Fórum - Zobrazit téma - Knížka, která mě v poslední době oslovila - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Knížka, která mě v poslední době oslovila
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Knížka, která mě v poslední době oslovila
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  Další
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 4:10 pm    Předmět: Citovat

Hej Georgi, byl bych rád kdyby jsi mi ten odkaz poslal, třeba soukromou zprávou.... Díky..
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
frbu
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 24.8. 2007
Příspěvky: 14

PříspěvekZaslal: st duben 02, 2008 6:10 pm    Předmět: Citovat

Hodně mě oslovila kniha Zasvěcení ve starém egyptě a teď jsem se zpožděním přečetla Kybalion Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
japi
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.4. 2008
Příspěvky: 16

PříspěvekZaslal: po duben 07, 2008 8:40 am    Předmět: Citovat

Ve své knihovně mám velmi pěkné knížečky,ke kterým se ráda vracím,a to: DANIELA FISCHEROVÁ - JISKRA VE SNĚHU,nakladatelství Vyšehrad
- DUHOVÁ JISKRA
Jsou to malé moralitky,vyprávěnky,duchovní anekdoty,rychle pointované historky a trochou prostoduchého úsměvu.Jsou to jen momentky z nekonečného proudu podobenství,kterými si pomáháme přežít chaos.Všechno,co můžou říct,lze vtěsnat mezi první a poslední historky"Zevnitř už nikdy nebude klika."a "My poslové jsme dosud na cestě "

Rovněž zajímavá kniha :R.Dahlke - Nemoc jako symbol
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: st duben 09, 2008 1:18 am    Předmět: Citovat

Japinko, to je dobře, že jsi knížečky s pohádkami či podobenstvími paní Fischerové připomněla. Jsou to skvělé příběhy pro duchovní čtenáře bez rozdílu věku. Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 1:37 pm    Předmět: Citovat

Dnes zcela "náhodou" přišla ke mě velmi zajímavě napsaná a dobře použitelná knížka Barbary Berckhamové Jak vytáhnot sama sebe z bláta nakladatelství Motto Praha 2008.
V podstatě rozvádí důležitou pravdu strategie sebeprosazování: Nejprve je tu naše vize - může být pozitivní, naplněná životem, nebo může být naplněna rezignací. Jinými slovy - v každém okamžiku se rozhodujeme pro život - pro změnu, pohyb, nebo pro umírání: "už chci jen klid", aby zůstalo, to, co vytváří moji životní jistotu, jen si udržet to, co je.....
Vyzkoušel jsem si, jakou sílu má naše myšlenka - pozitivní i ta obrácená.
Rozhodně stojí za přečtění a snad se budete inspirovat i pro svůj život.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Moka
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 5.3. 2008
Příspěvky: 22

PříspěvekZaslal: ne květen 11, 2008 10:23 pm    Předmět: Citovat

ahoj,
tady je to hodně zajímavé Very Happy .
Nesledovala jsem všechny odpovědi úplně pečlivě, tak snad se nezeptám na něco, co už tady zaznělo... Neznáte prosím někdo knížku Jarmily Beranové pro děti? Momentálně si nevybavím přesný název. Jde o automatické léčivé, harmonizační obrázky, podané dětskou formou. Nemáte někdo zkušenost, stála by knížka za to - pro prcka?
Děkuji Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: po květen 12, 2008 10:22 am    Předmět: Citovat

Nedávno jsem se zase vrátil ke knížce Čtyři dohody od D. M. Ruiz. Nevím jestli se třeba už neopakuji ale je to výborná knížka
1.dohoda: Nehřeš slovem
2.dohoda: Neber si nic osobně
3.dohoda: Nevytvářej si žádné doměnky
4.dohoda: Vždy dělej vše jak nejlíp dovedeš
[url] http://www.pknihy.cz/knihy/001033/Ctyri-dohody.html [/url]

Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: út květen 13, 2008 8:54 pm    Předmět: Citovat

V Levných knihách se právě objevila zajímavý titul Posvátné číslo a původ civilizace od Richarda Heatha. Jde o rozbor, jak matematické vztahy a posvátná čísla ovlivňovala evoluci lidstva. Hodně hezké a poučné počtení. Hodně zajímavého z hladiska geomantie, numeralogie atp. Doporučuji - stojí jen 69 Kč!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: so červen 07, 2008 8:26 pm    Předmět: Citovat

Další typ na velmi dobrou knihu přinesl do mého života životní obrat, který právě prožívám - a je mi dobře! Smile
Knížka americké psychoterapeutky Jean Liedloffové Koncept kontinua.
Doporučuji především ženám, které čekají děťátko, nebo mají doma kojence či batole. Pro poučení všem, protože autorka v knize citlivě, ale nekompromisně odhaluje náš "civilizační" sklon nepojmenovávat život, sebe sama a to co děláme přímo, ale eufémismy (opisné vyjádření nščeho, co se neodvažujeme či nechceme pojmenovat přímo). Myslím, že tu můžeme najít hodně inspirace pokud jde o nás a naši osobní pravdivost.
Maminky tady najdou hodně inspirace pro pochopení například toho, proč děti pláčou třeba před spaním - ale, nebudu se dál podrobněji rozepisovat, však si to přečtete.
Vydavatel: DharmaGaia Praha 2007 Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 12:28 pm    Předmět: Citovat

Dostaly se mě do ruky cédéčka Prorok a Zahrada Prorokova namluvené panem Somrem,moc pěkně se to poslouchá...
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: ne červen 08, 2008 4:08 pm    Předmět: Citovat

A také Racek od Richarda Bacha je na CD, skvěle se to poslouchá. Nejvíce jsem si ale užil při poslouchání nahrávky Hobita a Pána prstenů. Ještě že jezdím křížem krážem republikou a tak mám na to dostatek času. Poslouchaje "Návrat krále" jsem posledně málem v Chebu nevystoupil a jel až do Frantovejch. Very Happy Very Happy Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
suva
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 3.1. 2003
Příspěvky: 21

PříspěvekZaslal: po červen 09, 2008 5:58 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
A také Racek od Richarda Bacha je na CD, skvěle se to poslouchá. Nejvíce jsem si ale užil při poslouchání nahrávky Hobita a Pána prstenů. Ještě že jezdím křížem krážem republikou a tak mám na to dostatek času. Poslouchaje "Návrat krále" jsem posledně málem v Chebu nevystoupil a jel až do Frantovejch. Very Happy Very Happy Very Happy


Já si v neděli po minisemináři reiki pro slovy jeden manželský pár (ale nelituju, byl to vynikajícím způsobem obohacující víkend pro nás pro všechny) dala divadlo, společně se mnou se na ní dívala spousta malých indiánků - a cože jsem to viděla? Školu Malého Stromu v klubu Lávka, je to i kniha, když o ni vaše pokrývka hlavy zavadí, určitě ji do ní chyťte! :c) *L*
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: pá červen 27, 2008 9:15 pm    Předmět: Citovat

TRACY HOGG a o tom jak se "domlouvat" s nemluvňaty........?
S mojí snachou, národností Italkou, která hodně čte také v angličtině jsme si povídali - no vlastně "povídali" protože já neumím anglicky skoro nic a italsky se chci učit, ale zatím poslouchám jen slovíčka a ona zase umí česky jen na běžnou domluvu v obchodech a v kanceláři - o Američance Tracy Hogg a o skvělé knížce [/img]Secrets of the Baby Whisperer for Toddlers by Tracy Hogg and Melinda Blau - která ovšem v do češtiny zatím, jak se zdá, nebyla přeložena. Chci se zeptat hlavně maminek tady z Reikiwebíku, jestli o tom něco vědí, nebo zda dokonce praktické postupy doporučované paní Tracy Hogg praktikují. Podle kusých představ, které jsem si vytvořil, je to opravdu velmi zajímavé, naprosto praktické a účinné. Má někdo k tomuto tématu nějaké informace o které by se mohl podělit?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: so červen 28, 2008 7:17 am    Předmět: Citovat

Brandon Bays - Cesta a druhá kniha Cesta pro děti.

Doporučení jsem dostala ze tří stran, to už jsem ji objednala. Jednodušší metodou cholodynamiky se dostává k vyrovnání podvědomí - alergie, deprese, atd. Velice zajímavá je Cesta pro děti -kamarádka, která pracuje s kynezkou a celý život ve školce si ji nemůže vynachválit.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
blankas
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 27.9. 2002
Příspěvky: 415

PříspěvekZaslal: po červen 30, 2008 11:31 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
TRACY HOGG a o tom jak se "domlouvat" s nemluvňaty........?
Podle kusých představ, které jsem si vytvořil, je to opravdu velmi zajímavé, naprosto praktické a účinné. Má někdo k tomuto tématu nějaké informace o které by se mohl podělit?

Ahojky,
máme v kanceláři kolegyňku na mateřské dovolené, byla tu asi před měsícem(její holčičce je teď asi 3/4roku) a celá nadšená vyprávěla o tom, že viděla v TV krátký pořad o tom, jak rodiče znakují s batolaty a tak mohou komunikovat a "domlouvat se", což je úžasný pro obě strany. Na to konto její tchyně, která bydlí také v Praze a s kterou velmi dobře vychází, se přihlásila na kurz znakové řeči pro nemluvňata, a tak se těšila, jak se to bude učit od ní. Vyprávěla o tom s takovým nadšením, že jsme si hned ten web celý prohlédli, jsou tam i ukázky z archivu ČT. A také tam mají různé materiály v češtině.
Takže tady je ten web(pokud jsi ho již sám neobjevil):
http://www.babysigns.cz/o_nas.html

Hodně lásky a zdraví tobě a tvé rodině! Štěstí mají už v Tobě Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Knihovna Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10 ... 16, 17, 18  Další
Strana 9 z 18

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund