Fórum - Zobrazit téma - Lucidni sneni a OOBE - Reikiwebík

Vítej človíčku na Reikiwebík!
  Vítej   Anonyme

     Menu
· Domů
· Archív článků
· Diskuzní fórum
· Hledání
· Ke stažení
· Manuály
· Témata článků
· Top 10
· Kalendář akcí

· Reiki Seznam
· Reiki kluby
· Kalendář Reiki kurzů


· ReikiWeb - starý 1
· ReikiWeb - starý 2

Diskuzní fórum

Reikiwebík :: Zobrazit téma - Lucidni sneni a OOBE
 FAQFAQ   HledatHledat   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   Osobní nastaveníOsobní nastavení   PřihlášeníPřihlášení 

Lucidni sneni a OOBE

 
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
GeorgeLD
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 2.12. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 3:15 pm    Předmět: Lucidni sneni a OOBE Citovat

Trosku jsem to tady prohledaval, ale nikde jsem nenasel nic o AC nebo o LD Smile coz je divne, protoze by vam to mohlo velice pomoci s lecenim. Lucidni sny se daji naucit relativne snadno, OOBE, taky se tomu rika astralni cestovani, uz je trosicku tezsi, ale zalezi to jen na vas.
Napriklad AC vam muze byt k tomu, ze muzete ke svym pacientum at sou kdekoli. Staci vystoupit z tela a pomyslet na toho daneho cloveka. Taky se v astralni sfere lepe pracuje s energii, muzu potvrdit.
A lucidni sny, ty jsou zase dobre ke kontaktu s bytostmi, ktere nrmalne kontaktovat nedovedete - treba s rostlinami. To jsem sice nezkousel, ale nejake zkusenosti s LD mam. Co se treba rostlin tyce, muzhete nejakou svou oblibenou domaci rostlinku zavolat do sveho snu a ona se tam objevi nejakym vhodnym zpusobem. Muzete ji pozadat aby nekoho lecita, nebo vam primo vysvetlit, jak ji pouzivat k leceni. Taky muzete navstevovat sny nekoho jineho, popripade se premistit do jine sfery pusobeni a docilit tim OOBE, je to proste svet neomezenych moznosti. Urcite vyzkousejte, nadchne vas to Wink
Chtel bych rict jeste neco k bezpecnosti. Znam jednu pani ktera dela reiki a ta me od AC odrazovala, ze je to nebezpecne - nevim jestli v reiki panuje takovy nazor, nebo jen ona ho ma. Nu, co na to rict - nemyslim ze by to bylo nebezpecnejsi, nez kazdodeni zivot ve meste. Naopak je to skvela prilezitost neco poznat. Nektere situace jsou sice trosicku hruzu nahanejici, ale to je tak vsechno. Bat se smrti to je ten nejvetsi nepritel, ne AC samotne. Kontakt s nejakou zlou bytosti jsem jednou zazil a taky to nebylo nic strasneho. Stala primo u moji postele a kdyz jsem vysel ven z tela, zacla mnou otacet a nehezky se u toho smala. A kdyz si nejste jisti, staci udelat jednu vec - pomyslet na navrat do tela. A jste v nem jeste drive, nez tu myslenku mate.

dal bych sem odkaz na snad nejlepsi stranku u nas, ktera se tim zabyva, ale nerad bych nejak porusil nejaka nepsana pravdila. Tak hledejte, na internetu je toho dost Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 4:44 pm    Předmět: Citovat

Prosím napiš odkaz, já jsem se tu o tom pokoušel psát, ale jsou tu ignoranti(nemyslím všechny, ale je jich tu požehnaně), už se o AC pokouším delší dobu, hele nemáš ICQ nebo skype?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
GeorgeLD
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 2.12. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 5:19 pm    Předmět: Citovat

No, hlavne se nenech odradit Smile ja jsem s AC zacinal, mnoho dalsich lidi taky. Mnoho se jich dostalo na cestu duchovniho zivota tak, ze meli Out Of Body zkusenost, aniz by ji chteli.
Doporucuju pro zacatek knihy od pana Roberta Monroa. Napsal trilogii - Cesty mimo telo, Daleke cesty a sve zivotni pozani zaoncil knihou Navrat k pramenum. Cetl jsem je a jsou opravdu velice ctive a pribehy velice zajimave. Samozrejme, to co on pise je jeho interpretace toho co zazil, takze to urcite nebrat jako konecnou pravdu.
Ja sam jsem se poprve dostal z tela az potom, co jsem zacal cvicit Chi Kung - nechci psat podrobnejsi zalezitosti, abych nebyl oznacen za propagatora neceho. Bylo to vzdycky tak, ze me v noci probudily vibrace a byl jsem venku. Nekdy jsem veletel a vratil se zpet do tela nekolikrat za noc. Takze urcite je vhone nejake qi qongove cviceni.
Celkove se lide, kterym se AC povedlo shoduji na tom, ze kdyz na tom budes prilis lpet, nedostanes se ven Smile takze se nesnaz mermomoci dostat z tela, protoze se ti to nepodari.
Dale by mozna byla vhodna, pro zacatek, kniha od pana Frantiska Bardona - Brana k opravdovemu zasveceni. Neni to primo zamerene na AC, ale spise na duchovni rust prostrednictvim zkusenosti s magii, od tvorby elementarnich bytosti, po evokace a styky s bytostmi vysoke urovne, ktere maji magika zasvetit Smile a astralni cestovani je u teto cesty dulezitou pomuckou. Tu knihu muzes najit na www.grimoar.cz

Tady je ta stranka www.astralni-cestovani.info ...navstiv taky forum, je tam toho dost napsano a treba se i na neco zeptej, urcite ti tam radi pomuzeme Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 5:27 pm    Předmět: Citovat

Filio napsal:
Prosím napiš odkaz, já jsem se tu o tom pokoušel psát, ale jsou tu ignoranti(nemyslím všechny, ale je jich tu požehnaně), už se o AC pokouším delší dobu, hele nemáš ICQ nebo skype?


Taky tu máme nácky, že jo Filio:)
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
zeto
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 3.5. 2002
Příspěvky: 1061

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 5:29 pm    Předmět: Citovat

GeorgeLD: Také jsem se tomuto tématu nevyhnul, LD jsem zkoušel, sice krátce a zjevně núspěšně. V tuto chvíly to nepokládám za důležité a právě naopak se snažím být co nejvíce sám v sobě, takže by to bylo akorát kontraproduktivní.

Věřím tomu že ten největší poklad máme uvnitř sebe. To ostatní je jen hra našeho ega.
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
GeorgeLD
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 2.12. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: út prosinec 18, 2007 5:46 pm    Předmět: Citovat

zeto: prave proto jsem s LD prestal. Nemel jsem z neho zadny uzitek - veci ktere jsem tam chtel zazit, byly jen, jak rikas ty, hry meho ega Smile takze ted uz se o LD nepokousim, uz ho mam jen velmi zridka. Ale nektere praxe LD primo vyzadujou - berou to jako pomucku k duchovnimu poznani. Naopak, nekteri lide se uchyluji k LD kvuli sexu, aby se tam mohli dobre najits, aby si "zaletali" nad okolim apod. - aby ukojili sve pripotanosti. Ale to neni dulezite proc to chteji ze zacatku mit, stejne si casem uvedomi, pokud tedy nejsou vylozene ztraceni, ze to neni tak uplne to, co by chteli. Ale vy jste lecitele a nekteri to berete opravdu vazne a LD je dobrou pomuckou, jak jsem rikal treba pro navazani kontaktu s lecivymi bylinkami apod Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Filio
Spisovatel na n-tou :-)
Spisovatel na n-tou :-)


Registrace: 14.2. 2007
Příspěvky: 459

PříspěvekZaslal: st prosinec 19, 2007 6:03 pm    Předmět: Citovat

díky Georgi, Bardona mám, a brána k opravdovému zasvěcení se stala mojí kultovní knihou...... Jen bych podotkl, že hlavně používa Mentální putování, ne AC., nemáš ICQ, nebo skype?
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Hant
Lepší než nováček
Lepší než nováček


Registrace: 25.12. 2007
Příspěvky: 8

PříspěvekZaslal: út prosinec 25, 2007 7:56 pm    Předmět: Citovat

>GeorgeLD: myslim, ze to je docela bezne...casem se clovek techto her dostatecne nabazi, ale to neni duvod s lucidnimi sny prestavat, naopak - pokud je clovek konecne schopny se her zrict, muzou prijit opravdu zajimave zazitky.

pro ty, kterym ld nejde...mne osobne zatim vzdycky nejvic pomohlo o ld cist. to pak chodily sny samy. ale je spousta ruznych metod, kazdy si urcite najde nejakou, ktera mu bude fungovat.

a k OBE:
Citace:

(...) Mame k dispozici zpravu Karlise Osise, vedouciho vyzkumu Americke spolecnosti pro psychicky vyzkum. (...) Behem tohoto vyzkumu bylo v laboratornich podminkach sledovano zhruba sto subjektu udajne sbehlych v navozovani OBE stavu a schopnych paranormalniho vnimani behem nich. Tito lide byli uzavreni v jedne mistnosti, kterou meli behem sveho zazitku opustit a "navstivit" jinou vzdalenou mistnost a pozdeji popsat, co zde "videli". Srovnani odhalilo, ze v naproste vetsine neexistovala sebemensi shoda mezi realitou a popisem pokusnych osob. Jinymi slovy ve vetsine pripadu se nepotvrdila ani schopnost paranormalniho vnimani behem OBE, ani presvedceni pokusnych subjektu, ze skutecne opustili svoje telo. Pritom byli povazovani, jak uvedl Osis, za "smetanku mezi astralnimi cestovateli".

S. Laberge - Lucidni sneni, str. 233


tim neprezentuji svuj nazor, jen jsem si rikal, ze se to sem hodi Very Happy
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
GeorgeLD
Zkušený uživatel
Zkušený uživatel


Registrace: 2.12. 2007
Příspěvky: 25

PříspěvekZaslal: pá leden 25, 2008 8:30 pm    Předmět: Citovat

Hant: Ja jsem zase cetl knihy, ve kterych se popisovaly shody s realitou. Jednak to, co popisovali mohlo byt to, co tam bylo predtim - tedy v casoprostoru se nachazeli kazdy jinde. Dalsi moznost je, ze ten vyzkum nemel byt uspesny - neco na tom mohlo mit zajem. Pak jsem jednou cetl, ze ty veci se musi nejdrive do astralni sfery otisknout - ale to mi trosku nehraje s mymi zazitky "ted a tady" - spise bych to prirkl tomu casoprostoru.
A dalsi vec je - ze byt astralni cestovatel jeste moc neznamena - kdyz je ten clovek stale ovlivnen nejruznejsimi vecmi a jde mu jen o pobaveni tim, ze si bude cestovat, mohlo dojit k ovlivneni toho co videl jeho vlastni mysli - ta mistnost se proste sformovala tak, jak on chtel.
Taky by se mohlo rict, ze kazdy jeden subjekt popisoval pravdive usporadani mistnosti, ale zadny subjekt nevidel usporadni tak, jak ho vidi lide zamereni na tento rozmer.
Totiz, i my tady si tvorime to, jak veci vypadaji - takze oni si tvorili to, jak veci vypadaji sami pro sebe - ale byly to porad jedny a tytez veci. Tedy ze vedec mohl rict, ze to byl gramofon a cestovastel mohl rict, ze to je skrin - ale pravdu maji oba - nebo taky pravdu nema ani jeden Smile
Návrat nahoru
Zobrazit informace o uživateli
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Toto fórum je zamknuto, nemůžete zde psát ani upravovat příspěvky!   Toto téma je zamknuto, nemůžete zde přidávat odpovědi ani upravovat své příspěvky!    Obsah fóra Reikiwebík -> Pelmel Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

 
Přejít na:  
Nemůžete odesílat nové téma do tohoto fóra.
Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru.
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru.
Nemůžete hlasovat v tomto fóru.


Powered by phpBB © 2001-2003 phpBB Group
phpBB port v2.0.7 based on Tom Nitzschner's phpbb2.0.6 upgraded to phpBB 2.0.7 standalone was developed and tested by:
ChatServ, mikem,
and Paul Laudanski (aka Zhen-Xjell).

Version 2.0.7 by Nuke Cops © 2004 http://www.nukecops.com




Web pohání Copyright © Redakční systém UNITED-NUKE. Všechna práva vyhrazena.
Čas potřebný ke zpracování stránky: 0.31 sekund