Fórum - Zobrazit téma - Reiki a budoucnost - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Reiki a budoucnost
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Reiki a budoucnost

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 10:44 am    Předmět: Reiki a budoucnost Citovat

Zdravím Všechny! Jak Jste ustáli novoluní? Myslím že kdo zůstal doma a držel se v klidu, udělal nejlíp. Podle mě má novoluní ještě daleko silnější vliv, než samotný úplněk.. Je tu někdo kdo s tím trochu pracuje? Jinak proč jsem se rozhodl napsat. Díky Reiki jsem začal přemýšlet, co se svým životem. Začal jsem si přát věci, které se mi najednou nabízejí.. Občas jsou to zásadní životní momenty, kdy má člověk právo volby. Každé rozhodnutí ovlivní náš život zase na nějaký čas. Jak se správně rozhodovat? Já osobně stojím před rozhodnutím, které má padnout do konce března.. Můžu požádat Reiki o pročištění situace v tom smyslu, že mé rozhodnutí bude správné? Jak to mám udělat? Prosím napište mi někdo, kdo s tím máte zkušenosti, a nebo Jste nad tím alespoň někdy uvažovali. Děkuji a přeji krásné dny všem!!
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zbultran
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 21.9. 2004
Příspěvky: 1274

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 12:53 pm    Předmět: Citovat

Frantisku, ja myslim, ze rozhodovat se ma kazdy sam za sebe!

Snad bych tam ani reiki netahal Razz
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 1:14 pm    Předmět: Citovat

Souhlasím se |Zbultranem.

Ono je pohodlnější to rozhodnutí nechat na někom jiném. Zbaví nás to naší vlastní odpovědnosti se rozhodnout sám za sebe. Přiznám se, že mám také občas tendence to na někoho ,,hodit", ale potom zjistím, že to moje rozhodnutí bylo to jediné správné, i když se to zpočátku tak nezdá.

Přeju ti správnou volbu!!!

Evik Rolling Eyes .
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
okenko
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 19.4. 2005
Příspěvky: 372

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 1:53 pm    Předmět: Citovat

Ahojenky , Františku,

nepoužiji-li jiné metody a půjdu ´´jen´´ pomocí reiki, poslala bych do situace, ať je pro všechny zúčastněné tou nejlepší v radosti a lásce.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Frantishek
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 4.12. 2007
Příspěvky: 46

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 3:20 pm    Předmět: Citovat

Ahoj ještě jednou Vám Všem. Děkuju za vaše názory. Já samozřejmě nechci ležet s nohama na stole a čekat jak to Reiki za mě vyřeší.. Měl jsem na mysli takovou tu zlatou mušku, co si sedne na tu správnou volbu. Reiki posiluje intuici, každopádně už tím pomáhá. Tak snad jen poslat Reiki do situace? Vlastně možná tuším, jak to má být, jen mám strach, zda se nemýlím. Ještě jednou moc děkuju.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
mamka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 20.11. 2002
Příspěvky: 717

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 10:08 pm    Předmět: Citovat

Františku,
správné je to rozhodnutí, které nakonec učiníš. Nikdy nevíš, jaké poučení ti přinese, i když se bude na první pohled zdát chybné. Každá zkušenost tě posouvá dál .... k dalšímu správnému rozhodnutí.
Nejsou chybná rozhodnutí, jen mohou být špatně pochopeny lekce, které nám přinesou.
Tak nějak jsem to kdysi četla... Wink
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zdenkaabc
Velmi zkušený uživatel
Velmi zkušený uživatel


Registrace: 2.3. 2008
Příspěvky: 67

PříspěvekZaslal: út březen 11, 2008 10:54 pm    Předmět: Citovat

Kdysi jsem poslala reiki do určité situace, ale pro všechny zúčastněné. A i když něco na první pohled nedopadlo, tak všichni přijali situaci v klidu, bez zbytečných emocí, výčitek, zlosti atd. Takže dá se taky použít.
Nebo když jsem měla z určité situace obavy...tak přišla energie a člověk byl sebevědomnější atd. Ale je lepší, když se člověk naučí zvládat situace v klidu a rozhodně bez posílání dopředu....ne na vše má čas a někdy se musí jednat ihned

a na důležitá rozhodnutí....dám na pocity, to funguje dokonale....ale ne vždy člověk důvěřuje
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: st březen 12, 2008 11:26 am    Předmět: x Citovat

Tak, tak, když si člověk pošle sám sobě do určité situace (taková návštěva zubaře!!!) určitě to podpoří zklidnění a větší sebejistotu. Jen bych vážila formu, žádná manipulace jak a kam má muška sednout.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki 1. stupeň Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund