Fórum - Zobrazit téma - Kudy tece? - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Kudy tece?
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Kudy tece?

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 9:56 am    Předmět: Kudy tece? Citovat

"tece energie" jen rukama?
stalo se mi, ze jsem potkala cloveka a kdyz jsem kolem nej jen letmo prochazela, zahralo se mi srdce (to bylo moc pekny Laughing ).
jindy jsem si s nekym povidala, staly jsme proti sobe a me ze zahrivalo bricho. bezne citim teplo v rukou, treba v obchode, kdyz stojim ve fronte. ale ne v dlanich, proste v cele plose pazi.
v tehle spontannich situacich (bez meho vedomeho prani) mam pocit, ze energie jde primo: napr. srdce/srdce. Dlanema, kdyz se "snazim". Jsem dokonce presvedcena, ze nohy jsou podobne jako dlane. Protireci si to s necim? (cakry a teorii vubec jeste nemam teoreticky zmaknutou)

Dokazu si predstavit, ze clovek vyzaruje energii celym telem jak mam ale rozumet tomu, kdyz se znicehonic zahreje jen cast meho tela. A je to o me anebo o tom druhem, se kterym se mi to deje?

Porad se tu pise, ze "my-kanaly" zprostredovavame druhym a pritom neco uvizne za nehty i pro nas. Ale nejsou tyhle lokalni deje v me fazi (R1 mam cca 10 dni) spis o me, ze ja potrebuju nekde uklidit a podari se mi to prave diky temhle setkanim? Ze ty druhy pomahaji me a ne ja jim? Respektive ze "me je pomahano pres ne" a ne ze "pres me je pomahano druhym"???
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 11:30 am    Předmět: Citovat

Už je to tu zase, ale dobře, rád Ti napíšu, na co jsem přišel.
Reiki je zvláštní stav energie (a hmoty) - dokonale harmonický, vyvážený. Jako monáda. Všechno, co ve Vesmíru existuje má přirozený sklon se do této harmonie vracet, aby se znovu projevil zákon polarit až do maxima napětí - skoro jako když se díváš na kyvadlo.
To, co vnímáme v dlaních, nebo v celém těle, je reakce naší pránické energie na Reiki. Vše se obrací zpět k harmonii - za předpokladu, že naše mysl tomu neklade žádné "zábrany".
Protože princip dynamické rovnováhy je jedním z atributů Vesmíru, může být tento proces prociťován jako velmi silný - jako proudění jakési energie.
Důležité je, že nic nikam odnikud neteče. Reiki je všude, v každém atomu Vesmíru (princip holografie). O tom, zda působíme Reiki rozhoduje hluboký mír v naší mysli. Ve skutečnosti - domnívám se - je právě tento hluboký mír v mysli (a v duši) hlavním působícím hybatelem, pokud jde o Reiki.
Pokud ses ptala na možnosti jak Reiki působit z hlediska techniky, můžeme působit dlaněmi nebo ploskami chodidel (zde jsou na velmi malém prostoru vedlejší čakry zrcadlící hlavní čakry těla), nebo očima, nebo prostě jen myslí (virtuálně). To vyžaduje vyšší koncentraci mysli a proto se využívá symbolů Reiki, aby proces soustředění se a koncentrace mysli byl téměř automatický. Z téhož důvodu se před začátkem působení Reiki doporučuje ztišit se chvilku v gaššo-meditaci.
Apropó - sám se osobně za žádný kanál neprohlašuju ani se jím necítím být. Very Happy Embarassed Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 11:57 am    Předmět: Citovat

diky za vycerpavajici odpoved, potrebuji o tom jeste chvili dumat Shocked
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 1:52 pm    Předmět: Citovat

smart - Jedna z věcí která je taky důležitá je, za vším iracionálním nehledat reiki. To že citíš v briše enerigii je nejspíš proto, že se ti díky zasvěcení zvýšila citlivost na energie a při kontaktu s lidmi, se tvoří jakési vlákna energie která vás spojují. Doporučuji zmáknout čakry. Při komunikaci s lidmi i tady na webu, nebo Skype, ICQ nastává spojení na jemnohmotné urovni. Přes solar plexus.

P.S : Ty vlákna jsem měl tu čest, poznat je na vlastní kůži, je tomu asi 5 dní. Jeden známý dělá voodo, a služební duchové pracují tak, že ty jim něco poskytneš (energii) aby vyplnily tvůj ukol. Jednou za ním přišli a chtěli energii, on jim řekl že po nich nic nechce, takže můžou zase odejít, lidově řečeno je vyfuckoval, a po oněch vláknách se dostaly až ke mě Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 2:25 pm    Předmět: Citovat

to Filio:
Asi dobra pripominka, ale ja nezvladam jednu energii a ty mi pridavas dalsi... to je na me moc Crying or Very sad .

Nehledam a necekam, ze jsou veci podle pravitka, ale libi se mi jednoduchost. Nechci se utopit a tak se zatim brouzdam na melcine. I tak je toho na me obcas moc.

Prozatim teda budu abstrahovat od energetickych vlaken a budu se venovat tem cakram. V kazdem pripade diky za nazor Surprised .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 7:24 pm    Předmět: Citovat

To s těma voodo hochama to bylo jen jako na ukázku, abys to lépe vstřebala:) Jo s tou jednoduchostí máš pravdu..... Většinou jsem to měl tak, že mi všechno dokonale fungovalo, ale jak jsem se třeba o změněných stavech naučil teoreticky, dokázal jsem je pojmenovat, tk už je tam napětí čekání a celá snaha je v ..... Čili přeji mnoho zdaru ! Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
smart
Doslova spisovatel
Doslova spisovatel


Registrace: 17.5. 2008
Příspěvky: 288

PříspěvekZaslal: po červen 02, 2008 9:27 pm    Předmět: Citovat

to Filio:
díky
já to mám totiž trochu komplikovaný v tom, že mě tak trochu odpuzuje esoterika Laughing Laughing Laughing Rolling Eyes Laughing Rolling Eyes

ale myslím, že pani Barbara Ann Brennan a jeji Ruce světla to se mnou skoulí přesně tou formou, kterou potřebuju hihi Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 12:54 am    Předmět: Citovat

K Barbaře Ann Brennan - její knížky jsou vynikající, ale nejsou o Reiki. Reiki je nové morfické pole, které bylo postupně vytvořeno - vstupuje se do něj nejlépe obřadem (iniciací).
Barbara Ann Brennan psala o svých zkušenostech - ty knihy mám moc rád, ovšem je nutné si stále připomínat, že její vize byly výkladem intuitivních vjemů, že neznamenají to, co bylo viděno, ale podobenství o tom, co paní Brennan vnímala. Intuice nikdy neukazuje události a lidi tak, jak se dějí, ale vždy v podobenstvích. Pokud je to přímý vhled, pak nejde o intuici, ale se jedná např. o jasnovidnost, jasnoslyšení, déjá vu atp. To, co píše paní Brennan jsou nádherné intuitivní vize.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út červen 03, 2008 2:10 pm    Předmět: Citovat

Jo, ruce světla mám taky, ale její postupy mi absolutně nevyhovují. V její druhé knize (Zjevení světla) je nádherně zpracovaná psychologie.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.17 sekund