Fórum - Zobrazit téma - Nevím si rady.... - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Nevím si rady....
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Nevím si rady....

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Listicka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.1. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 10:18 pm    Předmět: Nevím si rady.... Citovat

Zdravím všechny,
před 3 týdny prodělala moje dcerka (2 roky a 9 měsíců) zánět nosohltanu a měla nejvyšší teploty 40°C. Dětská doktorka nasadila antibiotika a zhruba za 7 dní bylo vše skoro v pořádku.
Teď má už týden opět vyšší teploty cca 39°C. Doktorka jí brala krev z prstu na vyšetření CRP. To ukázalo nízkou hodnotu 8, tak doktorka usoudila, že je to prozměnu virové onemocnění. Pořád má rýmu a je taková zahleněná. Včera měla konečně jen 37, ale dnes ráno se to zase vyhouplo na 38,4°C.
Snažila jsem se jí pomoci Reiki, ale nevím proč, u ní není takový efekt jako u manžela nebo u kamarádky. Připadám si jako amatér. No to asi jsem. Wink
Dětská nás posílá na ORL, že by bylo nejlepší dcerku objednat na operaci odstranění nosní mandle.
Já i manžel jsme proti, protože jsem v 6 letech operaci prodělala bez anestezie a mám trauma do dneška.
Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Děkuji za každou radu.
Lištička Sad
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: ne březen 23, 2008 11:28 pm    Předmět: Citovat

Lištičko,
naprosto chápu tvou starost i obavy. Já měla podobné problémy s dcerou.
Tehdy jsem o reiki nevěděla a jediné, co jsem dělala, byl plný hrnec bylinek na plotně a nechala jsem je vařit, až byla kuchyně plná voňavých par (tehdy to byla směs Pectorales). Pak také nahřívání soluxem a při zánětu dutin kbelík s horkou a studenou vodou až po okraj. Do nich jsem dcerku stavěla Začínaly a končily jsme studenou vodou.
Vyndání nosní mandle téměř nepomohlo.
Zlom nastal, když jsem po čase objevila kouzlo bezinek a rakytníku.
Dnes mám pořád v zásobě skleničky s naloženými bezinkami, sáček sušených. A rakytníkovou šťávu v mrazáku nemám jen letos (a hned jsme to poznali Sad .

Jinak si myslím, že dětičky reagují na reiki trochu jinak než dospělí. Tedy aspoň co jsem slyšela, protože já už mám děti dospělé.
K tomu ti asi něco napíše Damao. Možná to je taky tím, že máma k reiki přidává svůj strach o dítě a pak to nefunguje tak, jak by mohlo.

Já jen ještě k vysokým horečkám všeobecně. Když už je horčka hodně vysoká a člověk dostane o nemocného oprávněně strach, pak perfektně fungují bezinky a pak... na obě třísla přiložit cokoli z mrazáku. Třeba maso, zelenina nebo plastová 0,5l lahev s vodou (pozor - zabalené třeba do utěrky!) . U holčiček a u žen dávat víc směrem na stehna, aby se nepodchladily vaječníky!
Kdysi jsem dostala tuhle radu a opravdu se osvědčila. Teplota ze 40 spadne na 37-38 do deseti minut.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Listicka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.1. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 1:26 pm    Předmět: Citovat

Díky Mamko,
teplota už dcerce klesla. Kontaktovala jsem známého - Lightworkera a pomohl na dálku. Smile Smile Smile
Zkusím ty sirupy na podporu imunity.
Všem přeju hodně zdraví.
L. Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Damao
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 13.1. 2003
Příspěvky: 2137

PříspěvekZaslal: po březen 24, 2008 10:30 pm    Předmět: Citovat

Listicko, především se soustřeď na sebe, abys Ty zvládala to, co zřejmě nezvládáš. Je to Tvůj partnerský vztah, nebo rozpory s nejbližšími příbuznými?
Děti a jejich nemoci do 10 - 12 let jen ukazují čím jsou "ne-mocné" jejich mámy. Pročištění nosohltanu napomůže anýzový čaj. Smíchej 1:1:1 jitrocel, heřmánek, proskurník (kořen) nebo podběl (květ). Na hrnek čaje postačí vrchovatá čajová lžička směsi + 5 - 7 zrníček anýzu. Nechej 15 - 20 minut po zalití vroucí vodou luhovat. Až čajíček nebude horký, můžeš ho osladit medem, aby malé chutnal.
Především si ale dej do pořádku to, co v pořádku není v Tvém osobním životě.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Listicka
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 22.1. 2006
Příspěvky: 6

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 1:57 pm    Předmět: Citovat

Ahoj Damao, díky za Tvůj názor a radu.
Vztahy s manželovými přibuznými nejsou na dobré úrovni. Kdybych mohla, asi bych se nimi neviděla vůbec. Je to na delší povídání. Nepřála bych je ani největšímu nepříteli. Laughing Laughing Laughing
Vše vyřeší čas a oplocení. Laughing Laughing Laughing
Měj se hezky.
L.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út březen 25, 2008 2:07 pm    Předmět: Citovat

Lištičko, to jsem se ale zachechtala, dobrá hláška - vše vyřeší ..... a oplocení. Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Mně se líbí, že máš i přes trable smysl pro humor. Držím palce, M.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Prosby o pomoc Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund