Fórum - Zobrazit téma - Artroza kyčelního kloubu - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Artroza kyčelního kloubu
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Artroza kyčelního kloubu
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
Roso
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 17.9. 2007
Příspěvky: 119

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 7:48 am    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Zip napsal:
Nějak si neumím představit být pozorovatel např. při týrání dítěte,zřejmě nebudu nikdy dost duchovně na výši ... Crying or Very sad

Cítím, že tato Tvoje reakce je jaksi přehnaná. Jedna věc je zůstat pozorovatelem, když spolu lidé hrají ovládací schemata, druhá, když někdo páchá zlo.Ovládací schema je vždycky dobrovolné rozhodnutí obou zúčastněných - a když se do toho někdo plete, odnese si to, což se také stalo.

Je to přesně to, co říká Damao. Pomoc musí být adekvátní dané situaci. Je něco jiného když se díváš na týrání v televizi, něco jiného, když matka na pískovišti nešetrně vychovává své dítě (i když dělá to nejlepší co umí), nebo když někdo děcko mlátí bejzbolovou pálkou po hlavě.
Roso
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
samanka
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2002
Příspěvky: 1727

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 11:13 am    Předmět: x Citovat

A je něco jiného co si myslíš že uděláš a co uděláš ve skutečnosti.

šamanka
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zip
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 4.1. 2004
Příspěvky: 120

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 4:14 pm    Předmět: Citovat

Damao napsal:
Zip napsal:
Nějak si neumím představit být pozorovatel např. při týrání dítěte,zřejmě nebudu nikdy dost duchovně na výši ... Crying or Very sad

Cítím, že tato Tvoje reakce je jaksi přehnaná. Jedna věc je zůstat pozorovatelem, když spolu lidé hrají ovládací schemata, druhá, když někdo páchá zlo.Ovládací schema je vždycky dobrovolné rozhodnutí obou zúčastněných - a když se do toho někdo plete, odnese si to, což se také stalo.



Ano,trošku jsem to vyhrotil.Reagoval jsem na poslední větu Rosova příspěvku:Když vidím něco negativního ale nezraňuje mně to, tzn. nemám z toho špatný pocit, tak jsem jenom pozorovatel a není to moje a tak to má být.

Děkuji a Evikovi se omlouvám za odbočení od tématu.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Evik
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 24.10. 2007
Příspěvky: 690

PříspěvekZaslal: pá březen 07, 2008 7:28 pm    Předmět: Citovat

Taky mě zarazila ta poslední věta.
Ale Zipe, vůůůůbec se mi neomlouvej !!! Já se aspoň zase dozvěděla něco nového. Takže jak popisuju na str.2 šikanu na pracovišti, tomu se říká ovládací schéma? Dva se perou, chtějí se prát, a třetí (já) se do toho montuje a odnese to.
Být jen pozorovatelem = nehas co tě nepálí ? Můžu to tak říct?

Jinak tu artrozu už bychom mohli dát k ledu. Myslím, že tu padly vyčerpávající odpovědi. A já doufám nepadnu vyčerpáním v neděli, protože chci dokončit celou trasu a zbývá mi 10 km.

Já se zase omlouvám za své infantilní otázky, ale někoho se zeptat musím. Roso, zákony si určitě přečtu. Vím, že nestačí si je ,,jen" přečíst.
Zipe, už se těším na Tvůj avatárek zase v nějaké jiné diskusi. Vždycky se musím usmívat i když mi do smíchu někdy není.
Evík
Rolling Eyes
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pro zdraví Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2, 3
Strana 3 z 3

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.14 sekund