Fórum - Zobrazit téma - teplo okolo kotníků - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - teplo okolo kotníků
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

teplo okolo kotníků

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Bee
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.5. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 4:50 pm    Předmět: teplo okolo kotníků Citovat

Ahoj všem,
mám zhruba měsíc R2 a téměř každý den se mi stane, že mi kotníky příp. holeně zalije teplo ( a není to tím, že bych se zrovna pohybovala nad kanály nebo tak něco Wink ) Myslíte si, že to nějak souvisí s reiki? Předtím jsem to nikdy nezažila... Trošku mě zaráží ta oblast... Confused Ale každopádně, ať je to cokoliv, je to velmi příjemný. Very Happy

Přeju krásný den a děkuju za odpovědi.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 6:11 pm    Předmět: Citovat

Ahoj včelko,
mě se děje něco velmi podobného v té samé oblasti jak popisuješ.Jen to není teplo,ale jako bych měla pocit,že energie přes ty kotníky nechce jít níž pod ně a kupila se tam a je mi to spíš nepříjemné,než příjemné.Stává se mi to,když se reikuju ve vrchní části těla.Taky už jsem přemýšlela nad tím se tu optat co to je,tak se těším na odpovědi.
Měla jsem oba kotníky v minulosti vykloubené a myslím,že by to s tím mohlo souviset.
Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 7:25 pm    Předmět: Citovat

V kotnících se projevuje naše pýcha a falešná hrdost. I takové to jakoby dětské trucování - když se u někoho projeví hrané bolestínství a podobně. Zkuste se na to podívat z pozice dospělého, vyrovnaného člověka, který je trochu nad věcí a umí se sám na sebe podívat s humorem Surprised)))
Reiki nepochybně působí na pomoc opuštění takových pohnutek a vzorů jednání. Možná proto to teplo a vcelku příjemný a uvolňující pocit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 8:22 pm    Předmět: Citovat

Nějak přesně nevím,co si představit pod falešnou hrdostí.
Nesouvisí každý kotník s něčím jiným?Mam pocit,že jsem v minulosti četla,že každý kotník se k něčemu vztahuje.

Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Selket
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: čt květen 22, 2008 11:48 pm    Předmět: Citovat

Smile Kolem kotníků je taky pár reflexologických bodů...např.chámovody-vejcovody,stydká kost,kyčelní klouby...kousek od kotníků jsou další body....dále kolem kotníků probíhají dráhy ledvin,žlučníku,jater,močového měchýře,sleziny,slinivky atd....a kotníky jsou také vnímány jako únikový východ energie....snad i proto,že dnes nemá tyto vnitřní orgány snad nikdo v naprostém pořádku...mnohokrát se mi stalo,že jsem musela nejprve "napustit" kotníky,tím je jakoby "ucpat" a pak pokračovat v terapii...udělejte si kolem kotníků "sendvič" z rukou a pořádně si je ošetřete Reiki....pak si dejte ruce v sedě na šlapky a pozorujte,jak vám Reiki koluje a proudí tělem a jestli se stále městná kolem kotníků nebo jestli rovnou uniká,co v těle "vyvádí"....vše můžete podpořit vizuelně...buďte vytrvalí...a výsledky se dostaví... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 4:12 am    Předmět: Citovat

Dzarmi napsal:
Nějak přesně nevím,co si představit pod falešnou hrdostí.
Nesouvisí každý kotník s něčím jiným?Mam pocit,že jsem v minulosti četla,že každý kotník se k něčemu vztahuje.

Džarmi

Nicméně oba představují naši "pýchu".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Bee
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.5. 2008
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 9:55 am    Předmět: Citovat

Mockrát děkuju za odpovědi. Zkusím se víc věnovat kotníkům i sama sobě, abych se co nejdřív zbavila neduhů, o kterých se zmiňuje Damao (i když si zrovna tědlech si vědoma nejsem.. - ale i kdyby to teplo souviselo s něčím jiným, určitě mi to neuškodí Wink )
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 7:37 pm    Předmět: Citovat

Já mám zase kotníky zatuhlé, a když si dávám reiki do nohou, ať už do kolen, kotníků nebo chodidel, proudění reiki v těchto místech skoro necítím.
Takže mě dávávání reiki do těchto míst nebaví, proto to skoro vůbec nedělám.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá květen 23, 2008 10:10 pm    Předmět: Citovat

Ahoj,
když jsem absolvovala Reiki I, cítila jsem po nějaké době "příjemné tekoucí teplo" po celých nohách. Také jsem se tomu divila, každopádně to nebylo nic nepříjemného a protože jsem jedničku absolvovala v chladnějším období, byla to pro mě příjemná změna Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Dzarmi
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 30.3. 2006
Příspěvky: 737

PříspěvekZaslal: so květen 24, 2008 3:59 am    Předmět: Citovat

Tak to máme asi každý v sobě trochu té pýchy.Každopádně,když si vybavím Pyšnou princeznu,tak to ve mě nic nevyvolává a přece jenom v tomto mém odkazu bude asi něco pyšného.

Papaa Džarmi
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Selket
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 26.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 7:55 pm    Předmět: Citovat

Citace:
Wendys

Já mám zase kotníky zatuhlé, a když si dávám reiki do nohou, ať už do kolen, kotníků nebo chodidel, proudění reiki v těchto místech skoro necítím.
Takže mě dávávání reiki do těchto míst nebaví, proto to skoro vůbec nedělám.


Smile Wendys....právě proto,že tam nic necítíš....právě proto,že se ti nechce je ošetřovat....jsou pro tebe kotníky velice důležité...
každé "něco" ,které se člověku "nechce" ...ať už z jakéhokoliv důvodu....
má pro nás důležitý význam...zkus se zamyslet nad tím,co získáš,pokud vytrváš a kotníky ošetřovat budeš... Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: út květen 27, 2008 10:21 pm    Předmět: Citovat

No, asi to tam v těch místech mám zablokovaný a nechce se to hnout - jsem taková nepružná, jak fyzicky, tak i duševně - mám pocit, že stagnuju na místě a nemůžu se hnout dopředu - proto mám problémy s nohama.

Určině by se to pravidelným reikiováním uvolnilo, díky Selket. Podnítilo mě to k činu - zkusím na tom pravidelně dělat.



Mimochodem (kotníky souvisí s pýchou - viz. výše), kolena souvisí s egem, ne? Někde jsem to četla. Ego - neochota pokleknout.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 2. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.11 sekund