Fórum - Zobrazit téma - kostičky, korálky, růz.věcičky s vloženou mentální informací - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - kostičky, korálky, růz.věcičky s vloženou mentální informací
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

kostičky, korálky, růz.věcičky s vloženou mentální informací
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Psychedelic
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 11.6. 2005
Příspěvky: 276

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

Šamanka:
Ptala jsi se na šalvěj divotvornou. Já ji měl asi třicetkrát. Má zkušenost s touto rostlinou je minimálně děsivá (listy jsou mírné, extrakt 1:20ti snadno zprostředkovává kompletní vstup do šalvějového světa). Celý psychedelický zážitek na mě působí nesmírně bizarně a chladně. Přijde mi, že svět šalvěje divotvorné je obýván poměrně vážnými bytostmi, jevili se mi jako dominantní. Rozhodně jsem na zážitku přítomnost bytostí šalvěje vždy silně cítil a většina mých přátel rovněž. Extrakty této rostliny i rostlinu samotnou prodávají v bylinkárně na Cihlářské ulici v Brně. Extrakty i listy jdou koupit i přes net například:
http://www.botanic-smart-shop.cz/kategorie/4-extrakty/
http://salvej-divotvorna.info/www/salvej_divotvorna_prodej.php
V Brně jsem ale potkal reikistu, který s touto rostlinou kamarádí. Mně osobně však více vyhovují halucinogeny jako jsou lysohlávky. Šalvěj mě vždy kompletně pohltila a nějaká práce s reiki apod. mi na tom přišla hodně náročná...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 12:04 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Tak mne spíše teď napadlo, že né v co věřím tak mi funguje.Ono fůra věcí funguje, ale já když nevěřím, tak se zavřu a oni ke mně nemůžou. Ale pak to není v těch věcech ale ve mně.Víte, ono je to úplně stejný, když někdo řekne ( prosím neber to osobně pouze jako příklad) že nevěří skleněné kostce a druhý neuvěří, že z 5 malých kousků kostiček se dá věštit a léčit. A přesto pomocí kostí se dodnes léčí a věští budoucnost a rozpoznává woodoo.šaman
PS:Teď jsem se chtěl ještě vyjádřit k halocinogenům ale nemám na to právo.Neznám je.Nepoužívám je.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 1:29 am    Předmět: Citovat

hmmm pěkný stránečky,ani jsem netušila,že je toho až tolik...
Nějak by mě nenapadlo spojit reiki třeba s houbičkama,mohl bys k tomu něco málo napsat jak to probíhá a vypadá?

Laughing Shocked Laughing Shocked Laughing Shocked Laughing

Džarmi Cool
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: út červen 24, 2008 11:18 am    Předmět: x Citovat

psychedelic: díky mrknu se tam. Nemyslím, že bych se hodlala nějak dopovat, jen mě docela zajímá, velice mi sedí i jako vůně (vykuřování). Mám Hádkův olej (ale ten bude asi z té druhé).
Hmmm zajímavé poznatky.

šamanka
PS: ale kombinovat reiki s něčím podobným mi moc smysluplné nepřipadá, ale to je věc názoru
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: st červen 25, 2008 9:25 pm    Předmět: Citovat

miwa
Citace:
Tak mne spíše teď napadlo, že né v co věřím tak mi funguje.Ono fůra věcí funguje, ale já když nevěřím, tak se zavřu a oni ke mně nemůžou. Ale pak to není v těch věcech ale ve mně.


Jo, když tomu nevěřím, tak se vůči tomu uzavřu (pokud to již mám, přestanu to používat), aby se mohlo naplnit moje negativní přesvědčení (očekávání).

Taky to tak vnímám.

Mě by spíš zajímalo, jak lze různé předměty a hlavně kameny naprogramovat, jak do nich vložit mentální informaci.

Protože raději bych si do kamene vložila informaci sama, než bych ten předmět přijmula od někoho jiného.



Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 1:14 am    Předmět: Citovat

Ahoj.Možná by ti stačila kniha Ramboureiky( nevím jak se to správně píše).Je to vlastně anglický název duhové reiki. A tam se o tom píše.Já mám osobní šamanskou metodu ve spolupráci s duchy předků a duchy těch předmětů.Jestli budeš mít zájem o víkendu ti napíšu kdo to napsal a správný název.Je to dost zajímávý čtení i pro začátečníky, aby si rozšířily obzor o možnostech využití reiki.A hlavně o pokoře před přírodou a reiki.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 7:30 am    Předmět: Citovat

Kdyz to je duhove reiki, tak to anglicky nejspis bude rainbow.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 4:15 pm    Předmět: Citovat

Tu knížku znám, Je to Rainbow reiki od Waltera Lubecka. Od něho mám pár knížek o reiki: Základní knihu o reiki, Cesta srdce, ostatní knížky od něho se mi už moc nelíbily. Má dojem, že v těch nových knihách neustále opakuje to samé, navíc samé zbytečné složitosti jak a co přesně provést. Už to není ono.

Ale díky, miwo. (mimochodem ty jsi ta miwa nebo ten šaman?)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 7:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Wendys,

chápu, že v tom máš zmatek, teď píši já miwa. On totiž šaman zapomněl heslo, několikrát si nechal poslat nové a teď mu to nějak nefunguje, tak píše z mého přístupu. Mám Vás od něj všechny pozdravovat, je mu již lépe, nádor nebyl zhoubný.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 5:37 pm    Předmět: Citovat

Šamane, zdárně se uzdravuj. Zásob se pravidelně energií reiki - od toho ji máš, a taky si ji nech dávat od druhých - to je taky důležitý, má to jiný účinek, než když si dáváš jenom sám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: ne červenec 06, 2008 9:37 am    Předmět: Citovat

šalvěj už dorostla a je k dispozici, jakmile mi to vyjde, zajedu si pro ni Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 4:47 pm    Předmět: Citovat

Citace:
šalvěj už dorostla a je k dispozici, jakmile mi to vyjde, zajedu si pro ni


Budeš ji kouřit nebo žvejkat?

Jenom upozorňuji: reiki zvyšuje učinek omamných látek, tak to moc nepřežeň.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červenec 07, 2008 8:06 pm    Předmět: Citovat

ani jedno ani druhý, budu se na ni dívat, láká mě jako bylinka Wink

ale díky za radu, pokud by mě náhodou uhranula, určitě si dám velký pozor Exclamation
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund