Fórum - Zobrazit téma - Nemoc troch sourozencu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nemoc troch sourozencu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nemoc troch sourozencu

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
juraj
Nováček
Nováček


Registrace: 15.6. 2008
Příspěvky: 1

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 1:50 pm    Předmět: Nemoc troch sourozencu Citovat

Dobry den.Jmenuji se Juraj a mam nemaly problem.Na slovensku moje mamka a jeji bratr trpi parkinson.nemoci pres 7 let.S mamcu to nevvypada dobre a zda se ze za chvili si uz nic nebude pamatovat a nejen to...Zda se ze tuhle nemoc dostala taky jeji sestra.Po domluve s lekarem tato nemoc neni dedicna i kdyz nikdo nedokaze vysvetlit co se to deje.Sestra a ja mame podezreni ze se jedna o porobeni nebo nejake prokleti.Je taky dukaz ze dotycna ktera to udelala se tim vubec netaji.Ja se taky necitim zvlast dobre.Posledni dobu idu z maleru do maleru.Nejspis rozvod a je to v jednom kole at delam co delam nedari se mi z toho kola dostat ven.Poradte mi prosim co mam delat.Dekuji moc Jirka nebo Juraj ,ale to je jedno.[/b]
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 2:39 pm    Předmět: Citovat

Juraji,

diskuze na téma ,,Parkinson" byla otevřena v rubrice ,, Pro zdraví ". Kromě psychosomatické příčiny se tam dozvíš jistě i jiné zajímavé věci.
Možná, že na možnost prokletí jsi se moc upnul. Asi bych přemýšlela, jaký by měl být důvod toho prokletí? Proč ? Nějaká stará křivda, nevyřízené účty?
A že se ti zrovna teď nic nedaří - no, mě také ne. Zrovna jsem si koupila Duchovní zákony od Kurta Tepperweina a hledám v nich odpovědi. Dnes ráno zrovna na otázku, jak se vyrovnat se smrtí kamaráda, co se vlastně stalo? A myslím že zrovna v kapitole ,,Co je jeden život ? " jsem odpověď nalezla. Sedm kroků od pozitivního myšlení k pozitivnímu životu - to je název kapitoly, kde snad najdu další odpovědi, které se týkají mých současných nezdarů. Musím opravdu začít u sebe, než začnu vinit ostatní.A že to občas dělám k tomu se tady teď přiznávám.

Já nejsem schopná dát ti nějakou odbornou radu, ale tak jak píšu bych asi začala já.
Tak hodně štěstí při řešení Tvého problému Wink .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 5:27 pm    Předmět: Citovat

Parkinson - ztuhlé životní postoje. Prostě jde o určitý pohled na život a na to, jak řešit životní krize a vůbec vše, co život přináší. Řekl bych, že to může být důsledek příliš autoritativní výchovy možná 2 generace starý.
Spíš než hledání kdo koho kdy proklel by byly užitečné například rodinné konstelace.
Právě u této nemoci je velmi vhodné mazat záda konopnou mastičko, o které se tu také na jiném vláknu hodně komunikovalo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: ne červen 15, 2008 7:59 pm    Předmět: Citovat

stavím se za vším co tu bylo napsáno. Ještě by taky šlo podívat se na to přes SRT nebo léčení s vyšším Já. Jestli chceš, můžu se na to tímto způsobem mrknout. Pokud jo, napiš na SZ, domluvíme se blíž. Ale každopádně to ber jako jen doplňující pomoc, to hlavní musíš udělat sám.Nikdo nic nedostaneme neprávem.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund