Fórum - Zobrazit téma - Prostějov - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Prostějov
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Prostějov
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
BATHORY
Excelentní uživatel
Excelentní uživatel


Registrace: 29.8. 2007
Příspěvky: 185

PříspěvekZaslal: čt únor 28, 2008 9:26 am    Předmět: Citovat

Ahoj, s dovolením vám napíšu moji zkušenost s automat. kresbou, třeba tím nějak pomůžu.
Jedna paní mi nabídla, ať se k ní někdy stavím na kafe jen tak, že mi vysvětlí aut. kresbu, že mi to půjde. Zdálo se mi to dost neuvěřitelné, že bych se to mohla během chvilky jen tak naučit. Nijak zvlášť jsem o tom nepřemýšlela a jednou z ničeho nic sem si nevím proč vzala sešit mého syna do kterého si spolu kreslíme, jeho pastelky a začala mi prostě ruka sama malovat. Na nic sem přitom nemyslela, prostě sem malovala, střídala barvy a pokreslila sem celý papír plný andělů... Jen sem se v tom nevyznala a to je právě to důležité!! vyznat se v tom.

Zavolala sem té paní, jestli by mi pomohla to rozluštit. Když to uviděla, byla trochu překvapená kolik sem toho nakreslila a smysl to kupodivu dávalo Wink Takže sem se naučila kreslit sama, z ničeho nic, ani netuším jak a proč k tomu došlo.

Ale co je důležité a to jsem předtím nevěděla, tak než začnete malovat, je dobré si udělat ochranu (bez ní bych se do toho už nikdy nepouštěla), potom taky aby vám někdo aspoň vysvětlil, co která barva znamená, aby ste se v tom lépe vyznaly, i když u každého nemusí ty barvy znamenat úplně to stejné..., další věc je, že podle toho na jaké téma chcete malovat, tak požádáte právě toho anděla který je k tomu jakoby vhodný a použijete před kresbou jeho znak. Snažím se to napsat tak nějak co nejvíc stručně Very Happy Samozřejmně je lepší, když vám to někdo vysvětlí osobně.

Nevím, celý kurz je možná zbytečné absolvovat, možná taky ne, záleží jak to komu jde.. u každého člověka je to jiné. Pokud máte pocit, že kurz potřebujete, z chutí do toho Very Happy a pokud bydlí někdo ve vašem okolí, kdo tohle umí, obraťte se naněj, třeba vám to rád vysvětlí.

Doufám, že sem aspoň trochu pomohla Very Happy
Mějte se B.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli Odeslat e-mail
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Reiki ve vašem okolí Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Strana 2 z 2

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.12 sekund