeny hranice vevyužívání a zneužívání.

Každý máme jinak posunuté tyhle hranice. Někdo si nechá líbit hodně, někdo něco a někdo nic. Možná tahle nepříjemná záležitost tě dovedla k odpovědi na otázku, proč sis to nechala všechno tak dlouho líbit a mlčela. Jestli to bylo nutné. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 1:47 pm    Předmět: Citovat

ad duchovní dvojče- tu dvojduši chápu. Pokud duchovní dvojče je vlastně to samé jen jinak řečeno, tak taky není co řešit. Já to ale nikdy nepoznala. Bylo a je hodně lidí, kteří jsou mi velice blízcí nebo jsem měla dojem že je znám už při prvním setkání a pak vyplynulo že se známe z minula. Moje kamarádka mi vyprávěla, že měla při setkání s jednou cizí paní dojem, jako že se znají, bylo to vzájemné a když se začly bavit, tak si byly obě velice blízké svými názory, prožitky...Ona mi tehdy říkala, že potkala svoje duchovní dvojče. To bylo jediné setkání s tímto poznatkem v mém životě.No, buď na mne někde ta druhá půlka čeká a třeba se potkáme, nebo jsme se potkali a mě to nedošlo,...Nebo to vyjde někdy jindy. Confused V tomhle se zatím holt pohybuji v rovině teoretické Sad

Sakra, jak se to pozná? Smile Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: po únor 05, 2007 2:00 pm    Předmět: Citovat

Regina miluji tě z celého srdce a posílám ti lásku!

Už se k tomu nebudu vyjadřovat


Naposledy upravil Lightworker dne po únor 19, 2007 9:25 am, celkově upraveno 1 krát.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Leonardo
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 8.9. 2005
Příspěvky: 5

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 12:02 am    Předmět: Citovat

Lidi jsou posuzování podle činů, které zůstanou v paměti, řeči se časem vytrácí. Můj aktivní vstup na toto fórum mělo mezi řádky říct, že není všechno tak, jak se prezentuje. Nechtěl jsem po vás ani vaše názory ani vaše vyjádření se k situaci. Pod pláštíkem Duchovno se dá taky ledacos skrýt a je tu dost snadný prostor se tu prezentovat , jako guru, mistr, duchovní vůdce. Už je jenom malý krůček k manipulaci mysli lidí pro dosažení svého záměru. Nevím, komu se líbí lhaní, manipulace, podvádění. Má na tyto skutečnosti člověk upozornit a nebo je tiše tolerovat? A v případě, že lidi využívá jako rukojmí? Odpověď ať si udělá každý sám. Odpovědnost za své činy nelze házet na druhé a skrývat se za ně a tvářit se, že nic nevidím a neslyším.
Před časem jsem narazil na článek v časopisu Týden, kde bylo 100 tipů na výnosné podnikání. Pod 45 tipem bylo uvedeno toto:citát
Založte sektu nebo církev
Přesvědčit co nejvíce lidí, aby vás považovali za svého guru, je velmi výnosné a stabilní, přitom nenáročné na prvotní investici. Důležité je nabídnout zoufalcům uzavřený ideologický systém, podle něhož je možné vyložit celý svět. Pak už jen zbývá obírat členy nejdříve o čas a posléze také o majetek. Bohužel v paranábožensko-sektářské branži panuje tvrdá konkurence a prorazit znamená mít výjimečné přesvědčovací schopnosti. Konec citátu.

Poprvé jsem se zasmál, ale pak jsem musel uznat pravdu. Každý se setkal s manipulací, svobodný jedinec je to schopen rozpoznat a vzít si jenom to, co mu vyhovuje a nekopírovat to, co dělají ostatní. Tak je to i v myšlení. Jenom vlastní kreativita v myšlení vede k pokroku. Přebírání schémat a dogmat bez rozmyslu vede k nesvobodě. Svobodný jedinec si nepotřebuje na nic hrát a ani nic předstírat.
Přeji ať se vám daří.
Leonardo
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ageus
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 12.1. 2006
Příspěvky: 292

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 8:12 am    Předmět: Citovat

nechcete to tady přejmenovat na reiki Blesk,nebo reiki a život.bulváru není v čechách nikdy dost.
každý ať si zamete před svým prahem.
jdu zametat;) Idea
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 8:27 am    Předmět: Mementa. Citovat

Ageusi

Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Drago
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 23.3. 2005
Příspěvky: 71

PříspěvekZaslal: út únor 06, 2007 9:20 am    Předmět: Citovat

Po čase jsem zase kouknul na reikiwebík a nestačím se divit.
Tohle téma se jmenuje PF 2007 a do novýho roku jste to tu docela hezky rozjeli. Trochu mi to tu zavání, jak už to tu někdo napsal, sektou. I ti v sektě se cítí všichni svobodní mají společné názory apod. Ale co mi tu smrdí je neuspokojené ego. Jestli ten nový rok bude opravdu ve znamení takovýchhle diskusí - No potěš.
Přidám i já svouji trošku do mlýna:
Jestli ono to není s těma dvojčatama tak, že jedna duše už má těch sraček v karmě tolik, že je nestíhá odpracovávat a tak se velký Vakan-tanka rozhodl je poslat na svět ve dvou či více výtiscích ať se víc snaží. Smile)

Drago
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 7 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.30 sekund