Fórum - Zobrazit téma - Přitomnost a budoucnost - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Přitomnost a budoucnost
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Přitomnost a budoucnost

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 2:23 pm    Předmět: Přitomnost a budoucnost Citovat

Ahoj,
docela přemýšlím nad včerejší nocí.
Probudila jsem se v noci a přímo hořela, do toho nekonečné bušení srdce.Myslela jsem si, že je to můj konec. Sad Teplotu jsem neměla vůbec žádnou, měla jsem asi nějakou vnitřní horečku, protože kdyby to bylo Reiki, nebylo by to přeci tak strašně silné,že mi z toho bylo tak zle, jenže pak jsem vnitřím zrakem uviděla, jak mi ze srdeční čakry jde silný proud ohně(nikdy před tím jsem to neviděla, ani o tom neslyšela, znáte to někdo?) Za nějakou dobu jsem ucítila Reiki jak ho znám, klidné, celé mě "polilo" od shora dolů, uklidnilo mě a najednou se mi vkradla myšlenka zda si ho nemohu třeba poslat sama z budoucnosti, což samozřejmě vím, že to jde, ale je vůbec možné, abych si to uvědomovala v dané chvíli, tedy v minulosti,kdy nemohu vědět jak se zachovám v budoucnosti, jestli mi rozumíte.
A nebo to byl nějaký očistný proces před zasvěcením do dvojky kam jedu v sobotu.
Mějte se krásně Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 2:35 pm    Předmět: Citovat

Bobule, jestli ty jsi vecer neco dobreho nebumbala Laughing Question
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 2:48 pm    Předmět: Citovat

Hele, takovéhle stavy vnitřní horečky zažívám docela často.... Nevím z čeho to je, ale myslím, že když spíme, a před spaním se třeba v posteli reikujeme a usneme, tak nám reiki pořád aktivně běží, tím, že přejdeme do jiného stavu mysli, nám reiki proudí snad 1000x víc než v norm. bdělém stavu...
Jinak fakt nevím proč, asi mám návaly Laughing Laughing
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
muliska
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 7.2. 2008
Příspěvky: 27

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 9:10 pm    Předmět: Citovat

V poslední době mívám také prapodivné stavy. Večer vždy provádím harmonizaci a ráno se poslední dobou probouzím, jako bych ještě nebyla tady. Někdy mám pocit, že nestojím pevně na zemi, někdy mám až závratě - ale ty rychle odchází, i vnitřní horko - vždy mně bývala zima. Myslím, že důvodem je změna energie. Pociťuji, že je daleko silnější a "hustější".No, je prostě jiná.Pomáhá mně,více s ní pracovat /nedochází k takovému nahromadění?/. Rolling Eyes muliska
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: pá duben 11, 2008 11:29 pm    Předmět: Citovat

Tak mě docela potěšilo, že v tom nejsem sama Wink . Poslední dobou taky zažívám pdobné stavy, jaké popisuješ, bobule. Jenže já je zažívám i přes den. Nebo spíš v bdělém stavu o nich vím. Když spím, tak je to, jako když do vody hodí a mohli by mne klidně odnést Laughing , takže co se děje ve spánku, netuším. U mne je to spojeno ještě se zvýšeným tlakem.

Včera jsem si vyzkoušela, že se dá horkost a oheň v srdci odstranit za pár minut přitisknutím zad ke stromu, konkrétně bříze. Nejdřív se bušení zrychlí a zesílí, pak se vše pomalu srovná na normál. Uklidnění vydrží několik hodin.

Jen bych ještě chtěla říct, že pocit vnitřní horečky zažívá i dost nereikistů. Slyším dost často, jak si na to stěžují. Včetně ranního pocitu "umírání".
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zdenkaabc
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 2.3. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 6:23 am    Předmět: Citovat

http://www.wahlgrenis.cz/magie1_transformace.htm
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 7:58 am    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Hele, takovéhle stavy vnitřní horečky zažívám docela často.... Nevím z čeho to je, ale myslím, že když spíme, a před spaním se třeba v posteli reikujeme a usneme, tak nám reiki pořád aktivně běží, tím, že přejdeme do jiného stavu mysli, nám reiki proudí snad 1000x víc než v norm. bdělém stavu...
Jinak fakt nevím proč, asi mám návaly Laughing Laughing


Nával mě také napadnul Laughing , ale přeci jen mám tak 20 let čas Very Happy
Také mě ze začátku napadlo, že Reiki proudí 1000x víc, je to opravdu hodně moc.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 8:01 am    Předmět: Citovat

muliska napsal:
V poslední době mívám také prapodivné stavy. Večer vždy provádím harmonizaci a ráno se poslední dobou probouzím, jako bych ještě nebyla tady. Někdy mám pocit, že nestojím pevně na zemi, někdy mám až závratě - ale ty rychle odchází, i vnitřní horko - vždy mně bývala zima. Myslím, že důvodem je změna energie. Pociťuji, že je daleko silnější a "hustější".No, je prostě jiná.Pomáhá mně,více s ní pracovat /nedochází k takovému nahromadění?/. Rolling Eyes muliska

U tebe to trošku vypadá, jako by jsi nebyla dostatečně uzemněná, ale asi máš větší zkušenosti jak já, tak nevím, je vidět, že každý vnímáme proudění energie námi jinak. O té síle, že se ti s tou hustší energií pracuje lépe, to je zajímavé. Já se rychle snažila dostat se do normálu, ale je to tím , že mě to asi zaskočilo.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
bobule
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 30.3. 2008
Příspěvky: 59

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 8:02 am    Předmět: Citovat

mamka napsal:
Tak mě docela potěšilo, že v tom nejsem sama Wink . Poslední dobou taky zažívám pdobné stavy, jaké popisuješ, bobule. Jenže já je zažívám i přes den. Nebo spíš v bdělém stavu o nich vím. Když spím, tak je to, jako když do vody hodí a mohli by mne klidně odnést Laughing , takže co se děje ve spánku, netuším. U mne je to spojeno ještě se zvýšeným tlakem.

Včera jsem si vyzkoušela, že se dá horkost a oheň v srdci odstranit za pár minut přitisknutím zad ke stromu, konkrétně bříze. Nejdřív se bušení zrychlí a zesílí, pak se vše pomalu srovná na normál. Uklidnění vydrží několik hodin.

Jen bych ještě chtěla říct, že pocit vnitřní horečky zažívá i dost nereikistů. Slyším dost často, jak si na to stěžují. Včetně ranního pocitu "umírání".
Jsem ráda, že nejsem sama, určitě to vyzkouším, teď už musím běžet a zkusím odpovědět večer. Mějte se krásně
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Lylka
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 31.3. 2005
Příspěvky: 95

PříspěvekZaslal: so duben 12, 2008 8:08 am    Předmět: Citovat

Tak to som uplne prekvapena... ja to prezivam teraz taktiez.. A nevedela som, z coho to je. Som unavena? Pretazena? Nevyspata? (Mam 8m dcerku, tak mam byt preco Smile ) Prsi - mam velmi nizky tlak??? A byva to cez den, a vacsinou mi hned zaberie pozicia lava ruka na celo (horizontalne) a prava na zatylok (vertikalne), ukludnuje to Smile A ako prislo, tak to zmizne.. Lylka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
ilumauir
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 18.3. 2007
Příspěvky: 89

PříspěvekZaslal: ne duben 13, 2008 10:03 pm    Předmět: Citovat

bobule, to, co popisuješ, vnímám jako transformaci energií ve tvém těle, mění se energetické dráhy a systém je v dočasné energetické nerovnováze. Podobné návaly jsem také míval a co bych ti tak poradil? Chce to klid a maximální lásku k sobě samé, čili pracuj se svým strachem v těch chvílích. Dále je fungující si uvědomit, že ta energie tebou jen proudí, nejsi jejím zdrojem a nejsi ani jejím výhradním příjemcem, odněkud k tobě přichází a někam jí posíláš, teď jsi vnímala jen ten oheň ze srdce, zkus vnímat i to, odkud k tobě ta energie přichází (první nebo sedmou čakrou?). Ty nepříjemné stavy jsou způsobeny tím, že tebou ta energie neprochází hladce, má v cestě překážky, bloky či zádrhele, čím víc je budeš odstraňovat, tím příjemnější pocity z té energie budeš mít. Při maximální otevřenosti je ten výsledný pocit podobný orgasmu.
Neřekl bych, že to co jsi prožila, byl přímo očistný proces, spíš to bylo takové testování, nakolik jsi už otevřená ty energie přijímat a jaké je tvé současné energetické maximum nebo optimum. Pro tebe to může být signál, jak postupovat dál, na čištění čeho se zaměřit.
Samozřejmě, že si můžeš přitáhnout energii z budoucnosti, a protože tvá budoucnost má miliony variant, prostě si jí přitáhneš z té, ve které jsi posílala energii do své minulosti, i když tuhle variantu třeba v současném životě nikdy neprožiješ
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po duben 14, 2008 9:12 pm    Předmět: Citovat

Prostě si to užívej a nedělej raději žádné scénáře. Takové zážitky k meditacím s Reiki patří, ale každý to má trochu jinak. Je to ten střední, druhý, stav ze stupňů poznání, kdy se zážitky jednoho každého z nás liší, maximálně se mohou podobat. Nic z toho není ani lepší, ani horší. Užívejme si to.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Vše ostatní, ale o Reiki Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.13 sekund