Fórum - Zobrazit téma - Nedoslýchavost (částečně) - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nedoslýchavost (částečně)
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nedoslýchavost (částečně)

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
dejjwi
Nováček
Nováček


Registrace: 24.3. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 2:59 pm    Předmět: Nedoslýchavost (částečně) Citovat

Dobrý den ! Chtěl bych se zeptat,jestli Reiki uzdravi i částečnou nedoslýchavost?Nebo jestli se někdo s takovím případem setkal. díky
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 6:56 pm    Předmět: Citovat

Ne nesetkal, ale četl jsem o tom. Je na to spešl pozice, už ji tu popisoval Damao, položíš ruce na obě uši (!) a ukazováčky velice jemně vložíš do vnitřního zvukovodu, ne hluboko, jen mělce. A zde platí reikovat, reikovat a zase reikovat. Hodně zdaru přeji ! Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 10:22 pm    Předmět: Citovat

Hlavně když se ten, kdo nedoslýchá, otevře tomu, co zatím "nechce slyšet". Je to těžké, nejlépe, když si najde někoho zkušeného, kdo mu pomůže to celé uchopit. Pomůže začít a podpoří, když se naděje na uzdravení začne občas rozplývat.
Nedávno jsem při jedné mši slyšel důležitou věc, a to, že bychom neměli tím, co umíme, zacházet bez respektu a pokory. Nezodpovědně.
Pokud jde o léčení, cítím podle svých dosavadních praktických zkušeností, že je nezodpovědné nabízet tomu, komu je nemoc určena rychlou cestu: já tě uzdravím... tento prostředek tě uzdraví.... tato technika atp.
Jsem přesvědčen, že ve skutečnosti každý může uzdravit pouze sám sebe - vše, co k tomu použije jsou jen berličky - a je vcelku méně podstatné, zda jsou ze dřeva měkkého, tvrdého, nebo z kovu či plastu (různé techniky, prostředky...).
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
dejjwi
Nováček
Nováček


Registrace: 24.3. 2008
Příspěvky: 2

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 5:35 pm    Předmět: Citovat

Chtěl bych vám poděkovat za ochotu mi poradit ale myslím si že je to vše marné. mám Reiki 1 a tak to nějakou dobu zkouším a mám naopak strašné problemi s ušima.mám zánět zvukovodu a dokonce vjednom uchu co nosím naslouchádko se mě dělá i černá plíseň.nevím co dělám špatně ale než sem se nechal zasvětit do Reiki 1 sem tyto problémi neměl a dokonce i huř slyším.tak co teda dál?snad se nekdo najde kdo poradí. Crying or Very sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 6:37 pm    Předmět: Citovat

Už ti bylo výše poraděno.Přečti si Damauv příspěvek pozorněji.

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Renata
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.2. 2005
Příspěvky: 796

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 7:20 pm    Předmět: Citovat

začni přemýšlet - třeba každý den si to sesumíruj - co bys v kterých situacích rád slyšel ale neslyšel, nebo naopak co jsi "musel" vyslechnout ale jaksi se ti to nelíbilo, ranilo tě to, vyvedlo z rovnováhy, urazilo, někdo na tebe kříčel,....A tohle si projdi i ve svém dětství. Děti dost často trpí zánětem středního ucha- něco je rozhodí z rovnováhy (v uchu je centrum rovnováhy a souvisí to samozřejmě i s rovnováhou psychickou), neob něco nechtějí slyšet (třeba i to jak se mám s tátou hádají nebo jemu něco vyčítají a nebo řeknou třeba že nebude zmrzlina, nepojede k babičkce, je to něco, co to dítě prostě slyšet nechce ale holt, slyší). Taky si uvědom, které ucho máš nedoslýchavé. Levé souvisí s matkou a později s ženami v tvém životě a nebo s tvou ženskou podstatou - jsi možná příliš zjkostnatělý v názorech, postojích, nejsi dost tvořivý ve svýc hživotních situacích, které tě pak rozhodí z rovnováhy. pravá strany souvisí s otcem, muži v tvém životě a tvou mužskou podstatou, tedy stručně řečeno schopností akce, zdravé agrese -tedy schopnosti se postavit za sve práva. Určitě by ti pomohl někdo kdo dělá kineziologii pro vypátrání a pročištění příčiny vzniku problému. Ty můžeš udělat to co jsem psala v úvodu. Pokud si to uvědomíš, tak si taky uvědom a třeba několikrát opakuj ty pocity které jso s tou nepříjemnou situací spojené . Ctím se přehlížený, ,...zkoušej to prodýchávat a pak až se uvolní ten stres ak se hodně napij čisté vody a zkus vymyslet jak by bylo tvoje chování v dané situaci optimální a zkoušej si ho vyzualizovat, opakovaně, pokud se ti to podaří tak ten obraz, kde se cítíš vté vizualizaci nejlíp zastav jak fotku a zkoušej upravovat barvu rámu té fotky, tu celou pozitivní atmosféru té vizualizace a říkej si nahlas Jsem (třeba sebejistý, odvážný,..)to jak to budeš cítit. Pokud je to spojeno s nějakým nepříjemným rozhovorem s někým nebo s další osobou, tka si zkus trojí odpuštění(ale problém je v tom, že musíš srdcem cítit proč odpouštíš a že to opravdu chceš, jinak je to na houby )1. odpustit tomu kdo tě vytočil, zklamal alespoň jak ti to jde, protože on nikdo nemusí reagovat jak bys chtěl ty.Pokud si nechceš tahat pocity křivdy jako kačera za sebou. 2. poprosit vduchu, aby ti odpustil i te nasírač,protože ty jsi mu svým chováním dovolil aby se tak k tobě choval. 3 Odpusti sám sobě, že jsi to zvládnul jak jsi to zvládnul, protože holt líp to ještě neumíš.
V kinezce je taky docela dobrý cvik - zlehka si masírovat uši, jakoby je postupně rozrolovávat , to dělat asi 1 minutu a u toho cvičit očima - pohybovat s nimi z leva do prava, nahoru dolů, diagonálně , na blízko na dálku. Ty pohledy střídat. Pak jeden slyší i trávu růst:))))I když máš "jen" R1, tak můžeš poprosit záměrem o pročištění negativních emocí které tě napadnou v souvislosti s příhodami z tvého dětství. Můžeš to spojit i s kresbou ale dát tomu záměr "pro pročištění všech negativních emocí spojených s tím a tím". Jinak podpůrně by mohly pomoci homeopatika - to se poraď s homeopatem. Co se týče plísně, možná by pomohly nějaké bylinné přípravky ale to zas spíš poradí odborník. Reiki ti to jen otevřela a naservírovala k řešení, máš dostatečně silný nástroj abys s ním začnul něco dělat. Netvrdím že tím zvládneš všechno ale když začneš, tak se to rozjede a ty správné lidi kteří ti budou umět pomoci potkáš. A k tomu reikovat. Nic není zadarmo a nic není hned, šup šup, jak by řekla Vendulka z Růžovky. Co let si na svoje problémy zaděláváme, tak nemůžeme chtít okamžité a zázračné vyléčení.
PS. ALe tu kinezku bych doporučovala, protože si myslím, že vyleze najevo nějaká tvoje závislost nebo fóbie , nějaké omezující dogma, podle kterého jede tvoje podvědomí a jejich odblokací se hodně uvolní tok energie v meridiánech. Samozřejmě s vyčištění negativního emocionálního náboje(tj.stresu) usazeného v buněčné paměti.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund