Fórum - Zobrazit téma - automatická kresba - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - automatická kresba
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

automatická kresba
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: st říjen 24, 2007 3:58 pm    Předmět: Citovat

pip, a co tě na tom prvním semináři naučila?

Už bys něco uměla automaticky namalovat?

Jak u ní probíhá výuka? Museli jste si přinést svoje vlastní pastelky a papíry?
Jak to bylo časově rozvrhnuto - od kdy do kdy jste se ten který den učili?
Nabízí na tom víkendovém semináři nějaké ubytování?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
pip
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 9:00 am    Předmět: Citovat

Semináře jsou dvoudenní, sobota od 9-18.00, zde bylo dost teorie a protože se pracuje v hladině alfa, ukázali jsme si a vyzkoušeli několik způsobů a dělali meditace na vstup do alfy, pak jsme se učili a procvičovali uvolnění ruky pro automatickou kresbu, učili se kresbu zjišťovací a testovací, její použití. V neděli od 9-16.00 se více kreslilo, aurogram, čakry, vykreslení negaitvních a pozitivní pocitů, 1. léčivé obrázky. P. Machková zdůrazňuje,že tyto schopnosti jsou v každém člověku. Léčivý obrázek si v neděli namaloval každý, ten můj už visí u nás doma, přestože, jak řekla moje dcera, je jak z mateřské školky Smile. Nejsem totiž žádný umělec, ale při kreslení léčivého obrázku je důležitá myšlenka, kterou do něho člověk při vytváření vkládá, ne tvar. Ten může být a ze začátku bývá, úplně jednoduchý. Já sama, když teď kreslím automatickou kresbu, i třeba bez nějakého záměru, tak se divím a úplně dětsky raduji z toho, jaké tvary jsou ve mě ukryté. Určitě můžeš automatickou kresbu kreslit i bez semináře, ale mě setkání s paní Machkovou a zážitky za semináře obohatily, nejen proto, že se snaží otevřeně předat všechny svoje zkušenosti. Přihlášku nemá na internetu, je potřeba ji kontaktovat, ale seminář se absolvuje od 1. stupně, nemusíš na další, ale přeskočit začátek nejde. Papíry, pastelky a fixy si každý přinese sám. Ubytování v případě Brna si bylo možno zajistit přímo v areálu, kde probíhalo školení. Zážitků bylo mnohem víc, ale nedá se to všechno popsat a kdo nezažil, třeba by ani neuvěřil Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 9:21 am    Předmět: Citovat

Děkuju ti pip.

Pokud bys proti tomu nic neměla, nezveřejnila bys tady některé obrázky atomatické kresby?

Ještě bych se zeptala, jaké jsou nejjednodušší možnosti vstupu do stavu alfa, kromě usínání v posteli?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
pip
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 30.9. 2007
Příspěvky: 11

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 4:17 pm    Předmět: Citovat

Nejjednodušší metoda je zklidnit se, soustředit na vlastní dech, vnímat každý nádech a výdech, oprostit se od myšlenek. Radila bych ti jít na nějaké setkání reikistů, na jógu nebo břišní tance, tam kde se dělají meditace a zažít ten stav, navíc v kolektivu stejně naladěných lidí člověk vklouzne do alfy snáze. Krásné zážitky. Svoje neumělé obrázky sem dávat nebudu, raději tě odkážu na knihy Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: čt říjen 25, 2007 7:54 pm    Předmět: Citovat

pip napsal:
Svoje neumělé obrázky sem dávat nebudu, raději tě odkážu na knihy Wink

A to je škoda, protože jde o to, co ses naučila, ne, co je v knihách.Když už chceš propagovat něčí seminář, kterého ses zúčastnila, tak nejúčinněji tak, že nám dáš možnost nahlédnout do toho, co ses Ty sama naučila.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt listopad 08, 2007 2:34 pm    Předmět: Citovat

To nevadí, tak dík za info, jdu do toho.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: čt květen 08, 2008 6:17 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
pip napsal:
Svoje neumělé obrázky sem dávat nebudu, raději tě odkážu na knihy Wink

A to je škoda, protože jde o to, co ses naučila, ne, co je v knihách.Když už chceš propagovat něčí seminář, kterého ses zúčastnila, tak nejúčinněji tak, že nám dáš možnost nahlédnout do toho, co ses Ty sama naučila.


Mimochodem lze sem vůbec obrázky vkládat, mám na mysli obrázky uložené v počítači (nikoliv obrázky z internetu).
Chtěla jsem sem vložit nějaké své výtvory, ale nevím jak.
wendys
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Wendys
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 10.1. 2005
Příspěvky: 203

PříspěvekZaslal: so květen 10, 2008 2:12 pm    Předmět: Citovat

Kdo chce skouknout moje pokusy o automackou kresbu jsou k mámí ve složce Ke stažení.



Broňku, moc ti děkuji.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ulmechia
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.3. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 2:30 pm    Předmět: sláva, konečně jsem našla to správné fóŕum Citovat

teto dotaz jsem položila již jednou, ale asi jsem plakala na špatném hrobě, tak tedy: ponechám-li volnou zábavu mým průvodcům s oblibou malují tzv. šestou dimenzi, v podstatě se jedná o jakési pouště nebo skaliny a hory, ovšem na každém obázku je takové zplacatělé sluníčko. Otázka je" co je to ta šestá dimenze, Karel szlvar tvrdí, že je souvstažná s Egyptem a Síriem, mě se zdá, že pravda je jinde. Co vy na to?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Linda
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 26.10. 2007
Příspěvky: 61

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 2:57 pm    Předmět: Citovat

Víš co, Ulmechio, ten svůj obrázek naskenuj a pošli ho Lence Tauchmanové - stránky http://www.oazanatura.cz/, tam na ní najdeš kontakt.
Lenka Tauchmanová provádí zdarma rozbory takovýchto kreseb. Zkus to u ní.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Ulmechia
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 3.3. 2009
Příspěvky: 12

PříspěvekZaslal: čt březen 05, 2009 10:11 pm    Předmět: jsi zlatíčko Citovat

Wendy, díky za radu, ještě, že mě napadlo všechny svoje výtvory dneska naskenovat a jak jsem je vyndala z euroklipů, tak jsem zjistila, že je na zadní straně napsáno svět šesté dimenze. Když už teď mám trochu bližší určení, tak tvé rady využiji. Ještě jednou díky Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Duchovno všeobecně Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund