Fórum - Zobrazit téma - PF 2007 - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - PF 2007
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

PF 2007
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 5:07 pm    Předmět: Citovat

toora napsal:
Lightworker napsal:
Toora někde jsem ještě četl, že se duchovní dvojčata setkávají vědomě v první a poslední inkarnaci, ale asi to může být i jinak


Leighte,
to by pro mne byla dobrá zpráva. Very Happy Idea

Po pravdě, tuhle hypotézu jsem zatím neslyšela.
Tak uvidíme, uvidíme......
Shocked Shocked Very Happy

Toora nenaznačuješ v tom něco, co si myslím, že naznačuješ? Wink Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 5:55 pm    Předmět: Leighte. Citovat

Wink Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 6:13 pm    Předmět: Citovat

To je zase pro mě novinka, že něco někdy začalo a někdy skončí.
To asi medituju úplně špatně, protože podle svých vjemů cítím, že nikdy nic nezačalo a nikdy nic neskončí, protože to prostě JE. Jen vtělení tady do dvojnosti, ale to je nakonec všechno jen součástí Máji.
Celé mi to připadá jako taková hra, ale on je vlastně náš celý život hrou, takže....
Ostatně - vždycky hlavně záleží na tom, jestli tu hru hrajeme s potěšením, nebo - nedej Bůh - z toho začneme něco vážného vyvozovat.
Promiňte mi, vy osvícenější.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
toora
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 9.7. 2005
Příspěvky: 1241

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 6:19 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Ostatně - vždycky hlavně záleží na tom, jestli tu hru hrajeme s potěšením, nebo - nedej Bůh - z toho začneme něco vážného vyvozovat.


Damao,
žádný vývody Wink Je to legrace během zkoumání pravidel hry.
Nic víc, nic míň. Když už jsme hrati.... Wink Very Happy

P.S.
Mluvím jen za sebe. Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 7:12 pm    Předmět: Citovat

Vím, že víš, že vím.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Minari
Nováček
Nováček


Registrace: 3.2. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 11:15 pm    Předmět: Citovat

Ahojte, musela jsem se přihlásit. Někdy sem chodím a jen čtu. Teď ale neodolám a přidám se k debatě o Lightworkerovi a Regině.
Leonardo, tuším kdo jsi a naprosto s tvým rozčilením souhlasím, i když my dva se skoro neznáme. Vím, že Rina se z vlivu Lightworkera už dostala a myslím, že sama. Všichni okolo ní jsme dali od toho ruce pryč, i když jsme viděli, jak ji Lightworker zneužívá. Byl z toho překvapený i náš učitel reiki, taky sem někdy chodí. Já jsem jí bohužel taky nepomohla, protože jsem tomu sama nerozuměla, možná, že i z toho důvodu, jak psal Damao – těžko zvenčí posuzovat, co probíhá mezi dvěma lidmi. Ale faktem zůstává, že využíval toho, že ona se pohybuje ve velkém okruhu lidí, její organizační schopnosti, i její schopnosti komunikace s bytostmi.
Lightworkře, ty jsi se na ni doslova nalepil a z té manipulace, jakou používáš na Rinu, jde strach. I mě je tvoje nátlakové, manipulativní chování nepříjemné. Nevím, jestli si to vůbec uvědomuješ, ale ona v době, kdy ti pomáhala přišla o kamarády, o práci, o svoje dobré jméno a málem i o byt. Vím, že ji bytosti několikrát upozorňovaly, že tě má nechat, že musíš žít život za sebe.
Přestaň používat její jméno, vím totiž od známé, že se za ni pořád schováváš.
Jak psal Leonardo, vezmi zodpovědnost za sebe sám a nepoužívej Rinu jako štít.
Rina doplatila na to, že každému pomáhá. Myslí si, že všichni lidé jsou hodní a vidí na nich jen to dobré. Ale někteří dobří nejsou.
To asi musí Rina v tomhle životě pochopit.

Dana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: so únor 03, 2007 11:55 pm    Předmět: Citovat

Nechápu sice, co se teď tu děje, ale předpokládám, že to je nějaká zkouška, jak se zachovám. Řeknu vám ale jenom to, že věci se mají jinak, než jak se snažíte to z vnějšku ohodnotit a posuzovat. Je to možná i proto, že opravdu nic nevíte a dáte na to, co jiní říkají a tvrdí.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 12:14 am    Předmět: Citovat

Doufám že se tu nehodláte navzájem pomlouvat!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Krabas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 23.3. 2004
Příspěvky: 1066

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 3:56 am    Předmět: Citovat

zeto napsal:
Doufám že se tu nehodláte navzájem pomlouvat!


nějaké indicie?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 7:27 am    Předmět: Citovat

Minari napsal:
...Já jsem jí bohužel taky nepomohla, protože jsem tomu sama nerozuměla, ....Nevím, jestli si to vůbec uvědomuješ, ale ona v době, kdy ti pomáhala přišla o kamarády, o práci, o svoje dobré jméno a málem i o byt. ...


Minari tady bych se chtěl vyjádřit jen k těmto dvěma věcem

K té první bych chtěl říci to, že je pravda, že jsi nakonec byla na posledním setkání v Kolébce s Reginou sama, bylo to způsobeno ne právě vhodným konceptem obchodní činnosti založené na kamarádkách/ech a známých - to je vždy odsouzeno k zániku...


Minari napsal:

....Přestaň používat její jméno, vím totiž od známé, že se za ni pořád schováváš.
Jak psal Leonardo, vezmi zodpovědnost za sebe sám a nepoužívej Rinu jako štít. ....


a tady k tomu trochu ze široka:
Při jedné z našich meditací nám Metatron řekl, že nás dali dohromady taky proto, abychom pomáhali lidem právě tím, že budeme léčit a zasvěcovat spolu, že se lidé budou dávat našimi aspekty mužské a ženské energie do rovnováhy. Proto dávám do emílků všem, co ode mne chtějí zasvěcení i tuto větu:

Všechny tyto a jiné energie zasvěcuji spolu s mým duchovním dvojčetem Evičkou a tak je garantována vyváženost energií jak mužské tak i ženské. Dáváme do toho aspekty ženský i mužský, aby se lidi lépe vyrovnávali.

Máme spolu s Reginou domluvu, že při jakémkoli léčení a nebo zasvěcování si k tomu můžeme pozvat toho druhého, tak jako vy si zvete nějakého svého nanebevzatého mistra a nebo nějakého jiného anděla - já si zvu tu druhou půlku mého anděla... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 8:02 am    Předmět: Citovat

Pak bych chtěl všem, kteří mají pocit, že o nás vědí všechno nebo se dozvěděli od toho a toho a svého mistra a tak všechno:

Přestaňte se dívat klíčovou dirkou, změňte úhel pohledu - otevřete dveře dokořán. Už jenom otevřením dveří se vám zvětší úhel pohledu mnohonásobně. Pak nás minimálně jednou obejděte, pak třeba uvidíte už sami. Nebo se můžete zeptat své kamarádky Reginy, jak to vlastně je s ní a se mnou. To je pak z první ruky.

PRAVDA vychází najevo hlavně tím, že si otevřu dveře do svého nitra k svému srdci sám a nehledám to nitro u někoho jiného. Pravda je dost citlivá záležitost a nedá se přijmout od ostatních, protože nikdy nevíte, kdo a v jakém zájmu ji zkreslil anebo zmanipuloval. Zatím to je ještě tak...

Trochu mi to připomíná hon na čarodějnice. Když něčemu nerozumím, nebo když z něčeho mám strach, anebo když to ohrožuje zájmy mé a někdy i mého blízkého okruhu, tak toho dotyčného upálím.
Je ale jiná doba, než tenkrát za inkvizice, doba, kdy se začínáme hlavně zajímat, co se děje uvnitř nás, proč tak reaguji, jak reaguji, co mě na tom druhém vytáčí, jaké že mi nastavuje zrcadla anebo já jemu? Co bych mohl pro sebe a jiné udělat?


Mám pro vás návrh Minari a Leonardo.

Běžte oba za Reginou, nejlépe společně - aspoň se poznáte - a zeptejte se jí na tu její PRAVDU. A hlavně u toho dobře poslouchejte.

To co jste napsali, jsou docela těžká obvinění a tak by sloužilo k věci a i pro ostatní zde na fóru, kdybyste se s tou teď už vaší pravdou (po rozhovoru a předložení všech vašich nařčení Regině), s námi podělili, ať už to je tak a nebo onak.

Jeden z vás tu pravdu od Reginy neunese, tak jako ji už nemůže ztrávit delší dobu (zajímavé, že už od mého prvního setkání s Reginou) a možná ani nechce, protože mu ta jeho pravda takhle líp slouží a může s ní pořád žít dál ve svém vysněném světě.

PRAVDA je nepřítomnost strachu - to stojí v mém podpise - pokud máme strach z pravdy, vyjde z toho vždy lež...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 1:23 pm    Předmět: Citovat

myslím, že se postavím za názor Mirka. Také mi připadá celý ten příběh jako záležitost týkající se velice úzkého okruhu lidí.
Možná to chápu jako snahu poukázat na stinné stránky někoho, kdo tu vystupuje jako celkem velká autorita.
Ale, Leonardo, jediné co k tomu můžu dodat je, že jen lidé, kterých se to celé osobně týká, mají právo se k celé věci vyjadřovat. Nechtějte po nás, abychom se tu stali svědky soukromých sporů. Podle všecho se všichni osobně znáte. Pokud takový spor vytáhnete na veřejné fórum, vypadá to, jako když podvědomě hledáte podporu pro své stanovisko. A to vám, nemůžeme dát. Jedině vy, co jste do celé věci osobně zangažovaní, máte možnost a právo celou věc řešit a vysvětlovat. Sami sobě. Ne nám nezúčastněným a nevědomým.
I když se dostane do nějakých sporů můj největší přítel, nemám právo řešit ten spor sama za sebe na veřejnosti, protože tak činím bez jeho souhlasu. Můžu mu být podporou, pomocnicí, jak nejlíp budu umět,pokud bude chtít nebo pokud o to sám požádá.Nebo budu jen tiše stát vedle něho, aby měl pocit, že ho beru bez podmínek. Jako přítel respektuju jeho volbu a rozhodnutí. Pokud se přítel rozhodne mne odsunout stranou nebo mne odmítne, je to jeho volba, i když vidím že si u toho nabije, je to jeho lekce. Jako přítel mu můžu říct-"hele, podle mne to není dobře, zkus se na to podívat tak a tak.." Ale nutit ho k tomu nemůžu. Je to někdy velice bolavé. Pokud bude potřeba, abych se jej zastala, udělám to ale budu to řešit s tím a před těmi, koho se to týká. Jinak to může vyznít jako podvědomá snaha o manipulaci okolí. I když moje bolest v srdci mi může podsouvat myšlenku, že to dělám v zájmu přítele. Zkrátka nemáme právo řídit osudy a životy druhých. Kór, když víme, že tento život je jen jeden z mnoha a to co se nám teĎ jeví jako nespravedlnost, špatnost, je možná jen část z řetězce souvislostí z minula.
Asi dost složitě napsané ale tak to cítím.

tooro, díky za příspěvek o duch.dvojčatech. Dal mi strašně moc. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
hexa
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 24.12. 2006
Příspěvky: 48

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 4:33 pm    Předmět: pre Renátu Citovat

Súhlasim s Tebou - nemala by som záujem, aby moje osobné záležitosti boli takto "pretriasané". Komu to pomohlo???? Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Minari
Nováček
Nováček


Registrace: 3.2. 2007
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 10:26 pm    Předmět: Citovat

Lightworkře, ano, pustili jsme se já i Leonardo do tohoto před veřejností, ne proto, abychom tě upalovali, ale proto, abychom veřejnost upozornili. Že ne všichni duchovní učitelé se podle duchovních zákonů chovají. I když většinou veřejnost ráda zavře oči a dělá, jako že se nic nestalo. Jí se to přece netýká.

Leonardo mluvil o tom, že jsi lhal (to v této debatě zaniklo) jí i všem ostatním. Že tvoje verze duchovních dvojčat je vymyšlená. Vědma, kterou se hájíš, nemá kurzy Hadžiki, o kterých psala toora, těžko tedy použila u svého výkladu pojem duchovní dvojčata. Pokud vím, Rina i Leonardo mystický výcvik mágů Hadžiki absolvují několik let, oni tedy ví, o co jde. A na tom jsi založil svůj další postup.
Citace:
…ne právě vhodným konceptem obchodní činnosti založené na kamarádkách/ech a známých…

Jistě si pamatuješ, že když tě R. poznala, pracovala v nakladatelství. Tvoje podnikání nevyšlo, protože R. couvla a Kolíbku zrušila.

Co vám řekl při meditaci Metatron nevím, ale vím, že tuto energii vás používá minimálně 5 lidí. Není tedy nutné, abys při svém podnikání používal jméno R. jako reklamu. Stejně tak, jako nepoužíváš jména dalších lidí, kteří s avatarskou energií pracují a pochybuji, že by to dovolili.
Citace:
mého anděla...

ano, anděla strážného ti R. dělala.

Jako duchovní učitel víš, že co špatného uděláš, se ti vrátí. Tato debata je zpětný náraz toho, co děláš. Je to síla jangové energie Metatrona. Věřím, že tě na ni R. upozornila.
Citace:
mu ta jeho pravda takhle líp slouží a může s ní pořád žít dál ve svém vysněném světě.
- tu máš zrcadlo
Citace:
PRAVDA je nepřítomnost strachu - to stojí v mém podpise - pokud máme strach z pravdy, vyjde z toho vždy lež...
– tu máš zrcadlo a přeji ti, aby příště ti vycházela ta pravda.

Nevím, jestli R. tyto stránky čte, ale dovedu si představit, jak to s ní sekne.
Dana
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lightworker
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.8. 2003
Příspěvky: 886

PříspěvekZaslal: ne únor 04, 2007 11:05 pm    Předmět: Citovat

Bohužel milá Dano se ve všem mýlíš, možná bys měla víc druhé poslouchat a ne přemýšlet dopředu, co řekneš, když ti někdo něco povídá. Pak ti totiž mnoho věcí unikne a znáš jen nějaké útržky, kterými se teď tu oháníš.

Vše co jsi tu napsala, jsou jen útržky něčeho, čemu moc nerozumíš. Jak jsem už psal, nauč se poslouchat druhé, to ti přinese víc zkušeností a informací, než si dokážeš představit.

Chtěl bych jen vědět, zda si opravdu myslíte, že když někdo má Hanžiky, že jen ten ví, kdou jsou duchovní dvojčata? Rolling Eyes
Velice by mě taky ještě zajímalo, kde jste byli schovaní, když jsem mluvil s Květou nebo byl sám s Reginou? To by mě vážně zajímalo... Shocked

Mám tě rád a i Leonarda, a jsem rád že jste Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další
Strana 6 z 8

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.16 sekund