Fórum - Zobrazit téma - Operace šamana OK - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Operace šamana OK
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Operace šamana OK

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 5:29 pm    Předmět: Operace šamana OK Citovat

Ahoj.Chci Vám všem moc poděkovat za pomoc. Operace 13.6. v pátek, na svátek mého otce, proběhla v úpořádku, vzali mi tak cca 30 cm tlustého střeva a taky mi hned odoperovali slepé střevo. V pátek 20.6 mne pustili z nemocnice akorát si příští týden musím nechat vytahat asi 12 stehů plus stehy po slepáku a koncem týdne budu znát výsledek hystologie.Ale nádor byl nezhoubný.Já to vím.Jestli si občas vzpomenete, tak klidně na noc můžete poslat.Já jen aby se mi neudělali srusty.Bylo zajímavý, že tak 6 dní po operaci nešlo dát reiki přímo, kvůli okamžité bolesti i přes injekce a napíchnutou páteř.Ted už si tlapky dávám sám.
Mockrát vám děkuji, i když teď nevidím úplně jasně kam jdu.Možná se na nějaký čas zase odmlčím, že nebudu mít přístup na internet.Všem Vám moc děkuji a obzvlášť Mirce.Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 6:53 pm    Předmět: x Citovat

Máme všichni radost a moc vám to oběma přejeme.
Snad nebudeš v té jeskyni zas tak dlouho a dáš vědět jak ti je a kampak že to kráčíš....Nebo se podělíš s tím, co jsi tam našel, tedy to, co jde zveřejnit.

Měj se krásně

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne červen 22, 2008 8:52 pm    Předmět: Citovat

Šamane, my děkujeme Tobě Very Happy .
I když nebudeš mít přístup na internet, tak budeme s Tebou. Vždyť to víš!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Hyter
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 198

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 4:56 pm    Předmět: Citovat

Preji pevny krok na dalsi ceste a dekuji za prijemne zpravy. Drzim palce i nadale.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: po červen 23, 2008 7:38 pm    Předmět: Citovat

Kam půjdeš? Ono tě to povede, neboj:))))))))Ale ty se nebojíš. Wink Jsem ráda že jsem tebe i Miwu poznala osobně. Indiáni odcházeli do hor hledat odpověď v samotě, tak ať ji najdeš Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
miwa
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 8.7. 2005
Příspěvky: 60

PříspěvekZaslal: čt červen 26, 2008 12:04 am    Předmět: Citovat

Dobrý den. Ještě jednou moc děkuji za pomoc při mém léčení.Dnes jsem byl vytáhnout stehy a už byly výsledky histologie.Vše je v pořádku, nádor nebyl zhoubný.Mirce vyšlo podle tabulek , že se jedná o infekční onemocnění a že je to na hraně, ale ještě nezhoubný a mněla pravdu.Ten tumor byl naplněný hnisem, byla tam nějaká infekce.No a taky mi při jednom vzali i slepé střevo.Aspoň už budu mít klid.Vše se spustilo na tý potní chýši.V neděli jsem se vrátil a od pondělního odpoledne jsem byl marod.Navíc jsem se rozhodl že zmněním práci, dost jsem ve při i s Mirkou.Na začátku jsem si začal na něco hrát, chtěl jsem se přiblížit Mirce a začal jsem se chovat jinak, než je pro mne přirozené.Po tý potní chýši jsem se vrátil na svou cestu a je zle.Musím žit svůj život a ne Mirky.Nechávám jí to tvrdě vyžrat, ale jinak to nejde.Taky bylo zajímavý, kdy mne operovali.Byl pátek 13 a navíc můj tatínek mněl svátek a já jeho svátek neslavil za těch 50 let pouze 2x a to, když jsem byl na vojně.A hlavně bych mněl té nemoci poděkovat, hodně mi o mně řekla.Hodně jsem na sobě pracoval, čistil se ( nikdy by mne nenapadlo, že v podvědomí přežívá program o ztrátě smyslu života a nechuti žít) a taky jsem si v praxi ověřil to, co říkám, že mi funguje. Já vůbec nemněl strach z operace a už vůbec ze smrti.Ještě než mne uspali, tak se snažím myslet ted a tady, tak jsem nemyslel na tu operaci. Ta teprve mněla přijít, tak proč se bát dopředu. Byla to dobrá zkušenost.Toho 13 byl dobrý den na umírání, ale ještě nebyl můj čas.
Skutečně vám moc děkuji, já sám sobě si moc nemůžu pomáhat.Pro mne není fráze stan se vůle tvá a mám několikrát vyzkoušeno, že když si chci něco pomocí reiki programovat, tak to vyjde v souladu s mým plánem zde na zemi, v souladu s Boží vůlí, ale jinak než chci já.Znáte to všichni.
Potřebuji ještě hodně pochopit, hodně prožít a pak teprve budu moci radit jiným.Jsem rád a přejte mi to, že díky tomu všemu v posedních dnech jsem našel svojí cestu.Děkuji vám i té nemoci za pomoc.Bůh vám to oplať. Kdykoliv budete něco potřebovat, máte na mne můj email, vždy vaše prosby budou vítány. Šaman
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.15 sekund